Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig K Series 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jako bull-pup od Milsigu? Nápad to není špatnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to Apríl že ne?????? Cool Cool Cool Cool
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Render je ze "spolehlivého" zdroje.
Na apríla jsem to přidal, protože vím, že spousta lidí je ohledně Milsigů dost skeptická.

Tak pro ně, ať se zasmějí...
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marksmani (no. 04185) pripraveni k prodeji....


_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednu mi tam nechte, zítra se pro ní stavím. Pokud by byly i pažby, tak se stavím i pro pažbu...

A abych přispěl i něčím hodnotnějším.
díl blíže k tělu 6' hladký, .688 - kromě délky nabízí i možnost využít skvělých vlastností 2-průměrových hlavní

prostřední díl hlavně 12' s drážkováním, .693 - přijme snad jakoukoliv kuličky, drážky by měli minimalizovat vliv šišatosti

úsťová brzda(to ani jinak nazvat nejde) - zaměnitelná za ostatní milsigovské hračky(tlumič, M4 a Phantom flash hidder), zajišťuje se malým imbusovým červíkem, takže je možné si ji natočit podle chuti.

Měl jsem možnost vyzkoušet drážkovaný díl na mém Kčku se střelivem Reball(ano, gumové a velmi malý průměr) a musím říct, že nic extra to nebylo, takže ponaučení - nic menšího než .688-.687 nepoužívat.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gucky.Lee



Založen: 14. 05. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, včera mi došla Lite verze a po tom co jsem se zde dočetl, jsem se skoro bál ji vyzkoušet. Vystřílel jsem jeden velkej (200) zásobník a zatím bez problému. Má to sice dost velkej rozptil - na deset metru trefit krabici od televize byl nadlickej výkon - a taky to zere hodně plyhu. Ale zjistil jsem, že úsťovka byla úplně na plno, tak to třeba bude lepší. Dostřel taky nic moc. O proti MR1čce kterou jsem měl doposud, žádná sláva, ale aspoň to furt netrhá kule. Teď to mám v plánu nějakou dobu testovat a pak dokoupit spodní nabíjení a pažbu s CO2 lahví. Příští sobotu s tím jedu na výcvik, pak napíšu jak jsem dopadl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gucky.Lee napsal:
Zdravím, včera mi došla Lite verze a po tom co jsem se zde dočetl, jsem se skoro bál ji vyzkoušet....

Přeji hodně štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spall



Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 6:09 am    Předmět: LITE verze Odpovědět s citátem

Byl jsem pěvně rozhodnutej ze si jí koupím, ale předčtení fora mě chuť přešla. Málá ústovka -> malý dostřel-> pořad někde fouká. Umí tenhle značkovač něco dobrého? Je pravda že jsemsi chtel pořídil LITE verzy, ale ty střeva asi bude jednoato samé že? Můžete mi doporučit nějeký jiný značkovač na military v podobne ceně? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když prolezeš fórum tak odpověd určitě najdeš, pořád se tu někde probírá výběr vhodného značkovače . Tak zkus hledat Cool
_________________
Modrej nebo červenej, kterej bude tak akorát.... Červenej protože je hezčí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ještě jednou Very Happy . Jestli je na fóru 20, nebo i 30 lidí, kterým prostě nefunguje a k nim dejme tomu jednou tolik lidí, kterým také nefunguje, ale nejsou na fóru aktivní. A k tomu vezmem počet prodaných, tak si myslím, že zase tak strašné to z tou poruchovostí nebude.
Ale je to jen můj názor, protože jsem u svého K-series zatím neobjevil nic, co by nešlo "opravit". Ať už to bylo profukání přes PT, netěsnost na různých místech, křivá hlaveň, nefunkčnost zásobníků.

Co se Lite verze týče, tak za tu cenu je většina Low-endových MP značkovačů o kterých se tady dočteš(nebo podobnou cenu).

Pořád si, ale myslím, že k Milsigu je dobré mít ještě jeden nezásobníkový značkovač. Samozřejmě K-serie jde předělat na horní vajíčko. Ale proč to dělat, když za podobné peníze můžu mít např. SP1.

P.S. Nejnověji zde, sice to není přesně ono, ale najdeš tam většinu potřebných doporučení http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1359
_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne st květen 20, 2009 11:11 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych to neposuzoval podle fora, ale podle praxe, lidi co maji Milsig znam hodne a krome Spidera, kteremu funguje jeste stara K5, a to potom co si ji dost poladil, moc zcela spokojenych lidi neznam. A to jsem byl jeden z prvnich, ktery si to poridil. Na lonske Aleji si to u me vsichni prohlizeli jako novinku a tam jsem s tim taky byl schopny jeste odehrat cely den. Pak uz to slo do kopru a ve srovnani s MR1 to je kvalitativne uplne nekde jinde (dole).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vždycky říkám, že nejlepší je si danou věc vzít a osobně několikrát vyzkoušet, popřípadě vyzkoušet další věci. A celé to sám za sebe zhodnotit.

Jde o to, že rozhodovat se na základě zkušeností druhých s sebou přináší to, co jde spozorovat zde na fóru - většina uživatelů má špatnou zkušenost. Samozřejmě, když většina má špatnou zkušenost, tak se dá předpokládat, že zkreslení osobní nesympatií je nízké a daná věc je opravdu špatná. Ale jak už jsem řekl několikrát, zastoupení diskutujících prostě nereflektuje složení většiny.

Dalším příkladem může být všeobecné ustanovení MP pravidel (ne každý s nimi souhlasí), v anketě hlasovalo 102, ale počet, který mohl hlasovat je více než desetinásobný...

Abych se vrátil k tématu - dle mého skromného názoru - když Milsiga, tak jedině na spodní zásobníky (ještě lepší může být předělat BT-4...).
Pokud by se s ním mělo hrát na horní zásobník, tak je to zbytečné, protože za pořizovací cenu(nebo o málo vyšší) jde pořídit něco diametrálně odlišného a lepšího (ve smyslu rozborky, funkčnosti atd...) - Spyder, Tippmann, Smart Parts...
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 3:53 pm    Předmět: k5 Odpovědět s citátem

no já si ho koupil dřív něž spajdr a střílelo mě to pořád s menšíma úpravama aby se mi nekejvala hlavěn a podobné malé věci a ještě mi prasklo natahování ale to bylo poslední co se stalo pak jsem to vytunil a střílel jsem i v zimně a dobrý a když mě martin řekl že bude předělavat tipmana tak jsem to s čistím srdcem prodal a zbyli mě jen zásobákya tědka uz dodělávám carabinu a budu štastnej jako blecha až to budu mít v kupě a bude klid tot vše
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dočki



Založen: 25. 05. 2009
Příspěvky: 6
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Po rychlém proběhnutí fór se mi podařilo zjistit, že boxový zásobník pro Milsiga, pokud to ještě někoho zajímá, je opožděn z důvodu, mimo jiné, aktuální finanční krize. Milsig se údajně snaží ho vydat co nejdřív, ale trpí vícero problémy, takže prý nejoptimistější odhad je zima 09... Nějak bych to dál nerozpitvával, hlavně jsem chtěl ukázat tohle http://www.undergroundmodshop.com/forums/vBulletin/showthread.php?t=15590.

Myslím, že k obrázkům žádný komentář netřeba...
P.S.
http://www.amazon.com/5000-Rounds-Magazine-Drum-K/dp/B000RLUNDG/ref=sr_1_67?ie=UTF8&m=A1C3AEKQFQ823R&s=sporting-goods&qid=1231250369&sr=1-67


Nejsou nějaký nový zprávy o tom zásobníku? Na stránkách milsigu je pořád klid, snad to nedaly k ledu. Jsem na to docela natěšenej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dočki napsal:
Nejsou nějaký nový zprávy o tom zásobníku? Na stránkách milsigu je pořád klid, snad to nedaly k ledu. Jsem na to docela natěšenej Smile


Nejsou, teď se jim podařilo dostat na trh I-Grip a Paradigma - viz. vlákno o Paradigmu. Měsíc až 3 měsíce po paradigmu by měla přijít celá nová M-serie (to je někdy k říjnu). Poté by měli vypustit nové doplňky. A snad ke konci roku/přelom by měl přijít boxový zásobník.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak hodníte Milsig celkově? Já co poslouchám na hrách, tak na to každej jen nadává, že se to furt sere. S těsněním je prej furt problém.Dokonce vím o borcovi, co si na větší hru pučil od někoho Tippamana, protže věděl, že by se v Milsigu určitě během hry rejpal. A Mastodont zašel tak daleko, že Milsig nechal radši přejet befkem, aby se v tom nemusel furt rejpat:)
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po vzoru Hellboye, který propaguje MRko, tak já asi budu propagovat Kčko... Very Happy ...

Ne, pravdou je, že mě osobně všechno funguje jak má (receptem je vzduch a žádné přehnané očekávání). Celkově na 5-i bodové stupnici uděluji 3... ještě toho mají co zlepšovat (jsem zvědavý na Mko).

PS. Mastodont ho chtěl nechat přejet Haklem...

No a pak je tu dost předělaných BT4 - i když to už není Milsig - ty fungují spolehlivě.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gucky.Lee



Založen: 14. 05. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, tak jsem kacko vyzkousel uz v peti akcich a zatim bez jedinyho problemu. Jenom jsem to rozebral poutahoval a slozil a neni problem. Do ted jsem netrhl jedinou kulicku, ale hral jsem s gravitacnim zasobnikem. Ted jsem si poridil sest spodnich zasobniku, tak jsem zvedavej, jestli s tim budou nejaky problemy. Jeste si to tu jednou projdu, co je tu o spodnim podavani napsany, abych vedel na co se pripravit. Po par hrach zase napisu, jak se mi to chova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 5:35 pm    Předmět: Počet výstřelů na mini air system Odpovědět s citátem

Počet výstřelů na mini air system: dnešní velmi neprofesiální polní test ukázal, že při plném naplnění (+- 2900psi) jsem schopen vystřílet 9 zásobníků (17rd).
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 10:47 pm    Předmět: I-Grip Odpovědět s citátem

Pár postřehů ohledně I-Gripu:
- vypadá to... zajímavě (nechám na úsudku každého)
- drží se pohodlně
- oproti základní spoušti je těžší (znatelně)
- nepatrně širší
- v balení kompletně bez manuálu (ani není k čemu, ovládání je velmi jednoduché)
- v balení přiloženy díly umožňující přestavbu na mechanickou (zatím jsem nezkoušel)
- ovládací tlačítko na levém boku (v rovině s gripem, lze zmáčknout nehtem), indikační dioda tamtéž (na můj vkus moc svítí)
- žádné programovaní, podržením tlačítka se zapne (zelená - safe mode) - dalším zmáčknutím se přepínají módy - semi (červená), 3rd dávka (žlutá bliká), full (žlutá svítí)
- mechanická (totožná s tou u mechanické spoušti) i elektronická (viz. výše) pojistka
- 1×9V baterie
- baterii lze s lučíkem odstranit a umístit někam jinam
- kohoutek je kovový, lučík plastový (přiložený kohoutek je plast)

Návrhy na zlepšení:
- po nasazení baterie nejdou dvířka zavřít -> brání jim profil dílu, na který se nasazuje baterie -> seříznout
- mikrospínač se ze začátku zasekával -> promačkat, trochu uvolnit po stranách
- drát od baterie do spouště je kryt pouze vloženou gumou -> zajistit silikonem
- profil tlačítka to chce ještě nepatrně zvednout -> přilepit kus plastu
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S navodem jsem trochu zaspal, za coz se omlouvam. Prozatim se resi tak, ze bude majitelum zaslan ASAP mailem (odhaduji na konec tohoto nebo zacatek pristiho tydne).
Za toto se olouvame, ale jak je receno vyse - grip neni na ovladani nikterak slozity.

Co bych jeste dodal je nedomyslenost prihradky na baterii - prakticky se neda vyndat. Doporucuji provrtat ve stene proti dvirkam otvor aby se dala vytlacit imbusem nebo necim podobnym.
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci být hnidopich, ale tohle snad už začíná být klasikou u HNA/MILSIG. Ubruš, uřízni, provrtej, ..., a ještě bez návodu (mno já ho vlastně k první sérii také nedostal). Za to jsem vyfasoval zbraň v krásné krabici od kozaček Very Happy

Navíc ještě hlavní dodavatel doporučuje provrtat zbraň Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já baterii vyndavám tak, že zatlačím jeden konec směrem od zbraně -> trochu povyleze a pak už se jednoduše vyndá.

Žádný hnidopich, jenom to vyžaduje trochu větší... pozornost od majitele Very Happy.
Oficiálně to bude taková neviditelná pojistka, že uživatel je znatelně zkušený, aby s tím dokázal operovat Very Happy.

Ale přiznávám, že mi to takhle vyhovuje, protože rád věci rozebírám a skládám dohromady (teď už to umím i tak, že nezbudou žádné díly navíc).
A až se někdy odhodlám to svoje Kčko zahrnout do galerie zbraní, tak tam budu mít alespoň co napsat.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně tu svojí musím rozfungovat, předělal jsem tu šíleně dlouhou verzi (k4 remote) na CQB samopal. Stejnak jsem jí pořád servisoval, tak teď je aspoň na co koukat Very Happy Ještě uvažuji o sklopné pažbě a pak si ji dám do vytrýnky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mel jsem za to, ze se uprimnost ceni.
Nebudu zde tuto chybu jiz opakovat.
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lumik napsal:
Mel jsem za to, ze se uprimnost ceni.
Nebudu zde tuto chybu jiz opakovat.


No tak sry. Mě jen zaráží, že pořád s tim Milsigem jsou takový pakárny. Kolikátá je to už série a pořád nejsou vychytaný mouchy. Vám to taky nedělá moc dobrou reklamu. Já kdybych řekl zákazníkovi, že nejdřív musí výrobek provrtat, tak se na nás vykašle. Pak bych přišel s inovací a radil, co já vim, vem to tam a tam nejdřív bruskou ... Nehledě na to, že začnete distribuovat výrobek bez návodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Otázka hlavně směrem k lumikovi.

Má I-Grip samovypnutí (popřípadě za jak dlouho)?

Protože mě se po 3(+-) hodinách nečinnosti nevypnul.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LOKI VIII



Založen: 18. 11. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 9:42 pm    Předmět: zdravím Odpovědět s citátem

Tak také přispěju svou troškou do mlýna.
Mám K 08 elite a máte pravdu že na MR1 ve spolehlivosti to nemá.Jakmile je pod 15 stupnů tak s tim taky nestřílim protože mi to syčí a kulometí. Ale jinak s tim problémy nemám a to ani se zásobníkama,když se čistí a prokápnou olejíčkem tak podávaj krásně. A eště taková perlička, když stáhnu úsťovou rychlost na minimum co to de tak mám 300 Smile. nechápu to a nemám změřeno kolik je maximum,ale evidentně co zbraň od Milsigu to originál Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

do tela k-series jde nacpat streva z tippmann A5 ... jen je treba vyrobit zajisteni asa adapteru .. pak uz s tim neni problem, jen clovek prijde o privod plynu z boku Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 9 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate