Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR2 - rozbijeji se koule v zasobníku

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 6:29 pm    Předmět: Spyder MR2 - rozbijeji se koule v zasobníku Odpovědět s citátem

Čaute, už mě to fakt....
Pořád mám s mojí mr2 problém. Praskají mi neustále koule v zásobníku. Po výstřelu mi ze zbraně jd emoc vzduchu zpět do kolínka a ten tlak rozfláká kouli v kolínku. Skoro každej výstřel.
Měnil jsem ve zbrani pružinu v boltu a na úderníku, lapoval jsem to a měnil jsem jehlu. Pak jednu akci vše fungovalo (předtím to trhalo koule v boltu - byla nová). Další akci jsem vyměnil pružiny a začalo mi to praskat v zásobníku. Zkoušel sem měnit obě pružiny za měkké a tvrdé (všechny kombinace) a nic. Jediné co je změna je, že jsem to zkoušel bez hadice a dříve sem dycky hrál s hadicí.

Připadá mi to jako by tam byl hrozně velkej tlak, nemáte někdo zkušenosti? Začíná mě to točit asi objednam sp1

PS: mam vyvrtané díry jak v kolínku tak i v tom vystupu na kolinko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To že MR2 nadhazuje koule je fakt a to že se tento debilní efekt dá redukovat dírama v kolínku je taky fakt.
Ale aby díky tomu nadhazování rupaly koule v kolínku nebo v zásobníku, to se mi ještě nikdy nestalo a ani jsem o tom neslyšel.....

S jakýma koulema hraješ? A jakého jsou stáří? Když je pustíš z metru na chodník tak křupnou nebo vydrží?

Jo a jestli máš pocit že máš velký tlak tak si změř úsťovou rychlost a pokud nemáš možnost měřit tak si jen tak od oka zkus snížit UR jestli se to nějak projeví.....

Jako primární problém se mi ale jeví koule.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 10:36 am    Předmět: smejd nebo smula Odpovědět s citátem

Koule používám zimní frostbyte či jak se to píše. Z metru a půl na beton neprasknou - vyzkoušeno. Snažil jsem se snížit úsťovku, jak regulátorem tak pružinou v boltu i na úderníku. Ale nedělalo mě to, s tou zbraní na první akci se mě trhali koule na boltu, výměna pružiny v boltu pomohla a celou akci to bylo super. O dva dny později sem přehdil zas pružiny a začalo to dělat. Vrátil jsem pružiny zpět a furt. Zkusil sem co se týče pružin asi vše (mimo pružiny na jehle s tou sem celou dobu nehejbal)

Jinak kdyz nedam zasobnik tak ta koule mě vylítne fofrem jako prase, odhaduju tak 20 čísel do vejšky. kamošku co byla asi 3 metry za mnou to ohodilo jak se to v kolínku rozbilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim i ja strilim mr 2 ale to co tu popisujes jsem ani u mne ani u nikoho jineho neslysel.
Strilis davkama nebo semi
Ja uz vyzkousel tolik druhu kouli a nektere jsem zapomnel v zasobniku i tri tydny a vystrilel jsem je v poho.
Muj nazor je ze to bude spis neco z gunem zkus se porovnat svuj s nejakym jinym.
Jak jsem cetl delal jsi na nem spoustu uprav a ja si myslim ze to bude spis tim.
Ja mam MR 2 tak jak jsem ji koupil nic jsem nelepoval nic neodvrtaval a nemam v podstate zadny problem, jedine co musim udelat ze kdyz je chladno uberu ustovku jinak mi ti trha koule ale pres leto bez problemu.
cuss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hele,já mám sice MR1,ale nadhazuje mě to kule taky jako sfině,leč netrhá.......mám stojatej zásobník na 20th koulí a máš vidět co to udělá když ho nezašpuntuju......a kule použivám jaký mě příjdou pod ruku....zkus tak dát původní pružiny a zeptat se v servisu,nebo by ti někdo mohl poradit na nějaký větší akci.......jináč nevim...
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate