Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

"Military akce"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 12:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď se ukázalo, kdo za to vlastně může Very Happy A to se tu hádáme jako psi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 12:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To nejsou hadky, mozna trochu energicka diskuse. Vzhledem k tomu, ze se ale hodi tento zatim nedotazeny "rys" do kramu tem, kteri toho vyuzivaji neznamena, ze tam ta volba neni.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
NO55 - dobra poznamka. Predam skidovi, jestli necetl. Prvni koho zpranyrujeme budes ty za tyhle bohuzel pravdivy poznamky. Smejde Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


že je kretén nedržel hubu Shocked Very Happy
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:10 pm    Předmět: D-day Odpovědět s citátem

Tak jsem shlédnul video D-day. Mě se to teda líbí a myslím, že označení "military akce" si zaslouží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 5:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rolling Eyes Ach jo tak ještě jednou pro méně chápající, v rámci tohoto webu si tato akce ROZHODNĚ nezaslouží označení "military".

Je vidět milý Hacklere, že nemáš ani trochu páru o co tady jde. Už jsem se ti to smažil naznačit na začátku této diskuze, ale je vidět, že jsi neměl zájem si o této problematice cokoliv zjistit a zase to střílíš od boku...

Dobrá tedy vyjdu ti vstříc zde jsou potřebné odkazy které se tomuto tématu věnují....

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=pravidla_mp

http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=826

Buď od té dobroty a prostuduj si tyto dva posty, aby jsi byl v obraze. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MILITARY PAINTBALL

1. Military paintball se svými pravidly snaží co nejvíce přiblížit reálnému bojovému střetu
2. Hraje se pokud možno v reálných prostředích bez použití umělých překážek
3. Hráči používají vojenskou výstroj a maskování (teplákysti nejsou vítáni)
4. Hraje se podle scénářů napodobujících reálné situace
5. Dbá se na kooperaci, disciplínu a taktiku, každý team má svého velitele a rozdělené další úlohy
6. Na větších akcích podléhají teamy společnému hlavnímu velení
7. Hráči jsou povinní poslouchat rozkazy svých velitelů a jejich zástupců. Při větších hrách s účastí různých teamů platí, že každý hráč je povinen poslouchat rozkazy i velitelů z jiných teamů, pokud není jeho velitel přítomen. Nejvyšší šarže na místě prostě velí. Velitelé teamů podléhají štábu zvolenému pro danou akci.
8. Ideální je, pokud se teamy nerozlišují žádným „barevným“ značením, k rozlišení stačí heslo, signalizace, rozdílná pokrývka hlavy. V ideálním případě rozdílné maskování teamů. Na větších akcích je značení nevyhnutelné, ale minimalizuje se na nutné zlo.
9. Podle typu hry a pravidel pořadatele zasažený hráč setrvá na mrtvolišti až do jejího konce, nebo zde vyčká určitý časový limit (15-30 minut) a po té se vrací do hry z předem určeného místa.
10. Pokud to umožňuje prostředí, je povoleno používat neranivou pyrotechniku (dělobuchy, petardy, dýmovnice). Každý nese osobní zodpovědnost za její nevhodné použití. Pravidla užití pyrotechniky určuje pořadatel.
11. Obvykle není povoleno používat přenosné překážky, štíty apod. a pohybovat se v jejich krytu po herním prostoru.


Cemu ta akce neodpovida?

Protoze paradoxne by podle tech prvidel kdyz k nim prictu teda i limit munice apod. byl speedball, kdyby se hralo v maskacich a s omezenou munici a to je prece blbost... kdyz udelam akci kde bude limit munice, povolene vysiacky a nejakej scenar a bude se hrat nanafukovacim hristi tak me v podstate nikdo nemuze rioct ze to military neni:))))
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Základní rozdíl mezi MP pravidly a D-day je, že na této akci podle videa všichni běhají s 200 bandaskou. MP povoluje max. velikost 50.

Papeži, když už kopíruješ text, tak nezapomínej na jeho kompletnost. Úplně jsi vynechal další 2 odstvace ... Pak takovéto příspěvky jsou neprůkazné a zbytečně problémové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
...kdyz udelam akci kde bude limit munice, povolene vysiacky a nejakej scenar a bude se hrat nanafukovacim hristi tak me v podstate nikdo nemuze rioct ze to military neni:))))


Já ti to klidně říct můžu - NENÍ.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ježiši Papeži, začínám si myslet, že to snad děláš schválně, někdy mi příjde, že tady něco naflákáš jen proto aby jsi měl svůj názor a ten byl dimenzionálně odlišný od všech ostatních. Nebo nedokážeš racionálně uvažovat??? Už nevím čím si mám tvé přízpěvky omlouvat, domnívám se, že hloupý nebudeš, ale proč tohle???? Čeho tím chceš dosáhnout? Ber to jako řečnickou otázku a zkus se někdy trochu zamyslet nad tím než něco napíšeš.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 10:39 am    Předmět: To Mihal Odpovědět s citátem

Ja jsem to prave studoval a myslím, že pečlivě. Ale přijde mi to dost jednostranný. Třeba tak radikální omezení munice. Dyk to nemá s reálem nic společnýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už na to nemám sílu, vzdávám to.... Je to naprosto bezcenné tady o tom diskutovat. A pokud jsi to četl tak pečlivě, tak by jsi to měl pochopit. Tak nevím na kterém příjímači je chyba.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No já jen, že právě G36, kterou kopíruješ má v běžném příslušenství 100 ranný zásobník. A to je real. A mohl bych pokračovat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hecklere prosim Te probud se! Tady nikdo neresi velikost zasobniku na realnych zbranich. Tady se resi to, ze nedko si priradi k akci takovy styl hry, ktery nasledne neodpovida skutecnosti. Cele by to totiz melo byt o slusnosti poradatelu akci.
Pokud bude poradatel zamerne a opakovane poskytovat nespravne informace o zamereni dane akce. Pak je jenom rozumne aby nastoupili nejake sankce.

btw: Docela by me zajimalo s jakym zasobnikem hrajes ty na svem IONu Question
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Papeži jednou sem ti v nějaký diskusi řekl, že nemáš pravdu, protože si idiot. Tak tohle platí pořád.

K zásobníku na G36, jestli myslíš ten bubnovej, tak je to pro dlouhou G36, která se používá jako lehkej kulomet...

A tohle neni diskuse o pravidlech MP paintballu, ale o aplikaci pravidel na pořádaný akce. Nevim co je to za ostudu použít na pořádanou akci označení woodball, který se používá všude na světě i na velký scénářovky... Na svejch stránkách si to každej může prezentovat jak chce, třeba jako ultra mega hardcore military paintball nejvíc, ale tady jsou nastavený pravidla, který by se měly dodržovat.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:
No já jen, že právě G36, kterou kopíruješ má v běžném příslušenství 100 ranný zásobník. A to je real. A mohl bych pokračovat....


Tak milý pane je vidět, že máš ve zbraních trochu guláš.

Dovol abych ti to vysvětlil...

1. Kopíruji G36C, to zmamená Compact, tato zbraň má krátkou hlaveň (tuším něco okolo 23cm) a je primárně určena pro CQB a pro boj na krátkou vzdálenost.

2. další je G36K což znamená Carbine, tato zbraň má už delší hlaveň než C (tuším cca 30cm) a je určena pro speciální jednotky a výsadkáře.

3. G36E je standardní útočná puška pěchoty. Hlaveň cca 50 cm

Tyto zbraně standardně používají 30-ti ranné zásobníky.

4. MG36 což znamená Machine Gewehr, je na základu G36E podpůrný prostředek od G36E se liší delší hlavní dvojnožkou a právě tebou zmiňovaným bubnovým zásobníkem na 100 ran. Nenabitá je už sama o sobě asi o kilo těžší než všechny ostatní.

Tebou zmiňovaný zásobník se samo nechá použít do všech verzí G36 (mimo jiné nechá se použít i do M249 a dalších), ale nikde jinde se reálně nepoužívá než u MG36 a důvod, ten je velmi jednoduchý a to zvýšení hmotnosti a bez dvojnožky a střelby v leže toho moc netrefíš.

Tak pane reál, když se tady oháníš reálem tak až budeš hrát PB se svým 200 ranným zásobníkem tak si na Iona pověš 5-ti kilové závaží a za dalších 500 kulí další 3-4 kila na záda + výstroj. Tak uvidíme jak se ti ten reál bude líbit. Laughing

To bylo pro vysvětlení a teď se prosím drž tématu. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rolling Eyes OK pod tihou pro me nelogickych argumentu je to kraaaaasnaaaa woodballova akce, TAKOVICH VICE!


(ja chapu ze military zbran nejak vypada, ze se nehraje v maskacich, ze se nehraje na nafukovycich prekazkach.....ale nejak nechapu omezeny zasobnik a limi munice....ale tak nemusim chapat vse)
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Papezi to nevadi, pro nas neni nutne abys to chapal, dulezite je, co zde napsali ostatni napriklad Hogi. Pokud Vam vadi ze kontejnerova D-Day neni oznacena military, evidentne Vam prijde woddsball mene zajimavej nez kdyby nesla znaceni military presto tento styl je pro tebe vedle speedballu strop. D-Day NENI dle naseho nazoru military, kdo ma jiny nazor ma na to pravo, v takovem pripade at si to na svych strankach znaci jakkoli. Myslim, ze je radno tuto neplodnou diskusi uzavrit. Vidim tu prozatim jen protesty lidi, co military (to zde prezentovane) nikdy evidentne hrat nebudou.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No možná vyřeší dohady tím - že woodsballu budeme říkat Military paintball a Military paintballu - HC Military paintball
No a to nejvíce reálnému je Reál military Paintball.

Jak jsem zmiňoval již při diskusi o vývoji daných " mantinelech " stylů -
Jsem psal že většině se nebude líbit ten název Woods ball. Mě to je celkem docela jedno - já jdu prostě hrát.
Většina ať chcete nebo ne, tomu stejně říká Militari PB - Ba i jedinci, kteří se vyznají v názvosloví Paintballu.
Konkrétně když se mě někdo zeptá jaký styl hraji a já mu řeknu WB Tak na mě dotyčný kouká že nechápe a když mu řeknu Militari PB - tak začne kývat hlavou a říká " Ahá - už vím ".

Prostě název Wood není pro určitou ( ale většinovou ) dost free.
Možná je to tím že i slovo Military už zdomácnělo a slovo Wood/s je prostě nové a nezajímavé.
I jako příklad mohu uvést že pokud někde v obchodě někdo prodává maskáčové triko, tak tam není název Wood ale military - už v tomto případě se většina hráčů setkává s tímto označením častěji než Wood.

Pro " pravé " Militaristy je to věčný boj a i zbytečný - pokud by se toho názvu zřekli a nevadilo by jim že to označení může být i pro lehčí odnož MPB ( WB ) pak by " hádky " ustali a byl klid. Wink

Nesimpatizuji se žádnou skupinou - tomu co já hraji říkám různě - podle toho s kým mluvím - osobně nejraději hraji v Lesích - trochu zarostlých - pro možnost maskování a pod. ( Budovy moc já nerad Confused Tam mi to příjde od zdi ke zdi..)
Pak najednu stranu - sleduji AS fora a dost se styly Military PB a AS podobají - jen velikost kuliček je jiná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor na věc je takovej, že bych D-Day označil také jako military. Jediné co nesplňuje je opravdu jen ta max. velikost zásobníku. Kdyby to označili jako WB, tak se zas můžete ohradit, že neměli stáhnutou úsťovku na 300 a vést stejnou diskuzi.

Když si dáte dohromady body Military PB pravidel, které akce splnila a které neopak ne, vyjde vám že akce D-Day nesplnila jen 3 body (ohledně zásobníků) z 28.

Jak se tomu vyvarovan by bylo vytvoření jakéhosi základního dotazníku, kterej by se u zadávání akce vyplňoval a pak by vznikly různé variace všeho možného dohromady a každej by věděl na čem je..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na akci jsem nebyl, ale z videa mi přišlo, že se jednalo o Scénářovou hru - Scenario paintball. Vůbec bych se tímto názvem nenechal znechutit, ba právě naopak. Když si člověk přečte tento styl u hry nazvané Milovický masakr a přečte si pravidla tak si hned udělá názor. U této akce Den D vše nasvědčuje tomu, že se bude jednat o "rekonstrukci" historické bitvy. Vůbec by mě nenapadlo dávat tomu název Military. Jediným důvedem proč nenazvat Military je, protože tento název je vesměs nic neříkající proti Day D - Scénáři. Prostě mi to přijde jako průkaznější a ve výsledku i lepší označení a i kdyby splňoval Military prvky, tak bych stejně dal ten Scénář.

Hraju si sice se slovy, ale občas ta estetická část i když v tomto případě drobnost je tou perličkou na dortu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:


Jak se tomu vyvarovan by bylo vytvoření jakéhosi základního dotazníku, kterej by se u zadávání akce vyplňoval a pak by vznikly různé variace všeho možného dohromady a každej by věděl na čem je..


je to pry v planu, sam jsem to uz navrhoval a skid prislibil ze to tam zapracuje ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, už to zase začíná být v kalendáři pěkně přeházené. Když se podívám na pár akcí, tak mi ani náhodou nepřipadají jako military. Sice je v MP pravidlech psáno o možnosti úprav organizátorem, ale pokud napíše pár řádků nebo absolutně nedůležité informace, tak by se sakra měl snad držet MP pravidly zveřejněnými na webu.

Přestávám také rozeznávat woodball/scenario/military ... někteří jsou totiž poctiví a nastaví si akci jako scenario a navíc detailně zveřejní pravidla (přičemž akce by klidně mohla být v sekci military). Pak se zase najdou tací, kteří zadají military a pak na fotkách jsou všichni s bandaskama.

Malé příklady:
http://www.military-paintball.cz/index.php?640&cat=akce_det&aid=656
http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=582

Dále se mi třeba nelíbí toto (absolutně bez informací, jen zařazení do military):
http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=674

Nebudu to prohledávat dál, ale snad když někdo zadá akci, tak by mohl napsat alespoň info pro zájemce nebo si uvědomit, že military je nejvyšší stupeň a z pohledu organizátorů důkladně připraven (na HC jsem ještě nenarazil). Jinak některé akce jsem již napráskal, ale nic jiného se dělat bohužel nedá...

Tak a teď se do mě můžete pustit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim. Na tyto akce jsi nas diky formulari o nahlaseni nespravnych/neaktualnich informaci upozornil.

Prvni dva zaznamy .. akce uz probehly (28.prosince a 15.unora) .. s nimi uz nema vyznam cokoliv delat. Tam je nutne to pohlidat do budoucna od zadavatelu zaznamu, aby byl prirazen spravny typ hry.

Posledni zaznam .. ano, naprosto nedostacujici informace, ktere hned na prvni pohled smeruji do typu hry woodsball/scenario .. jen tak si zastrilet.
Akci jsem zmenil z military paintball na woodsball/scenario.

Kazdopadne .. vsichni, kteri mate pocit, ze se chystane akce zadane na tomto webu neslucuji podle vseobecnych/doporucujicich pravidel paintballlu, vyuzijte moznost a informujte nas. U kazdeho zaznamu je dole odkaz na nahlaseni nespravnych/neaktualnich informaci.

Jen tak se muzeme vyvarovat zaznamum podobneho typu.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

resenim by bylo urcite ten uz davno navrhovany formular ktery by kazdy zadavatel akce musel vyplnit (limity zasobniku, munice na zivot nebo hru ) atd atd Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Patrasi, tvoje řešení je v plánu na implementaci spolu s x dalšími věcmi. Problém je moje časová kapacita, která mi dovolí vrátit se k rozsáhlejším modifikacím M-P webu nejdříve v průběhu dubna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no alespon je tady termin Smile apropo co se delo s webem ??? .. migrace bo co ?
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prijde mi to jako hadani ortodoxnich "military" a pro zabavu hrajicimi "military"

ackoli se nechci do tyhle diskuze vmesovat, jen takova drobna poznamka k Mihalovi, mluvis o akci co bude a pouzivas video z minulyho roku. trochu nerozum, pockej si na video z letosniho, pak neco kritizuj.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ad výpadek webu: poskytovatel hostingu se asi v něčem vrtal, ačkoliv jejich technik mi přísahal že o ničem neví. Každopádně od pátečního večera každý požadavek na jakoukoliv stránku na M-P doménu končil s výsledkem "stránka neexistuje".
Nejvíc mě vytočilo, že od sobotního rána když jsem byl na problém upozorněn jsem se každou hodinu snažil dovolat na hotline poskytovatele, ale chlapci asi měli víkend, takže se s nimi nešlo nijak spojit. Až dnes dopoledne mi to jeden jejich technik vzal, pak u sebe na kompu něco naklikal a doména byla zpět online ... Ale prý že nic nikde neprováděli a za nic nemůžou Smile

Mám 100 chutí je někam kopnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dej vědět a já ti je pomůžu nakopat sám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate