Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

zadavani novych akci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Jaroslav"]no mi bychom jednoho potreboval ited na ALEJ Laughing /quote]

Rád bych jel jako novinář, ale mezi zkouškama si to nedovolim.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no mi bychom jednoho potrebovali ted na ALEJ Laughing

jinak pokud si dobre vzpominam byl zakladni argument Skida proc nechat anonymni hodnoceni skutecnosti, ze by se lide mohli stydet nebo obavat dat hodnoceni nizke (pak by nemuseli byt pozvani na dalsi akci) Tento argument je celkem silny, nicmene treba pro upgrade myslim neni nevyhnutelne nutny... osobne bych hodnoceni spis zrusil, byt chapu, ze pro organizatory muze byt urcitym voditkem pro premysleni nad uspesnosti poradane akce, ale nejsem si jist, jestli to stale 100% hodnoceni, ktereho jsme svedky ma nejaky smysl. Dobre hry si vzdycky sve hrace najdou a spatnym z dlouhodobeho hlediska nic nepomuze, ze budou mit dokola 100% od aktivizovanych clenu vlastniho klubu.


k cemu je dobry hodnoceni, kdyz ho muze udelovat i nezucastneny hrac ???
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych osobně uvítal nějaké rozšíření hodnocení u Tuningu zbraní Wink .
Budu rád, když budu vědět kdo hodnotil kvér plus kdyby byla možnost přidat nějaký komentář. U akcí sem pro udělat nějaký dotazníček, aby bylo hnedka vidět co to je za akci jekej počet kulí je na život a zda je pyrotechnika povolena. pak se člověk vyhne problémům a hnedka bude vědět jestli mu akce vyhovuje či nikoli.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:

k cemu je dobry hodnoceni, kdyz ho muze udelovat i nezucastneny hrac ???


Sice by mohl hodnotit i ten kdo tam nebyl. Ale díky tomu, že by to nebylo anonimní by si toho hned někdo všiml. Na takové hodnocení by se u dotyčného potom nebral zřetel.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolegovi Air winovi dle zadaných akci evidentně uniklo že je na webu věnovanému military paintballu Rolling Eyes

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to osobně beru jako SPAM! Cool
nechápu proč tím množstvím oddálil z hlavní strany akce, které přece jenom jsou blíže tématu tohoto webu. Confused

Holt škodná se musí někdy objevit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už mě to taky začíná štvát tihle lidi. Ten .... (ať si každý domyslí co patří místo teček) asi neumí číst, nebo neví jaký je rozdíl mezi sportovním a military paintballem. Navíc zřejmě tenhle web využívá jen ke svojí propagaci, protože pokud by to byl hráč MP a náštěvník tohoto webu, tak by jistě četl i forum, kde by zjistil že tohle tu nikdo nevidí rád. Pochybuju že někoho z náštěvníků tohoto webu, nadchne nějaký ZAP turnaj, ikdyž se můžu mýlit. Stránek se sport paintballem je dost, tak proč se serou i sem, to už sou tak zoufalí že to musí dávat všude aby jim tam vůbec někdo přišel? Cotakhle povolit zadávaní akcí jen některým lidem kteří se věnujou MP, nebo dát limit na zadání maximálně dvou akcí za měsíc od jednoho člověka, znemožnit zadání akcí se stejným názvem, ikdyž to se dá obejít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle je opravdu spis veci koncepce portalu a zalezi to hlavne na Skidovi a Charlim, zitra s nimi o tom v predvecer bitvy promluvim Laughing , ale pokud jim nevadi, ze na military portalu inzeruji komercni sportovni paintballisti pak nezbyva nez se s tim smirit. Pro mne je to jen zneprehlednujici SPAM, v tomto ohledu by se chtelo zvolat... zlaty Vladan, ktery vzdycky umel ctit tuhle (a mnohdy tenkou, kdyz si vememe nektere woodbalove akce na tzv. hristich s umelima prekazkama) hranici
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ty speed akce jsem povypínal z kalendáře. Doufám, že příští týden se budu schopen konečně už dokopat udělat v kalendáři nějaký varovný nápis že tohle se prostě bude automaticky odmazávat.
Speed akce na M-P webu je skutečně vrchol nevkusu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle reba nechápu:

jedna vec je komercni akce a druha turnaj - ty jsou tu snad vitany? nebo ne? nebo je to jinak? bude cenzura? a za co?

1, V kolonce zadávání akcí je varianta speedball - coz samo o sobe vybizí k tomu sem info o turnaji smí umístit. (resp. kdyby ne, nechapu fci teto varianty...)

Vubec nechapu proc info pro (military)paintballisty o speed turnaji je spatny, naopak na spouste tech turnaju se v nizsich divizich objevuji prave oni!

A to ze ty akce maj pevny termin dopredu, je spis vyhoda, pravda bylo by rozumne je sem vkladat treba mesic dopredu jednu- po druhe, ale dyt az zas nekdo neco zadá do kalendru, tak se to posune, ale bude to videt a kazdej si pak muze udelat cas. Rozhodne je to co se tyce planovani lepsi vedet ze za 3 meice je tam a tam ten a ten den turnaj, nez kdyz sem nekdo zada info o akci 4 dy pred.........

To ze tady hlavni remcalove na foru nechodi na tyto turnaje rozhodne neznamena ze na ne zbytek hracu nechodi. Napr. ZAP turnaj ma vetsinou tak 12 tymu a z toho dobra polovina jsou lesaci s tippmanama v maskacich!
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz


Naposledy upravil papez dne pá květen 30, 2008 7:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Uz jen cekam navrh nekoho jako patras(bez urazky) ze by se do kalendare nesmela zadat ake kde by byli zasobniky vetsi jak 20 a clovek smel mit s sebou vic jak 10 kulicek Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta kolonka speedbal je tam kvuli tvym akcim PAPEZI Laughing protoze ty jsou speedbal i kdyz jsou v maskacich Laughing Laughing Laughing a to ze nechapes, ze na militarypaintball portale nemaji byt akce sportovniho paintballu ukazuje spise na problem na tvem prijimaci, nez na nasem a myslim, ze ani nikoho nezajima, ze nekteri hraci co hraji i v lese (ty je tedy nazyvas militaripaintbalisti) chodi hrat speed, protoze kdyz budou chtit vedet kde se takova akce kona a za jakych podminek, maji k tomu dostat moznost na portale s nazvem SPEEDBALL PAINTBALL a uz vidim, jak na takovem portale nechaji nase upozorneni na ALEJ, naopak na jejich strankach jsou nekdy (no videl jsem to asi jen 2x) nenavistne clanky o tom, jak si ti "v lese" leci komplexi a proto maji prehulene zbrane, ze delaji ostudu paintballu a podobne. Chapu omezenci na obou stranach existuji, stejne se mi nelibi zlehcovani sportovnich paintballistu tady, pro mne je to proste jiny druh zabavy, ani horsi ani lepsi, proste jiny, ale tady nema co delat, nebo jen velmi okrajove.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Až tak o nás mluví Surprised ?
když jsem si přečet Papežův přízpěvek, zase jsem si uvědomil že jsou tu i jiní hráči než my co tu plníme statečně forá našimi přízpěvky.
A i ti jiní jak píše Papež můžou mít zájem o Speed.
Tak se nebráním této informaci se dozvědět - jen se bráním tomu abych každý víkend neviděl speed turnaje ( předkola, kola, mezifilnále, furt dokola, finále, a nevím co ještě ) - minulí rok to tu bylo.
A bylo toho tolik že militární ( pro mě raději Wood ballové Wink ) akce byli " zastrčeny " do stínů informací o Speedu.
Jsem i proti cílenému zadávání - militárních akcí, které hraničí s komerčním PB - prostě zadavatel hledá za každou cenu i klientelu zde.
Je to úlisné a trapné ( a ještě o sobě dává vědět že nezvládne naplnit své hřiště....- jak potom musí vypadat taková akce u něj ?? Question ).

Jinak takový rekreační Speed není na škodu, je to docela dobré rychlé akční....
Přece nebudu hrát jen jeden styl hry. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trošku sem hledal a přijde mi, že těch speedball stránek moc neni. Nebo spíš těch diskuzí. Může mi někdo doporučit prosím nějaké odkazy? Docela rád bych se dozvěděl co si myslí druhá strana Smile Stačí poslat přes soukromou správu ať se to tu zbytečně neplní. Díky
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

speed portal a diskuze je akorat toto:

http://www.paintballgame.cz/diskuze/

nasledne je par obecnych portalu vicemene bez diskuze jako toto:

http://www.rpg-paintball.cz/

http://pbtv.cz/

a tot vse....

je jedna jedina diskuze na paintballgame kde se military snad rok neresilo....jine protaly maj posledni aktualizaci 2005/06 takze jsou out.....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsou chudáci speedballisti na tom z hlediska webových portálů tak špatně, mám teda udělat ještě kalendář speedballových akcí? ...ale bez možnosti vkládání fotek z akcí

Jde mi čistě o to, aby se to všechno nemotalo v jednom kalendáři, který by tím ztratil přehlednost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic proti speedu nemám, každého baví něco jiného, minulí týden sem si taky skusil zahrát speed, ikdyž s 50kovým zásobníkem nic moc, ale aby dával vědět o jedné akci desetkrát, třeba žejeto čtvrtfinále, finále atd. Dyť může upozornit na ten turnaj, že se bude konat od do v jednom příspěvku a třeba přihodit odkaz s bližším info a ne zaplácat celí kalendář. Stakovou za chvíli bude potřeba to kouzelné okénko ,,hledej" aby se dali mezi tou haldou akcí, najít military akce (samozřejmě přeháním).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych to videl tak ze urcite je pro hrace military paintballu PLUS ze maji v kalendari vepsane terminy i jinych nez ryze military turnaju. Neni to nic jineho nez komplexni servis kalendare pro uzivatele a rozhodne je lepsi plny nez prazdny kalendar.

Vzhledem k tomu ze tu jiz je zaveden system kategorizace formy akci, je hned po rozkliknuti jasne oc jde a tudiz by s tim snad nemeli mit problem ani hard core militaristi. Preci jen nejsou tu jen oni a nevidim duvod proc nechavat kaledar jen pro urcity druh turnaju...



A je to serie turnaju, kazdej samostatnej, jen pro celistvost to ma nezev - je to praktictejsi nez kazdymu turnaji vymslet nejake jmeno......
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rolling Eyes Tak proč nedat do kalendáře rovnou všechny termíny ligových fotbalových zápasů, je to také komplexní servis pro místní uživatele.

Rozhodně mi nevadí SB akce v kalendáři, ale jak zde již někdo zmínil pouze okrajově s upozorněním, že takový a makový turnaj existuje, ale tohle už je na M I L I T A R Y webu už asi trochu příliž, nemyslíš????

p.s. a nesouhlasím s tebou není pravdou, že je lepší plný kalendář než prázdný( a ani nejde o to, že by prázdný nebyl), on je ten prázný trohu více přehlednější. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, tento web ma v nazvu military, vetsina akci je zde military, ale to ze by respektoval a castecne okrajove informoval i o jinych sferach paintballu me prijde naprostonormalni pokad se o ty jine sfery jeho uzivatele zajimaji.

A to ze je prazdny kalendar prehlednejsi je jasne -PROTOZEV NEM NIC NENI

KDO BY SEL DO KRAMU KDE MAJI JEN PRAZDNE REGALY?

KTERY MANAGER BY BYL USPESNY S PRAZDYNM KALENDAREM?

JAK SE CHCES ROZHODNOUT MEZI AKCEMA, KDYZ BUDE KALENDAR PRAZDNY?


Jako to ze jsou tu s prominutim liny hovada co by nejradsi aby v kalendru byla ta jedna jedina akce na kterou si jeste pozvou jen "vybrane" tymy(ktere se pak vzdy hadaji o tom kdo to porad nepriznava...a to je to akce pro vybrane...a nikdy nikoho nechytnou...vzdycky asi nejakej "neviditelnej - ale VYBRANEJ) je pekne k nicemu, jak timhle zpusobem chteji rozvyjet paintball a lakat nove zajemce? Nebylo by lepsi rovnou udelat tohle forum pro vybrane? Nebo uz je? Ja teda furt ziju v domeni ze je free a pro vsechny a hlavne neutralni.....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu určité rozhořčení Papeze, ale návrh specielního kalendáře pro SB mi přijde docela dobrý a nejméně diskriminující. Prostě se to zpřehlední a nebudeme se muset přehrabovat nečím co nás zrovna třeba nezajímá.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.


Naposledy upravil Rogan dne pá květen 30, 2008 6:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rozdělení kalendáře na dva je rozumné řešení. podle mě: nekomerční akce X komerce + speed - no ale je mi jasné, že v takovém případě se jistě objeví námitky, že i komerční akce mohou být military a tudíž by měly být v "military" kalendáři.. každopádně bych se komerčních a speed akcí nezbavoval úplně, stačí je přesunout do zvláštního kalendáře, aby nebyly tolik na očích (a třeba přidat reklamní bannery..). má to souvislost i s návštěvností webu..

EDIT: jak čtu diskusi, tak mě napadlo, že by stačilo udělat nad kalendářem několik zašktrávacích polí (typy PB), podle kterých by se obsah kalendáře filtroval + uložit nastavení do cookies, aby se to nemuselo vždycky klikat znova. tak by se každému zobrazovaly jen akce, které má zájem vidět. pokud zadavatel vyplní nesprávně typ akce, to už je jiná věc.
_________________
web development - co dělám Smile


Naposledy upravil Lopéz dne pá květen 30, 2008 10:39 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Jako to ze jsou tu s prominutim liny hovada co by nejradsi aby v kalendru byla ta jedna jedina akce na kterou si jeste pozvou jen "vybrane" tymy(ktere se pak vzdy hadaji o tom kdo to porad nepriznava...a to je to akce pro vybrane...a nikdy nikoho nechytnou...vzdycky asi nejakej "neviditelnej - ale VYBRANEJ) je pekne k nicemu, jak timhle zpusobem chteji rozvyjet paintball a lakat nove zajemce? Nebylo by lepsi rovnou udelat tohle forum pro vybrane? Nebo uz je? Ja teda furt ziju v domeni ze je free a pro vsechny a hlavne neutralni.....


Před časem jsem nechápal vytváření akcí jen pro " zvané " - přišlo mi to sobecké a taky jsem měl pocit toho jako ty - že se naskýtá možnost nabrání méňě hráčů - z důvodu málo akcí..... Idea
Jenže když se na tyto akce dostanu ( aspoň z mé zkušenosti ), tak se nikdo nehádá - dodržujou se i časi na mrtvolištích - A NEMUSÍ JE NIKDO kontrolovat - prostě jde o partu lidí co se znají a nepřijeli za každou cenu vyhrát - ale zahrát.
Sám osobně vyhledávám akce soukromého typu - vím na koho narazím a nenarazím na blbečka, který ani nepřizná - protože mu nedovolí ego si přiznat prohru a nebo je tak tupej a malomocnej, že to ani neví ( nebo nechce vědět. )
Hráčů kteří hrají na H...o vždy bude dostatek ( odborný název - PB králíci )
Ale těch kvalitních není nikdy dost.

A sice budu vypadat jako PB - snob - ale rozhodně mě nebaví koukat na Tepláčníky a moteráčníky a Lesklý pistolníky.
Prostě když něco dělám tak pořádně. ( na tenis si taky nepříjdete zahrát v polobotkách a v krátkých montérkách - prostě každý sport - nebo Hobby - má svůj jakýsi úbor - no A PB Military a nebo Wood - má army. ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:

Nebylo by lepsi rovnou udelat tohle forum pro vybrane?


No konečně první rozumný nápad, píšu si u tebe velké plus. Very Happy

Jinak máš opět zase a neustále jako vždy pravdu. Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Rajko napsal:
Mám pocit že s tímhle moc neuspěješ.
Taky jsem kdysi zkoušel něco podobného navrhnout v jiných sekcích (tuning zbraní a pod.) a postavili se proti tomu i administrátoři tohohle fora kterým též vyhovuje anonymita Wink Twisted Evil Laughing Laughing


Vim, že jsi se o tom tady už zmínil. Myslim, že jsi dokonce psal, že nevíš jestli se hodnotí vzhled nebo upgrady. Ale tim si nejsem jistej. Což mi teď vnuklo, že by nebylo špatné k tomu tuningu udělat ještě jednu kolonku hodnocení. Mohl by se hodnotit vzhled zvlášť a upgrady zvlášť.

Hmm o tom válečném novináři začínám uvažovat Smile Jen času je málo.


jj ja jsem taky pro. Neni tuning jako tuning a kazdy stavi z jineho zakladu...
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
hovada co by nejradsi aby v kalendru byla ta jedna jedina akce na kterou si jeste pozvou jen "vybrane" tymy(ktere se pak vzdy hadaji o tom kdo to porad nepriznava...


nevim na kolika si takovych akcich byl, ja uz na par jo, a nevzpominam si, ze by s e po nich kdokoliv hadal, ze nekdo jiny nepriznaval, to je spis domenou tech Orechovu a dalsich pro sirokou verejnost..... a pokud na tehle akcich nekdo udela bordel, jako napriklad na minule Aleji, jednoduse neni na dalsi akce zvan, v tom je to kouzlo.... jinak PAPEZI vaz slova.... myslim, ze ti nemusi uplne projit, ze nas tady budes nazyvat linejma hovadama.... docela chapu, kdyz se to par lidi, kteri jiz zorganizovali dost her pro jine bez naroku na odmenu (zde podstatny rozdil proti tve komercni aktivite) DOTKNE !
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá květen 30, 2008 11:02 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
papez napsal:

Nebylo by lepsi rovnou udelat tohle forum pro vybrane?


No konečně první rozumný nápad, píšu si u tebe velké plus. Very Happy

Jinak máš opět zase a neustále jako vždy pravdu. Rolling Eyes


mno nevim Mihale,ale mě to přijde trošku sobecký a nadřazování zkušenějších hráčů nad ostatní.......nebudem si přece hrát na bohy.....každej nějak začíná a kde se maj nováčci něco přiučit(aspoň teoreticky),než na forech od zkušenějších........vždyť já taky ze začátku čuměl jako vydra,páč mě nikdo v okolí nemohl poradit a taky sem udělal halda chyb.....a díky kámošům z celé rep. keří poradili,jsme se dostali kam jsme se dostali.....

btw:Mihale dáme Rum?!!!! Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas, tohle neni forum pro vybrane, kazdy si tu muze rict (v rozsahu pravidel a bez nadavek) co chce, i kdyby to byla blbost, ostatne i mnozi zacinajici hraci prinesou do taktiky nebo strategie nove prvky, na ktere ty stari proste prijit nemohou, nicmene odveky boj nekterych za otevrene akce je proste nesmyslny, vzdyt co jim brani ty otevrene akce poradat......
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
papez napsal:
hovada co by nejradsi aby v kalendru byla ta jedna jedina akce na kterou si jeste pozvou jen "vybrane" tymy(ktere se pak vzdy hadaji o tom kdo to porad nepriznava...


nevim na kolika si takovych akcich byl, ja uz na par jo, a nevzpominam si, ze by s e po nich kdokoliv hadal, ze nekdo jiny nepriznaval, to je spis domenou tech Orechovu a dalsich pro sirokou verejnost..... a pokud na tehle akcich nekdo udela bordel, jako napriklad na minule Aleji, jednoduse neni na dalsi akce zvan, v tom je to kouklo.... jinak PAPEZI vaz slova.... myslim, ze ti nemusi uplne projit, ze nas tady budes nazyvat linejma hovadama.... docela chapu, kdyz se to par lidi, kteri jiz zorganizovali dost her pro jine bez naroku na odmenu (zde podstatny rozdil proti tve komercni aktivite) DOTKNE !


komorní akce Laughing (že to tak nazívám) a jiné omezené akce,naprosto schvaluji,páč se z toho vyloučej sporťáci,kropiči a nováčci(nováčci prominou,jsou jiné akce kde se to naučit)...jináč na pár komerčních akcích jsem byl a mám trošku smíšené pocity s chováním někerých lidí....dost....howg
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
Mihal napsal:
papez napsal:

Nebylo by lepsi rovnou udelat tohle forum pro vybrane?


No konečně první rozumný nápad, píšu si u tebe velké plus. Very Happy

Jinak máš opět zase a neustále jako vždy pravdu. Rolling Eyes


mno nevim Mihale,ale mě to přijde trošku sobecký a nadřazování zkušenějších hráčů nad ostatní.......nebudem si přece hrát na bohy.....každej nějak začíná a kde se maj nováčci něco přiučit(aspoň teoreticky),než na forech od zkušenějších........vždyť já taky ze začátku čuměl jako vydra,páč mě nikdo v okolí nemohl poradit a taky sem udělal halda chyb.....a díky kámošům z celé rep. keří poradili,jsme se dostali kam jsme se dostali.....

btw:Mihale dáme Rum?!!!! Very Happy


V klidku já jsem to myslel ironicky i já jsem ještě pořád začátečník.... Byla to reakce na " hodnotný" Papežův příspěvek, protože co jiného jsem měl napsat když to v tomto případě stejně nemá žádný smysl. Smile

p.s. a si piš, že rum dáme, ale až v sobotu po 18.00. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate