Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tiberius 9 Elite black

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ac3R



Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 5:23 pm    Předmět: Tiberius 9 Elite black Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl bych si pořídit Tiberius 9 Elite black, ale níkdo sním nemá zkušenosti,
a investovat 15 klacků do zbraně kdo níkdo nezná mam docela obavy.
Stojí ta zbraň za to ?

Díky .... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co setýče T9, tak tu má Cofey z Rheihenau, dotazy kdyžtak piš jemu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar.
Jelikož jsem komunikoval s Ac3R po icq a zbastil jsem pro něj takový stručný souhrn svých zkušeností s T9 tak ho sem fouknu, třeba to někomu pomůže v rozhodování a někomu zase ušetří peníze Twisted Evil

Nemám Elite ale řadu pod tím (Covert) - proti Elite jsem neměl v kufříku kolimátor (chtěl jsem si pořídit něco s přiblížením) a svitilnu (podle mě ji nikdy nebudu potřebovat) .

Zkušenosti:
Hraju na CO2, i přesto je to velmi přesná zbraň asi díky vestavěnému regulátoru, úsťová rychlost kolísá i při rychlé střelbě +- 5ftp takže koule padají pořád na to samé místo.

Trochu jsem měl problémy v zimě (-5) s trháním koulí - chtělo to ubrat UR.

Hraju z 95% s dlouhou zbraní a používám kolínko, 50-kový zásobník a hadici+flašku na zádech, nepoužívám „tlumič“, bipod a pažbu - důvody níže.

Atrapa tlumiče je sice pěkná ale nemá vliv ani na utlumení hluku střelby ani na přesnost (vnitřní průměr je větší než průměr hlavně) - vypadá pěkně ale často hraju bez něho protože dělá zbraň zbytečně delší. Mimochodem - zbraň je dost hlušná, rozhodně to není žádná šeptající smrt Laughing

Bipod (nožičky) - stejný názor jako na tlumič - pěkné, asi i praktické když se někde chystáš zabunkrovat v leže, ale jinak spíš překáží (například když chceš střílet z okna přes parapet tak ikdyž jsou ty nožky složené tak zvyšují polohu gunu tak o 3 - 4 cm než když tak nožky nejsou).....

Pažba - oddělávaci a velmi pohodlná, nicméně překáží při míření přes kolimátor pokud máš masku (pravděpodobně to borci v Tiberius Arms navrhovali pro HC hráče kteří hrají pouze v brýlích - to ale není můj případ Rolling Eyes ), takže jsem si objednal zvýšení montáže abych ten kolimátor dostal o cca 2 cm výš než je teď a viděl do něho i s maskou. Zatím hrávám bez pažby.

Laser - paráda - do budov a do šera je to vynikající věc.

Závěr - kdybych nakupoval znovu s těma zkušenostma které s T9 mám teď tak bych šel do Tiberius 9 Pro za 9300,- a dokoupil bych zvýšení montáže + kolimátor. Jinak na tu zbraň nedám dopustit, má ještě MR2 ale hrávám jen s Tiberiusem.

http://www.paintballshop.cz/zbozi/7567-tiberius-9-pro-black
nebo
http://www.paintball-online.com/paintball/Tiberius-Arms-T9-Pro-Rifle-Paintball-Gun_prod_GNT8RT9P

Pár fotek z akcí s tímhle gunem mám v profilu

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate