Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippmann z USA

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 7:58 pm    Předmět: Tippmann z USA Odpovědět s citátem

CHtel jsem se vas vsech zeptat, zda-li tady mate nekdo zkusenost z objednanim zbrane z Amazonu.com Ty ceny jsou proste suprovy. Jasny je ze na to je jen jednoleta zaruka (i kdyz to je asi jedno, kdyz je to z USA tak to tam stejne nikdo neposle na reklamaci) Cetl jsem tady, ze tady dost objednavaji hlavne, ale jak je to s celymi zbraneni. Ctel bych A5 s komplet kitem, nebo X7 http://www.amazon.com/TIPPMANN-X-7-Paintball-Tactical-Sniper/dp/B00115UAEO/ref=sr_1_43?ie=UTF8&s=sporting-goods&qid=1205606532&sr=8-43 Sam vlastnim Tippmann 98 custom A.C.T s 16" AA hlavni. Rikal jsem si kdyz bych koupil A5 a k tomu redukci, tak jestli by se to dalo pouzit. Nejvetsi strarost mi vsak delaji zavity. Nevim jestli maji uplne stejne stoupani evropa ma metricke a amerika vievrtovo. Tak abych tady na to sehnal nahradni dily (sroubky, redukce na hlaven, atd...) Dalsi otazka je, pokud koupim elekriku jiste k tomu dostanu trafo na jejich 120 voltu misto 220, tak jestli ty nase baterie do toho vubec pujdou, abych to pak nemel jen semiauto. Za odpovedi predem dekuji.
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zavity: bez problemov, zbrane sa robia len v jednej variante, tj EU su tie iste ako v USA (ok, su rozdiely napriklad v nemeckej verzii, ale nie v zavitoch)

trafo: mozes ignorovat, 9V baterky + nabijacka, neni co riesit

cena: musis ratat s postovnym + clo+dph (plati sa aj z ceny postovneho), viem ze je kopa ludi co ti povie 'mne to preslo bez toho', ale spoliehat sa nato neda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nákup zbraně z USA bych asi neriskoval. Sám jsem o tom uvažoval. Přece jenom to za tu nedostupnou záruku nestojí. Například já mám od Vánoc 2007 Tippmann X7 E-Grip a již se mi jemně začala viklat hlaveň ve "vořechu", tedy už teď vím, že časem to půjde na reklamaci.
Cena dolaru je nízká, tak to láká... Ale nezapomeň, že jakmile to přijde do ČR, tak zaplatíš z celkové ceny včetně poštovného clo (tuším 4 nebo 5 %) a z takto získané celkové částky pak ještě DPH (19%). Sám jsem si nedávno z USA objednával komplet vylepšený cyklon feed z techtpaintball a z e-bay laserový zaměřovač a rukavice (ceny i s případnou s daní a clem jsou podstatně nižší než v ČR), zaplatil jsem to kreditkou přes paypal, tak snad mi to koncem března přijde... :S

Každopádně závity i baterie jsou stejné, nabíječka k X7 není, baterky do ní kupuješ nové (9V).

PS: Nejlepší by bylo nakupovat z Evropské unie, kde clo není a ani nedoplácíš DPH a pošta je tu do týdne. Bohužel jsem nenašel nějaký internetový obchod, hlavně ne levněší než ten co je v ČR, třeba někdo nějaký poradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to jasny je to risk, ale zas za ty prachy... Je to dilema. Jasny, ze kdyby to bylo uplne jednoduchy, tak by to tak delal kazdy. Vsichni hledaji tu nejlevnejsi cenu a obcas to samozrejme je i s rizikem. Kazdopadne diky za vase rady a zkusenosti. Jeste si to rozmyslim, ale kdyz vezmu v uvahu cenu za kompletne hotovou X7 ($399.95), tak me to hodne laka http://www.amazon.com/Tippmann-X-7-Paintball-Barrel-Stock/dp/B00115QGV0/ref=pd_bbs_2?ie=UTF8&s=sporting-goods&qid=1205699991&sr=8-2 Cool
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S Amazon nemám zkušenosti, ale servery jako xtremez.com, actionvillage, com, nebo rap4.com a to vše přez zasilkovasluzba.com jsou ok, vyjde to levněji, zatím žádné problémy.

Prosím neposílej PM s dotazem na zasilkovou službu, píše mi hodně lidí a dávám dohromady údaje a během příštího týdne na toto téma založím topic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak se pripoj tady ... http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1009&highlight=

a nebo to kup v polsku ceny jsou taky uplne jinde nez tady
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U elektriky bych to chápal, že se někdo bojí, jinak ne. V Čechách kupuju akorát kuličky, jinak vše mimo (jak říká Br4dek). Ještě připojím pntball.com, opsgear.com (zasílá přímo do EU - nemusí to jít přes zásilkovou službu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teda dolar porad pada a pada... toho by se melo radne vyuzit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A z toho Polska se plati Clo a DPH jako z USA (cca 22,5%) nebo se to pocita jinak??
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda D. napsal:
A z toho Polska se plati Clo a DPH jako z USA (cca 22,5%) nebo se to pocita jinak??

ne polsko je v EU a dph zaplatíš při nákupu (je v ceně) a clo se neplatí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

presne tak .. kolik to stoji tolik zaplatis a A5 tam prijde na cca 4900,-

www.drgampol.pl
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak je to pak s reklamaci z polska?? Nekde jsem cetl ze zaruka je jeden rok,jako v USA ale otazka je, jestli se to vyplati to tam posilat. Jako treba kdyz to vezmu z USA tak je jasny, ze to cenu nema a ze opravy budu platit z vlastni kapsy.
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste bych tady mel takovou (podle me suprovou) nabidku na elektriku http://www.amazon.com/Tippmann-Electronic-Grip-Power-Pack/dp/B000V998S0/ref=sr_1_66?ie=UTF8&s=sporting-goods&qid=1205933776&sr=1-66 Tak jsem se chtel zeptat co vy na to. Docela dost se mi libila ta elektrika (vubec za ty penize) (vlastnim AA 16" se zavitem na T98, takze mozna koupim jen redukci a hodim to na X7) Je tam dost nabidek i na X7 s elektrikou a Flatlinou. Ale to mi prijde jako blbost, jelikoz Flatlina asi tech 15 kuli za sec co da elektrika s cyklonem nepobere. Premyslim vsak jestli by treba nebyla zajimava i Flatlina bez elekriky http://www.amazon.com/TIPPMANN-FLATLINE-PAINTBALL-MARKER-PACAKGE/dp/B000UVQA4O/ref=sr_1_46?ie=UTF8&s=sporting-goods&qid=1205933844&sr=1-46
Nemate tady nahodou nekdo zkusenosti s flatlinou na X7?? Docela by me zajimalo jestli by to nebyla lepsi volba, nezli X7 s 16"AA
Jinak za rady vsem diky
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 8:29 pm    Předmět: Koupena X7 Odpovědět s citátem

Tak jsem si dnes privezl X7 s E-gripem z Polska z Kansus Paintball. Byl jsem si tam pro ni osobne, abych si ji jeste osahal a vybral si presne modelovou radu X7 ktera by me vyhovovala. Platil jsem v Eurech a vysla me na 7000,- Jen jsem jeste neprisel na to jak se na E-gripu ukladaji mody. Chtel bych, aby hned jak ji zapnu, tak byl na pozica FA Turbo mod, jelikoz ten je fak dost dobrej.
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem rek taky me objednani X7 taky dost zajima, navic nedavno jsem se potkal s byvalim spoluzakem ze zakladky (ten propad AS) a dosla rec i na to ze se pokousel objednat si "zbran" Smile (ani se mu nedivim protoze nektere cenove nedosahuji ani poloviny co u nas) a rikal ze tyto zbrane podlehaji jake-si registraci, takze je nemozne z amikova nakupovat... Jak jste to tedy da obejit? Nebo daji se kulickovky objednat primo z japonska?

Ps:Moc me motivoval prej kdyz na to prijdu, pak mam v jeho hospode 100 piv gratis! Very Happy Tak v zajmu mich jater POMOC Very Happy Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo,
tak ten mod nastavíš následovně:
stalač spoušť (musí bejt gun vypnutej) a drž ji.
stiskni zapínač (imbusem) po dobu 2 sekundy,až se led rozsvítí zeleně uvolni spínač.
Dále drž spoušť po dobu 5 sekund,po uplynutí 5 sekund se změní barva na stálou červenou (až začne svítit pusť spoušť)asi svítí červeně tak seš v ve spouští programovatelným modu MENU 1.

Druhy MENU:
MENU 1 -STÁLÁ ČERVENÁ=dWELL
MENU 2-stálá zelená=Debounce
MENU 3-blikajcí zelená=kadence
MENU 4-měnicí se červená/zelená=mody střelby

Výběr menu:
Zmáčknutím a uvolněním spouště přeskočíš do následujcího menu=změní se barva LED.Mačkej dokud se nedostaneš do menu které chceš(MENU 4-MODY STŘELBY).

Změna nastavení menu:
Vyber si menu.
stiskni spoušt a drž dokud led nezhasne,poté uvolni spoušt.Po dvou vteřinách začne LED blikat zeleně-počet bliknutí indikuje nastavení.
Kdikoliv během blikání nastavení zmáčkni spoušt tolikrát kolik je požadovaný nastavení
Např: pr změnu 5 stiskni a uvolni spoušt 5X. (TY CHCEŠ MOD 4 TURBO...)

Po nastavení počkej několik vteřin na potvrzení nastavení:

Nastavení úspešně-LED blikne rychle a vícekrát zebliká 2X červeně/zeleně/oranžově a elektronika se vrátí do hlavního menu.

Nastavení neúspěšně-LED zabliká červeně a vrátí se do hlavního menu

POKUD BYLO ZMĚNĚNO NASTAVENÍ,MUSÍ SE GUN VYPNOUT ABY SE ZMĚNA ULOŽILA.(stisknout zapínač na 2 sekundy,změní se na červenou ,uvolnit zapínač)

Rychlé přepínání modů střelby FA
zapnou gun
stisknout zapínač po dobu 0,5sec a pak uvolnit:LED blikne oranžově tolikrát kolik je aktuální nastavení modu střelby:
1xblik=3 výstřely semi a pak dávka tří
2Xblik=3 výstřely semi a pak fullauto
3Xblik=auto response
4Xblik=turbo
5Xblik=semi auto

po vypnutí zančkovače se mod střelby vrátí do základního nastavení.Pro změnu zákald.nastavení postupujte podle progarmování nastavení

Snad je to vše,ale myslím že je to stupidně přehnaný Very Happy....
Rolling Eyes Shocked proč to dělat jednoduše když to de takhle posraně složitě Laughing Laughing Laughing
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rbulle diky za podrobny popis. Pomoci tveho popisu a ang. manualu se mi to podarilo prenastavit. Ale az na druhou pozici FA!! Je tomu skutecne tak, ze prvni pozice na FA je pevne prednastavena na Full auto s pojistkou a meni se az nasledujici mody, nebo pouze spatne nastavuji.
Ale jinak jsou vyvojari tiipmannu X7 paka. Chapu ze tam udelali tu pojistku, (i kdyz me to dost vadi) jelikoz uz se mi na akci parkarat stalo, ze nekderi lidi jsou fakt nezodpovedni a pojistku si nezajisti a najednou mezi padesati lidma jim to proste vystreli (vetsinou do zeme) ale neumim si predstavit kdyby se jim tam pustilo full auto. Nez by se vzpamatoval, tak by mel prazdnej zasobak. To by byl slusne mazec Very Happy Ale nastaveni E-gripu je skutecne moc slozite a dalo by se to jiste udelat mnohem jednoduseji...
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate