Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Proto Matrix Rail 07, ION, nebo Autococker?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
2micz



Založen: 26. 04. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 10:04 am    Předmět: Proto Matrix Rail 07, ION, nebo Autococker? Odpovědět s citátem

Prosím pomozte při výběru z těchto flusátek. Hraji krátce, ale hra mě zcela pohltila, kže se zbývá jen ozbrojit. Pište zkušenosti, poruchovost, náročnost na údržbu. Taky by mě zajímalo, má-li význam pořizovat flusátko s el. spouští (preferuji mechaniku). Díky všem za info..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Předpokládám že to chceš na sportovní paintball.. pokud tomu tak je tak jsi na špatném serveru Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
2micz



Založen: 26. 04. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno běháme s klukama po lesích a obcas po nějačký zbořenine, kže sport ne. Nic méně něvidim důvod, proč si nekoupit treba autocockera..
Každopádně si rád polechnu všechny pro a proti Question Idea Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechces trochu specifikovat ten autococker? je tam X modelov a nie vsetky su uz coocker style mechanika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rudanek



Založen: 14. 07. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Zliv (u Českých Budějovic)

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem tedy mel (a mam) 2 zbrane Spydera a Autocockera ProStock 2004 (defacto cely nas tym - SASR Pisek - ma Cockery v ruznych verzich). A musim rici ze s cockerem se strili presneji Smile) akorat je tezsi, a desne mi vadi zpusob nabijeni kulicky, tzn. po vystelu spadne ihned kulicka do hlavne, ale neni v ni blokovana => sklonis hlaven a vykutali se ven, ne ze bych byl setrilek a ten 0,60 Kč me zabil, akorat me to znervoznuje. Jinak jsem rad, ze me kluci presvedcili na cockera. Taky je trosku problem trefit kolimator atp. na ty jeho kolejnice, ale vsechno jde, ted mi byl muj lauf predelanej na nizkotlak, tak uz se tesim az vyzkousim vzduch, zatim jsem strilel s CO2. Rozhodně je tam složitější mechanismus než u Spydera => radši se do toho nehrabu a nechám to dělat odborníky. Jelikož hrajem military, tak až zas tak moc nekropíme, já vyplýtvám tak 30kuliček za hru (a to jsem se ještě rozjel Smile, docela bych doporučil kolimátor, protože přes hlavně se u mého modelu moc nedá zaměřovat. Teď zrovna připravuju nějaké maskování, protože ty cockery prostě svítí v lese jako blázen Smile nás tedy ty cockery vyšli levněji (USA) ale jako napotvoru u mě byla výrobní vada, ale naštestí máme v čechách šikovné odborníky, ktečí spraví americké zmetky (stálo mě to cca 1200 oproti původní ceně, ale v tomy byla i předělávka na nízkotlak).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bych mohl nějak poradit,tak mám ted AutoCocker Pro Stock 2005.
Maximální spokojenost,hlaven mám základní,což není až uplně hrozný,k pohonu mám vzduch.
Je jasné že vzduch na tuto zbran doporucuji. Co se tyče presnosti a kadence zbraně, s přesností jsem maximálně spokojen,až na prá vyjímek ,když jsou kule nějak šmatlavý,válečkovitý. Kadence bez el. spouště, dá se vystřílet dost kolí za sekundu,chce to mít rychlé prsty a správně domáčknout spoušt,pak to kropí slušně. Zásobník bych doporučil elektrickej,přeci jen cocker nemá žádnou zpětnou odezvu,takže kule z obyč zásobáku tam moc nepadaj. Co se týče údržby,je to velmi náročné,takže já se do toho nehrabu,mám jednoho kámoše,kterej tomu rozumí,takže radši to dám jemu. Ale zatím jsem s tim neměl žádný problém,pokud je o to dobře pečováno atd. tak servis nebude až tak častý.

Snad jsem nějak pomohl,možná jsem taky na něco zapoměl Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate