Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig K Series 2008
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 4:33 pm    Předmět: Milsig K Series 2008 Odpovědět s citátem

Tak snad by stalo zalozit tema o teto "novince". Piste zkusenosti, rady atd. Ja sam mam jednu objednanou, takze uvidime co se z toho vyklube.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sicco



Založen: 19. 12. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nu tak až ti ta pistol příde tak hned napiš první zkušenosti. Poslední dobou na ní pořád koukam asi si jí budu brzo taky pořizovat. Tak sem kdyžtak hod náký klady a zápory potom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz ji mam mesic objednanou v PB shopu a porad neni, byt maji na webu ze je skladem. Dnes jsem se dozvedel, ze cela zasilka 500 novych kusu se vraci zpatky, kvuli nejakemu problemu... SUPER Evil or Very Mad
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

Mám k-series 08 už asi 2 měsíce a zatím převažují spíš dobré zkušenosti nad těma špatnýma.

začal bych výhodama:
bytelné tělo, dobře usazená halveň = nemá šanci se viklat, Naprosto jednoduchá tozborka, uvnitř JEN JEDNA pružina. Pocit ze hry: Unikátní.

Nevýhody, které jsem zpozoroval:
u vedení co2/vzduchu dozadu jsou 2 pitomý těsnění, které už jsem 2x měnil. Pokud je nemáte u sebe při hře, už si se zbraní nezahrajete..
Pak co se mi občas stává je, že se mi zásobníky zaseknou a zbraň pak rozsekne kuličku a hurá čistit jak zbraň, tak zásobník.. Trošku se v konstrukci vyklá, ale to je ok (snad =) )..

Jinak moje komplet výbava (opěrka se vzduchem od RAP4, předpažbí, hlaveň 18 od Opsgear a M4 mířidlo s kolimátorem) je celkem težká = váží asi 3,5kg, ale nevím, jestli to zařadit do nevýhod, nebo výhod. Mě to nevadí, alespoň mám pocit, že držím pořádný kus železa =))

Jinak doplňující informace: Přešel jsem z A5 = přesnost a jiné vlastnosti střelby jsou prakticky totožné, ale to množství upgradu: Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj, taky uvažuju že přejdu z A5 na nějakej 08 model.Jak je to se zavitem na hlaven?Je tam klasickej zavit nebo ten co je na A5 a je tam redukce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je tam A5 zavit, jen jsem premejslel, jestli by tam sla dat i flatka, nebo ne.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S flatkou to pujde blbě. Ten kaštan má uplně jinej tvra, než u A5. Myslím, že Flat by tam nedržela, ale vyzkouším to v sobotu a napíšu sem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

UZ to mam doma - K CQB. Vypada to moc hezky, ale pri montazi pazby s vyvodem na hadici jsem zjistil dve veci. Zrejme mi vypadla uz v shopu z pytliku s pazbou zaslepka na bottom line, takze pokud to tam zejtra nebude, tak sem v pici. Sroub, kam se montuje hadice z pazby, jde oddelat jen gola klicem, kerej nemam - SUPADUPA. A kdyz jsem se snazil to rozebrat, zjistil jsem, ze zavit hlavne (oddelavaci) je tak pevne prisroubovanej, ze se mi podarilo dodanym klicem strhnout hrany matky, nez aby to povolilo, takze rozborka je momentalne nemozna. Takze doufam, ze to dam do soboty do provozuschopneho stavu a neceka me zadne dalsi prekvapeni.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
UZ to mam doma - K CQB. Vypada to moc hezky, ale pri montazi pazby s vyvodem na hadici jsem zjistil dve veci. Zrejme mi vypadla uz v shopu z pytliku s pazbou zaslepka na bottom line, takze pokud to tam zejtra nebude, tak sem v pici. Sroub, kam se montuje hadice z pazby, jde oddelat jen gola klicem, kerej nemam - SUPADUPA. A kdyz jsem se snazil to rozebrat, zjistil jsem, ze zavit hlavne (oddelavaci) je tak pevne prisroubovanej, ze se mi podarilo dodanym klicem strhnout hrany matky, nez aby to povolilo, takze rozborka je momentalne nemozna. Takze doufam, ze to dam do soboty do provozuschopneho stavu a neceka me zadne dalsi prekvapeni.


Laughing Laughing Laughing jsem hrozně škodolibej hajzlík, ale zrovna tak i zvědavej jak bude dlouho trvat než tuhle "hračku" prokleješ a vrátíš se z5 k MR.ce Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 1:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, jedina vytka ke zpracovani je zatim (ZATIM!) ten moc utazenej a mekkej sroub. To ze jsem neco ztratil, neni chyba Milsigu a to ze nemam spravny naradi taky, byt teda nechapu, proc ty curaci nemohli dat misto toho supermega sroubu nejakej normalni, kerej de povolit normalnim sroubovakem Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jacob



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze shrnu me dosavadni zkusenosti s 08.
Pozitivni : Lesteny vnitrek tela, telo celkove lip spasovany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta ucpávka v balení opravdu nebyla. Dokupoval jsem ji jako servisní díl za 100,-

Jinak ztrhnout matky se mi ještě nepodařilo a to už mám za sebou min 4 rozborky =)) Zatím bych se k A5 určitě nevrátil, tohle je přesně to, co jsem vdycky chtěl =)

Jinak vnitček je opravdu dobře řešenej - tělo pístu je z kovu, jehla je gigantických rozměrů, takže nehrozí ulomení, ohnutí, cokoliv. Hlaveň je dobře ukotvena, ale to vedení do zadu bych se už snažil řešit nějak vnitřkem, protože si myslím, že u ětchto zbraní už je ceklem jasné, že do toho člověk pujde.. No, možná K-series 09, uvidíme =)

Co by mě zajímalo: Měřili jste úr? mě to s tvrdou pružinou na vzduch střílí 290-300 a s co2 270-320fps. Zdá se mi to málo, jak jste na tom vy ostatní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacob



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V boltu je vybrousena drazka, takze uz neni problem s tou gumovou blokaci.

NEGATIVNI: Nova powertuba od milsigu - 300 fps to strilelo jen jednou (s tvrdsi pruzinou) pote doslo k utrzeni vnitrniho plisku kterym se reguluje ustovka - proste ho to normalne vystrelilo, takze bacha na to. V PBS mi rekli ze neni mozny aby se to stalo, ze je tam ten dil zalisovanej a buhvi co jeste, zavadu opravili a po jedne hre se mi to stalo znova...Standartni problemy jako spatna kompatibilita s CO2 typu zamrzani a kulometeni pretrvavaji stale, pruzinka pod spousti stoji taky za h... a o zasobnikach se snad ani vyjadrovat nebudu.
Uz na to proste nemam nervy, poridil jsem si tu zbran loni v lete, do ted byla min. 10x na servisu v PBS, 3x menena powertuba, 2x menenej flexi air, 1x vymena celeho tela za 08. Uz tam s tim asi ani chodit nebudu, po servisu odehraju vzdycky jednu hru a gun jde do kopru. Povesim ji doma na zed a koupim si X7. Tot muj nazor na Milsig K 08 Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra sakra a ja si chtěl tolik koupit CQB model:-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor na to, K-series 08 jsou v tomhle o hodně lepší. Zásobníky, kdyžpromažeš PB lubrikantem, tak taky nemám problém, ale musíš si to vymazlit. Podle referencí je 08 min o 80% lepší, než staré..

Jinak pro test jsem vystříell 50x naprázdno s plnou CO2 bombou a pak když to střílelo sníh a zbraň se skoro nedala držet, tak jsem dal zásobník s kuličkama DUKE OPS Tactical (mimochodem doporučuji = tvrdé, kvalitní = sekačka křovin, lepší, než zimní a s kvalitní náplní..) Tak se netrhla ani kule a zbraň střílela naprosto v pohodě..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyt Jacob mluví o K O8, na konci to zmiňuje.Ale zatim je to jedina negativni reakce co sem našel stejně.A ja mam stejně lahev na zadech, takže nesněhuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moje chyba.. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odpuštěno:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ale pokud Jacob mluví o tom, že si ji pořídil loni v létě .. tak se jedná o starou K-4 (T68 gen5) .. kdežto ta K-08 je nová z letošního roku .. vychytané mouchy z předchozí verze K-4.
Opravte mě pokud se pletu Wink
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, je to tak, takže tyto dvě zbraně bych vůbec proti sobě nestavěl. Když to přeženu, tak je to jak spyder sonix vs. Ego od Planet Eclipse =))

Hlavně je těžké sehnat recenze na verzi 08, jelikož se po čr potuluje asi jen 20 kousků, co jsem zatím slyšel a ještě není všechno uplně uživatelema vychytané. Abych pravdu řekl, mám ji mezi prvníma, hned, jak ji v shopu naskladnili (konec května) a doposud jsem se s ní ještě uplně nezkamarádil. Ale je to mašina, která (hlavně zezačátku) určitě potřebuje lásku a trpělivost =))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No Jacob psal, že mu na závěr vyměnili i tělo zbraně za 08 a podle těch počtů novejch dílů počítám, že i vnitřek je z téhle série dílů takže sice jí kupoval vloni ale postupně ji vyměnil za letošní Wink
a na zásobníkách se kromě materiálu na hrdle nezměnilo nic od začátku co se vyrábí - teda kecám ještě je tam ochrana před nechtěným uvolněním tlačné pružiny Wink ale to je taky už stará věc Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

otázka na Hellboye .. na AP sem tě viděl, jak si se zase vrtal v "K"áčku. Něco si tam šteloval a asi i něco brousil. Můžeš to popsat? Jaké máš rozšiřující příslušenství k verzi CQB? Jo a jak se ti s tím střílí s porovnáním s MRdkou .. dík
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No strilel jsem s tim uplne poprve. Zakladni vymrdana vec, byla zkurvena hadice s rychlospojkou (spravne spis vymrdanou zkurvenou zasranou vzduch vypoustejci srackou), ktera nema s Milsigem nic spolecneho a pujdu s ni do PB shopu nekoho uskrtit Smile Roztrhla mi dvoje tesneni a byla tak utazena, ze nesla rychlospojka odsroubovat ani pri vyuziti nekolika rambu, kteri meli dvoje kleste a silu 3x vetsi nez ja Smile Nakonec se ale zdalo, ze to preci jen pujde (diky pomoci Gruppe Zwei) a se zbrani jsem bez problemu strilel asi 3 hodiny, kdyz jsem si steloval miridla atd. Nic neuchazelo strilelo to docela presne no problem. Pak, nez se cekalo az se bude hrat, nechal jsem to lezet tak pul hodky na slunci a bylo to v prdeli... Tesneni v rychlozkurvenespojce prasklo zase a zrejme teplem to nevydrzelo ani tesneni na bocni hadici vedouci vzduch z pazby do tela a zacalo taky unikat. Takze jak jsem tam deset minut pred startem zacal sroubovat jako blazen, tak to jsem vymenoval vedeni do hadice za klasicky bottom line. Ten fungoval v klidu.

Nicmene pri hrani musim rict nebyl naprosto zadny problem. Netrhl jsem ani jednu kuli, zasobniky fungovaly jak mely, na nic si nemuzu stezovat.

Snad jen na to, ze v krovinatem terenu je zasobnik na 18 kulicek pekne na picu, protoze clovek si hodne rozmejsli, jestli zkusi naslepo strilet do krovi, kdyz sance na prustrel je 10% a mas o 2/3 min kuli nez protivnik...

Nekolikrat se mi stalo, ze ja si to s poloprazdnym zasobnikem rozmyslel a nekdo vedle me tam vysypal pulku 60tky a uspel. Musim se holt s tim limitem naucit zit, nebo si do krovinateho terenu brat klasicky vajicko Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, dá se na tuto zbraň použít zásobník s cyclone feed? A jak se počítá s přívodem vzduchu/CO? V základu je pažba na hadici?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, kdyz pujdes na paintballshop a podivas se tam do jejiho popisu, tak se vcelku vsechno dozvis. Je to momentalne asi nejvice modifikovatelna zbran, vzduch jde dat i do pazby. Cyclone na ni samozrejme nedas, ale proc, kdyz ma nabijeni zasobniky zaspodu?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bloody Predator



Založen: 26. 05. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 2:04 pm    Předmět: Re: Milsig K Series 2008 Odpovědět s citátem

Mam k-5 a nemuzu si ztezovat hraji jeden rok a neprasknul jsem žádnou kuličku,navíc spodní nabíjení je nejlepší co může být nemusíte se táhnout s boulí nad zbraníSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi co vy s tou zbraní vyvádíte. Mám starou verzi, navztekal jsem se s ní až až, ale teď funguje stejně spolehlivě jako můj původní Spyder TLX. Rozborku jsem dělal ani nepamatuju, i přes to že mi v PBshopu dali náhradní díly K08.
Pokec s člověkem v PBshopu byl také v pohodě a ve všem jsme se shodli na slabinách této zbraně a jejich oprav (i home made).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Xen.cz



Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny co maji Kcko. Ja bych to tu shrnul do jedne odpovedi. Pozoruju rok co se deje s Jacobovou puskou a nestacim se divit. Me ta moje fungovala cely rok bez jedine opravy. Nevim asi jsem mel stesti. Ted mam tu svoji poprve v servisu, protoze se mi posrala celkove powertuba. Doufam, ze ji tedy vymeni za novou od Milsigu. Muj nazor je, ze je problem prave v ni. Ta stara je totiz cela z plastu a podle me nevydrzi tlaky z novych pruzin. Pak smrt pro Kacko je kapalne CO2. V momente kdy mi tam nateklo, tak to zacalo sycet i z der o kterych jsem ani nevedel. Takze si myslim, ze s CO2 se da hrat jen v teplotach nad 20 stupnu. Kdyz jsem zkousel vzduch, tak zbran strilela naprosto bezproblemove. Takze podle me vzduch vyresi vse (teda nevim jestli i FPS, protoze ta moje se starou pruzinou strilela pres 300 a s novou dokonce 380). Podle me to chce proste jen pevne nervy s PBshopem. Kdyby tam meli ty lidi trochu mozek, tak servis vypada uplne jinak a nebude mit pak strach, ze se neco rozbije. Jinak kazda zbran je vlastne unikat, protoze ma kazda jine problemy. Surprised))) Kazdopadne si myslim, ze koupe jine zbrane je krok zpet od realisticnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pivovarskej



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 11:56 am    Předmět: Mislig k-series elite 08 Odpovědět s citátem

Zdar.... tak už vlastním taky Milsig k-series elite a je to krasavice Smile je přesná a zatím spolehlivá , vystřílel jsem asi 700kuliček a žádná nepraskla. Jen mě trochu překvapilo , že se nedá víc povolit úsťovka , má o něco menčí dostřel než ostatní gany ...... ale zase se to vyrovnává přesností. Třeba se někdo najde , kdo s tím něco udělá aby to lítalo o něco dál Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja s tim strilel zatim jen na Aleji a to bylo 90% ve krovi, takze dostrel ani presnost moc posoudit nemuzu. Nemel jsem to navic vubec zastrileny. Dneska jsem chtel neco vyzkouset na vejlete se psem, ale vsude byli lidi, tak jsem se na to vykaslal Smile Jinak take jsem zatim netrh ani jednu kuli a krome problemu s pazbou a hadici, coz jsou oboje externi dily, zatim nic zaporneho nepozoruju. Snad o vikendu to trochu poladim az budu mit nafoukanej vzduch a trochu casu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate