Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Bu11eT:
Musím tedy říct, že já měl/mám úraz v důsledku vysoké úr. Dostal jsem před rokem takovou šlupku v baráku přesně pod bicák a tejden ta ruka pracovala na 50%. Dodnes mám jizvu..

Jinak myslím, že tohle není ten správnej topic pro řešení těhle sporů/názorů, bylo to několikrát řešený jak v pravidlech, tak v sekci 50zásobníky, nebo 300fps, takže myslím že bychom měli ponechat tenhle topic WZ 2008. =))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli muzu, tak za Let5 bych nahlasil 7 lidi.

- reference bychom meli od Forestu.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno jestli možu tak něco plesknout...tak kulometčíky bych vynechallll.....spíš bych zkusil ošéfnout mediky jako to měly minulej rok hoši na pískovně KORA....to byl fičák.....
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin



Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, kdyz se podivam na historicky vyvoj WZ, tim myslim jeji pravidla, tak si myslim, ze je docela legitimni ukazat organizatorum, ze tu je i skupina lidi, kterym se ta pravidla libila (nebo snad jenom ty nazory, ktere zastavas mohou zde na mp byt?). Nezlob se na me, ale kdykoliv zde nekdo napise neco o ustovce, tak je zarazen mezi speedaky coz se me nijak nedotyka, ale jen to ukazuje, ze diskuze z vasi strany rozhodne neni vecna. Hellboy: klidne si tam pis, ja to nectu Smile. Speed hraju vyjimecne a max. na 200 kuli....

Naposledy upravil kevin dne čt červenec 10, 2008 3:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kevin napsal:
Jaroslave, kdyz se podivam na historicky vyvoj WZ, tim myslim jeji pravidla, tak si myslim, ze je docela legitimni ukazat organizatorum, ze tu je i skupina lidi, kterym se ta pravidla libila (nebo snad jenom ty nazory, ktere zastavas mohou zde na mp byt?). Nezlob se na me, ale kdykoliv zde nekdo napise neco o ustovce, tak je zarazen mezi speedaky coz se me nijak nedotyka, ale jen to ukazuje, ze diskuze z vasi strani rozhodne neni vecna. Hellboy: klidne si tam pis, ja to nectu Smile. Speed hraju vyjimecne a max. na 200 kuli....


tak ted nevim o cem pises, znovu si precti sve predesle prizpevky, nebyla tam zadna podpora pravidel WZ, ale jen obecne placani o tom proc nekdo nechce kulometcika a taky jak je nefer pouzivat zimni kule, zas a znovu mimo tema WZ !!!! nazory muzes mit jake chces a myslim ze to tu zduraznuji dost casto, at si je mate a podle nich si hrajete, ja proste jen nechapu proc se musite neustale ty a tobe podobni navazet do tech s jinym pristupem a cejchovat je otravnymi hlaskami o nefer pristupu, kdyz chteji omezovat munici, pouzivat zimni kule, hrat na uzavrenych akcich a mit neomezenou ustovku, copak tohle nekdo cpe tobe, ze je nefer mit opak techto veci ? takze se zamysli nad tim, kdo tu vlastne neni schope nakceptovat jiny nazor, ja to nejsem, neupiram ti pravo na slunci, ale prestan psat, ze je nespravedlive, kdyz chceme a hrajeme podle svych pravidel a o speedu jsem nepsal ani jendou ve svem prizpevku, psal jsem jen, ze si muzes usporadat dle svych pravidel akci a nikdo nema pravo se ti za to smat, tak priste cti vsechnmo a poradne !
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 4:10 pm    Předmět: Organizace WZ 08 Odpovědět s citátem

Takže páni a dámové, počínaje dnešním dnem zahajuji oficielní registraci na WZ 08, takže vás tímto poprosím aby mi velitelé týmů (a poprosím pouze velitelé, jinak v tom bude maglajz) posílali na mail vaclav.simon@militarygame.cz registrační zprávu v tomto znění:

Jméno týmu
Jméno velitele
email
kontaktní telefon
předpokládaný počet bojovníků

Registraci uzavírám k 18tému srpnu 2008

Počítejte taky že koncem srpna uděláme takový menší brífink pro velitele na naší základně buďto přímo v milovicích (posezení u ohně) nebo ve Vraném nad Vltavou (posezení u soukromého baru Very Happy )

Takže pilně se registrujte a prosím o svědomité vyplnění kontaktních informací budeme Vám zasílat upravená pravidla a mapy a tak všeljak podobně.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na briefing se už těším, hlavně ten u vás v klubovně. To zas bude ráno Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Nechci být rejpal, ale spuštěná oficiální registrace bez dalších "podstatných informací".
Letošní WZ nebude limitovaná počtem účastníků a ani nebude systém prověřených týmů jako na loňské WZ?
Nerad bych předbíhal, ale takhle se přihlásí minimálně 500 lidí a jsem zvědavej kam se v Milovicích naskládaj a jak to organizačně ukočírujete Wink.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tušim že tam bude letiště? akdyž na letišti mohou být festivali tak proč tam nedat plac jako centrální mrtvoliště.... je to jednání s krajem..a 500 lidí tam nebude to bys byl moc velkej pesimista, takže tsany na volný louce bude mžno postavit a ještě bychom to řešili klasickym vojenskym táborem ve stylu MASH velký vojenský stany8) .. ale i tak pokud budeme brát v potaz minulou učast tak je to dobře 80 aut a to už je docela problém... rozhodně pak je na týmu jak bude řešit dopravu páč je docela humorné jak ortodoxní military hráči přijedou každý vlastním autem... Laughing ale jinak další dotazy na Vašíka já sem tu vubec nebyl Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty si zase zfetovanej? Jinak Vašík to asi taky trošku nezvlád, protože co mám informace, tak je to stejný jako loni, to znamená pouze prověřený týmy a vzhledem k tomu, že se bude prostor oficiálně pronajímat, tak startovný bude 200/osoba. A nebo to uděláme tak, že pozveme kohokoliv, přihlásí se tisíc lidí, který musej poslat startovný na účet a budou se hrát velký napoleonský války přímo na letišti.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi ale no táák Laughing 500 lidí je bráno jako pesimismus z toho že už to bude oser ukočírovat to.... Wink
jinka počítám že aut tam bude 80 a ten plac na letišti bude nutný domluvit...
jinka venca postupuje standart způsobem
1) nebudem si zabírat prostor v hrací ploše
2) bude to dostupnější přehlednější
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Ty si zase zfetovanej? Jinak Vašík to asi taky trošku nezvlád, protože co mám informace, tak je to stejný jako loni, to znamená pouze prověřený týmy a vzhledem k tomu, že se bude prostor oficiálně pronajímat, tak startovný bude 200/osoba. A nebo to uděláme tak, že pozveme kohokoliv, přihlásí se tisíc lidí, který musej poslat startovný na účet a budou se hrát velký napoleonský války přímo na letišti.


Ládínku, WZ08 dostal na starost Venoušek a já, a jestli máš výhrady k organizaci (k Vencovi), tak bys to měl řešit asi nějak víc interně.
Už jsi u kraje zařídil tu smlouvu o pronájmu, o kterou jsem tě žádal před dvěma měsícema?
Mám pocit, že jsme cenu startovného neřešili ještě ani přibližně, tak zatim ještě prosim neházej nic do placu, když to ve finále může bejt treba 1740kč/osobu Laughing
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Ty si zase zfetovanej? Jinak Vašík to asi taky trošku nezvlád, protože co mám informace, tak je to stejný jako loni, to znamená pouze prověřený týmy a vzhledem k tomu, že se bude prostor oficiálně pronajímat, tak startovný bude 200/osoba. A nebo to uděláme tak, že pozveme kohokoliv, přihlásí se tisíc lidí, který musej poslat startovný na účet a budou se hrát velký napoleonský války přímo na letišti.
Poprosím všechny členy MG aby si řešili interní záležitosti ve fóru na našich stránkách, proto jsme ho taky zřizovali hošové. Rolling Eyes
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a mimochodem na WZ mam oficialně přihlášenejch zatim jenom 54 lidí to je tak malej zájem? Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jen doufám, že ti od nás registrace došla. To bych pak měl u velitele malér páč sem registraci měl zařídit Já Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do 18. srpna je ještě moře času. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To já jen tak bububu Very Happy od s.p.a.s. registr mam diky.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja se jen zeptám jestli ti prišla registrace od Žoldákú zadr venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Koky_



Založen: 04. 10. 2006
Příspěvky: 60
Bydliště: SZ-/ TEAM B

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CuSZ, budou v dohledne dobe njake upresnujici informace o WZ08. Rad by se na jejich zaklade rozhodlu zda pojedu nebo ne. Dik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kevin napsal:
Jaroslave, kdyz se podivam na historicky vyvoj WZ, tim myslim jeji pravidla, tak si myslim, ze je docela legitimni ukazat organizatorum, ze tu je i skupina lidi, kterym se ta pravidla libila

Nechcem sa do toho nejak vmiesavat, myslim ze na svoj nazor ma pravo kazdy, ale co sa tyka tychto veci si myslim, ze do pravidiel danych organizatormi by sa nemal nikto miesat a bud ich respektovat alebo svojou neucastou ignorovat. Sice som na minulych rocnikoch WZ nebol, ale myslim ze prave ten historicky vyvoj ukazal akym smerom sa tie pravidla maju uberat aby boli take ako su dane teraz, teda cim dalej tym lepsie (kedze vacsinou kazdemu organizatorovi o tento efekt ide, aby dosiahol lepsiu uroven nez bola ta predchadzajuca). JA osobne sa len tesim z toho ze sa pritvrdzuje, cim sa tieto hry stavaju viac a viac realnejsie a preto budem len rad ak sa bude v tomto trende pokracovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jelikož 12 - 13 září se koná v milovicích na letišti festival Zavírák bude datum WZ přesunuto... počítejte spíše po tomto datu... více se dáme vědět až po schuzi klubu.... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zavírák nebude na letišti a s pronájmem města nebude problém...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim,
už se ví kdy bude nějaké to posezení velitelů jednotlivých týmů?
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele bylo by uz ale pomalu fajn upresnit ten termín, spousta lidí včetnšě me si na to musí vzít volno z prace, tak už potřebuju vedět kdy to bude Confused Jestli teda od toho 12tého nebo později.
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 1:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno urcite by více lidí chtělo vědět kdy termín bude. Pokud 12-14 září,tak by to chtělo potvrdit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mě tak napadlo,zdali jsem poslal registraci......nebo oficiální reg. ještě neproběhla??? Embarassed
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 8:44 am    Předmět: Info WZ08 Odpovědět s citátem

Takže tady je pár oficielních informací: Jelikož drtivá většina MG odjíždí zítra s ranním kuropěním na téměř 14ti denní expedici do naprosto neprobádaných koutů Chorvatského pobřeží Very Happy, proběhne konečná selekce pozvaných týmů až po datu 18.8. Pozvané týmy, pokud se řádně přihlásili, dostanou mejl s datem schůze velitelů, místem kde se tento přísně tajný sabat pořádá (případně GPS souřadnicí), konečnou lehce upravenou verzi pravidel WZ08 a nový vtip o čaku norrisovi Very Happy . Týmy které neprošly selekcí, ať už z důvodu že jsou příliš neznámé nebo si je prostě nepamatujem z žádné akce, dostanou také informační mejl a budou mít možnost a dost času, v případě že budou mít stále zájem se zůčastnit, zkontaktovat některý z prověřených týmů a požádat o patronát resp. pozvání na akci (jak jistě víte z poslední WZ, každý z prověřených týmů si může pozvat jeden tým neznámý,za který se zaručí). K termínu WZ toto: jelikož se snažíme vejít do některého víkendu kdy se na Božím daru a letišti nic neděje, což je v létě úkol téměř nadlidský, máme pouze datum předběžné a to 27-28.9. a porada velitelů 13.9. večer. Berte ale prosím v potaz že je to opravdu předběžné a může se to ještě hejbnout a to spíš směrem dopředu. Takže to je prozatím vše, omluvte tenhle slovní průjem ale mám prostě dneska kecací. Kdo bude mít zájem a má nás rád, pošleme mu z expedice pohled. Zdar a sílu, najdeš v sýru. Venca
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

počkej, počkej, takže ten termín v polovině září prostě definitivně padá ??? nebylo by lepší dát pevně termín a spíš šachovat s prostorem než obráceně, takhle fakt lidem naděláte (a dalším pořadatelům her) v plánech akorát guláš...... vazne je to dost divny pristup, byt chapu, ze do zacatku akce je celych 30 nebo mozna 45 , nebo snad i 60 dni Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No s tim terminem me taky trochu delate caru pres rozpocet. Navic 27 zari se kona jina velka akce, byt zamerena trochu jinak, ale vzhledem k nedostatku akci pres leto jsem se tesil, ze si na podzim dam tri velke a ted ste posunuli termin tak blbe, ze v prubehu dvou vikendu po sobe jsou tri velke akce, z nichz dve se prekryvaji. To je ponekud na hovno.

Tak co teda plati ja se primlouvam za 13. zari, nebo 20. zari.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Právě sem se vrátil ze správy středočeského kraje. Bohužel Vás nepotěším. Avizovaný termín je obsazen letištní prostor tuningem. Tudíž pro nás nereálná možnost v toto datum tam pořádat WZ. Po domluvě s krajem je na 99% jistý termín 10-13 říjen. 99% proto že je třeba ještě domluvit lesní správu, a správce letiště. Syphova neinformovanost je dána čerstvostí informacích včera sem mu sdělil předběžné termíny s tim že dnes se to ladilo na kraji, tím termíny v jeho příspěvku nmlžete vypustit. Letiště by němělo být problém, bohužel lesáci - myslivci opět stejná písníčka. 12-13 září termín zůstává ale mění se program akce na schuzi velitelů týmů u nás v klubovně s podrobnými vysvětlenim pravidel. Omlouvám se všem za tyto komplikace a posunutí termínu.

Jaroslave já vim že to může komplikovat některé hry. ale lepší variantu sem nenašel.....přesunout termín akce mi přijde lepší než přesouvat místo. Páč v současné době nevim kde by bylo možné zaparkovat cca 80 aut uskladnit 150-200 lidí a bejt tam celej víkend. Navíc Milovický prostor, ikdyž je to občas pěkné smetiště, má furt svoje kouzlo. A známe ho, tudíž víme které lokality jsou pro jaké stanoviště dobře hratelné či vyhovují něčemu jinému. Nechci nechat žádnou šanci náhodným situacím a mít většinu pevně podloženou a posychrovanou. Sám z letošní aleje víš co se mohlo stát a jak velký kabát z ostudy si mohl mít Laughing nehledě na minulý požár na WZ kdy mi taky trochu zatrnulo. Takže sorry kluci líp sem to vymyslet nedokázal.

K prostoru: v sobotu 11.10. bude celé město pronajato takže bude přímo naše. Veškeré civilní osoby můžeme pak právem vykázat. Jediné co je třeba umožnit prujezd zdejším letiště atd. usilujeme aby po celý víkend bylo pronajata část letiště, kde se bude přespávat, byvakovat atd. K dispozici budou vojenské stany (MASH tábor) včetně army naší Lucie Laughing , bude jasně vyhrazeno místo pro kempení a ruzné aktivity. V celém prostoru budou platit pravidla tak abychom se vlezli do podmínek stř. kraje a i dodrželi klid od halekání ve spací části.

Samotná WZ bude začínat poměrne brzy ráno bude upřesněno zde a na rozpravě s veliteli.

Jen podotýkám že sezení velitelů bude povinné, a každý tým by tam měl mít min jeden zástup.

Poslední věc je zatím finanční nástřel za registraci a ten v současné době činí se všemi nejhoršími variantami 150-200 Kč

ještě jendou se omlouvám Embarassed
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
Strana 3 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate