Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

naprostej začátečník z Liberce hledá tým

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Team hledá hráče nebo hráč hledá team
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majestic_Warrior



Založen: 26. 04. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 3:53 pm    Předmět: naprostej začátečník z Liberce hledá tým Odpovědět s citátem

Jsem úplnej začátečník (ještě nikdy jsem nehrála) a ráda bych si zahrála s nějakou partou nejlépe z Liberce. Military mě hrozně láká už delší dobu, tak pokud by někdo měl nervy na zaučení začátečníka tak se ozvěte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 4:56 pm    Předmět: Liberec Odpovědět s citátem

Hoja, no myslim že nebude problém vyrazit s náma. Dáváme se spíše dohromady, většinou tam je tak 1/3 cizích lidí takže to fakt military neni. Na to se chystáme, pomalu dáváme dohromady lidi co si kupujiou zbraně abychom pak se mohli sehrávat. takže spíše čekej něco akčnějšího, ale do začátku si myslim že ti to na vyzkoušení bude stačit. Aspoň bude o dalšího nadšence více hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majestic_Warrior



Založen: 26. 04. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je super, díky. Že to není military, zas tak nevadí na to vyzkoušení to fakt stačí. Možná to je pro mě i lepší, v nějaký akčnější hře se chytnu asi spíš, než fakt v military. Tak kdyžtak dej vědět kdy a kde budete hrát a ráda se přidám. jen prosím kdyžtak dej vědět trochu s předstihem, abych si jště stihla zajistit zbraň a výbavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 8:22 pm    Předmět: ozvi se Odpovědět s citátem

další akcička v dohlednu 24.5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Team hledá hráče nebo hráč hledá team Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate