Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Empire E-vent thermal black

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 1:08 pm    Předmět: Empire E-vent thermal black Odpovědět s citátem

Zdravím všechny - nemáte zkušenost případně nevlastníte tuto masku Empire E-vent thermal black - dost se mi líbí a uvažuji že si ji nechám poslat z USA - prosím o případná hodnocení,nebo odkaz na recenze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.militarygames.cz/empire-e-vent
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky tu jsem četl jako jedinou - zatím Chci ji objednat z USA a tam vychází na nějakých 900kč + pošta tak že zjišťuju další podrobnosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dlouhy chlap napsal:
Díky tu jsem četl jako jedinou - zatím Chci ji objednat z USA a tam vychází na nějakých 900kč + pošta tak že zjišťuju další podrobnosti


mozes byt konkretnejsi? teda shop/cena v dolaroch

nevidel som totiz este E-Vent Thermal za tak nizku cenu, vascinou je to 90USD za tuto verziu, samozrejme su ine, lacnejsie verzie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus tohle, nevím zda je s thermalem, ale je stejná jako nabízí naše e - shopy http://www.paintball-online.com/paintball/Empire-Paintball-Masks_prods_563
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáš napsal:
http://www.militarygames.cz/empire-e-vent


Laughing ....... na skle je zřejmě vrstva zabraňující mlžení jedná se zřejmě o nějakou nanotechnologii..... Laughing - paráda Laughing

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuhle masku ma Andreas od nas a jelikoz mi Shimansky tak bravurne lestil sklo, az pres nej nebylo videt Smile, tak jsem s ni asi 3x hral na celodennich akcich, takze myslim, ze jsem ji vyzkousel docela dukladne. Ze zacatku jsem z ni byl velice nadseny, protoze se fakt vubec nepotila. Princip je jednoduchy. Ma normalni termal sklo, ale vydechy pred hubou jsou tak blizko obliceji, ze se v masce nedrzi teply vzduch a jde hned ven. Kdyz jsem zacal hodne funet, tak se maska zapotila, ale z venku!!!! Smile Jinak vydrzela ve velice krusnem zimnim vlhkem pocasi docela dlouho a sklo se fakt nepotilo. "Nevyhodou" je, ze moc nekryje usi a krk aby byla co nejmensi. Po celodennim hrani v zimním vlhku, se ale nakonec taky zacala potit a to tak, ze brutalne. Nebyla to ani tak mlha, jako spis muj pot tekouci po skle, ktery nedokazala obruba zadrzet. A je fakt, ze ja se potim jako prase, takze tezko rict, jestli je to maskou, nebo mnou. Navic byla nova, takze vnitrni strana skla mela jeste funkcni vnitrni antifog vrstvu, coz docela pomuze a nevydrzi to vecne. Stejne dobre funguje i nove sklo u Spectry, ktere jsem nakonec radeji koupil. V kazdem pripade pokud vim, tak do ni nejde sehnat čiré termal sklo (obycejne čiré je přibalené jako náhradní zadarmo) a to tmave je fakt tmave docela dost, takze pokud chces hrat v lese, tak to je trochu nevyhoda.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dlouhy chlap napsal:
zkus tohle, nevím zda je s thermalem, ale je stejná jako nabízí naše e - shopy http://www.paintball-online.com/paintball/Empire-Paintball-Masks_prods_563


to je stale tych 90USD, jedine zlta verzia je za 55USD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sice máš pravdu mají to v akci ,ale ještě předevčírem byla za tyhle prachy černá (asi to proměňují) - dnes to kamarád protelefonovával a vypadá to dobře - jinak je mi to vcelku jedno na barvě mi tolik nezáleží,přesto asi pujdu do té nejdražší za těch 104dolarů pořád je to o cca 900stovek níž než u nás
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je děsná maska Shocked Rolling Eyes šílený
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlastní zkušenost,nebo jen posouzení vzhledu ?? Takto vypadá divně,ale s kšiltem a chrániči na uši se mi dost líbí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledově je to děs Laughing Shocked ,sice nvím jak se s ní hraje ale nechtěl bych jí ani za nic ...trochu opožděně ale přece Laughing
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podla mojho skromneho nazoru je to pekna maska, najviac asi ta bielo-cierna verzia. Ale ja zostanem pri mojom peknom Profilery. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate