Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Petice proti radaru
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
holoubek napsal:
už jsem se bál, že se neozveš, kloučku Very Happy ...a koho volíš Ty Losnu nebo Mažnáka? ....hlavně neříkej, že teba bahňáka, to už tu jednou v historii bylo Very Happy
Pouze si myslim, ze cela tahle diskuse je UPLNE zbytecna. Protoze je jiz davno rozhodnuto. Pouze bych doporucil si peclive zapsat chovani nasich predstavitelu a vzpomenout si pri pristich volbach.... Embarassed


Ty asi nepůjdeš příště k volbám, co? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne ten seznam sem si fakt nevymyslel Exclamation http://nezakladnam.cz/cs/19_o-iniciative

Uz jen to ze te to napadlo o necem svedci... Very Happy
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="holoubek"]
Borodov napsal:
holoubek napsal:
už jsem se bál, že se neozveš, kloučku Very Happy ...a koho volíš Ty Losnu nebo Mažnáka? ....hlavně neříkej, že teba bahňáka, to už tu jednou v historii bylo Very Happy
Pouze si myslim, ze cela tahle diskuse je UPLNE zbytecna. Protoze je jiz davno rozhodnuto. Pouze bych doporucil si peclive zapsat chovani nasich predstavitelu a vzpomenout si pri pristich volbach.... Embarassed


Jo mas recht. Hlavne nezapomen na vystoupeni Paroubka hned po volba a co rikal v te souvislosti o roku 1968...
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych radar neřešil ja bych jin ho tady nechal postavyt a pak bych se převlíknul za araba a šel ho vyhodit do povětří američani a všichni pro americký joudové budou spokojeni že jsme jim ho postavyly a rusové že jim ho arabové zničily
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
2 Hellboy: ten seznam sis vymyslel Very Happy , co? Very Happy ....ale pokud ne, tak fakt nechci být na stejným papíře s těmito lidmi Very Happy ...Trackere, a co Ty?

To je good podpásovka Laughing Laughing
Počkej .. Twisted Evil na mostě ti ukážu jak rudej bojuje Wink

teď Vážně . je jasné že se ukážou na stejným papíře i ti co jsou vypsaní...Tito lidé by se podepsali na jakoukoliv aktivitu proti americe - třeba stavby továrny na cigára s americkou vlaječkou - určitě by se v takovéto petici zase našli....
Si nevybereš - na těch stránkách jsou i podepsaní lidé , které znám a byli i režimem dost pronásledováni - ba. ( díky takovému člověku jsem dostal emailem tento odkaz ) - nesnáší komunisty víc než kdo jiný ... ale podpořili danou věc o kterou jde...jde o vlastní hrdost národa a jestli je člověk komunista - demokrat - cikán - nacionální radikál - hokejista - popelář ... je v tuto chvíli jedno jde o to ukázat naší vládě a americe že nám není lhostejné co se tu děje a chceme se zůčastnit DEMOKRATICKÉHO hlasování - o to ta petice jde - sice má hlavní slogan RADAR NE! ale hlavní důvod petice jde o to vyprovokovat řádné referendum - si to tam přečtěte ..

Nikoho nikdo nenutí aby to podškrtnul......ale nechápu zapáleného Hellboye, který za každou cenu se naží jakýkoliv názor vyvrátit, který nesouhlasí s jeho názorem. Jeho poslední naděje je uvést seznam pochybných lidí a to se mě zdá opravdu hloupé. Protože jinak to už vyvrátit celé nejde :

jestli se chce přidat k národu co střílí do vlastních vojáků - třeba ve vietnamu jen pro to aby zmátli nepřítele Shocked tak ať si jim věří ... tento národ si kolikrát zastřelil prezidenta? - tento národ provozuje největší rasizmus na světě ale sám poučuje svět - tento národ hlásá demokraciji a přitom jejich demokracie už není taková jaká by měla - jen zkuste v americe podržet dveře ženě - okamžitě Vás žaluje za obtěžování ... člověk se tam přežere a odnese to výrobce...je tam občan pod drobnohledem agentur ano je to pro bezpečí - jenže člověk a svoboda? to už v americe není.. Confused
nadávají na státy které jim nevyhovují a přitom jsou rádi za každou kapku ropy co z těchto " světů " vyždímaj.

A takovéto magory sem chcete pustit ??

je dobré že se ozvala i druhá strana, která dělala max. pro to aby to nebyla jen akce ameriky, jako to byl jejich myšlenkový počátek a aspoň se to několikrát potvrdilo - že to je akce i aliance né jenom jednotlivce ( jako státu ) a ta druhá strana bohužel dělala i to co si přáli i ti špatní na černé listině Hellboye . Šlo o to nenechat to celé řídit ameriku. Teď jsem klidnější a pokud je teď nikdo pro radar nebo ne je mi v tuto chvýli ukradené - hlavní je že ti blbečci s kápí na hlavě nebudou mít vše sami pro sebe a tak nemůžou vyskakovat jak by mohli....


Naposledy upravil tracker dne út květen 06, 2008 11:55 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

obecně platí, že ten kdo nesouhlasí s určitou věcí nikoliv pro její nevhodnost, ale proto, že s tím nesouhlasí také někdo kdo je podle něho magor nebo dement je opravdový omezenec
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom pripade asi budu naramny omezenec. kdyz to obecne plati (v ktere obci?). Ale nejak mi to nevadi. Exclamation Vlastne se me to vubec netyka, protoze ja SOUHLASIM s necim, s cim NESOUHLASI idioti, zatimco tvoje pravidlo je pro lidi kteri s tim taky nesouhlasi a uznavam, ze kdyz nekdo zastava stejny nazor, jako nekdo o kom si mysli, ze je idiot, tak je to omezenec Twisted Evil

Myslim, ze muj nazor jsem tu podlozil dostatkem argumentu. Z druhe strany jsem jich zatim moc neslysel, krome toho, ze proti radaru vede jeho odpurce - strach ze vybuchnou v metru (mam vetsi kdyz jedu po D1 do Brna), nenavist vuci americe, zalozena na vedomostech z TV Nova, totalni nepoucitelnost z historie a ignorance toho, ze na svete existuji opravdu "zle" zeme, ktere kdyby mely volnou ruku a nestal nad nimi nenavideny svetovy cetnik, hodne bysme se divili.

Jen tak pro pobaveni davam odkaz na "dokument" odpurcu radaru.

http://video.google.com/videoplay?docid=8988743492919612368&hl=en

Hned prvni minuta je famozni manipulace a lez, tedy to, z ceho se snazi dokument obvinit zastance radaru. Nejdriv tam nejaky american rika, ze jsme jejich kolonie coz je ocividne vytrhle z kontextu naprosto sprostym zpusobem a v zapeti tam nekdo konstatuje:

"V osmdesatych letech prisli Spojene Staty s projektem protiraketoveho destniku, ktery destabilizoval uz tak velmi nebezpecnou mezinarodni situaci. NASTESTI ale doslo k dohode a Gorbacov a Raegan podepsali historickou dohodu INF..."

NASTESTI! To je humanisticka klasika! K dohode doslo "NASTESTI" proto, ze ten samy Raegan co ji podepsal rozjel projekt SDI, rozmistil Pershingy po Evrope a rusakum doslo, ze na to proste nemaji. K dohode doslo diky agresivni a nekompromisni politice USA. A to je rozdil mezi mym nazorem a nazorem Jana Tamase. Podle nej se veci deji nastesti, podle me ne. Podle me SDI a protiraketovy destnik ukoncili studenou valku, podle nej to bylo nastesti. Podle nej je Raegan militantni parchant, podle me je to clovek, ktery genialne bez boje polozil SSSR na lopatky a diky nemu nesedi Jan Tamas nekde v Jachymove, nebo naopak na UVKSC a neskodi lidem.

No a na zaver tady mate ten dokument o radikalech co jsem zminoval.

http://video.google.com/videoplay?docid=8662467646661149069&q=obsession&ei=cCUgSKvyGI2QjgK02vXUAQ
http://video.google.com/videoplay?docid=2379593167878434106&hl=en

To je opravdu "lahudka".
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě kté černé listině - nevyhovujicích....
Pokud oni simpatizují s hrou našich hráčů ledního hokeje a tím jim fandí - ( což je velice pravděpodobné ) Tak okamžitě jim přestáváš fandit ???
Protože jim oni taky fandí ... není to demagogické ? ... tohle dělaj děti ve školce ... kdy ukážou prstem a říkají " ale on taky ! "

Na začátku jsem psal můj důvod a nechápu jak se to může tady takto všelijak obalovat - probírat - a řešit. - řeší se tu jen to, že se snažím vysvětlit proč vlastně jsem sem to dával.místo toho co možnost volby dává a nabízí, tím přizpět svým hlasem a toto realizovat. Tato debata se strhla v úrivky časopisů - či knížek - různých obrazových přízpěvků - které stále může natočit kdokoliv a kdekoliv ( tím nechci ničit jejich věrohodnost ) co chce.

Pánové já nejsem člen žádne strany a ani žádný propagand jehovystů a aktivistů - a ani nejsem člen nějakého spolku či ochotnického divadla.

Jde mi o to že jsem dostal mail - s tímto odkazem - já jsem ten co nechce amíky na své domovině a tím to končí a jestli se tam podepsal komouš, nácek, nebo zelený aktivista - Tak berte v úvahu že každý kdo dá hlas má svůj vlastní důvod přizpět a nemusí být spojován stím co přizpěl - zelenej má důvod v ochranu přírody v té lokalitě, komouš z důvodu nenávisti amíků, A já rozhodně z toho co jsem uved hned jajo první přízpěvek.
Tak proč se v tom někdo neustavičně patlá a hrabe a snaží se trumfnout druhou stranu názoru - tím svým - Tohle není X-Faktor kde je KDO - ZKOHO jen je to přízpěvek - odkaz na možnou petici.

Jedinej názor, který má důvod mít tu radar pro přizpěvovatele tohoto vlákna v diskusi je jak přizpěl Papež - že bude mít dost hru chtivých amíků - toto jediný chápu Smile a to ostatní jsou plky - převzaté od někoho k někomu - a styl jedna bába povídala. Wink
A vytahování všeho možné jen pro znevážení této petice ( docela toho lituju že vůbec jsem s tím začal ) je úplně zbitečné - kdo je proti němu bude vždycky proti a kdo je pro tak pořád bude pro.

Tato diskuse se rozjela jen z důvodu NAMÝCHNUTÝCH jediců a vůbec nechápu proč - když je do toho nikdo nenutí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono to ma opravdu vice rozmeru.... a hlavne zajimavych otazek
1) Je v poradku pritomnost prislusniku cizich armad na uzemi CR? (s tim mame spatne zkusenosti jiz od 12. stoleti)
2) Jake jsou moznosti odejiti techto vojaku z CR? (priklad Japonska ukazuje, ze co US vojak obsadi to z ruky neda)
3) Koho ma tento radar vlastne chranit? (USA? Evropu? CR?)
4) Jednani nasich "volenych" zastupcu vuci volicum. Proc se snazi upect neco bez informovani obcanu?

Myslim, ze vetsina naroda ma problem hlavne s bodem 1. Coz je i hlavni duvod proc nebylo referendum. Me osobne vadi i nezapojeni systemu do struktury NATO.
Bohuzel USA maji u me velice spatnou reputaci za chovani ve svete. Kdy bojuji proti statnim systemum, ktere ve vetsine pripadu sami pomahaly zalozit. I kdyz jim jde hlavne o zajisteni surovinovych zdroju pro vlastni potrebu.

Tak a ted jsem to rekl i kdyz puvodne jsem se nechtel vubec teto "uzasne" diskuse ucastnit. Neb jak jsem psal. Jiz bylo rozhodnuto a to opet o nas bez nas..... Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trackere, neda mi to. Byl jsi nekdy v USA? Videl jsi tam na vlastni oci to co tady pises? Ja tam byl nekolikrat a nevidel jsem to. Jedine co jsem videl byla prestrelka policie se zfetovanym, opilym afroamericanem ridicim vozidlo, coz asi byl ten rasismus, protoze kdyz ho pulhodiny presvedcovali aby se vzdal a on se nevzdal, tak to do nej napalili taserem a zmlatili ho.

A i kdyby to vsechno byla pravda, tak mas pocit, ze USA jsou horsi nez jine zeme? Jmenovite Rusko, Cina, Francie, Nemecko, Irak, Iran, Saudska Arabie, Libye, Libanon, Pakistan, Afganistan... ktera z nich by podle tebe byla lepsim spojencem? Vis neco o techto zemich? Vis neco o puvodu problemu a konfliktu okolo techto zemi? Vis kolik penez dava "dabelska" amerika na humanitarni pomoc nekterym z techto zemi? Vis, ze amerika za ropu, kterou si kupuje plati a tim mnohe tyto zeme zivy?

A kdyz se podivas na historii USA a nas, tak mi prosim rekni v cem jsme lepsi? Od Bile Hory, kde jsme za sebe zbabele nechali bojovat zoldaky, kterym jsme ani nezaplatili, jsme byli porobeni, neschopni se vzbourit. V roce 1918 jsme vznikly diky pomoci USA. V roce 1938 jsme se nebranili a v roce 1945 nas osvobodilo USA a obsadilo Rusko. v roce 1948 jsme se pridali ke komunistum a okradli a uveznili jsme statisice lidi. V roce 1968 jsme se znova nechali obsadit a od te doby jsme narod estebaku, praskacu, bolseviku a priposrancu. Snad krome legionaru, pilotu RAF, bratru Masinu a bojovniku od Dukly me nenapada zadny zaznamenanihodny cin ceskeho naroda, na ktery bysme mohli byt pysni. Nejoblibenejsi zpevak je Karel Gott a Vondrackova. Nejctenejsi noviny Blesk a AHA, nejsledovanejsi TV NOVA. Vietnamcum rika v krame kazdy "Nazdar vole.", ale rasisti nejsme. My jsme fakt kulturni narod jako prase.

Navic to co jsi tady napsal je uz podle me pod zakonem o hanobeni naroda atd. Tobe nekdy neco nejaky american osobne udelal? Znas nejakeho? Ja jich znam hodne, nekteri jsou normalni a nekteri jsou zmrdi, stejne jako cesi a kdokoli jiny. A mimo jine vymysleli paintball Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne út květen 06, 2008 11:37 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
uznavam, ze kdyz nekdo zastava stejny nazor, jako nekdo o kom si mysli, ze je idiot, tak je to omezenec


Hellboy myslim ze se tu zacinas cim dal tim vic schazovat, muzes mit na veci ruzne nazory, mohou byt spatne nebo dobre, ale to co tady hlasas o pristupu k problemum je proste pitomost a necekal bych to od nikoho komu je nad 12 let, myslím, že i svého syna bych za to zle okrik a zlobil se na neho jak takovou vec muze myslet vazne.... copak ty jsi pro vyvrazdovani Židu jen proto, že komunisti jsou proti, copak ty jsi pro homosexualitu jen proto, ze proti jsou bigotni katolici ??? nebo naopak jsi proti homosexualite protoze ji podporuji komunisti ??? Jsi poti legalizaci drog protoze ji podporuji anarchisti nebo jsi pro legalizaci protoze proti stoji nacisti ???

Mej si na radar jake chces nazory, kdyz vychazeji z tve hlavy, ale prestas s detinskou argumentaci a omezenectvim.... tou obci kde to plati je logika hochu, a ty jsi to vazne pretap.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, kdybych tady napsal jenom tohle, tak mas mozna pravdu. Jenze ja tu napsal i spoustu jinych veci. A skutecne si myslim, ze kdyz se nejakeho nazoru chytne doslova masa lidi o kterych si nemyslim nic dobreho, je treba se mit na pozoru, obzvlast, pokud na druhe strane stoji lide, kterych si naopak vazim a pokladam je za inteligentni. Nic vic, nic min.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle je ale neco jineho nez si psal pred tim, na pozoru se mas mit vzdycky, at uz to rika kdo chce, ke vsemu pristupovat s kritickym pohledem a dostatkem nadhledu, prave proto tu nestojim na zadne ze stran barikady, jakkoliv se mi nezamlouva snaha americanu po globalni dominanci nelibi se mi ani alibismus o tom, ze se nejedna o nase vlastni zajmy, protoze jak jsem jiz psal mnozina potencionalnich nepratel je pro nas i pro americany v urcitem vyraznem pruniku shodna (neshodneme se urcite ve veci Ruska, ale shodneme se ve veci Ciny, arabu a dalsich hrozeb) Mne jde jen o to aby se vedla diskuse na urovni ne tak jak v tech nejextremnejsich pripadech si ji vedl
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

žádný amík mi nic neudělal - jen nemám ty růžový brýle co máš ty...
Já nechci říct že je nesnáším - jen mi vadí to jejich tlačení se sem - ať si dělaj co chtěj doma na dvorku, ale to malé ve střední evropě ať mi nechaj - to je jediný co chci.
A jestli ti ubližuje můj postoj k amíkům tak se ti omlouvám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, vzhledem k tomu co jsi tu napsal to vypada, ze ti vyvrazdili nejmin celou rodinu Smile

Naopak ja jsem nerekl ani jednou, ze je mam rad, nebo cokoli podobneho. Jen me irituje posledni dobou velice moderni antiamerikanismus, ktery ovsem jaksi nerika co si bez amiku pocit. A ver mi, ze hodne amiku me vytaci do bela a je to z osobni zkusenosti, protoze casto s nima jednam kvuli praci a jejich nektere zvyky mi jsou hodne proti srsti.

Porad mi ale prijde lepsi, kdyz budou "ovladat" svet oni nez nekdo kdo neumi cist a psat a ma kamenovani je soucasti jeho pravniho radu Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nezlob se, ale nepřeháníš to už trošku ???
nechci se nechat ovládat kýmkoliv a už vůbec ne pod pohrůžkou násilí.
A ta poslední věta o tom čtení a kamenování je naprosto ubohá hloupá a stupidní.
pokud mě má hlídat někdo, kdo střílí mexičany u plotu delšího než velká čínská zeď a za x let její existence bylo zastřeleno víc lidí než u Berlínské zdi za celou dobu jejího trvání - děkuji nechci. (a to není výmysl,konstrukce ani zbožné přání, ale tvrdá realita) (to je brutální demagogie já vím,ale proč ne i z druhé strany) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 1:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile Smile Funkce uvozovek v textu ti asi nic nerika? Uvozovky se pouzivaji v pripade, ze nektery text chceme oznacit za ironii, sarkasmus, nebo ne zcela vazne myslene tvrzeni. Samozrejme ze si nemyslim, ze amerika nas bude ovladat prostrednictvim 200 svych obcanu na nasi zakladne. Protoze je to hovadina. Bohuzel, pomerne dost lidi si to tady mysli. Takze tou vetou jsem chtel vtipne vyjadit, ze budu radeji kdyz u nas bude zakladna, nez platit pravo Šarija.

A nevim co je uboheho na konstatovani FAKTU, ze v zemich, kde vladne ten nejvetsi extremismus, je obrovska negramotnost a praktikuji se tam naprosto barbarske tresty. Prave diky te negramotnosti pak muze nekdo tem lidem naockovat, ze vyhlazenim vsech prislusniku jinych nabozenstvi vznikne raj na zemi. Coz se bohuzel deje. Videt petilete hajlujici deti obalene replikami bomb s kalachy v rukou rvouci ze je potreba nas vyhladit, je opravdu ponekud zneklidnujici.

A kdyz jsme u toho, nezapomen rict proc ty mexicany strileji. Ze napriklad drtviva vetsina z nich jsou ozbrojeni paseraci drog, clenove drogovych kartelu, obchodnici s lidmi a podobna sorta. A predevsim to, ze ti co nejsou paseraci, neutikaji pryc, ale chteji se do te "priserne" ameriky dostat i za cenu riskovani zivota. A kdybys bydlel v Texasu, mozna bys pochopil proc tam ta zed je a chodil tam dobrovolne hlidat Smile Takze prirovnani s berlinskou zdi je uplne mimo. Jen dalsi polopravda a demagogie.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zde jsem vytáh z toho webu - ( který je pro nikoho mimochodem komunistycký Confused ).....proč ne radaru -

10x proč ne radaru
1. Není rozdíl mezi radarovou a raketovou základnou. Jsou to dvě součásti jednoho systému, nedají se oddělit technicky ani politicky. Systém může být použit jak k obraně, tak k útoku.

2. Umístěním mimořádně výkonné a technicky pokročilé radarové základny USA bychom se stali nástrojem jednostranné americké zahraniční politiky, určované snahou o vojenské ovládnutí kosmu a tzv. válkou proti terorismu. Tato válka terorismus naopak posílila, rozvrátila Irák, destabilizovala celý region a končí ve věznicích Guantánamo a Abu Ghraib.

3. K vybudování radaru nejsme nuceni naším členstvím v NATO. Vybudování radaru je jednostranná záležitost USA.

4. Základna nepřispěje nijak k naší bezpečnosti, může ji naopak ohrozit. Česká republika nemá v současnosti nepřítele. Pro boj s terorismem nemají antirakety ani radar žádný význam.

5. Tak jako v případě raket by neměla ČR vliv na to, co se na radarové základně děje a co by tam bylo ve skutečnosti instalováno. Základna by podléhala pouze veliteli vzdušných sil USA v Evropě.

6. Radar stejně jako antirakety zvýší mezinárodní napětí a zrychlí závody ve zbrojení, které mohou vyústit ve vážný konflikt. Stoupne napětí např. ve vztazích s Ruskem.

7. Radar je potenciálním cílem útoku, v případě konfliktu mezi státy vlastnícími balistické střely velkého doletu je cílem prvního pořadí.

8. Do logiky zbrojení budou zataženy všechny státy světa. V rozvojových zemích to bude mít za následek zvětšování chudoby již tak zbídačeného obyvatelstva. V Evropě se urychlí likvidování sociálního státu.

9. Neznáme účinky tak výkonného radaru na život obyvatel okolí. Další podobná zařízení stojí na odlehlých a neobyvatelných místech.

10. Důsledná ochrana proti nebezpečí válek a terorismu vyžaduje snižování napětí ve světě, nikoliv nové základny, které napětí zvyšují.

Něco bych osobně poupravil - nesouhlasím 100% se vším, ale aspoň se tu naskýtá prostor pro Hellboye - jeho kritice, a vždy pohotovým odpovědím s odvratitelnou myšlenkou těchto bodů.. Laughing
Říkáš že jsi nedostal kloudný důvod proč ne .... zde jsem ti to vytáh ale jsem si jist, že opět najdeš sistém( nebo odpovědi ) jak tyto všechny body vyvrátit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak ti udelam radost - bod 5. Kdo jako rika, ze bysme nevedeli co se tam deje a nemeli nad tim kontrolu? To teda meli a co se tam muze dit by bylo pevne urcene smlouvami. Nebo snad myslis, ze by si tam amici dali atomovky a mi s tim nemohli nic delat, jinak by nas taky vybombardovali? Asi tezko. Takze lez.

Bod 8. To uz jsem tady psal. Pokud to zlikviduje socialni stat v EU, tak jen dobre.

Bod 10. je uplna picovnina. Pokud tedy nechces zabranovat valce tim, ze se vzdas. Snizovani napeti ve svete znamena podle humanistu asi to, ze prestanes vyrabet zbrane a kontrolovat silou nebezpecne staty. Tim padem se dobrovolne vzdavas sve vojenske nadrazenosti nad nepritelem. Kam vede tato "mirova" cesta jsme se mohli presvedcit na vlastni kuzi v roce 1938. Mnichovska dohoda byla presne dusledkem snahy o snizovani napeti. Skoncila valkou s miliony mrtvych.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja to říkam pořád, mezinárodní napětí je nutné naopak zvyšovat, což takhle preventivní úder proti Maďarsku, stejně nikdo nerozumí tý jejich řeči tak proč ne Laughing Laughing Laughing

Já tedy s mnoha z těch předložených argumentů také nesouhlasí, ale co bych podepsal je odpor proti tzv. VÁLCE PROTI TERORISMU, naprosto vylhané až fantazijní. Jako právníkovi se mi chce zvracet ze zvrácenosti argumentace amerických úřadů o neexistenci lidských práv tzv. teroristů. A taky si myslím, že bylo popřením všech mezinárodních tradic a smluv napadnutí Afganistánu jako odvety za 11. září. Upozorňuji, že jediný afgánec nebyl členem skupin, které útoky na WTO provedli. Stejně jako dnes jiřž všichni vědí jakou lží byla argumentace o zbraních hromadného ničení a napojení na Al-Kajdu ze strany Iráku. A příští válka nebude jiná, tyhle praktiky bez ohledu na to, jak moc nemám rád arabskou mentalitu a jak moc obav mám ze šíření jejich víry považuji za hrůzné. To bychom se spíš měli zajímat jak nás před touto hrozbou ochránit tady doma, před hrozbou, která sem plíživě vstupuje v podobě tisíců a milionů imigrantů.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

z muslimské afriky, která bere teroristy jako mučedníky - počkejte až se naserou a přestanou se mlátit mezi sebou WinkA všechno svedou na amíky ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel s tebou nemá cenu diskutovat.Jedině tvůj názor je správný a jediný možný a pravdivý.nedávno si zde uvedl manipulaci z TV Nova jako odstrašující případ toho kdo kde hledá informace a hned zde uvedeš stejný argument hodný Blesku a Novy (hajlující dítě obalené výbušninou) no nic asi nemáš děti a nebo moc koukáš na televizi - tvůj problém.

uvozovky samozřejmě znám, ale nic to nemění na faktu, že nechci být kýmkoliv ovládán a samozřejmě nemyslím 200 vojáčků u radaru.

Poud chceš konstatovat fakta o něčí negramotnosti a barbarských trestech tak si prosím uvědom, že to co zde nyní uvádíš a odsuzuješ je tvá forma totality a chováš se stejně jako američtí agresoři všude kam jdou válčit. Pokud chceš komukoliv implantovat tvůj názor na správné a jediné přípustné chování jsi normální diktátor nic víc!!!!!

No a na závěr pokud budeš trochu číst opravdový tisk - ne pouze upravené články zjistíž, že tvoje tvrzení o zastřelených "překupnících,pašerácích a kdo ví kým ještě" jsou pouze lživou informací a nikoliv faktem Jistě tam tito lidé jsou také,ale 90% těch mrtvých jsou lidé, kteří "hledají lepší zítřky"

Apropo - povolení presidenta mučit vězně je opravdu demokratické a správné "bravo bravo bravo" děkuji nechci !!!!!!



Hellboy napsal:
Smile Smile Funkce uvozovek v textu ti asi nic nerika? Uvozovky se pouzivaji v pripade, ze nektery text chceme oznacit za ironii, sarkasmus, nebo ne zcela vazne myslene tvrzeni. Samozrejme ze si nemyslim, ze amerika nas bude ovladat prostrednictvim 200 svych obcanu na nasi zakladne. Protoze je to hovadina. Bohuzel, pomerne dost lidi si to tady mysli. Takze tou vetou jsem chtel vtipne vyjadit, ze budu radeji kdyz u nas bude zakladna, nez platit pravo Šarija.

A nevim co je uboheho na konstatovani FAKTU, ze v zemich, kde vladne ten nejvetsi extremismus, je obrovska negramotnost a praktikuji se tam naprosto barbarske tresty. Prave diky te negramotnosti pak muze nekdo tem lidem naockovat, ze vyhlazenim vsech prislusniku jinych nabozenstvi vznikne raj na zemi. Coz se bohuzel deje. Videt petilete hajlujici deti obalene replikami bomb s kalachy v rukou rvouci ze je potreba nas vyhladit, je opravdu ponekud zneklidnujici.

A kdyz jsme u toho, nezapomen rict proc ty mexicany strileji. Ze napriklad drtviva vetsina z nich jsou ozbrojeni paseraci drog, clenove drogovych kartelu, obchodnici s lidmi a podobna sorta. A predevsim to, ze ti co nejsou paseraci, neutikaji pryc, ale chteji se do te "priserne" ameriky dostat i za cenu riskovani zivota. A kdybys bydlel v Texasu, mozna bys pochopil proc tam ta zed je a chodil tam dobrovolne hlidat Smile Takze prirovnani s berlinskou zdi je uplne mimo. Jen dalsi polopravda a demagogie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g0mez



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: P9

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v pripade ze mucenim jedneho teroristu zachrania len jedneho nevinneho cloveka, ktory nezomrie sebevrazednym utokom tak nech ich mucia od rana do vecera Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když tě bude někdo mučit - přiznáš se i k tomu, že jsi John Lenon. Toto tvé tvrzení už je úplná blbost (i když ji používá i terorista Bush) !!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukam, ze jsi jeden z tech, ktere se podarilo presvedcit, ze jsme nejhorsi chatra na svete, zatimco lide, kteri uci delat male deti tohle:



jsou asi nejaci svatouskove, kteri za nic nemuzou a meli bysme jim rychle poslat nejake prachy a omluvit se jim. Pokud mas pocit, ze to je nejaka americka propaganda, doporucuji vrele shlednout Obsession, na ktery jsem hazel odkaz par prispevku zpet a ktery je sestrihem z ARABSKYCH TV. Obzvlastni chutovka je oblibeny serial, kde Zide podrezavaji ve sklepech male deti a piji jejich krev, coz se vysila o ramadanu na svatky.

Vice veselych obrazku ze stastneho detstvi palestinske mladeze muzes shlednou zde:

http://www.somebodyhelpme.info/palikids/palikids.html

Jiste tam najdes spoustu zajimave inspirace na vychovu vlastnich deti, kdyz to tak schvalujes a muj pristup je tak agresorsky. Ja svoje radsi poslu do skautu.

Pokud si mam vybrat mezi timto a nasi totalitarni agresivni vnucovatelskou kolonialni politikou, vybiram si tu nasi (zapadni).

Tvuj postoj je poprenim evolucni teorie. Misto snahy prosadit v konkurenci, hledas duvody proc se nechat sejmout a jak jsme na hovno. Coz ve vysledku vede k jednomu - zaniku. Silnejsi pes totiz mrda. Presvedcila se o tom uz nejedna vyspela precitlivela rise.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Helboy ja byt se snazim te pochopit mam proste vzdycky usmev na rtech kdyz ctu tve prizpevky, ktere v sobe nemaji jen a jen nesmysly, ale ktere v sobe maji neuveritelnou nekonzistenci. Ty na jedne strane rikas (zobecneno) oni jsou agresivni barbari, kteri chteji lidi ve svem okoli vyhubit a proto je treba se proti nim branit a na druhe strane rikas budme jeste tvrdsi nez oni, preventivne je hubme, to je evoluce. Ty vlastne nejvic bojujes proti sobe a svym vlastnim principum clovece..... Laughing Laughing Laughing ktere u druhych odsuzujes, ale u sebe sameho velebis Laughing co takhle k tomu pristupovat s mirou, nebudme jako oni, branme se ale vsi razanci proti nim, co treba nejvice tim, ze budeme lpet na nasich zasadach ? a ne se vracet k onim stredovekym, kterymi se ridi jeste stlae dost casto oni ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, tohle je forum a nejde tu psat jeste vetsi slohy nez doted. Je trochu naivni si myslet, ze vsechno myslim 100% vazne.

Ja ti taky po kazdem tvem prispevku nekritizuju tvuj pristup: Ja nerikam tak ani tak, ale ty meles nesmysly. Twisted Evil

Mym cilem je naznacit nekomu, ze jeho cernobila predstava sveta je dost mimo a nema cenu kydat si hnuj na vlastni hlavu. Recept na vyreseni situace nemam, jen jsem si vybral dle meho nazoru mensi zlo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč vždycky vytáhneš takový absolutní extrém - ještě chybí aby si sem vložil videa jejich poprav, jak tam všechno možné uřezávaj za živa -

Pak vytáhni jak makaj děti v africe a v jižní americe ( mimochodem taky sebou tahaj zbraně...) nechápu co všechno si shopen sem natahat za " výtažky " jejich života....Všichni o těchto problémech ví - takový stupida tu nejsou ... a tyto obrázky jsou taky dosti známé.....
Tak nechápu čeho chceš docílit Confused
To znamená že když tu bude radar tak oni položí zbraně???

Mě příjde že se až moc snažíš všemožně věci vyvrátit, a dokazuješ jakou máš pravdu svými " důkazy " ..

Jenom ten dětský pochod má dva pohledy a jsou úplně rozdílné z důvodu založení nebo příchodu člena - ale nakonec výslkedek je zestejní. ( jako ten radar který má být na obranu )

1 - děti jsou " naverbováni " sfanatizováním a tím pádem se připojují dobrovolně.

2 - pohled je i takový že je dost možné že dítě je bez rodičů na v této skupině dostane najíst a napít - ( klidně se srovná s možností smrti - když může zemřít žízní a hlady.. ) a zase je tam dobrovolně.

A To udávám jen příklady dobrovolných příchodů. Prostě nemůžeš vše brát dle obrázků když tam nejseš.

Dal jsem ty příklady pro to, že všechny ty různé dokumenty se dají použít dvojím ( i více ) způsobem - a ty je používáš k jednosměrnému názoru.
Zde je to používáno jako šou, ale tam je to tvrdá realita...
říkáš tohle zde nechci...ale uvědom si že ti lidé tam takto žijí několik staletí - jen používají modernější prostředky než před tím....
A v evropě tohle vůbec není ( aspoň v takovém měřítku )
Tak nechápu jak si můžeš myslet že nás to může ohrozit.
Může se to stát jen když zblbneme sami
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ja ti taky po kazdem tvem prispevku nekritizuju tvuj pristup: Ja nerikam tak ani tak, ale ty meles nesmysly. Twisted Evil


myslím, ze sem nechal mnoho tvych veselych prizpevku (treba o tech paseracich drog na mexicke hranici) napokoji Laughing buď aspon trochu uznalej Wink

jinak si davam bobrika mlceni, a i kdybych si mel ukousnout nohu tak tu uz tu aspon dva dny nic nenapisu na zadny tvuj prizpevek Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, mexicke pristehovalce, jsem sem nepritahl ja a vetsina z toho co jsem sem napsal je reakce na nejake pseudo pravdy, ktere sem napsal nekdo jiny. Vzdavam to. Jsem proti radaru, ted jsem to podepsal a zitra jdu na demošku.

Death to America!
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate