Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Jediny pb revolver (s bubnem) Crosman - velice spěchá!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 10:07 pm    Předmět: Jediny pb revolver (s bubnem) Crosman - velice spěchá! Odpovědět s citátem


Dosti to spěchá...
Dají se sehnat do tohoto koltu kule? Střílí to menší řáží než normoš kvéry - asi 0.43 ale nejsem si jistý.

A má někdo zkušenost s tímto koltem? Dá se na něm vůbec něco zničit? Popřípadě sehnat na to něco, nebo si s tím musím pak vystačit s opravou sám?

Je to kov nebo plast?

Neměl by jste někdo nějaké schéma rozborky?

Moc díky...
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jedná se o Crossman 3357, jako střelivo používá kule cal.50, jediné info co o něm vím najdeš na
http://www.pbreview.com/products/reviews/2653/
je to v AJ, někde jsem četl o úpravě na cal.43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda, díky.
Ale ke mě se dostala verze 357, ne 3357, a jestli se nepletu v mých Aj zkušenostech co jsem ted pročítal, tak tam musím mít ty 0.43 kule...?
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mezi 357 a 3357 víceméně není rozdíl (357 je de facto vzduchovka a 3357 painballka). jediný rozdíl je v tom, jakou na to namontuješ hlaveň jestli vzduchovkovou nebo paintovou.

jelikož jde o poměrně starý kvér, bude problém sehnat munici cal.50, viděl jsem ji jenom na jednom britském serveru v ceně cca 17liber/500 kulí (cca 1Kč/kule), teoreticky by ale mělo být možné převložkovat buben a hlaveň na cal.43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No podle mě tudy cesta k PB krátké zbrani nevede............ Rolling Eyes

Ale pokud Tě to fakt zajímá tak mrkni sem:
http://www.mcarterbrown.com/forums/mcb-reviews/1711-crosman-3357-a.html

a sem (německy):
http://www.muzzle.de/N2/CO2/Crosman_357/crosman_357.html

a tady jsou stránky výrobce, ale o téhle pistolce nic v aktuální nabídce není..... :
http://www.crosman.com/site/catalog/crosman/pistol

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 5:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem našel kule 0.43 zde http://airsoft.cz/shop/index.php?cPath=165_167 .

2 Cofey:
Díky, tam aspon vidim co a jak.
Ja jsem se dostal k verzi 357 s oběmi hlavněmi. Ne 3357.

Verze 357 je jen na ráží 0.43? Jestli jo, ta super, protože aspon na tom webu výše ty kule mají.

A ještě k těm bombičkám, chodí to na normální 12 gramový bombičky, co se prodávaj v ČR? Nejsou ještě nějaký jiný? Ja nvm Very Happy

Díky!!!
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

podle těch odkazů co sem dal Cofey je ta 357 na diabolky a broky o průměru 4,5 milimetru a ta verze 3357 je na PB kule o průmeru 0,50 palce takže obě verze jsou pro PB v české republice nepoužitelný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
podle těch odkazů co sem dal Cofey je ta 357 na diabolky a broky o průměru 4,5 milimetru a ta verze 3357 je na PB kule o průmeru 0,50 palce takže obě verze jsou pro PB v české republice nepoužitelný Wink


Ja bych měl 2 hlavně, jedna pb a druha vzduch...takže předpokládám, že když tam dam hlaven na pb, tak z toho udělam verzi 3357...ale nvm jistě, musim se toho týpka optat...
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

až dole, je něco málo: http://www.pgp.mysteria.cz/zbrane.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jsi to našel na aukru, že? tak to moc nespěchá, už je to tam přes rok Wink zajímal jsem se o to tenkrát a nakonec jsem z toho upustil, už ani nevím proč..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Tomáš:
Thx man...

2 BR4DeK:
Přesně! Laughing , a protože tam má informací jak na párkách v plastu za 10 Kč, tak tu plašim...

Kdyby se to však dalo upravit z těch .50 na .43 tak bych do toho šel...
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáte někdo web, návod jak to předělat z ráže 0.50" na 0.43"? Nějak to převložkovat?
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bicmen napsal:
Nemáte někdo web, návod jak to předělat z ráže 0.50" na 0.43"? Nějak to převložkovat?
musis prevlozkovat i buben Smile ... podle me je to kravina ... kulicky sly sehnat ale pred takovejma 8 rokama v poho Very Happy ..
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
bicmen napsal:
Nemáte někdo web, návod jak to předělat z ráže 0.50" na 0.43"? Nějak to převložkovat?
musis prevlozkovat i buben Smile ... podle me je to kravina ... kulicky sly sehnat ale pred takovejma 8 rokama v poho Very Happy ..


Kámoš jede za měsíc do Anglie, tak by je tam mohl TEORETICKY sehnat. Ale asi se na to vyseru, pač nikdo neví jak by to dopadlo..
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Převložkovat buben a hlaven není problém...vždyt je to vesměs plast... (ne hlaven)kámoš to má a přemýšlím že bych ho o to připravil a nechal předělat na RAM munici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacob



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 10:41 am    Předmět: Crosman revolver Odpovědět s citátem

Mel jsem tu cest tuhle vecicku vlastnit, asi pred 8 lety, je to na kule raze 0.50 - driv byly k dostani v loveckejch potrebach na staromaku. Bombicky jsem pouzival standartni 12g jednorazovky. Jediny co s tou zbrani bylo za problem bylo to zoubkovani vzadu na bubinku, ktery slouzi k otaceni pri strelbe. Pacicka ve zbrani ktera s bubnem otacela byla z kovu, zatimco celej buben byl plastovej. Casem se to ochodilo tak, ze se bubinek neotocil po kazdem vystrelu ale treba po kazdem druhem nebo tretim (podle toho, kterej zoubek byl jeste neobrousenej)..V ty dobe nebyl problem koupit nahradni buben, prodavali to i ve sportovnich potrebach v kotve na republice. Ale dneska??? Hodne stesti a pevny nervy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nebo si to nechat vysoustružit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálně mám tehle kousek doma, bohužel nefunkční. Buben by měl jít udělat noví a hleveň převložkovat. Mám ale menší problém s vnitřnostma, když sem to rozebral, tak mě vyskákali pružinky a celý pajšl a já teď nevím kde co bylo, sice sem to už dal dohromady, ale nějaké části mě přebývají a nějaké chybý (nebyly tam už když sem to rozdělával). Nemáte někdo plánek, nebo fotku kde by bylo vydět, jakto má vevnitř vypadat?
_________________
Bojovat za něco
je lepší
než žít pro nic
George S. Patton

Taktické vybavení http://www.frogman.cz
člen =DG=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Ty jsi to našel na aukru, že? tak to moc nespěchá, už je to tam přes rok Wink zajímal jsem se o to tenkrát a nakonec jsem z toho upustil, už ani nevím proč..

Jenom, kdyby to ještě někoho zajímalo, jsem tuto hračku pro potěšení koupil, mám obě verze tzn 357 ( diabola) i 3357 (PB 0.5inch) a dostal jsem od prodávajícího i 500pack kulí. Dají se sehnat, dával mi i link na jeden eshop v Německu, nicméně dá se to bez problému najít názvem "Flying colors paint balls" viz google LINK
Sorry za offtopic, ale je to krásná zbraň Laughing


Naposledy upravil kraliczech dne pá leden 02, 2009 8:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem se taky stal majitelem jednoho kousku, budu si do neho proto objednavat ,50 kule. Chci se jen zeptat ma nekdo z vas moznost ty kule sehnat? popr. sel by se mnou nekdo do objednavky ze zahranici?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krasty napsal:
Tak sem se taky stal majitelem jednoho kousku, budu si do neho proto objednavat ,50 kule. Chci se jen zeptat ma nekdo z vas moznost ty kule sehnat? popr. sel by se mnou nekdo do objednavky ze zahranici?


mám jich jednu pixlu, pokud nejsi daleko, můžu ti jich pár odsypat - na ozkoušení. Jinak jak jsem psal o kousek výše, dají se koupit třeba http://www.palcosports.com/retail/index.php?cPath=277_27_133 či AMAZON či TADY nebo i jinde O kvalitě asi nebude moc řeč, ale on ten gun taky není nejlepší Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem asi metr od Pc- cka Smile
nejaky kule bych mel dostat k tomu, spis mi de o to, jestli nekdo treba nevozi nebo nema kontakt primo na nekoho kdo prodava tyhle kule. Kde je koupit vim, ale nechtelo se mi platit postovny + dalsi ostatni poplatky pro par kuli. Proto bych chtel udelat vetsi objednavku a vzit si jich alespon dva tri tisice, abych je neshanel kazdej tyden
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krasty napsal:
Sem asi metr od Pc- cka Smile
nejaky kule bych mel dostat k tomu, spis mi de o to, jestli nekdo treba nevozi nebo nema kontakt primo na nekoho kdo prodava tyhle kule. Kde je koupit vim, ale nechtelo se mi platit postovny + dalsi ostatni poplatky pro par kuli. Proto bych chtel udelat vetsi objednavku a vzit si jich alespon dva tri tisice, abych je neshanel kazdej tyden


jojo, v poho, ne všichni na forech si dokáží najít zdroje Laughing jen jsem se snažil pomoc. Takové kvantum kulí? Mno nevim nevim, aby to ten gun utáhl
Wink přeci jen, není to žádná profi pistole Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kazdopadne za tu nabidku kuli dekuju, podle tech prispevku to vypada ze s tim gunem nejsou lidi co ho maj moc spokojeny Sad ( a ze jich je )
Ja ho rozbalil dneska, zda se mi celkem dobre vyrobenej, alespon na prvni pohled, co je hlavni, ze je snad vubec nepouzivanej bubinky na pntball kule sem dostal dva, vubec neobehany, dokonce i origo olej a CO2 bombicky primo od crosmana Shocked
Nemuzu se dockat az ho vyzkousim.

Jinak v manualu pisou ze pro dobrej chod je dobry cca po 250 vystrelech namazat, tak doufam ze zvladne nejakou tu tisicovku, nez ho odeslu do vecnych lovist Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyby nekdo shanel nahradni dily tak sem objevil shop kde jich jeste par maji Razz

a abych nezapomnel http://www.rcpaintball.biz/products.php?cat=22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zda se ze sme zachraneny, od roku 2000 se vyrabi verze 3576W a podle seznamu dilu je snad vsechno shodny s 357. Jedinej problem je v tom, ze se dela jen ve verzi pro diabolky. Ale pro ty co uz vlastni 3357 a maji hlaven na pntball kule to znamena ze nahradni dily ( kromne bubinku Evil or Very Mad kua Evil or Very Mad ) budou Laughing

Mimochodem sehnal sem jakys takys navod na rozborku+seznam dilu, tak kdyby nekdo mel zajem tak poslu na mail. ( mam to v pdf-ku )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarek



Založen: 30. 03. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krasty napsal:
Tak sem se taky stal majitelem jednoho kousku, budu si do neho proto objednavat ,50 kule. Chci se jen zeptat ma nekdo z vas moznost ty kule sehnat? popr. sel by se mnou nekdo do objednavky ze zahranici?



Ahoj.Kolik si za něj dal?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koupil sem ho za dva litry ted si k nemu nechavam delat bubinky ( zasobniky na sest kulicek ) na zakazku ty v prototipu vychazeji zatim na pet stovek, snad to stahnem niz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
birkoff13



Založen: 14. 05. 2011
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha Jarov

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 12:17 pm    Předmět: Náhradní díl Odpovědět s citátem

Zdravím,

neví někdo, kde by se daly sehnat díly na tento značkovač? Bohužel se mi podařilo zrakvit díl 3371-021 viz obrázek.

Případně, nebyl by tu někdo s dílnou, kdo by mi byl schopen za nějakou úplatu tento díl vyrobit?

Díky za info.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cus, cirka za 2-3kila ti to sfouknu, zalezi jak to pude. Diztak PM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate