Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP-1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 10:12 am    Předmět: Re: dotaz Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
Lidičky zkoušel jsem baterku a měl u toho otevřenou rukojet kvůli baterce. Když jsem střílel tak při výstřelech šel rukojetí vzduch... je to normální nebo zbytečně plaším?? Díky


tiez mi to robi...vraj to nieje nic zvlastne...ze to odpusta prebytocny tlak alebo tak nejak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec další možnost , jak mít " military " zásobník .

http://www.youtube.com/watch?v=vv2KQvSbovw

http://www.youtube.com/watch?v=l1BqbVuFBRU&feature=related


Asi je to toto

http://shop.specialopspaintball.com/blackcell-ion-q-loader-feed-system.html

+ toto

http://shop.specialopspaintball.com/special-ops-longbow-feed-and-magazine-system.html
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pevně rozhodnuto, v lednu si jdou koupit novej kvér, po 5 letech hry se se mnou rozlopučila minulý rok moje milovaná elektra, nepomohlo ani komplet překuchání střev prostě pořád syčí... Confused nu což dozrál čas na novou zbran. Samo že elektriku, sem zvyklej z elektry. Co mě odradilo na egripu u tipa je to že pokud chci vystřeli trojkové dávky musím 2 x vystřelit po jedné, teda jestli se nepletu, udajná pojistka. Nejvici mi vyhovuje 3 kule na jedno mačknutí a hned. takže chci se zeptat plantážníci jestli tahle elektrika má něco podobného (elektra tohle neměla, přepnul si a frčel si), druhá otázka je jestli si to pamatuje nastavéné mody? (elektra po vypnuti a zapnutí byla v semi režimu), třetí a poslední otázka jde na modech nastavit rychlost střelby? u elektry šlo nastavit kadenci od 6 r/s do 13 r/s takže obyčejný graviták zvládal full auto na 6 r/s, tady by to mělo mít cca 11 r/s což na obyč graviták moc neštymuje tak jestli to jde v nějákem režimu snížit? tak a ted se ukažte frajeři Laughing ještě si dojedu ji ozkoušet jak sedi v ruce atd. tipa neci jednak jejich ele mě nevyhovuje zbytečně komplikovaná, a sklon bomby nevyhovuje. Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 9:51 am    Předmět: eee Odpovědět s citátem

Smůla ne většinu tvých otázek je odpověď ne.
Trojkové dávka zbraň má, jsou tam módy 1 kule, 3 kule, dávka. Po vypnutí a zapnutí zbraně je nastavený mód na 1 kuly. Osobně v tom nevidím problém to zapnout stisknutím a pak ještě jednou zmáčknout na přepnutí módu. Nastavení rychlosti střelby nejde. kadence 11 r/s ti gravitační zásobních nevzládne, ale kule se ti netrhnou. Prostě zbraň občas vystřelí naprázdno. Za půl roku hraní sem neměl trhlou kouli. tak snad sem ti odpověděl na otázky dostatečně.
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
Zdarec další možnost , jak mít " military " zásobník .
...
...
...


no ale to je skor len na okrasu...ak mam 10" hlaven tak vela gul do zasobniku clovek neda, teda bez toho aby mu ten zasobnik netrcal mimo hlaven...

podla mna by bolo najlepsie keby vyrabali 50tkove tuby na qloader...lebo cela ta 100kova tuba je riadne velka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Pevně rozhodnuto, v lednu si jdou koupit novej kvér, po 5 letech hry se se mnou rozlopučila minulý rok moje milovaná elektra, nepomohlo ani komplet překuchání střev prostě pořád syčí... Confused nu což dozrál čas na novou zbran. Samo že elektriku, sem zvyklej z elektry. Co mě odradilo na egripu u tipa je to že pokud chci vystřeli trojkové dávky musím 2 x vystřelit po jedné, teda jestli se nepletu, udajná pojistka. Nejvici mi vyhovuje 3 kule na jedno mačknutí a hned. takže chci se zeptat plantážníci jestli tahle elektrika má něco podobného (elektra tohle neměla, přepnul si a frčel si), druhá otázka je jestli si to pamatuje nastavéné mody? (elektra po vypnuti a zapnutí byla v semi režimu), třetí a poslední otázka jde na modech nastavit rychlost střelby? u elektry šlo nastavit kadenci od 6 r/s do 13 r/s takže obyčejný graviták zvládal full auto na 6 r/s, tady by to mělo mít cca 11 r/s což na obyč graviták moc neštymuje tak jestli to jde v nějákem režimu snížit? tak a ted se ukažte frajeři Laughing ještě si dojedu ji ozkoušet jak sedi v ruce atd. tipa neci jednak jejich ele mě nevyhovuje zbytečně komplikovaná, a sklon bomby nevyhovuje. Rolling Eyes
Ti můžu povykládat....melu s ní už půl roku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na pbnation som nasiel temu kde ludia popisuju ako vyrobit rip-clip adapter pre TM7...a myslim, ze po vyrezani bocnej diery do tela musi existovat sposob ako rip-clip dostat aj na SP1...

neviete nahodou niekto kde by sa dala zohnat samotna vrchna cast tela pre sp1...?...keby som mal istotu ze mam este jedno telo v zalohe tak by mi to za pokus stalo... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crepina



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny
mam tipmana a5na vzduch chci prejit na sp1je to dobra volba nebo mam zustat ua5 jeste mam dotas jak dlouho vydrzi 47 lahev na vzduch pri strelbe sp1 dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 2:59 pm    Předmět: SP1 Odpovědět s citátem

Na tuningu jsem přidal svoji SP 1 s možností kolimátoru nahoře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crepina



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj
mam dotaz pri napojovani sp1 na vzduch ma bejt el.vypnuta nebo zapnuta
dik hoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako když tam dáváš médium? No já osobně ji mam vždy vyplou jak i CO2 tak u vzduchu. Nějak mě nenapadá důvod proč jí předtím zapínat. Ale jestli to je nutné nemam tucha
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám zbraň vždycky vypnutou, ale kolega z týmu ji má skoro vždy puštěnou a taky žádný problém.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
crepina



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi to bude jedno diky za odpovedi hoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tý zbrani je to jedno, ale kvůli bezpečnosti bys měl zbraň při manipulaci na mrtvolišti, nebo i jinde, kde ostatní nemaj masky vypnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 3:49 pm    Předmět: SP1 adaptér a Rip-Clip od BT Odpovědět s citátem

Zdravim, nezahlédli jste to někde na netu, na PB nation jsem to nenašel...
http://www.btpaintball.com/rip_clip.php
Pokud by výroba toho adaptéru nebyla Xtra složitá a to by věru nemusela, myslim, že bych to dokázalo zvládnout. A za možnost mít ~50kovej, (byť el. vyhoněnej) zásobnik (jako na A5) by leckterej militarista i pěkně poprosil, že.

Víc mi drtí ta díra do těla, pač tam asi záruka vyprchá s první šponou... Ale stálo by to za to!

Ještě jeden dotaz: Nemáte někdo info o "vertical" regulátoru, v tom smyslu, jestli by mohl být vodorovně, vpředu místo tý "díry na svítilnu"?
To jsem taky nikde neviděl...
Hadici natahnout bokem dozadu, kde už jsem si vymyslel držák na - lahev místo pažby.... dík za info, hlodaveczuzenáčseznam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Komu šlape SP1 na CO a jaký s tim máte zkušenosti?.. možná to tu někde je ale znáteto chytrýmu napověz blbce kopni Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice už pár měsíců jedu se svým SP1 na vzduchu, ale začínal jsem s ním na CO2 a můžu říct, že kromě klasických neduhů CO2 žádný problém. Zbraň střílí výborně na obě média a rozdíly jsou stejné jako s každou jinou zbraní, která umí pracovat s oběma typy náplně.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lidi vyplatí se koupit z PBS tu pažbu za 1490, která jde rovnou na SP1? nebo je levnější si koupit redukci a jinou pažbu? slyšel sem, že ty redukce občas držej na 1 šroubu a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 1:03 pm    Předmět: pažba na sp1 Odpovědět s citátem

Na to se vyser. Už jsem psal víš a víc lidí má taky. Normální sklopku z sa.58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem šel raději do adaptéru a pak pažba na T98 dle výběru... A že je jich pěkné množství. Ta jedna jediná pro SP1 mi přijde ošklivá a na můj vkus má moc tenké připojení ke zbrani.
V mém případě bylo nutné trochu popilovat oba kroužky na pažbě, teď sedí v adaptéru jako přibitá. Cenově to +- vychází stejně.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 9:24 am    Předmět: regulátor Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat skoro jako laik... chci tam dát dlouhou hlaveň a k tomu potřebuji stáhnout tlak...jak?? Jinak za další je možné regulátor někam přesunout?? Díky za odpovědi......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 9:41 am    Předmět: Re: regulátor Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
Chtěl bych se zeptat skoro jako laik... chci tam dát dlouhou hlaveň a k tomu potřebuji stáhnout tlak...jak?? Jinak za další je možné regulátor někam přesunout?? Díky za odpovědi......


Tlak stahuješ imbusem zespoda regulátoru. Když se díváš na zbraň zeshora pak po směru hodinových ručiček. Naopak samozřejmě přidáváš. Nejlepší je to testovat hned přes radar pokud máš tu možnost.
K té druhé části ti asi moc neporadím, sám jsem takovou úpravu nedělal a ani nikde neviděl. Ale pro nějakého šikulu s vybavením by to neměl být výrazný problém.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 10:16 am    Předmět: sp1 Odpovědět s citátem

Díky ti... strašně rád bych sehnal nějaké plány řezu sp 1 a mám aspon páru jak to tam běhá páč bych se tohoto dílu rád zbavil a přesunul jinam kvůli novému projektu
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 1:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fasinuje mě, jak někdo se chce držet military vzhledu zbraně a nakonec zprzní SP1 sklopkou ze Sa 58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 5:37 am    Předmět: pažba..... Odpovědět s citátem

Proč zprznit?? Tím že použiji originální díl ze zbraně??? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:
Fasinuje mě, jak někdo se chce držet military vzhledu zbraně a nakonec zprzní SP1 sklopkou ze Sa 58


Sklopka k Sa-58 je stále dostatečně "military". Ostatní je otázkou vkusu. Někdo rád AK, někdo M4, jiný zase HK apod. Dokud mezi "military" budou běhat hoši s viktory, je zbytečné se něčím takovým zabývat Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, ale absolutně nesourodá se zbraní, jako je SP1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 11:32 am    Předmět: sp1 Odpovědět s citátem

Heckler napsal:
No jo, ale absolutně nesourodá se zbraní, jako je SP1
Tak nám laskavě sděl svoji představu sp1 coby military??
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono, když SP1 shodíš rail lišty, přidáš dřevěnou rukojeť, Sa-58 sklopku a na tactical barrel přiděláš Sa-58 předpažbí, tak to vypadá velmi dobře. Viděl jsem už i fotky, kde si nadšenci "oplášťovali" regulátor AK zásobníkem a vůbec to nevypadalo zle, když pominu ne zcela profi provedení.

Na druhou stranu, sám jsem větším příznivcem zbraní západních armád. Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 3:13 pm    Předmět: moje představa Odpovědět s citátem

No mám už velkou představu co s tím udělám. No nechci kecat ale pak padnete na prdel Cool
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Strana 4 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate