Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP-1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřeboval bych sehnat nějakej ten board co umí dávky po třech a automat. Mám jen základní semi verzi. Poradíte kde se to dá sehnat? mám zbraň ještě 4 měsíce v záruce - poruší se tou výměnou záruční podmínky? a taky sem někde četl že snad to umí i ta základní, jen se to musí někde odblokovat - je to možný?
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, základní to umí (kromě pár prvních kusů a ty už nejsou v záruce)
aby to bylo možné musíš si odemknout tournament lock (koukni do návodu, ale myslím, že musíš držet spoušť a při tom připojit baterku)
jinak mam doma jeden origo board z SP-1, který to určitě umí (je bez solenoidu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, no právě že sem si myslel že by to měla umět, ale když zmáčknu spoušť a držim, a pak připojim baterku, tak by měla bliknout jednou a nebo dvakrát podle modu - ale mě se jen rozsvítí a svítí pořád. když jí vypnu(nic jinýho nejde) a zas zapnu, tak začne blikat a nic nedělá, a když ji znova vypnu a zapnu, tak funguje normálně zase v semi modu. myslím si že to bude asi jedna z těch prvních - uvnitř rukojeti, v prostoru pro baterku je štítek, na něm je znak smart parts a pak (předpokládám že je to seriové číslo) S 00003668. tak jestli je fakt míň než 4tisícátá, tak by mohla být ještě jen semi. akorát nevím jakto, že je ještě v záruce. já jí koupil z ruky teď ale mám fakturu z paintballshopu z 13.4.2011 od původního majitele.
tak nevím - každopádně - kolik bys za ten tvůj board chtěl? a co všechno to pro mě obnáší? co ještě koupit a jak to zvládnu vyměnit? jen se něco přepojí a nebo budu něco pájet? díky za každou radu.
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2012 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Montáž je jednoduchá, nic se nepájí, šroubky, nasazení hadiček na bajonet, ségrovky atd... zvládne to dost skoro každý, nic dokupovat není potřeba.
Zkus napsat do PBS, třeba ti nějak pomůžou (na počátku smart parts měnil zdarma, pokud vím).
Jinak jsem ti poslal PM ať to tu nespamujeme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám teoretickej dotaz: Jak jste spokojeni s antichop systemem u SP1ky(verze bez oka)? Dostřelem a přesností? Chápu, že odpověd muže být dost individuální... no prostě plusy a minusy SP1/G1
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EmiroMirdas



Založen: 14. 11. 2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím tu všechny, nemá někdo doma zbytečný a funkční BH board? Prosím o info na mirdas777@gmail.com. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EmiroMirdas napsal:
Zdravím tu všechny, nemá někdo doma zbytečný a funkční BH board? Prosím o info na mirdas777@gmail.com. Díky


co z neho potrebujes?
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: so duben 20, 2013 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prosím o radu, sp-1 v konfiguraci hadice+co2 při dávce klesaj fps. Je to normální?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, je to normální, zvlášť pokud nejsou vyšší teploty a nemáš v lahvi dostatek CO2.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Hned mě nekamenujte. Scháním vnitřní kovové tělo sp1. To, kde nejsou výřezy pro oči Blackheart boardu. Určitě se někomu z Vás válí po upgradu sp1 doma. Kdyztak PM. Vím, že je na webu sekce bazar ale moc lidí tam asi nechodí. Tak se ještě jednou omlouvám. Díky mikeš
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čau, mam takový dotaz . mam sp1 a chtěl bych tam dát rip klip. jsou prý dva typy, tak nevím který, a prý jsou dva zpusoby jak ho tam přidělat. první násilnou formou - vrtání z boku a druhá je nenásilná a ta ani nevím jak se dělá máte nějaké plánky rady atd? díky předem
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 5:18 pm    Předmět: GOG G1 tuning Odpovědět s citátem

Ahoj,

uvazuji ted nad lehkym vylepsenim me GOG G1. V planu mam TechT L7 bolt + qev 360 + 14" HH hlaven. Jelikoz strilim prevazne jen v semi-auto a jen kdyz potrebuju nekoho zastrasit tak prepinam na full-auto, tak nevim co navic by mi prineslo instalovani blackheart boardu. Za celou dobu (cca 5000 kulicek) mi to nekouslo ani jednu kulicku (takze oci asi zadny prinos), vice rezimu strelby taky nevyuziju. Je tam nejaky "lepsi" solenoid, pripadne nejake lepsi nastavovani, ktere bych vyuzil s novym qev (pripadne boltem)?

Jak pak upravit nastaveni dwellu pri novem boltu? Jen tim otacenim imbusu v regulatoru?

btw: To nastaveni vzuch / CO2 si deska pamatuje i pri dlouhodobe odpojeni baterky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 9:49 am    Předmět: Re: GOG G1 tuning Odpovědět s citátem

creagel napsal:
Ahoj,

uvazuji ted nad lehkym vylepsenim me GOG G1. V planu mam TechT L7 bolt + qev 360 + 14" HH hlaven. Jelikoz strilim prevazne jen v semi-auto a jen kdyz potrebuju nekoho zastrasit tak prepinam na full-auto, tak nevim co navic by mi prineslo instalovani blackheart boardu. Za celou dobu (cca 5000 kulicek) mi to nekouslo ani jednu kulicku (takze oci asi zadny prinos), vice rezimu strelby taky nevyuziju. Je tam nejaky "lepsi" solenoid, pripadne nejake lepsi nastavovani, ktere bych vyuzil s novym qev (pripadne boltem)?

Jak pak upravit nastaveni dwellu pri novem boltu? Jen tim otacenim imbusu v regulatoru?

btw: To nastaveni vzuch / CO2 si deska pamatuje i pri dlouhodobe odpojeni baterky?

BH board ti přidá právě jen ty oči, víc režimů střelby a vyšší nastavitelnost, pokud hraješ jen semi, tak to je snad zbytečné. Pokud tam dáš BH a QEV, dokážeš pak zkrátit cyklus výstřelu a dosáhneš více kulí/s a teoreticky s L7v2 jsi schopný i ušetřit nějaký ten vzduch. Osobně jsem měl BH, QEV a L7v2, ale už šla do světa. Je dobrý, že s BH si stáhneš bps i na míň.
Ale dneska na to už koukam jako na zbytečně vyhozené peníze Wink
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze k tomu boltu od TechT a qev 360 neni bezpodminecne nutne kupovat blackheart board? Pujde pak menit dwell i bez toho bh boardu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

creagel napsal:
Takze k tomu boltu od TechT a qev 360 neni bezpodminecne nutne kupovat blackheart board? Pujde pak menit dwell i bez toho bh boardu?
Nepůjde, jen ho můžeš přepnout z CO2 na HPA, ale to jsou dvě přednastavené možnosti, co umožňuje standart board. Pokud to chceš fakt odladit, tak jedině BH, nebo jiný aftermarket, APE, ...
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem nakonec poridil blackheart board pro GOG G1 a nemuzu nastavit mod strelby "Select Fire" - tedy ze bych si stiskem tlacitka vybral semiauto, davka, automat. Vse jde nastavit dle manualu, ale mod strelby muzu max. 7 zablikani. Pokud namackam vic jak 7, vzdy to pote zopakuje jen 7 bliknuti. Jakykoliv mod od 1 do 7 nastavit jde, 8,9,10,11,12 uz ne.

Nesetkali jste se s tim nekdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neni tam nastavený něco jako turnament lock?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar, jakou nejvyšší úsťovkou dokáže sp1 střílet? Díky za odpovědi Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co2 s hadicí 320fps max. s obič bordem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Neni tam nastavený něco jako turnament lock?


Nebo jestli to není nějaká UK verze, měl jsem takovej problém se základním boardem(prodali mi omylem UK verzi kde není select fire mod)

Úsťovku jsem měl na mojí G1 356fps(regulátor nebyl úplně na max.) s hadicí+CO2, základní vnitřnosti, hlaveň Freak insert .684+AA 14", kule PBS Titanium Premium
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nakonec opravdu asi spatna verze boardu - reklamace za jiny to vyresila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 6:17 pm    Předmět: Predpazbi pro GOG G1 Odpovědět s citátem

Nevedeli byste o nejakem praktickem a pohledove peknem predpazbi na GOG G1? Hlaven ma 14". Bez predpazbi se mi to zda takovy divny Smile


Predstavoval bych si to asi nejak takhle:

http://picpaste.com/G-1-handguard-YhoJa4HR.jpg

Zatim jsem nic co by se hodilo nenasel. Premyslim, ze bych to nakreslil v CADu a nechal vytisknout na 3D tiskarne.[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus má někdo zkušenost jak dát ten regulátor tlaku (ručku) do polohy pod hlaven do prostoru od baterky. jak je to náročný a co je k tomu za potřebý? a máte nějaký fotky?
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2014 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bod83 napsal:
čus má někdo zkušenost jak dát ten regulátor tlaku (ručku) do polohy pod hlaven do prostoru od baterky. jak je to náročný a co je k tomu za potřebý? a máte nějaký fotky?


Tak tohle by se mi taky libilo. Nemusela by to byt ani tak slozita uprava. Jeste kdyby to nekdo predelaval na spodni podavani a byl by to paradni kver.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2014 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze ono to jde Smile

http://www.pbnation.com/showthread.php?t=3217209
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alacris



Založen: 13. 11. 2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 6:35 pm    Předmět: regulátor Odpovědět s citátem

bod83 napsal:
čus má někdo zkušenost jak dát ten regulátor tlaku (ručku) do polohy pod hlaven do prostoru od baterky. jak je to náročný a co je k tomu za potřebý? a máte nějaký fotky?





Jde to a pokud máš zkušenosti nebo možnost si hrát s frézou tak to není ani těžký Smile

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=1284
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevite o nekom, komu by se podarilo vzduchovou flasku pripevnit do pazby? Ze zkusenosti vim, ze se spotrebou vzduchu je na tom skvele, tak oproti mechanickym semiauto by na 13ci flasku mohla dat snad bezproblemove i 200 kuli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tam měl dělanou sklopku, adaptér na sa58 jsem si nechal udělat u známého soustružníka, nebude to problém udělat větší a do něj ASA, jen bych se bál, že to urazíš, drží to na dvou šroubkách a ty nejsou nic moc Wink Mělo by stačit to odnést k někomu v tvém okolí, vysvětlit, co chceš a domluvit se.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2014 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj kluci, narazil jsem na zajmavou úpravu: "spring bolt mod" Jednoduše se dá pružina na bolt a ta pomáhá při vístřelu. Takovej falešnej dropforward system.
Mělo by to snížit dwell na polovinu a snížit spotřebu. Ale zase to podle mě bude víc papat při zpětném chodu boltu. Neměl by tu někdo fundovanej na to nějakej názor jestli to má cenu??
odkaz:
http://www.techpb.com/forum/topic/14080-smartparts-ioneosepiphanyvibesp1-spring-bolt-mod-revised/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2014 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem žádnej inženýr ale kdyby uvolnění pružiny vytvořilo víc energie než je potřeba na její natažení tak by to bylo "perpetum mobile"Smile

Jinak, snížení dwellu sice sníží spotřebu ale zároveň i fps takže na stejné fps pak bude zas potřeba zvýšit tlak na regulátoru a spotřeba zas stoupne Wink

Pokud to teda funguje(snížení dwellu) tak by to bylo dobrý u gunu kde nejde nastavit nízkej dwell na boardu pro zvýšení kadence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Strana 11 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate