Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig K Series 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak já jedu na vzduch, a k tomu mazání, používám Silkal a je všechno O.K.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bozel



Založen: 09. 11. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Vary

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jedu taky na vzduch a určitě ho k týhle zbrani doporučuju páč s COčkem mi pořád někde sičela ,,,,,,,, a když praskne kule tak je potřeba jí třeba po hře rozebrat uplně celou páč bordel lítá i dozadu a pak to hůř těsní ale trhá se to jen minimálně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to teda rozebral jen jednou, to kvůli zvědavosti. Jinak, když praskne kule, tak to celý proplachuju vodou. A pak to vysuším fénem a promažu silkalem. Jinak si myslím, že namá smysl to nějak prožívat. Když se na tom něco pokazí, existuje servis. Takže já do toho moc nešťourám. A zatím se mi nic nestalo, že bych s ní chtěl hodit o zeď.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bozel



Založen: 09. 11. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Vary

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to já jí chtěl ze začátku rozsekat asi 5X ale teď už funguje parádně, sem zdvojil pár těsnění a tak a je to super... ještě sem zvědavej až to přeměřim páč se mi zdá že to má strašnou švihu : )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2008 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si s úsťovkou hrál docela dlouho, než jsem tam narval těch 300 jak má bejt. Ještě že mám ty gumový koule, jinak by se mi to asi prodražilo. Embarassed
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bozel



Založen: 09. 11. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Vary

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 6:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A sou dobrý???? neničí se?? Sem nad nima taky přemejšlel ... si udělat doma střelnici ..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlk



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim. Rychlost nemá být 300, ale MAX 300.
Navíc s typem a výrobcem kulí se liší + - 40 a s teplotou taky!!!! tak
+- 20
Doporučuji, což dělám i já, před každým hracím dnem změřit.
Nebo alespoň je li nějaká výraznější změna počasí nebo kulí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlk napsal:
Zdravim. Rychlost nemá být 300, ale MAX 300.
Navíc s typem a výrobcem kulí se liší + - 40 a s teplotou taky!!!! tak
+- 20
Doporučuji, což dělám i já, před každým hracím dnem změřit.
Nebo alespoň je li nějaká výraznější změna počasí nebo kulí.


Jop, to taky dělám, dokavaď neloupu kůru ze stromů, tak to není ono Very Happy

Co furt máte s těma max. 300... každá zbraň je jiná, hromada druhů kuliček, teplotní rozdíly... a pořád kvůli tomu seřizovat zbraň? Když mi to střílí jinak než normálně tak prostě poštyluji a na radar kašlu. Taky to bude asi i tím, že ho nemám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bez radaru ani ránu, nechci nikomu ublížit. Je to hra, né opravdový boj. Krev nemusí téct, za každou cenu:-)
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Georgi: stejně ti to lítá maxímálně 200 a si rád, když si po celodennim štolování vystřelíš 2 zásobníky ke konci akce Laughing

A ještě abys měl radar, když všichni kromě Hellboye proti němu protestujou Laughing
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi: Mě zbraň funguje narozdíl od těch tvých krumplů Very Happy

Jinak úsťovku neřeším a ani nikdo u nás v týmu. Sic občas kvílíme bolestí, ale to je utužování morálky extrémě tuhou pružinou. Jojo už se těším na trénink CQB, utažený zbraně, objednaná várka zimní munice - to si budeme rochňat bolestí Very Happy

Cerv: Bez krve to přeci není ono Very Happy Když několik několik tréninků nekrvácím, tak mám tendeci sebedestrukce a schytají to pokaždé kolena. Hogi ti může vyprávět Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kule jsou suprový. Abych je nějak extrémě nezničli, tak jsem to pral do prádla, co mámě vyselo na sušáku. Pak jsem to jen pozbíral no. Jinak, já si úsťovku měřím před každou hrou a spoluhráči taky. A páč máme jen jeden radar a to je ten můj, tak se u mě i stavujou, aby to změřily, když s tím něco dělaly. Takže kule se taky využijou dostatečně. Jinak jsme asi moc zodpovědní hráči, ale měříme a měříme. A jak to tady už jednou někdo, nejsem zabiják ani masochista, abych to rval do lidí s přehulenou stříkačkou. Asi jsem máslo. Rolling Eyes A taky jsem tady čet, že je docela velkej problém se zásobákama na tenhle kvér. Tak já mám 7 zásobáků a z toho pouze 2 mě zlobyli. Tak jsem to máznul silkalem no. A nějak se to rozchodilo. Ale nejsem žádnej extra kutil. Jen na takovýhle blbosti si troufnu. Kdyby to nepomohlo, tak nevim co s tim.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se to opet cely rozesralo a uz na to prdim. Dam to do servisu a pokusim se to vymenit za Tiberia T9. Pokud to neakceptuji, tak s tim vystrilim tisickrat do zdi a ono uz se neco zase posere a mam narok na vymenu. Po rozhovoru s technickymi typky z TT nemam chut stat se betatesterem Milsigu. Na trech hrach po sobe se mi to vysralo a hral jsem se zaloznim Spyderem, ktery se mi za dva roky nevysral nikdy.

Naposledy to utikalo zase okolo hadicky. nemel jsem cas menit tesneni, tak jsem pridelal hadici ze spodu a utikalo to i tam a kdyz jsem to chtel natahnout a vuystrelit, tak se zaver nezachytil v zadni poloze a vracel se samovolne zpet, takze se neco posralo i vevnitr. To mi po par hrach, jednom servisovani a lezeni ve skrini prijde jako trochu silny kafe.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je mazec no. To já to měl v servise jen dvakrát a to na vlastní žádost, páč jsem si chtěl bej jistej že se o to dobře starám. A taky mi nějakej frajer řikal, jméno jsem už zapoměl, že těsnění od Milsigu vysloveně vadi Co2.Ale co je na tom pravdy fakt jako nevím, páč nejsem technickej typ. A co používáš za médium, jestli se můžu zeptat. Jednou jsem s Tebou hrál na Novým Plese a tam jsi měl vzduch, pokud se nepletu. A myslím že gun byl A5.

Já teda v žádným případě nechci vypadat jako nejakej frajer, ale asi jsem z těch spousty gunů co se tady v ČR prodalo od Milsigu (HNA) chytnul JEDEN z těch lepších, jinak si to nedokážu vysvětlit. Asi si na tom Vongové dali záležet. Rolling Eyes Wink Laughing
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I takový věci se stávaj u nás v týmu má milsig vic než deset lidí a jsou i tací kterejm se to nesere.Nechci jmenovat protože by jim to určitě zítra nestřílelo Very Happy .Občas stačí aby se na to člověk špatně podival a nestřílí to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Všiměte si, že mu to taky utíká všude možně. Hlavně že to střílí http://www.youtube.com/watch?v=xLiIKgVx27I&feature=related
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LordKiller napsal:
Všiměte si, že mu to taky utíká všude možně. Hlavně že to střílí http://www.youtube.com/watch?v=xLiIKgVx27I&feature=related

V jednu chvíli přes to nebylo pomalu ani vidět Laughing Hlavně, že vim do čeho nejít.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no já si myslim,že mu to tolik uchází kvuli tý el. spoušťi.Ta zbaň to prostě nestíhá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OTÁZKA NA NEJMENOVANÉM PAINTBALL SHOPU: Dobry den,,,, chci se zeptat jestli se vám s touto zbraní vrací na servis hodně lidí ,,,,, já měl zatím asi 4 problémy. Zaseknuté zásobníky a netěsnost se mi podařilo odstranit ale teď se mi stává že i se vzduchem jdu střílet ven a po půl hodině se mi přestane vracet závěr a zbraň se chová jakoby neměla dostatečné množství tlaku....... nejspíš tou zimou tvrdne těsnění nebo něco tak tak se chci zeptat jestli to lze odstranit ????

ODPOVĚĎ : Dobrý den,
jelikož je to zbraň, která vyžaduje trochu jiný přístup než jsou hráči zvyklí a dost často mají někteří jedinci tendenci nedodržovat pokyny v návodu (převážně chybná demontáž zbraně a špatné plnění nebo používání zásobníků na prázdno), tak se samozřejmě v servisu něco objeví. Bohužel je to ve větší míře než v dalších zemích, kde se stejné zbraně prodávají, což je způsobeno hlavně povahou českého národa a enormní zálibě v kutilství. V jiných zemích v případě nějaké poruchy si to hráči dají do servisu a nic se nesnaží opravovat vlastní silou, pokud tomu opravdu dobře nerozumí. Pokud to funguje, tak na nic nešahají. U nás je to přesně naopak a dost časté jsou případy, že to někdo rozebere nové, funkční bez jakékoliv znalosti věci a pak to také dopadá.
Každopádně odstranit jde většinou všechno, takže si to odneste do toho servisu. To je jediná rozumná rada, co Vám mohu dát.

MYSLÍM SI ŽE MÁ TEN BOREC PRAVDU...
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte někdo jak je to s el. spouští a 150ranym magazineboxem ??
Vyjde to vůbec někdy ?
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jacob



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 10:00 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Tak s tim milsigboxem to nevidiml, od ty doby co se na tubu objevilo vidko s prototypem, tak jsem o tom neslysel ani hlasku, jinak e-grip maj na RAP4 uz pres pul roku, možná dyl, ale vypada to strasne, a kdyz vemu v potaz jak se to sere na semi, tak bych to s full automatem snad radši ani nechtěl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lord Kiler:to je sice pravda,ale já např. to mám do práglu do servisu 3hod. jízdy autem.......a co potom?!! Confused
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vdolek



Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="LordKiller"]OTÁZKA NA NEJMENOVANÉM PAINTBALL SHOPU: Dobry den,,,, chci se zeptat jestli se vám s touto zbraní vrací na servis hodně lidí ,,,,, já měl zatím asi 4 problémy. Zaseknuté zásobníky a netěsnost se mi podařilo odstranit ale teď se mi stává že i se vzduchem jdu střílet ven a po půl hodině se mi přestane vracet závěr a zbraň se chová jakoby neměla dostatečné množství tlaku....... nejspíš tou zimou tvrdne těsnění nebo něco tak tak se chci zeptat jestli to lze odstranit ????

ODPOVĚĎ : Dobrý den,
jelikož je to zbraň, která vyžaduje trochu jiný přístup než jsou hráči zvyklí a dost často mají někteří jedinci tendenci nedodržovat pokyny v návodu (převážně chybná demontáž zbraně a špatné plnění nebo používání zásobníků na prázdno), tak se samozřejmě v servisu něco objeví. Bohužel je to ve větší míře než v dalších zemích, kde se stejné zbraně prodávají, což je způsobeno hlavně povahou českého národa a enormní zálibě v kutilství. V jiných zemích v případě nějaké poruchy si to hráči dají do servisu a nic se nesnaží opravovat vlastní silou, pokud tomu opravdu dobře nerozumí. Pokud to funguje, tak na nic nešahají. U nás je to přesně naopak a dost časté jsou případy, že to někdo rozebere nové, funkční bez jakékoliv znalosti věci a pak to také dopadá.
Každopádně odstranit jde většinou všechno, takže si to odneste do toho servisu. To je jediná rozumná rada, co Vám mohu dát.

MYSLÍM SI ŽE MÁ TEN BOREC PRAVDU...[/quot

No Pb shop a jejich servis je kapitola sama pro sebe...mel jsem tam svou starou zbran(Tipmann A5) hned dvakrat...strilela mi malou ustovou rychlosti okolo 250...a nemohl jsem to dostat vyš. Dvakrat jsem to do jejich servisu odnesl (coz znamenalo docela dlouhou dobu bez hrani) pokazde mi ji vratili stim ze zavada je odstranena(jednou vymenena pruzina a jednou nejaky dil uvnitr zbrane) a ze ted uz zbran strili skvele....tak jsem to sel otestovat a ono to kupodivu bylo porat stejne... Confused Takze mi nezbylo nic jineho nez zapojit sveho manualne sikovnejsiho brachu a ten mi zbran dal dohromady....Takze pokud mas pevne nervy, bydlis kousek od Pb shopu a mas nahradni zbran...tak jim to do servisu odnes..... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 5:20 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Jacob napsal:
Tak s tim milsigboxem to nevidiml, od ty doby co se na tubu objevilo vidko s prototypem, tak jsem o tom neslysel ani hlasku, jinak e-grip maj na RAP4 uz pres pul roku, možná dyl, ale vypada to strasne, a kdyz vemu v potaz jak se to sere na semi, tak bych to s full automatem snad radši ani nechtěl...


To máš pravdu na netu o tom skoro nic neni akorát sem našel tohle
http://www.milsig.ca/forums/index.php?topic=14.msg76#msg76
www.milsig.ca
A ta el.spoušt by tam měla jít dát z A5 s nějákou drobnou úpravou (nějáký obroušení tý spouště ) .
Jinak nevim proč tu neni k sehnání T68M4 gen6 apod ??
http://www.rap4.com/paintball/os/gen6-magazine-paintball-p-3897.html
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 8:22 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Zodiac napsal:

Jinak nevim proč tu neni k sehnání T68M4 gen6 apod ??
http://www.rap4.com/paintball/os/gen6-magazine-paintball-p-3897.html

No na to jsem se v Pražsky PBshopu taky ptal dokonce několikrát a poslední odpověď byla docela zajímavá - údajně měla firma Rap4 ukrást patantovaný nápad na zásobníky na 18 kulí a oni jako výhradní dovozce firmy Milsig přece nemůžou něco takového dovážet a srát si do vlastního hnízda.
Nehledě na to že ta Gen4 a 6 od Rap4, Milsiga s přehledem strčí do kapsy co se spolehlivosti týče.
No a jiný shopy mají strach jít do tak velké investice se zbraní kterou neznají, po tom jakej je Milsig průser.
Takže asi takhle Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 12:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chces Rajko rict, ze RAP4 vam zatim funguji? Ja sem na ruznych cizich forech cetl od uzivatelu, ze je to lautr ta sama mrdka jako Milsig.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Byla ale na rozdíl od Milsiga na tom zapracovali a Rajkovi nemám důvod nevěřit i Milsiga mi dal dohromady tak že chodí.
Rajko né aby ses začal naparovat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing já a naparovat se Laughing to už bych asi prasknul Laughing jak jsem teď nafoukanej Laughing
Ty Rap4 opravdu zatím fungují a nenašel jsem zatím nic proč by to tak nemělo bejt dál akorát při prvním zkoušení se stalo, že žvejkla těsnění na kladivu to jsme vyměnili a od té doby je to v pohodě
Jedinej zádrhel je však v zásobníkách které jsou úplně stejné jako na Milsiga praskaj v nich kule takže jsou potřeba používat opravdu tvrdé bohužel zatím jsme neměli možnost nakoupit zimní, protože snad kromě Tomahavků nikde nebyli, to se ale změní a tenhle víkend to konečně pořádně otestujem a pak dám vědět jak to dopadlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo no kdo umí ten umí ja si koupil toho prvního milsiga nic extra jsem snim nedělal vyměnil jsem okroužky za normální z rubeny trošku jsem povolil zásobáky lahev jsem dal pod hlaven bez antysifonu zvednul jsem mířidla akorád co mě prasklo to byl natahovák tak jsem tam dal ten kovovej a od té doby střílím používáme celej rok zimní kule a dobrý jediný o čem přemýšlim je vyměnit vnitřek power tuby a dát tam z tipmana 98 ten má zavit jen to zkusit a musí to chodit suprově. Nejsme žádný sipači tak ten antysifon ani nepotřebuju a tědka jsem si koupil tu malou lahev na jedno použití vystřilel jsem z ní 160 kulí a dal jsem ji kamošovy na tlakovou zkoušku a budu si ji plnit a mám klid zatim čus a at to střílí Twisted Evil
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdárek pánové jen se mrkněte na aukro maj tam k prodeji milsiga se dvouma flaškama asi čtyři zásobaky a k tomu tiberia se třema zásobákama za pouhých 10000 kc best off cena zdar venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Strana 4 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate