Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

q-loader

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 3:52 pm    Předmět: q-loader Odpovědět s citátem

jsem se chtel zeptat? Jak se stim hraje? Všim jsem si ze to tu ma par lidi, stoji to za ty prachy? Na kolik to vyšlo celkem? Tam asi museji byt ty nejtvrdší kule že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja v tom mel zatim jen toroball precision a radeji sem koupil jinej zasobak Very Happy Kulicky neustale praskali ... KATASTROFA
(co se ceny tyce tak nevim, nestalo me to nic - koupil jsem to z ameriky vpodstate zdarma ke zbrani)
kdybych za to zaplatil byl bych zrejme hoooodne moc nasranej Very Happy

Pokud to chces pouzivat tak musis poridit opravdu tvrdsi kule Very Happy krehke to nema rado ani trosku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chvíli jsem ho zkoušel, a přestal jsem ho používat především proto že se docela problematicky plní, nasypat koule do cyklonu je prostě rychlejší než tohle naplnit, a také kvůli tomu že nejde vyměnit/sundat zásobník dokud v něm jsou nějaké koule, jinak to tu na kraji rozmačká nebo poškodí tak že praskne při výstřelu. Ten zásobník se hodí spíš pro kropiče s elektrykou, protože ty kule podává opravdu rychle a spolehlivě pokud se správně používá, než na military paintball.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No urcite to chce sa s tym pohrat, dobre to vyladit a trochu si na to zvyknut. U nas co to chalani testovali tak to celkom slusne slapalo ale museli mat vela zasobnikov pekne poctivo pripravenych a natocenych, lebo pocas akcie sa s tym serkat neni ziadna zabava. Kym to vyladili tiez im v tom par gul popraskalo... a tiez to bolo na typ gulicek fajnove, vyhovovali tomu naozaj trochu tvrdsie. Ale zas ked si to pripravia a v akcii pouziju, tak to stoji za to. Trochu skoda ze su tie zasobniky take velke a bol problem ich umiestnit do nejakych puzdier na veste.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A na jakým púrincipu to vůbec funguje, motorek jsem tam nikde neviděl jen nějakou pružinu v tom zaobníku... fakt mi do je záhadou Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako pohon tam je jen ta pružina, když to plníš tak točíš kličkou, zároveň tak natočíš tu pružinu a dovnitř naskládáš do takovího šneku/spirály za sebe kuličky. Při střelbě pak ta pružina točí tím šnekem a kuličky to cpe do zbraně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dojc



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 6:40 pm    Předmět: Q-loader Odpovědět s citátem

Nevíte někdo, kde by se daly sehnat 100 rnd. tuby do Q-loaderu?
U nás v ČR už to nění tak nějak k sehnání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
aaannz



Založen: 25. 05. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ackoliv je to tu pul roku stare, tak..
pochybuju, ze se podari sehnat jakekoliv qloader casti (snad krome vyrobku jinych firem, napr. mound na MR2) jinde, nez na oficialnim eshopu qloaderu. AIC prestal dodavat obchodum a prodava vyhradne sam. Nicmene se zakazniky komunikuje, sam jsem si jej nechal z usa poslat a na zadny problem jsem nenarazil.. uvidim pri pripadne reklamaci Laughing.
A co jsem i koukal, tak objednani primo od vyrobce + postovne vyjde o tisicovku levneji, nez podle ceniku zdejsich obchodu (kdyby se dal zde sehnat).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To můžu potvrdit. Objednávali jsme ho v týmu dva, já po částech, protože jsem si pár dílů nahradil běžně dostupnými komponentami a kolega jeden z nabízených setů. Objednávali jsme přímo u výrobce a kvůli clu každý zvlášť. Celé dodání trvalo cca 14 dní (z toho paradoxně 10 dní Praha -> Liberec).
Sám bych se už k jinému systému nabíjení nevrátil, naprosto luxusní řešení. Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 8:21 am    Předmět: qloader rulez Odpovědět s citátem

Souhlas s Tantalem. Ty co pisou o trhani kulicek a nemoznosti vyndat q-pod dokud jsou v nem kulicky sou poradný sulini a nevideli qloader system ani na obrazku, nemluve o tom ze budou mozna i teply . Technologie je luxusni, musi se to trosku postelovat, asi jako vsechno od ceho cekate spickovy vykon...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dojc



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 7:37 pm    Předmět: q-loder Odpovědět s citátem

Zdravím , můžete mi tedy prozradit co stálo poštovné, potřeboval bych tak 6 tub, a nevím zdali by to stálo za to. Jinak bych docela ocenil kdyby se někteří přispěvatelé vyhnuly stupidním narážkám, mě osobně pružinový systém působil nemalé potíže, takže jsem ho vyhodil a Q-tuby poháním ss motorkem.

S pozdravem Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
aaannz



Založen: 25. 05. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za 200rnd kit + SP-8 Mod + 1 tuba navic:
Shipping (U.S.P.S. Priority Mail International): $73.75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Objednáváno letos v létě, podrobnosti zde:
http://wolverines.tym.cz/q-loader.html

Osobně si nemyslím, že eatless to myslel jako stupidní narážku. Dohromady máme 5 q-loader setů s větším počtem tub a u nikoho pružinový systém problém nedělá. Proto je to bud výrobní vada kusu nebo klasický problémový element mezi zbraní a zemí Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
aaannz



Založen: 25. 05. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:51 pm    Předmět: Re: q-loder Odpovědět s citátem

dojc napsal:
... mě osobně pružinový systém působil nemalé potíže, takže jsem ho vyhodil a Q-tuby poháním ss motorkem....


Btw. to vypada jako zajimavy napad. Nemam sice s pohonem problem, ale muzes mi k teto uprave nejake dalsi info?
Napr. nova kapacita, jaky si pouzil senzor, jestli vubec, vaha apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dojc



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 6:58 am    Předmět: q-loader Odpovědět s citátem

to tantal: nepopírám že problém může být mezi zbraní a zemí, měl jsem spíš na mysli formu jakou byla věc podána.

to aaanz: mám to postavený na IONu a řídím to PICem, signál beru z oka, kapacita je stejná, jen by to šlo mnohem snadnějí zkrátit třeba na 50 kulí, váhu přesně neznám zatím jsem ve fázi prototypu, nicméně to funguje spolehlivě, pár fotek je na profilu, jinak mohu poslat na email. Rychlost bude menší než u péra, ale v pohodě to stíhá. Není tam tak dlohý transport kulí, proto je možná tuba s perem při dosazení velmi často rozmáčkla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádně bych rád tu tvou úpravu viděl, máš někde foto k nahlédnutí?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dojc



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 8:10 am    Předmět: q-loader Odpovědět s citátem

Bohužel, web jsem zrušil, hodím to večer na fotogalerii a dám sem odkaz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dojc



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 6:50 pm    Předmět: q-loader Odpovědět s citátem

http://www.fotogalerie.cz/dojc/192922-ion
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
aaannz



Založen: 25. 05. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vypada to velmi zajimave.. tohle by imho slo pekne prodat, jestli by nebyl problem s patenty AIC. Wink Domaci vyroba tohoto je na me ale az moc hardcore.
Btw. ten ss moturek zvlada tocit i plnou 100tubou? Mi to prislo, ze to neni velmi lehce otacitelne.
_________________
Spyder MR2 w/Eye, 14" HH, ACP bolt&striker, NDZ valve, Red-Dot, air system, Q-Loaded
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 8:32 pm    Předmět: Re: q-loader Odpovědět s citátem

dojc napsal:
http://www.fotogalerie.cz/dojc/192922-ion


Tak to je mazec, moc hezká práce. Skoro bych řekl, že něco podobného na míň ran by mělo budoucnost. Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dojc



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 6:20 am    Předmět: q-loader Odpovědět s citátem

Motrek to zvládá poněvadž má asi 17000 toček naprázdno a je silně zpřevodován, teď to předělávám na 11,6 v Li-pol akumulátor, ale i s 9V baterkou to šlo v pohodě. Špatné vysunování tuby kvůli bloknutý kuličce jsem řešil tak že je tam tlačítko pro reversní otáčení motoru, tudíž se všechny kule nahrnou zpátky do zásobníku. Na patent by to možná bylo, ale opravdu nejsem administrativní typ Laughing

Dík Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja si za svými poznámkami stojím. Člověk, kterej sestrojí tohle co ty Dojc, by neměl mít problém seštelovat i q-pody. team viking division jede už 2. sezonu na systemu q-loader a snad nebudu daleko od pravdy když řeknu že nám prošlo hlavněmi cca 50 000 koulí (někdy dost utrácíme Smile ) První měsíce jsme se s tím seznamovali a ladili. Byly tam problemy, ale po drobných úpravách vše jede skvele a nikde nic... Takže buď ruce nebo opravdu vadný kusy nic mezi neni....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate