Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TechT (upgrade nejen na Tippmanna)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 4:27 pm    Předmět: TechT (upgrade nejen na Tippmanna) Odpovědět s citátem

Tak mi to nedalo a zkusil jsem si objednat komplet nový cyklon feed na Tippmanna X7 (A5) z
kód:
www.techtpaintball.com
, kdy konkrétně jde o Quick Exhaust Piston Housing, Vortex Mod, Lightening Rod a to nejzajimavější Squishy Paddles. Squishy Paddles jsou ony cyklické lopatky v cyclone feedu, ale zde ty od TechT jsou kompletně bez ostrých hran, velice jemné a ohebné (taková tvrdší guma) a tedy i citlivé ke kuličkám.
Zásilku jsem zaplatil kreditkou přes PayPal 21.2.2008 a dnes 18.3.2008 mi byla doručena, a to BEZ CLA a DPH (i přesto, že cena je uvedena na balíčku). Vše stálo 100 $ + 10 $ poštovné, tedy necelých 1900,- Kč.
Mám na svém Tippmannu X7 E-Grip problémy s praskáním kuliček v hlavni (290 FPS, tvrdé kule), uvidí se tedy jestli mi toto pomůže, tak jak psali na
kód:
http://x7og.net/
(výborná diskuzní stránka výhradně o Tippmannu X7, je i podobná pro A5). Jinak hlavním účelem by mělo být i bezproblémové střílení s 25 BPS, což o kadenci mi ani nejde.
Jakmile se udělá hezky, tak vše řádně vyzkouším... Ještě jsem si objednal zelený laserový zaměřovač z HongKongu z e-bay, tak jsem zvědavý Very Happy

PS: Jak rozložit a složit Tippmann X7
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=KIO48fOIZ5w
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej věděť zkušenosti, docela mě zajímá ta vrtulka "Squishy Paddles". Jestli to opravdu funguje, tak za tu cenu je to celkem zajímavý upgrade.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám taky X7 a ani jednou jsem nikdy netrhnul Very Happy mám původní lopatky Wink ať si hraju s ÚR jak chci tak jede bez trhnutí,myslíš že to je lopatkama? Confused
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rbull napsal:
ať si hraju s ÚR jak chci tak jede bez trhnutí,myslíš že to je lopatkama? Confused


Myslim si, že u zbraní s cyklonem je to, že když už praskne kulička, způsobeno z největší části právě cyklonem, který při větší kadenci a například při běhu se střelbou, kdy kuličky v cyklonu různě poskakují, se může stát, že kulička při otáčení vrtulky nebude správně usazena a vrtulka jí jednoduše natrhne o trn na zbrani. Nevím, možná je to blbá úvaha, nemám sice přímo X7, ale A5 s cyklonem z X7 a někdy se mi barva objeví i na vrtulce nebo tom trnu. A kulička, která se takhle načne v cyklonu, určitě zdravá z hlavně nevylítne. Koneckonců ty videa vypadají celkem přesvědčivě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tento upgrade má samozřejmě docílit možnosti nastavit mnohem větší kadenci než u běžného cyklonu.
Já mám dále problémy s trháním kuliček v 1/4 hlavně. Na cizích fórech se spekuluje o tom, že nestíhající cyklon a tvrdé originální lopatky kuličku "nakřápnou" a ta potom díky "nakopnutí" tlakem CO2 nebo vzduchu v hlavni praskne (tedy barva je jen v hlavni, nikoliv v cyklonu).

V sobotu jsem si dal tu práci, zbraň komplet rozebral, vyčistil a předělal celý cyklon za ten nový od TechT.
V neděli jsem pak při teplotě 2°C provedl s kuličkami Toroball Winter Formula test - 200 kuliček na automat (13 BPS, 290 FPS), výsledek byl, že ani jedna nepraskla a cyklon neměl jedinou prodlevu, že by nějakou kuli nepodal. Dříve, se stejnými kulemi, i ve vyšší teplotě toto znamenalo alespoň jednu nebo dvě prasklé kule. Tedy po prvním testu pociťuji zlepšení, nicméně to chce dozajista zkusit nastavit i vyšší kadenci, což nevím jak (13 BPS je standart od výrobce) a dále vystřílet víc kulí.
Mohu tedy konstatovat, že jsem předběžně spokojen a můj problém byl snad odstraněn. Dále mám bolt Red Hot Power Tube a hlaveň SP AA 14".
Dále jsem ještě zbrousil ostré hrany na tom kovovém výstupku, co vede ze zbraně do cyklonu, po kterém se kuličky svezou do hlavně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevite kde to sehnat v CR? jde mi hlavne o lopatky:
http://www.techtpaintball.com/squishypaddles.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem již psal, zde to neseženeš a kdo ví za kolik by to ve finále bylo. Domluv se s někým a objednejte si společně. Poštovné bylo $10.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda, včera jsem zrovna objednával. To poštovný nebylo vůbec zlý. Myslim, že ani není nutno se dávat dohromady kvůli objednávce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem to namontoval do zbraně, konkrétně Squishy Paddles a Q.E.P.H., vrtulka je opravdu krásně měkká a přitom s dostatečně tuhým tvarem, aby nehrozil problém při podávání. Sice barva není černá, dostal jsem takovou béžovou, což mi stejně nevadí a závisí asi na momentální barvě suroviny (gumy). Zpracování je opravdu kvalitní, tím myslím žádné otřepy z výroby.
QEPH - standard, popisované výhody na stránkách výrobce asi neotestuji, jelikož při rychlosti střílení si není moc čeho všímat. Ale lopatky při nejbližší příležitosti provětrám řádně, a to se všema možnejma kuličkama, i s křehkejma turnajovýma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže po x vystřílenejch pytlíkách kuliček jsem velice spokojenej. žádné praskání ani při úsťovce 330, Myslím si, že tenhle upgrade (squishy) by se vyplatil do Tippmannů dávat už v základu. Tak jednoduše geniální věc a ještě navíc tak levnou, která opravdu funguje by byl hřích nevyužít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I já jsem se nechal nalákat na tento ubgrade. Dnes mi přišla protinárazová obálka ( z jednoho nejmenovanýho pražskýho shopu by to byla minimálně krabice od kuliček Smile ) s náhradními díly. Cena 109.99$ + Shipping 11.99$ Žádné clo, žádná daň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacob



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 8:55 pm    Předmět: Squishy paddles Odpovědět s citátem

To Igoreso:
Ty lopatky maj v PBS na chodově, červený soft a modry ultra soft, s těma červenejma (je to o něco měkčí plast než ty origo) jsem vystřílel tak 4000 kulí v X7 a bez problému (teda pokud do toho nenabiješ ňáký plívy). Jediny co bych tomu vytknul je nedokonalejší zpracování - jsou tam takový ty odlisky z výroby - je potřeba to začistit např. modelářskym skalpelem. Narozdíl od toho ty modrý jsou spíš tvrdší guma než měkkej plast, celkově lepší povrch. zpracování, na webu sice píšou že při vyšších kadencích může nastat problém s podáváním, ale kámoš s nima hraje a taky bez problému při 15 BPS...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Další do klubu se hlásí - mám ten červenej a zítra to zkusím. Uvidíme jestli plast zkřehne mrazem ( teda jestli nějakej bude ).
Ono je to hezký že je to měkčí a přece jenom měké plasty v mrazu křehnou. ( určité třídy ). Tak na to snad soudruzi mysleli. Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Další do klubu se hlásí - mám ten červenej a zítra to zkusím. Uvidíme jestli plast zkřehne mrazem ( teda jestli nějakej bude ).
Ono je to hezký že je to měkčí a přece jenom měké plasty v mrazu křehnou. ( určité třídy ). Tak na to snad soudruzi mysleli. Wink

Ja mam jakesi zelene primo z ameriky ot TechT a u me je to spis takovy zvlastne mekky plast nez guma. Tezko rict jestli to nejak zkrehne nebo ne. Je to takovy fatk zvlastni plast. Zpracovani jsem mel a mam opravdu precizni bez jakychkoli odrezsku nebo tak. No jedu na max elektriku, tedy tech 15(mozna o neco mene tezko se to meri Smile a neni zadny problem, jeste nikdy mi to netrhlo kuli uvnitr. Ja jsem spokojen, jen pro skoda ze stara elektrika na TP neda vic jak tech 15 (nebo kolik to je) protoze co jsem videl na Youtube tak na novy elektriky TP proste to nema. A tam bych pak vyuzil cely komplet od TechT.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co mám od TechT já, je spíš guma. Měkký plast bych řekl spíš vrtulce u X7. Co je ale opravdu pravda, že to skutečně funguje, tedy alespoň to od TechT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

můj pocit po dnešní hře ? teplota byla 2-3 stupňů. Takže nic moc mráz....
Hrál jsem s letníma kulkama a nerupla mi ani jedna a to jsem to kolikrát nešetřil... ( zhruba vystříleno 1200 kuliček ).
Tak to asi funguje.. No spíše nevím ...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate