Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP-1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky nejsem žádnej expert, ale pokud chceš snižovat dwell kvůli spotřebě, tak ti myslím lepší službu udělá druhý o-kroužek na tailu boltu (postará se o uzavření přívodu plynu do komory v době, kdy je bolt vepředu a komora je otevřená do hlavně).

Jinak ale kdyby ti šlo o kadenci tak by to asi mohlo mít smysl, záleží ale na konkrétním provozním tlaku, který určuje jakou silou je bolt držen vzadu - pokud bys dal příliž silnou pružinu, bolt půjde sice rychle dopředu, bude se ale zase pomalu vracet, případně nebude bolt držen na dorazu vzadu ale kousek povyjede (poté co se komora natlakuje a začne tlačit bolt dopředu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kluci kdo ma nebo mel SP1 nevali se nekomu doma hlaven aspon 14'' kdyztal SZ
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mužeš si koupit redukci z sp1 třeba na a5 a pak mužeš používat hlaven z a5ky. těch redukcí je víc variant.
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pravdu mas to me netrklo . uz asi starnu , [/quote]
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemate nekdo prebytecny solenoid po upgrade na blackheart board? Mam tu jeden kousek (GOG G1) kde to asi nejaky chytrak utahnul tak, az ten plastovy domecek solenoidu prasknul (a ted tam uchazi docela fest vzduch) Sad

Stacil by i jen horni plastovy dil (ktery ma tu upousteci diru).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2014 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevali se nekomu doma zbytecne blackheart bord? Pred chvili jsem ho omylem spálil. ( spis moje kramlave pracky)

Vyřešeno
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2015 8:10 pm    Předmět: Přesun vzduchové lahve do pažby sp1-gog g1 Odpovědět s citátem

Ahojte,
chtěl bych si u SP1 přesadit flašku do pažby, ale proto potřebuji přesunout regulátor z ručky pod hlaveň, do místa pro svítilnu.
Viděl jsem, že někteří z Vás to tak už mají upravené, a chtěl bych poprosit o nějaké fotky z postupu, nebo aspoň kvalitní popis jednotlivých kroků.
Nerad bych si jí při tom rozbil. Také by pomohl soupis součástek a dílů (a dalších pomůcek) které si mám připravit.
Viděl jsem vedení vzduchu venkem po zbrani, ale někdo to mněl i uvnitř - to by se mi samozřejmě líbilo mnohem víc.
Děkuju
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2015 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemel by nekdo nefunkcni regulator od SP1/G1? Potreboval bych to pro zkousky prestavby na magfed Smile

Nebo druhy dotaz - nezkousel jste nekdo pouzit jiny regulator (treba z TM15)? Ten by se mi taky nefunkcni docela hodil.

edit: Jeste me napadlo- nezkousel nekdo s SP1/G1 regulator AG1 od RAP 4?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2015 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mohl bys napsat co stavíš?? Řekl bych že sp1 na malou flašku nedá ani 100 ran. Docela to žere.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je zvlastni,kdyz jsem to tuhle zkousel, tak jsem dal 135 ran (13ci vzduch), ustovka 307.

Jinak zkousim predelavku na milsig zasobniky s AR15 telem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo je fakt že to bylo rychlopalbou a vystřílel sem 2x 50 vajíčko a čus. Možná že tam mám něco špatně.
Nezapomeň se pak pochlubit ze stavbou.
Když se do toho nacpe BH s očima tak to bude pecka (dojdou kule nestřílí to Smile
Milsigácký hranatý- tam bude problém v tom že když je zapustíš do komory tak tam je vzadu zelenej okroužek kterej překáží. Když bys je zapustil o to míň tak poslední kule nepodá)
Nebylo by tedy lepší tam cpát zásobníky z T15ky??
Regulátor z invertu by měl fungovat ale ten jsem zavrhl kvůli ceně.
Ten základní jsem chtěl dát přímo pod bombičku do pažby.
To cpeš do airsoftovýho těla? Kde budeš mít desku? Tělo otočíš vzůru nohama?
Líbila se mi docela tadyta úprava pro inspiraci (až na ty zásobníky dobrý)
https://www.youtube.com/watch?v=r1CfhB2EX1E
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne, pri fullauto toho taky nevystrilim tolik jako pri semi auto Very Happy Ale pri 19ti kulich v zasobniku se toho nebojim Very Happy. Taky mam jiny bolt a b BH boardem trochu poladeny davkovani vzduchu.

Zasobniky t15 jsou blbe dostupny,navic milsig mam i k druhe zbrani co mam, proto volim je. Zeleny okrouzek mi neprekazi.

Ano, komora bude vzhuru nohama (pouzije se stavajici otvor, jen se ubrousi kousek "trubky" pro lepsi dosedani hrdla zasobniku. Premyslim ze bych vyhledove jeste otvor upravil pro FSR. Vsechny zmeny se snazim delat nedestruktivni, aby slo pripadne zpet slozit do puvodniho tela SP1/GOG G1.

Telo bude takovy, jake si udelam Smile Aktualne mam navrzeny lower receriver z AR15, zacinam delat na hornim telu kde bude schovany board + vnitrnosti z SP1. Predpazbi pouziju asi nejake dostupne (nechce se mi ho navrhovat). Pazba bude prozatim z meho paradigma, protoze ji mam.

Nejdriv vse skladam v CADu (vnitrnosti z GOG G1 mam uz prekreslene komplet, lower receiver taky) a az si budu jisty, ze by to mohlo pasovat bez nejakeho ale, tak se vrhnu na tisk nejakeho prototypu na 3D tiskarne.

Ted premyslim, jeslti objednat ten regl AG1 od RAP4 - je pomerne maly, nizky tlak pro SP1/GOG G1 by mel umet nastavit a cena taky prijatelna.

Brzy sem hodim i neco obrazoveho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ted uz je pockat na regulator od RAP4, abych mohl doresit zadni cast tela a muze se udelat prvni testovaci kousek Smile

Zatim je to temer hotovy (neresil jsem drobnosti jako zaobleni apod) lower receiver. Upper receiver je takovy, aby se tam vesel board z G1 + aby se k nemu dalo pridelat predpazbi. Zasobniky tam pasujou milsig.

Tady je nahled, jak je to reseny:

http://imagebin.ca/v/2BENc07wdiaV

Pocitam s tim tak, ze dily z GOG G1 se budou nedestruktivne upravovat tak, aby se vse dalo dat zpet do puvodniho tela.

V realu jsou potreba 2 upravy:

1) Vybrousit plosku na dosedani hrdla zasobniku na hlavni valec
2) Upravit spoust - vyvest dratky k novemu spinaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2015 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cus kluci, řešim aisoftovou baterii do sp1. Chtěl bych lipolku kvůli velikosti ale dělaj jenom 7.4V nebo 11.1V
Bude to z některou chodit? Do baterek nedělam tak si rád nechám poradit.
pro představu třeba tohle http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17284__Turnigy_nano_tech_2000mah_3S_15_25C_Lipo_AIRSOFT_Pack.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2015 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cus, na to se zeptej treba na magfedu jantara, ten delal hodne do softu tak muzete zkloubit vedomosti
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2015 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sp1 je žrout takže 7,4 je málo a těch jedenáct je moc to odpálíš solenoid chce to ty lepší 9v baterky
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2015 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já bych rád poháněl ripclip a sp1 na jednu centrální, s velkou kapacitou a hlavně nabíjecí baterií. Tak se ptám jak to udělat.
Co koupit nějakou tu 11V a nacpat tam nějakej ten odpor to by nešlo??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2015 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevím co řešíš kup v Lídlu 2-3 nabíjecí 9V baterie za 90,-Kč a je to sám je používám v SP1, TM15, DYEDAM, ETEK2, A5atd. k naprosté spokojenosti je pravda že SP je potřebuje plně nabité - tak je před každou akcí nabiješ.Když do RipKlipu koupíš kvalitní (ale opravdu kvalitní (tužkové baterie (Duracel atd.) tak ti vydrží při vikendovém hraní celou sezonu(10000kulí) - vyzkoušeno - nabíječky nedávat!!!! -nabíjíš na každou hru...

PS:ty Lídlovky mi v SP1 vydrží i celodenní hru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dojc



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 5:59 pm    Předmět: bakterie Odpovědět s citátem

Aktuálně používám 3 ks lion (lipol je až příliš citlivá na podvybití)a zvládá to jak starší solenoid pro ion, tak i ten novější prťavec, ovšem pro ripclip bych použil max. 2 ks což by ten solenoid mělo taky utáhnout tam jde spíš o proud.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2015 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já jsem koupil nabíjecí 9V 200mAh NiMH v kauflandu za 99Kč a taky to dobře funguje s IONem (SP8).Bateri se prodává pod názvem POWERKING.
Za mě spokojenost,ty z lídlu taky používám a jsou taky OK,jen se prodávají periodicky--cca 2-3měsíce.
Ty v kaufu mají pořád.
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2015 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo dík za rady, ta baterka z lídlu zní dobře. Právě na pb shopu od smart parts stojí 4kila jedna a to se mi zdá fakt trochu moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2015 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zrovna tenhle týden je v Lídlu zase mají na prodej.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate