Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Rady pre začiatočnikov
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Immo



Založen: 03. 05. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 3:26 pm    Předmět: Rady pre začiatočnikov Odpovědět s citátem

Dobry deň
Potreboval by som poradiť s kúpu zbrane, kedže som začiatočnik a mam nulove skúsenosti s týmito zbraňami neveim sa rozhodnuť ktorú si kúpiť, zo začiatku nechcem moc utrácať, za zbraň by som mienil dať 3 000,- plus mínus par korun, zatial som si vybral tieto zbrane -
JT Tac 50
http://www.paintball-obchod.cz/jt-tac-05-18542.html
a Tippman 98 Custom ACT
http://www.paintball-obchod.cz/tippmann-98-custom-act-cerny-18559.html
Neviem ktora z nich je lepšia ale viacej sa mi páči JT Tac 05
Ďakujem za každu radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

domnivam se, ze vsichni co ti budou odpovidat zvoli Tipmanna Smile a stejne i ja Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Immo



Založen: 03. 05. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A čo nejake ine, ktore by ste mi mohli odporučiť? okrem tychto čo som napísal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem zastánce Tipmanna - ALE ....
Dle mě nejlepší Gun do začátku Je Spider xtra 07 ( mateblack)
Poměr cena/výkon.....je dle mě velice vyvážené
stojí to kolem 3000,- a i dobře to střílí, není to sice nějaká ta elektrika a nevypadá dost militaricky ... ale na první rok/y to bohatě stačí.

Během hraní a nabírání zkušeností zjistíš která ti padne do ruky a tu si pak obstaráš.
S touto zbraní zde hraje spousta jiných hráčů tak by ses neměl za ni stydět. - má své fandy.
Hlavně nekupuj oriona a jiné hovadiny, s vidinou ušetřit - v PB se moc nevyplácí šetřit na zbrani a pod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Immo



Založen: 03. 05. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diki za odpoveď
a prosim aky je rozdiel medzi týmito?
Spyder Sonix
http://www.paintball-shop.cz/zbrane/semiautomat/spyder-sonix/
a
Spyder Xtra 07
http://www.paintball-shop.cz/zbrane/semiautomat/spyder-xtra-07/
Vzhlado sa mi viac pači sonix ale neviem porovnať výkon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli mas limit 3000 tak bych popremyslel i o MR1 http://www.paintballshop.cz/zbozi/5573-spyder-mr1 popr toho Tippmanna 98 a.c.t.
Tippmann bude jiste kvalitnejsi. Tuhle zbran jsem taky mel a nemuzu si na ni vubec stezovat. Kdybych nechtel cyklon a lepsi military vzhled, tak bych si ji nechal. Oproti me X7 bych si troufl rici ze nestrili vubec hure.
Kazdaopadne doporucuju Tippmann...
Ale u toho tippmanna kazdopadne pocitej s vymenou za lepsi hlaven.
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Immo



Založen: 03. 05. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A čo tie zbrane Spider Sonix a xtra 07 ktori je lepši? lebo myslim že zo začiatku by stačil jeden z nich, nemienim moc utracať, aspoň nie zo začiatku
(Spider Sonix sa mi pači viac)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych Ti hlavne doporucil procist si cele forum. Je zde velmi mnoho dobrych informaci a rad. Na jejich zaklade se jiste dokazes rozhodnout.... Smile Zkus obetovat trochu casu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim s Borodovem. Kazdopadne jestli chces hrat military paintball, tak bych Sonix ani Xtru nechtel. Ty jsou tak na Speedball. Zalezi co chces hrat. Kazdopadne jestli chces hrat military tak minimum je MR1 nebo Tippmann 98
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Immo napsal:
A čo tie zbrane Spider Sonix a xtra 07 ktori je lepši? lebo myslim že zo začiatku by stačil jeden z nich, nemienim moc utracať, aspoň nie zo začiatku
(Spider Sonix sa mi pači viac)


jsou to identicke zbrane, jen sonix nema expansni komoru a oproti xtre ma ram pazbicky z plastu. pocitej s tim, ze at koupis sonixe nebo xtru tak te nemine nakup lepsi hlavne, protoze se zakladni hlavni se nic moc trefit neda.

Zkus zvazit, jestli by nebylo lepsi priplatit a koupit treba sp1, ktera i v zakladnim provedeni bude lepsi nez xtra i tippmanny. V dusledku myslim ze jeste usetris (penize a sobe zklamani Smile ), protoze ti odpadne prodej pouzite zbrane s docela znacnou ztratou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda D. napsal:
Souhlasim s Borodovem. Kazdopadne jestli chces hrat military paintball, tak bych Sonix ani Xtru nechtel. Ty jsou tak na Speedball. Zalezi co chces hrat. Kazdopadne jestli chces hrat military tak minimum je MR1 nebo Tippmann 98


sice s mr1 hraje spousta lidi, ale osobne si nemyslim, ze je to az tak povedeny kousek vybaveni. V bande jsme meli 3 a vsichni se jich postupne zbavili, kvuli problemum s nadhazovanim kulicek a jejich naslednou srotaci boltem. Celej ten problem je diky spatne resene blokaci dvojiho nabiti, kudy to fouka zpatky do zasobniku. Na montazni listu nejde pridelat skoro zadna montaz, jestli si dobre pamatuju tak existuje jedinna. Jako plus bych ale zminil hlaven, ktera je oproti treba xtre dobra a tradicne mensi spotraba plynu nez u tippmanna. Kdyby byla cena mr1 pod 2000, dalo by se o tom uvazovat, ale za 3000 je to holy nesmysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
Immo napsal:
A čo tie zbrane Spider Sonix a xtra 07 ktori je lepši? lebo myslim že zo začiatku by stačil jeden z nich, nemienim moc utracať, aspoň nie zo začiatku
(Spider Sonix sa mi pači viac)


jsou to identicke zbrane, jen sonix nema expansni komoru a oproti xtre ma ram pazbicky z plastu. pocitej s tim, ze at koupis sonixe nebo xtru tak te nemine nakup lepsi hlavne, protoze se zakladni hlavni se nic moc trefit neda.

Zkus zvazit, jestli by nebylo lepsi priplatit a koupit treba sp1, ktera i v zakladnim provedeni bude lepsi nez xtra i tippmanny. V dusledku myslim ze jeste usetris (penize a sobe zklamani Smile ), protoze ti odpadne prodej pouzite zbrane s docela znacnou ztratou


To je pravda SP1čky jsou hodně dobré...( ale než tipáč Twisted Evil to jsou silná slova...?!? )
Jen stou SP-1 sice jí chválí ale berte to tak že se sní zas tak dlouho nehraje - můžou být mouchy které ojeví aš čas...


mymochodem - xtra není na speed - leda tak speed pro šneky - je to semi... tak bacha co radíte...


Berte to tak že je spousta hráčů co viděla PB nebo si to párkrát zkusila a ihned nakupuje a po čase zjistí že na to nemá Love a nebo vůbec čas ( nebo nemá ským, popř. kde )
A pak se toho zase zbavuje - no a proto já radím Xtru + hlaveň ( dá se k tomu koupit originál dvouprůměrová hlaveň a ta má uvnitř drážky do rotace ) není to taková velká investice a neodradí to hráče - z důvodu používání špatné zbraně - je to takový průměr.
Koupil jsem jí klukovi a v pohodě tím hraje - zkoušeli jsme jak střílí a oproti tipmannu to zas takovej rozdíl to není. Možná jsme měli štěstí na kus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro opravdu zacinajici hrace paintu bych videl tu Xtru mnohem bliz Speedu nezli Military v tom se doufam shodneme (ale samozrejme pro trochu pokrocilejsiho hrace je samozrejme Xtra na Speed srandovni hracka) Ale pokud si predstavim Xtru popr. Sonix na Military a u toho dvoustovak zasobak, tak to je k smichu (nebo spis k placi)
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Immo napsal:
Diki za odpoveď
a prosim aky je rozdiel medzi týmito?
Spyder Sonix
http://www.paintball-shop.cz/zbrane/semiautomat/spyder-sonix/
a
Spyder Xtra 07
http://www.paintball-shop.cz/zbrane/semiautomat/spyder-xtra-07/
Vzhlado sa mi viac pači sonix ale neviem porovnať výkon


Pokud se rozhoduješ mezi těmito dvěma zbraněmi, tak doporučuju xtru 07. A to jak se tu již zmínil někdo právě kvůli expanzní komoře a celokovovému tělu. Též je pravda, že budeš muset dokoupit minimálně lepší hlaveň, ale to bys udělal pravděpodobně časem i u jakékoliv jiné zbraně se základní hlavní.

Pokud jde o military hraní, tak ano.... xtra 07 ani sonix nemají military vzhled, ale můžeš si je aspoň trochu upravit sám doma na koleni. A pokud chceš hrát military, tak se nenech zmást zdejším fórem. Maskáče ok, výbava ok, taktika bez debat, ale střílej čím chceš. Když tě začne někdo peskovat, za to, že tvoje zbraň nevypadá jak bůhví co, tak na něj hoď bobek. Střílej s tim na co máš prachy a s tím co ti sedne do pracky a jestli to zrovna nevypadá jako kalach tě vůbec trápit nemusí.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.


Naposledy upravil Rogan dne po květen 05, 2008 12:11 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda D. napsal:
Pro opravdu zacinajici hrace paintu bych videl tu Xtru mnohem bliz Speedu nezli Military v tom se doufam shodneme (ale samozrejme pro trochu pokrocilejsiho hrace je samozrejme Xtra na Speed srandovni hracka) Ale pokud si predstavim Xtru popr. Sonix na Military a u toho dvoustovak zasobak, tak to je k smichu (nebo spis k placi)


No nechci se tady do tebe nějak navážet, ale z toho co jsem od tebe četl jsem pochopil že si speed ještě nehrál takže by jsi na tohle téma měl bejt dost opatrnej když chceš někomu radit Wink
a hodnotit spoluhráče podle toho jak vypadá jeho paintballovej zvačkovač je dost zcestný a ubohý mohlo by se ti to někdy vymstít, mám pár lidí kolem sebe co se se Spyderama uměj sakra ohánět a je jim jedno co si o nich kdo myslí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze pravda je, ze jsem Speed nikdy nehral a pokud je Sonix nebo Xtra military zbran a na rekreakcni Speed to nelze pouzit, tak se za tuto fabulaci omlouvam. (ale stale si myslim ze k military to taky neni, jelikoz pro me zacina military na MR1 i kdyz na ni nekdo nadava a nekdo ji chvali) Toto jsem mel na mysli tim, kdyz jsem psal ze Sonix, Xtra a dvoustovak zasobak je proste na military prinejmensim oskliva zalezitost. Ale Rajko, psat ze tady hodnotim ,,spoluhráče podle toho jak vypadá jeho paintballovej zvačkovač" tak to od Tebe byla podpasovka Evil or Very Mad
Nikdy jsem nic takoveho nerekl, ani nemyslem. Umeni hrani neni v zadne zbrani ani v jinem nacini, ale je to pouze v umeni hrace. Nepochybuju o zadnem hraci at ma za vybavu co chce, nezli s nim, nebo proti nemu, zacnu hrat Exclamation
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli můj předchozí příspěvek cítíš jako podpásovku tak je mi to líto, ale z téhle věty mi to připadá jako by to byl tvůj názor který si uděláš při prvním setkání Wink .
Takže jestli to tak opravdu není tak by jsi jí měl minimálně poupravit, aby to lidi nemátlo jako mě Wink
Jarda D. napsal:
Ale pokud si predstavim Xtru popr. Sonix na Military a u toho dvoustovak zasobak, tak to je k smichu (nebo spis k placi)


Jinak Sonix a Xtra a jím podobné klony jsou hlavně "paintballové značkovače" a když je člověk dost šikovnej nebo má kolem sebe šikovné lidi tak i z nich se dají vytvořit solidně vypadající zbraně. Hlavní , ale je aby se každej na tu svojí mohl spolehnout a to už platí o všech ne jen o Spyderech.
Mimochodem jsem si jeden amatérskej speed vyzkoušel a ani ty kosmický udělátka za X desítek tisíc nejsou zárukou toho, že budu bez chyby fungovat a sloužit svému majiteli. Takže když by jsi měl dost odvahy a důvěry ve svůj "značkovač" tak není problém udělat slušnej výsledek i s Xtrou nebo Sonixem Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S xtrou sem hrál rok, pak sem přešel na tippmana, ale jen kvuli vzhledu a cyklonu. Xtra má oproti sonixu menší spotřebu díky antisifonu, je jednoduchá na údržbu a dá se pohodlně vyčistit i během hry. Co se týče MR1 tak co sem vyděl někoho, když mu závěr střihl kouli, tak moc nadšený nebil, protože toho musel hodně rozdělat. U xtry stačí povitáhnout čep na natahování a vyndat závěr, protáhnout a dát závěr zpět. Horší je když se barva dostane až do zásobníku. Do začátku je to rozhodně dobrá volba, ale je potřeba koupit lepší hlaveň ten základ je dost myzerný, ale stačí progresiv za cca 700kč větší investice je podle mě zbytečná. Co se týče vzhledu tak o tom už napsal Rajko, stačí se jen podívat na tuning zbraní pro inspiraci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi je Traccer, sice s nim hrajou jen lamky a vubec neni military, ale mohl by te naucit treba strilet Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hraju s MR1 a k střihání kulí nedochází (daleko víc čistí hlavně během hry kolegové s A5 Very Happy ), po tom co jsem navrtal díry do kolínka pod zásobníkem, se snížilo i nadskakování koulí.
Podle mého názoru MR1 je dobrá a cenově únosná zbraň pro začátečníka.
Přemýšlím sice o změně do A5, ale spolehlivost MR1 a ne zas tak velký rozdíl v dostřelu a přesnosti mě zatím nechává u MR1.
Jde spíš o to, aby si spíš začátečník zbraň na pár her půjčil, aby zjistil, zda ho to bude fakt bavit, okouknul co by se mu líbilo a pak si to teprve koupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Immo



Založen: 03. 05. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diki moc, ste fakt skvelí ludia, nečakal som že tu dostanem tolko užitočných rád, je skvele, že mi ma kto poradiť, čo mam kamaratov to su len lamy čo začínajú ako ja, žiaden profik.
Uvažujem nad Mr1, celkom sa mi zapáčila viem že su tu na ňu klady aj zápory ale myslím že to tu je na každú zbraň, zaleží hlavne na hráčovi ktorý s ňou hrá.
Ešte som uvažoval o kúpe gumennych, či plastovych guličiek, neviem presne z čoho su, kamarat mi hovoril, že su na trening ked sa trenuje strelba na terč, su bez farby, čo na ne hovorite? oplatí sa to či na terč kašlať a isť hned do akcie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem psal jiz vyse tak pro zacatek bude MR1 dobra, avsak pokud Te to chytne, tak je dost mozny ze to vymenis za neco lepsiho. Jsou tady vsak taci, kteri jsou s MR1 naprosto spokojeni, ale to tady nema cenu rozebirat. Pokud Te to zajima vice, tak prelistuj v tomto foru do rubriky Spyder a MR1, konkretne o teto zbrani je toho tam opravdu habadej. Co se tyce tech gumovejch kuli, tak to presne nevim, ale myslim ze ty jsou spise na trening napr. nekde ve sportovni hale (natahnou site do oken a jedou bez toho ze by pak museli neco uklizet, kule nakonec sesbiraj a priste to same) Osobne bych to tak nehrotil a zadny takovy kule nekupoval.
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing na gumu se vy..er Laughing to je jak onanie Laughing střílet do terče to si můžeš koupit vzduchovku Laughing
Ne vážně gumové tréninkové kuličky jsou ale jestli nemáš někde nějakou výraznou slevu na PB materiál tak vyjdou na dost velký peníze a na natrénování tě vyjde levnějc pytel kulí a potom už to per rovnou do kamarádů je to hlavně o tom že můžeš právě střílet do lidí a ne jen do mrtvejch nehybnejch cílů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Immo napsal:
Diki moc, ste fakt skvelí ludia, nečakal som že tu dostanem tolko užitočných rád, je skvele, že mi ma kto poradiť, čo mam kamaratov to su len lamy čo začínajú ako ja, žiaden profik.
Uvažujem nad Mr1, celkom sa mi zapáčila viem že su tu na ňu klady aj zápory ale myslím že to tu je na každú zbraň, zaleží hlavne na hráčovi ktorý s ňou hrá.
Ešte som uvažoval o kúpe gumennych, či plastovych guličiek, neviem presne z čoho su, kamarat mi hovoril, že su na trening ked sa trenuje strelba na terč, su bez farby, čo na ne hovorite? oplatí sa to či na terč kašlať a isť hned do akcie?


To jsou kule na sálové hraní. Vystřelíš a sezbíráš a použiješ znovu. Na terč bych si vzal spíš klasické kule s barvnou. Už jen proto, že budeš vědět kam jsi zasáhl a nebudeš muset ty kule hledat v trávníku.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná taky stojí za to, podívat se po bazarech. Právě proto, že si spousta lidí koupila do záčátku levnější vybavení typu Xtra apod., tak se dají celkem snadno sehnat mírně hrané. Ti, co je to chytne, si obvykle po jedné sezoně koupí něco jiného co si za ten rok vybrali. Vidím to u nás v teamu. Po cca roce polovina lidí přešla na jiné zbraně právě z Xter a Tippmanů. Já sám jsem nedávno prodával jednu sezónu hranou vyladěnou Xtru 06 Mate black (upravený nebo vyměněný všechny vnitřnosti), s 12oz on/off, hlavní AA 14", vybočení na kolimátor + náhradní pružiny vše za 3000,-.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za tri litry je na MILITARY a tohle forum je o MILITARY nejlepsi MRDKA coz je to same jako Xtra bez expanzky a rozdil ve strelbe je veskery zadny (mame doma obe). Jestli chces tak ti Xtru 07 matte black s bombou 12 on/off prodam za 3t, jelikoz kupuju K 08 a pritelkyne dostane mr1.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych doporucil na zaciatok jednoznacne SP-1. Pomer cena/vykon/ucel je viac nez 100%. Potom ked sa rozmyslis co a ako dalej a zoznamis sa PB blizsie tak uvidis... jedno je vsak iste a to ze na SP-1 aj ked ju zmenis nadavat nikdy nebudes. Je to spolahliva a kvalitna zbran za fakt dobru cenu, zvlast na zaciatok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Za tri litry je na MILITARY a tohle forum je o MILITARY nejlepsi MRDKA coz je to same jako Xtra bez expanzky a rozdil ve strelbe je veskery zadny (mame doma obe). Jestli chces tak ti Xtru 07 matte black s bombou 12 on/off prodam za 3t, jelikoz kupuju K 08 a pritelkyne dostane mr1.


hellboyi kdy uz konecne prestanes omilat tu sracku Smile. Ja bych to na military do tri litru videl spis na TPN Bravo One Tactical.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Preco Question ked s nou ma dobru skusenost a zda sa mu fajn... nebude predsa doporucovat kazdemu zaciatocnikovi nieco ine Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
LOKI VIII



Založen: 18. 11. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 1:49 pm    Předmět: hm Odpovědět s citátem

u nás v partě....Smile....máme xtry, bravo one a mr1...a mr1 je nej jak do přesnosti,tak minimum trhnutejch kuliček,navíc se s tim dobře míří...pro začátek doporučuju!Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate