Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP-1
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 6:28 pm    Předmět: SP-1 Odpovědět s citátem

Další hračka pro " kropiče". Wink

http://www.youtube.com/watch?v=uv9viC3gWEw&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar. Zatím to pro kropiče moc není, protože je to pouze semiautomat. Do budoucna by to ale mělo mít i módy a fullauto. Smile Pepa už jí má. Přivezl si jí z Německa. Není to špatné. Za ty prachy (v USA 150 USD, v Německu už 155EUR) to je dobrý. Bohužel předpokládaná cena u nás (podle shopu v Praze) kolem 5000,-Kč (takže to vidím min na 5500,-Kč Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No právě díky Vám jsem na ní narazil Wink (PB televize )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
w.i.go



Založen: 24. 04. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Polepy

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska by mi měli tu SP1 dovezt , takže ji testnem a dám vědět Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

w.i.go napsal:
Dneska by mi měli tu SP1 dovezt , takže ji testnem a dám vědět Cool


tak jak to vyzera...?...
mam SP1 objednanu, takze by ma nejaka ta recenzia alebo obrazky potesili... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
w.i.go



Založen: 24. 04. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Polepy

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to tak že mi ji přivezli ale nefungovala Sad tak sem jim ji poslal zpátky sakra Sad je to ve vnitř uplně jiný konstrukce a asi nefungoval ten elektromagnet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jak to vyzera...?...
mam SP1 objednanu, takze by ma nejaka ta recenzia alebo obrazky potesili... Cool[/quote]

Když už jí máš objednanou. Není trochu pozdě shánět o ní informace a recenze? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

johnyz napsal:
Když už jí máš objednanou. Není trochu pozdě shánět o ní informace a recenze? Smile


recenzii mam precitanych mnoho a niektore aj dva krat...obrazky, alebo rady niesu nikdy na zahodenie... Wink

ptze si este na nu nejake tie dva mesiace budem musiet pockat... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spunky



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 6:29 pm    Předmět: SP1 - krásná práce Odpovědět s citátem

Zdarec lidi. Takže na poslední akci (vykulená kulička u Lovců lebek) jsem měl šanci si pár kol zastřílet s SP-1 (za což děkuju Wigovi, že mi GUN zapůjčil)

mé dojmy :

1, Střílel jsem v módu semi-auto a můžu říct, že kdo má trochu rychlejší ruce, rozdíl od automatu není! Jedna věc dost podstatná - bez investice do elektrického zásobníku ani nepřemejšlejte, že budete střílet z SP-1, gravitační zásobník totiž nestíhá !!! (ještě k módu - zbraň lze jakýmsi postupem popsaném na stránkách výrobce nastavit tak, že lze přepínat mezi módy semi, po třech a FullAuto, ale zatim jsem nepřišel na to jak! - kdo na to přijde má u mě pusu Laughing ).

2, Zbraň je poháněna 9V baterií a můžu doporučit koupit kavlitní. Baterie je totiž uložena v rukojeti zbraně a jsou nad ní dva šroubky - což znamená že výměna je na dlouho a ve hře to asi nepůjde (wigo koupil baterky od větnamce a na cca 1500ran jsem měnil 2x)

3, Zbraň má cca 10 palcovou hlaveň což by každý řekl, že s přesností je na tom naštíru. Opak je však pravdou - základní hlaveň dodává zbrani perfektní přesnost a když se přidá i kolimátor, není co řešit. Můj názor je, že delší hlaveň netřeba!!! (pro info - vystřelil jsem cca 1500 ran a ani jedna se netrhla).

4, Jak už doporučuje výrobce, na SP-1 je potřeba vzduch. Sice říkaj, že by měla stačit CO láhev s antisifonem, ale mě osobně to nepřesvěčilo a zbraň si na CO2 dělala co chtěla. Na vzduch běžela bez závad.

5, A abych tady tady jen nechválil. Celý zbrani čest, až na ten vejmysl dát vlez na kuličky do osy míření ( do prostředku horní lišty). Střílet pak od oka je pakárna a přesně bez kolimátoru se mě osobně střílelo horko těžko. Jde asi o zvyk a časem se člověk asi s tímto stylem míření srovná.

Takže pro schrnutí:

Za ty prachy je to super GUN s neuvěřitelnou kadencí už jen v módu semi-auto. Každopádně kdo s ní chte střílet a využít jí naplno, je ke zbrani samozřejmostí dokoupit eletrický zásobník a pohon na vzduch (což když se pak udělá součet, tak už to zase tak levný neni !). Moje honocení je 9,5 z 10ti možných.

Spunky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od Garfieldů jí už máme dva. S těmi módy se to má tak. První série měla jen semi. Pepa si jí přivezl z Frankfurtu už před víc než měsícem. Už když si jí kupoval, tak ho upozornili, že má jen semi, ale že budou v brzké době i s módy. Před cca 14 dny jí poslal do Anglie do servisního střediska a tam mu zdarma vyměnili desku a teď už má taky módy 3 a fullauto. Já jí mám doma asi 10 dní. Koupil jsem jí v Praze. Módy se přepínají krátkým stiskem toho jediného (spouštěcího) plačítka. Když tlačítko svítí, tak máš semi, když pomalu bliká, tak 3ky a když bliká rychle, tak fullauto. Já, protože nejsem kropič, tak jsem si na ní dal gravitační zásobník na 50 kulí a hraje se mi s ní dobře. A když chci, tak 3ku vystřelím taky. Navíc to s tím malým zásobníčkem perfektně vypadá. Smile Jinak jsme s ní spokojeni. Souhlasím, že je to vydařená zbraň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 5:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

johnyz napsal:
Já, protože nejsem kropič, tak jsem si na ní dal gravitační zásobník na 50 kulí a hraje se mi s ní dobře. A když chci, tak 3ku vystřelím taky.

Toto info je pro mě dost důležitý, zda to tak funguje - po velké diskuzi o omezení zásobníku na hru při military hrách (se kterým se taky ztotožňuju) - je možnost použití 50kového zásobníku nutností. Používáš CO nebo vzduch ?
_________________
Zabili Kennyho, ty parchanti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k tomu zásobníku. Použít samozřejmě jde. Gravitace zvládne i 3kovou "dávku". Ale jak už je tady ve fóru popsáno na jiném místě, v těchto malých zásobnících se dost často "šprajcnou" kuličky, takže s tím musíš občas zatřást, aby zase začaly padat do kolínka a zbraně. To není problém zbraně ale konstrukce zásobníku. Pokud vím, tak jsou tyhle malé zásobníky u nás k dostání dva druhy, ale podle názorů tady na fóru , to dělají oba. Bylo by na čase, aby někdo vymyslel nějaký zlepšovák. Smile
Já používám vzduch. Ale podle výrobce to funguje i na CO2. Musíš ovšem počítat s tím, že úplně stejné ty parametry střelby asi nebudou. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
w.i.go



Založen: 24. 04. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Polepy

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na CO2 mi ta zbran v podstatě nejede ani s antisyfonem ani bez něj , prostě to fachá jenom na vzduch ( jedině že bych měl nějakou vadnou ) Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

w.i.go napsal:
Na CO2 mi ta zbran v podstatě nejede ani s antisyfonem ani bez něj , prostě to fachá jenom na vzduch ( jedině že bych měl nějakou vadnou ) Cool


SP1 ma dva mody - jeden na vzduch a jeden na CO2...uzivatel si preto musi nastavit konkretny mod podla toho co pouziva...ak sa nemylim tak sa to nastavuje pri vkladani 9V baterie (led blikne raz alebo dva krat)...

myslim, ze som to videl niekde v tychto videach: http://smartparts.com/#/sp-1/videos/

...ale to dufam viete Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já se vydusím a přepíšu vám sem dva odstavce z návodu k mojí SP-1 zakoupené v Praze.

Módy dwellu
Dwell je parametr, který udává jak dlouho zůstane otevřený solenoid značkovače pro jeden výstřel. Jelikož CO2 se rozpíná jinak než stlačený vzduch, tak je optimální dwell pro každé médium jiný. Tovární nastavení dwellu na SP1 je pro používání s CO2. Pokud chcete používat vzduchový systém, tak je potřeba nastavení změnit. Nejdříve sundejte z SP1 zásobník a vzduchový systém. Ujistěte se, že v komoře není kulička a odstřelte bezpečným směrem tlak, který zůstal ve značkovači. Vypněte značkovač. Pomocí imbusového klíče odšroubujte levou část střenky rukojeti. Vyndejte a odpojte baterii. Zmáčkněte a držte tlačítko zapínání a znovu zapojte baterii. Značkovač dá vědět změnu módu dwellu na vzduchový systém dvojitým bliknutím tlačítka zapínání a následným vypnutím. Pro přepnutí dwellu zpátky na CO2 postupujte stejným způsobem, tlačítko zapínání blikne jen jednou.

Přepínání střeleckých módů
El. zámek
SP1 je vybaven el. zámkem, který znemožňuje přepínání mezi jednotlivými módy střelby - pokud je el. zámek zapnutý, tak bude SP1 střílet pouze semi módem. Pokud chcete přepnout el. zámek , tak nejdříve sundejte z SP1 zásobník a vzduchový systém. Ujistěte se, že v komoře není kulička a odstřelte bezpečným směrem tlak, který zůstal ve značkovači. Vypněte značkovač. Pomocí imbusového klíče odšroubujte levou část střenky rukojeti. Vyndejte a odpojte baterii. Zmáčkněte a držte zmáčknutou spoušť a znovu zapojte baterii. Tlačítko zapínání blikne jednou, pokud došlo k přepnutí do zamknutého semi módu, nebo blikne dvakrát při přepnutí do odemknutých módů střelby.

Snad vám tohle pomůže. Celý návod má čtyři stránky, ale ostatní věci jsou už běžné a intuitivní záležitosti. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
w.i.go



Založen: 24. 04. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Polepy

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johnyz super práce já tu svojí gun možná i rozchodím , jo pravda je taká že zbraň ze zahraničí má své úskalí třeba už jenom v tom návodu kde bez pořádnýho návodu potřebuješ ještě Johnyze Laughing . Ještě akorát u mne bude asi problém v tom že jsem to měl z továrny nastavený na vzduch , protože sem nic nepřepínal a střílelo to právě jenom na ten vzduch .
P.s. Zaplaťpánbůh za tohle forum Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem rád, že to aspoň někomu pomohlo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:47 pm    Předmět: SP1 - Návod Odpovědět s citátem

Tak už jsme u Garfields tři co máme SP1. Mohu jen potvrdit, že se jedná o slušnou zbraň, která dobře funguje i s gravitačním zásobníkem.
Co dodat ? Jedině to, že na psaní mě neužije a proto jsem pro případné zájemce naskenoval návod do složky návody ke zbraní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:13 pm    Předmět: Re: SP1 - Návod Odpovědět s citátem

Polda napsal:
Tak už jsme u Garfields tři co máme SP1. Mohu jen potvrdit, že se jedná o slušnou zbraň, která dobře funguje i s gravitačním zásobníkem.
Co dodat ? Jedině to, že na psaní mě neužije a proto jsem pro případné zájemce naskenoval návod do složky návody ke zbraní.


dobra prace...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno jak tak pozoruji......

Začne tu pomalu další střed zájmů Wink
Jsou ti co jsou na Spidery - pak jsou Tippmanisti no a nově vznikajicí SP - People Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pod pojmem Tippmann a nebo Spyder se skrývá spousta zbraní. SP-1 je jeden konkrétní typ od Smart Parts. Ale třeba se tady začne o Smart Parts díky SP-1 víc diskutovat a třeba časem vznikne ve fóru vedle místnosti "Tippmann" a "Spyder" i místnost "Smart Parts". Smile Jinak jen pro zajímavost. Pepa přešel na SP-1 z Tippmanna X7 a já s Poldou ze Spydera Xtry 06.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť já vím Wink - Já myslel jako SP lidi ( to jsou ti co mají SP-8, SP-1, a Iony - přece jenom používají je v military ( promiňte mi za ten pojem nebo Wood ball ? ) stále více a více.
A SP-1 je docela dost podobná ( vzhledem ) ke stavbě A5tky - nemyslím tím podávání kuliček, ale když jsem si tu zbraň prohlížel tak my přišla jako dobrý adept na výrobu tunning dílů - no třeba se toho nikdo ujme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
...na výrobu tunning dílů - no třeba se toho nikdo ujme Wink


Hmm rozjede semnou nekdo byznys? Dodavat casem celemu svetu s toho by se dobre škvařilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mimochodem to smart parts forum by bylo fajn Very Happy na iona jsou paradni prestavby na FN2000 / P90 a podobne / SL9 ... myslim ze i steyr uz byl a tak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar všichni , mám dvě otázky
- jak se to natahuje , nebo se to vůbec nemusí klasicky natahovat
- fakt to netrhá kule když se používá gravitační zásobník

, jinak mě to dost zaujalo a příští týden se jdu na to mrknout , přesně toto jsem se snažil sehnat minulej rok , a nic aspoň vzdáleně podobného za rozumný peníz nikde nebilo Sad , zvažuje někdo používat trubicový tlačný zásobník ?

dík za info .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
zdar všichni , mám dvě otázky
- jak se to natahuje , nebo se to vůbec nemusí klasicky natahovat
- fakt to netrhá kule když se používá gravitační zásobník

, jinak mě to dost zaujalo a příští týden se jdu na to mrknout , přesně toto jsem se snažil sehnat minulej rok , a nic aspoň vzdáleně podobného za rozumný peníz nikde nebilo Sad , zvažuje někdo používat trubicový tlačný zásobník ?

dík za info .


natahovat se to určitě musí,a nevím na co chceš elektriku na gravitační zásobník(nebo trubkovej) Shocked Very Happy
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevím proč zde reaguješ , když nemáš žádnou informaci , která mě zajímá , to se chceš hádat nebo se rád čteš , to natahování mě zajímá proto , že to není poznat kde nebo jak se to natahuje , a když ti vadí , že chci dát na elektriku graviťák , tak ty si změň obrázek , jsi na military Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus se juknout sem
http://www.smartparts.com/Manuals/SP1_QuickStart.pdf
Osobne si myslim ze to ma stejny princip ovladani jako SP-8. Uz jsem SP-8 drzel v ruce nekolikrat a na mech natahovani si nejake nemohu vzpomenout.... Ale taky uz nejsem nejmladsi Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
Zkus se juknout sem
http://www.smartparts.com/Manuals/SP1_QuickStart.pdf
Osobne si myslim ze to ma stejny princip ovladani jako SP-8. Uz jsem SP-8 drzel v ruce nekolikrat a na mech natahovani si nejake nemohu vzpomenout.... Ale taky uz nejsem nejmladsi Laughing




to já taky nejsem nejmladší , a ten manual jsem už vyděl , dík za snahu - jen mě překvapilo , že jsem nikde neviděl mechanický natahování , tak proto ta blbá otázka .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spunky



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4 Rosi.

Natahování tam nenajdeš, jelikož zbraň se dá říc natahuje sama. Je to na úplně jinym principu, než jiný zbraně! Koukni se na videa na smartparts.com nebo na youtube.com, je tam toho celkem dost a ikdybys neuměl anglicky, z obrázků se toho taky dost dozvíš. Laughing

Jak jsem již psal - gravitační zásobník neni dobrá volba, jelikož střelivo nestíhá dodávat (sem tam prostě nespadne koule a vystřelí to naprázdno). Elektrickej je lepší volba. Ale proti gustu žádnej dišputát a pokud ti to neva, neni problem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate