Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Přechod z Co2 na vzduch, následně zklamání.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 2:49 pm    Předmět: Přechod z Co2 na vzduch, následně zklamání. Odpovědět s citátem

Tak přešel jsem z Co2 na vzduch a jsem zklamaný. Mam dojem, že na Co2 zbraň (tippmann 98+cyclon feed) dostřelí dál než se vzduchem. ,,červa,, na nastavení úsťovky mam vytočenýho zároveň s pístem s tim, že úsťovku seřizuji pružinou. Pokud jsem pružinu přitáhnul, skoro až nadoraz, tak se dostřel zlepšil, ale stejně se mi zdá nic moc... Úvítal bych Vaše poznatky a rady. Dík...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no to je jednoduchý výstupní tlak z regulátoru u vzduchové lahve je nižší než tlak co leze z plný lahve s COčkem budeš muset zainvestovat i do střev nebo pořídit tvrdší pružiny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo vzduchovej regulator s vetsim vystupem.. tak to mam ja a strili to lepe nez CO2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo se vrátit k CO2 a nemuset utrácet další prachy Smile
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Igoreso: Mohl bys popřípadně nějaký regulátor doporučit? Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballshop.cz/zbozi/5627-pure-energy-preset-reg--5000psi

ten mam ja..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nebo http://www.paintballshop.cz/zbozi/1315-max-flo-4500psi-in-line-regulator-black
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K čemu kupovat jinej regulátor, když fakt stačej jen jiný pružiny, jak píše Rajko...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože bagr. Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jako kupovat skleněnej vinařskej demižon na houbu, když ti stačí plastovej kanďák, že jo Maharale Laughing
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si nechal koupit pružinu, tedy sadu jelikož po kusech nejsou k dostání - tedy alespoň ne na www.paintballshop.cz... Budu je mít ve čtvrtek, takže uvidim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, a dík za Vaše názory.... Vážim si toho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si koupil tvrdší pružinu, vyměnil a výsledek? Připojim vzduch opět nic moc vůči CO2 Sad ... Bohužel nemam možnost změřit úsťovku... ,,červa,, mam vytočenýho fakt hodně, pružinu stlačenou taky celkem dost- pokud připojim CO2-lítá to jako blázen (samo. je to přehulený!) ale připojim vzduch a nic, dostřel vůči COčku je fakt ubohej.. Připadá mi to jako nalýt benzin do naftového motoru a doufat, že pojede... Už fakT nevim-jedině zkusit jiný regulátor, ale to jsou další prachy... U COčka bych zůstal, ale vadí mi hrozně velký výkyv tlaku. U vzduchu mi to sice střílí hůře co se týče dostřelu, ale zase kam letí první kule, tam letí ostatní! Akorát ten dostřel! Ještě jsem přemýšlel koupit flatlinku, ne z tohoto důvodu, který momentálně řešim, ale doufal jsem, že až pořádně seřídim zbraň se vzduchem+flatline, tak bych byl doopravdy spokojen.... Prostě a jednoduše mě to pomalinku začíná s*át!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ehm... nalít. Omluvam se za překlepy a hrubky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Salatovnik:
jaký máš výstupní tlak, já používám regulátor PE s tlakem 800-850 psi (někde udávaj to, někdo zas to) a jsem taky spokojenější než s CO2. A myslím si, že i těch 750 psi (HP regulátory s nižším výstupem jsem nezaznamenal) by mělo být dostatečných. Napadá mě jenom, vyzkoušet si půjčit jinou flašku, jestli není závada na regulátoru....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam tento regulátor: CenterFlag 400 Preset Reg. 3000psi výstupní tlak je 750psi..... 30. jedu na akci, tak si zkusim půjčit jinou láhev....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě napadá, že asi přejdu zpět na Cočko, prodam láhev na vzduch a koupim si expanzní komoru. Můj důved přechodu z COčka na vzduch byl velký výkyv tlaku, což jsem chtel vyresit vzduchem, ale jelikož můj problém setrvává.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dej tam urcite powertube z hliniku a delrinovy zaver ... ja to udelal u svy A5 a fakt si to nemuzu vynachvalit .. to je uplne jina zbran + samozdrejme vylapovani vsech casti zbrane kde dochazi ke treni ...

viz recenze zde :
http://www.paintballnachod.cz/index.php?site=articles&action=show&articlesID=11
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

powertube a zaver budou muset pockat. Vylapovani jsem udelal uz davno, pouzil jsem brusnou pastu na sedla ventilů...... Jak říkám s Cočkem zbraň střílí naprosto skvěle, ale můj problém je se vzduchem Sad...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jdu na vzduch a parada .. zkousel sis pucjit nejakou jinou lahev s jinym ventilem ? .. schvalne to nasroubuj na zbran s budikem at vidis vystupni tlak
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezkoušel, vyzkoušim až 30. to budu mít možnost! Výstupní tlak by měl být něco kolem 750psi.. Ale vim o co Ti jde, jaký tlak tam jde doopravdy. Taky by mě to zajímalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vlk



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzduch je pro ty co neuměj střílet. Idea Je dobrej na elektrice. Na semi je úplně zbytečnej. Jde jen o to že ná višší teplotu než CO, čož při nornální kadenci nepocítíš.
Zkoušel jsem i vzduch a s přesností a dostřelem je to skoro stejný jako u CO.
Nejdůležitější jsou dobrý KOULE. Laughing Laughing
A trošku umět střílet. S paintball ganem střílet na 50 m je stejný jako s kulovnicí na 500 m. Twisted Evil
Shruba stejná balistická křivka.
Zkus zi zastřílet s kulovnicí. Question Exclamation Question Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsi psal nalitej ? .. takovych hrubek ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vlk



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem hrozný prase. Měl bych vrátit legitku do knihovny. A možná zrušit své členství na tomhle češtinářském webu.
Jé sorry já jsem na MILITARY-PAINTBALL
Tak to jsi ty assi špatně.

KUŘ BUŘT A ČEST PRÁCI.
POMOZTE SI VŠICHNI JAK UMÍTE !!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty ses urazlivej kolik ti je 12? ... navic vypovidaci hodnota tveho prispevku je cca 0 .. dobry kule jsou samozdrejmosti a navic co2 nebo vzduch nema vliv na presnos .. vzduch neni pro ty co neumej strilet .. je stabilnejsi neni nachylnej na teplotu .. pro nekoho kdo se potapi je plneni "zadara" .. na hadici nema smysl snad ani davat nic jinyho .. nezamrza .. atd .. o vyhodach vzduchu musi byt presvedcen kazdy kdo hraje paintball dyl nez tejden .. jen nez budes reagovat te upozornim ze jsem hral 11 let s co2 .. a ted jedu na vzduch, nebot me opravdu presvedcil. ... co2 ma jednu jedinou vyhodu a to je mensi rozmer lahve a nizsi porizovaci cena.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemohu než souhlasit s Patrasem. Naprosto výstižně popsané výhody vzduchu oproti CO2.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vlk



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK omluvu beru.
Problematika CO vs Vzduch je veliká alchymie.
To co jsi napsal je celkem pravda.
Záleží na kulích,hlavni,zbrani, pak až teprv na médiu.
Bohužel se mi asi nedostala do ruky přesná zbraň na vzduch.
Za to už jsem viděl dost přesných zbraní na CO.
A pokuď máš lepší přístup ke vzduchu, pak OK.
Jinak si myslím, že to namá smysl.
Moc peněz za málo muziky.
Připouštím, že vzduch je trošku lepší z mnoha důvodů, ale přecházet z CO na vzduch a čekat zázraky je nesmysl.

Těšilo mě pánové VLK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjPooh



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Plav (Č. Budějovice)

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám CO2 a obcas jsem s nim spokojej.. Vzduch sem nevyzkousel a kdybych do nej sel, tak bych zazraky cekal.. Ale co se docitam tady na foru, tak je to spis na kazdym co si vybere.. vzduch bych byval koupil uz davno jen mam problemy s plnenim atd... a samozrejme je to drahy jak prase.. za ty prachy si vytunim radsi zbran, ale az nebudu mit co na zbrani dodelavat (t98ú tak pudu do vzduchu Smile Je dost mozny ze tu na nej pak budu nadavat a nebo ho tu treba budu vychvalovat.. Uvidime, zalezi fakt asi na tom jak se komu libi.

P.S. kdyz mi v zime zamrzla kuli cocku cela zbran a nedostrelila ani 5 metru, tak me to fakt dost nasralo Sad Twisted Evil
jinak je co celkem dobry Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patřím k těm co ti chibi pýšý.... - snad tím neměříte inteligenci týpků co to hrají.. Very Happy Wink To pak abych se styděl a šel kopat kanalizaci Laughing

- Mno k věci já jsem žil s tím že prostě vzduch = lepší přesnost - větší šetrnost na kule ( pokud jedu nízkotlakým kitem ) no prostě super duper prototyp pif paf... Chci taky přestoupit ke vzduchařům - tak snad se tady nedočtu takových argumentů, který mě donutí nechat si CO...
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DjPooh napsal:

P.S. kdyz mi v zime zamrzla kuli cocku cela zbran a nedostrelila ani 5 metru, tak me to fakt dost nasralo Sad Twisted Evil
jinak je co celkem dobry Laughing


Dám ti vyzkoušený typ....Kup si dvě 20 oz láhve a naplŇ si je a pak si je po cca 2 až 3 hrách prohazuj a nestane se ti zámrz. ( teda aspoň mě ne ). No a tu láhev co jsem v danou chvýli nepoužíval jsem uložil buď do tepla - nebo k teplu a když nebylo teplo, ale svítilo sluníčko, tak jsem to dával za sklo u auta. Tak - že celo zimu jsem jel bez problémů... Wink

- najednu stranu dle podnebí jak se mění - to brzo nebudeme řešit - zimy prostě skončí Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate