Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

palmer brass barrel

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 10:05 pm    Předmět: palmer brass barrel Odpovědět s citátem

Tak má někdo nějaké zkušenosti s těmito hlavněmi? Docela o ní uvažuju, jedná se mi zejména o přesnost. Byla tady zmínka ve fóru na hammerhead ale zajímali by mě další názory. Jinak info viz
http://www.palmer-pursuit.com/online-catalog/barrels.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam ji na sp8 a nemuzu si stezovat. Je to presna hlaven a muzes is na ni pridelat eventuelne i apex coz je myslim fajn.

Bohuzel disponuje jednou pomerne zavaznou nevyhodou.
Jakmile ti praskne kulicka a to se cas od casu v teto hlavni stane - jedna z 1000 (obzvlast kdyz pouzijes hodne stare kulicky, pripadne nejake sunty) tak jsi tuto hru uz skoncil.

Nevycistis to nicim co jsem mel moznost videt v kramech:-)
takove ty gumove sterky a tycky na kterych jsou pridelany takove ty chlupy jsou k nicemu. (max na prvotni vycisteni).
Ty zasunovaci do zbrane jsou taktez uplne k nicemu:-)

Takove ty frote nebo z ceho to delaji se uz jakz takz pouzit daji ale take to neni ono. (ale v nouzi se to tim vycistit da)


Udelal jsem si specialni ze stare jemnounke latky. To je spica. Timto jsem schopen jednim max dvemi protazenimi zbran dokonale procistit (doporucuji nejdrive protahnout nejakou stetkou)

Pokud neni hlaven dokonale vycistena strili to uplne vsude. Rozhodne zde nefunguje nejaky prostreleni par ranama, jako tomu je u jinych zbrani.

A hlavne nedoporucuji koupit derovanou hlaven !!!! (tu mam ja)
Je sice krasne ticha, presna, ale o to hure se cisti:-) A predevsim je nesrovnatelne drazsi:-)

Kazdopadne myslim ze ted uz stejne pisu s krizkem po funuse a stejne jsi si vsechno zjistil sam:-)
Poridil jsi ji? nebo jsi sel do hammerhead???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na jemný dočištění hlavně jsem si udělal takovej zlepšovák Smile .
Na tkaničku od kanady jsem na jeden konec navázal kovovou matičku (závažíčko) obalený izolepou abych nepoškodil vnitřek hlavně, nechal jsem volnou délku o kapánek delší než je hlaveň a pak jsem na to navázal tři houbičky na nádobí (ořízlý aby se vešly do hlavně a zbavený tej plastovej drátěnky). Potom co hlaveň protáhnu tým gumovým "bazmekem", spustím do hlavně tkaničku s matičkou a až vyleze na druhým konci tak tím protáhnu ty houbičky a vony tu hlaveň zevnitř krásně a dočista vyleští. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná jsem to aj od někoho obkoukal, už si nepamatuju. Smile Ale funguje to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 9:47 am    Předmět: safra Odpovědět s citátem

Hoj, no už s tou hlavní střílím od léta a zatím jsem nečistil. Ať střílím dávkou, single, kuličkama na prd (jako teď chtěl sem dostřílet nějaké levné co sem měl na zkoušku a byla to hrůza) nebo kvalitníma. Včera i dost pršelo a i přes to žádnej problém. Mám taky neděrovanou (o dost levnější), je teda dost hlučná ale co se týká přesnosti, max spokojenej. Ale to čištění budu muset pořešit, dík za typ. Nerad bych uprostřed hry zkončil
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate