Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zkušenosti se zbraněmi RAM
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 3:50 pm    Předmět: Zkušenosti se zbraněmi RAM Odpovědět s citátem

Čau lidi

chci se s vámi podělit s mími zkušenostmi se zběmi RAM, Cool , sám mám 2 RAMky:
jednu klasickou RAM MP5:
Tahle zbraň je vinikající s velkou přesnoustí (i přes to že má jen 9" hlaveň), a s vím vzhledem ( co může být víc military Laughing , ) a přebíjením. kuličky 0,43" se vkládají do nábojek a následně do zásobníku. Při výstřelu kulička vyjde z hlavně a následně bokem zbraně vyhodí nábojka (vypadá to velmi efektně skoro jako u skutečné), dále bych ještě uvedl že spotřeba CO2 je nízká, osobně používám 45g (1,5OZ) lahev v pažbě která my vystačí na cca 170-200 ran. Zbraň je vhodná na Military paintball. na SPEED ball se vubec nehodí než přebijete jste DEAD (odskoušeno Wink )
možnost střelby PB střelivem nebo gumovým střelivem Twisted Evil (odskoušeno na polystyrenu - průstřel 7cm polystyrenu z 15 metrů Exclamation , na lidech gumové střelivo zatím netestovámo Crying or Very sad ), poruchovost na malé úrovni (zatím se mi nic na ní nestalo)

shrnutí:
+vzhled
+spotřeba CO2
+přesnost
+realistické přebíjení
+možnost snadného přepínání mezi Semi-auto a Full-auto

-dražší kuličky 1,495 kč/ks
-zatím malá rozšířenost mezi hráči PB
-malá kapacita zásobníků (20 ran, které jsou navíc dost drahé
-dražší zbraň na pořízení nová cca 15 000kč(výhodnější se jeví zakoupení zbraně z druhé ruky)


a Druhou sekundární RAM SIG Sauer 226

Zbraň je kompaktní a malá jako ostrý originál (díky své ráži 0,43") , má tzv. BlowBack neboli pohyb závěru dozadu při výstřelu. Kuličky se dávají do zásobníku na 10 ran, který se dá mění jak u skutečné zbraně, používají se v ní 12g jednorázové bombičky, velmi vhodná do malých prostor a budov, přesnost cca do 15 metrů, dostřel 35-40 metrů, možnost střelby PB střelivem nebo gumovým střelivem Twisted Evil

Shrnutí:
+vzhled
+kompaktnost
+realistické přebíjení

-dražší na pořízení nové zbraně (výhodnější se jeví zakoupení zbraně z druhé ruky)
-dražší kuličky 1,495 kč/ks Paintball, 3,5kč/ks gumové
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bud ji mas chvilku nebo moc hulis Smile (JOKE)co se tyce spolehlivosti jsou tyhle srandy jedny z nejhorsich .. zasah neni skoro cejtit a ma to spoustu vad .. krome vzhledu Smile ... kazdej tyhle zbrane uz zna a udelal si na ne nejakej nazor ... Smile presnost je naprosto priserna
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě ktý pistoli, při chvilkové pomatenosti sem koupil glocka 17 od APS a je naprosto k ničemu při střílení barevnejma kulema (gumový celkem ještě jdou) a to z toho důvodu, že se v zásobníku z kuliček stanou pacičky a buď ji to trhne hned v závěru nebo to letí někam do pryč...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, teď z toho mám takový obrázek, jakože do baráku na 10 metrů je to hodně dobrý, v lese už nic moc = adekvátní k AS pistoli.

A zkušensoti s Sig Sauer 226? Je to celkem drahej gun (300USD) koukal jsem, že někteří lidi s ním hrají, ale od nich jsem tu ještě nic nečetl. Zajímá mě hlavně životnost těla, jestli se hned rozbije, nebo to je ok a co mechanismus?.. (a to ne jen u tehle konkretní) Pak nějaké srovnání s T8 by nebylo na škodu.

Můj problém? Chci záložní zbraň, ale T8 mi přijde dost velká a v té samé ceně bych mohl mít pěkného Deser eagla jako RAM, jenže o tom nic nevím Confused

Díky za každej názor..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mili patrasi
jak uz jsem psal výše:

1.zbraně mám uz celou sezonu (RAM MP5 zakoupena v dubnu 2007, SIG o mesic pozdeji, a to obe byly uz pouzite) a za celou sezonu se na nich nic nepokazilo. možná je to přístupem (po každé akci vyčistim a naolejuji) nebo je to možná nejaká anomálie(třeba ji číňani správně sestavili).
2.Máš pravdu že zásah touhle zbraní je méně cítit,
3.každej tyhle zbraně nezná sám se o tom přesvědčuji skoro každou akci (většina si myslí že je to nějaký Tippmann v kitu)
4.přesnost na moji RAM MP5 se standartní 9" hlavní na 35 metrů se vyrovná 14" hlavni od takama (kit pro T98 na M4 (cena 2750kč)), na RAM M4A1 comando s 10" hlavní střelba na 45 metrů na terč 1,5x1,5 metrů téměř na střed. vše při usťovce 380fps. no možná je to málo posuď sám
5. mohl by jsi sem napsat nějaké ty vady??? at je muzeme zkonzultovat???
6. s Hulením jsem přestal před 3 roky
7. Zbraně RAM jsou méně rozšířené z důvodu drahého provozu vystřel vychazi skoro na 2,30kč a drahé pořizovací ceny nové zbraně (cca 15 000kč + další zásobníky kus 1200kč ) (podle mého názoru)Evil or Very Mad a ne kvuli velke poruchovosti jak tady tvrdíš.

P.S.: Nechci se tě dotknout ale máš vůbec nějaké osobní zkušenosti s RAMkama??? nebo jsou tvé zkušenosti podloženy fakty typu "Jedna paní povídala"??? Cool


Naposledy upravil Maznak dne so březen 01, 2008 7:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s malym rozšířenim kvůli ceně to nebude určitě a spíš to bude tim, že to sou až na vyjímky krámy a sami prodejci z Bohemia Airsoft mě od nich odrazovali, když zjistili na co to chci použít... Jinak měl sem v ruce RAM kalacha a Tacamo kalacha a nesrovnatelnej rozdíl... Ten RAM byl jako dětská hračka... To samý když vezmu do ruky okitovanýho tippmanna (pro který sem se na střelnici rozhod místo ramek). Řekl bych, že si první člověk, kterej po zkušenostech s RAMkou tvrdí, že je super, protože ostatní to po počáteční euforii tvrdit přestali...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maznak napsal:
Mili patrasi
jak uz jsem psal výše:

1.zbraně mám uz celou sezonu (RAM MP5 zakoupena v dubnu 2007, SIG o mesic pozdeji, a to obe byly uz pouzite) a za celou sezonu se na nich nic nepokazilo. možná je to přístupem (po každé akci vyčistim a naolejuji) nebo je to možná nejaká anomálie(třeba ji číňani správně sestavili).
2.Máš pravdu že zásah touhle zbraní je méně cítit,
3.každej tyhle zbraně nezná sám se o tom přesvědčuji skoro každou akci (většina si myslí že je to nějaký Tippmann v kitu)
4.přesnost na moji RAM MP5 se standartní 9" hlavní na 35 metrů se vyrovná 14" hlavni od takama (kit pro T98 na M4 (cena 2750kč)), na RAM M4A1 comando s 10" hlavní střelba na 45 metrů na terč 1,5x1,5 metrů téměř na střed. vše při usťovce 380fps. no možná je to málo posuď sám
5. mohl by jsi sem napsat nějaké ty vady??? at je muzeme zkonzultovat???
6. s Hulením jsem přestal před 3 roky
7. Zbraně RAM jsou méně rozšířené z důvodu drahého provozu vystřel vychazi skoro na 2,30kč a drahé pořizovací ceny nové zbraně (cca 15 000kč + další zásobníky kus 1200kč ) (podle mého názoru)Evil or Very Mad a ne kvuli velke poruchovosti jak tady tvrdíš.

P.S.: Nechci se tě dotknout ale máš vůbec nějaké osobní zkušenosti s RAMkama??? nebo jsou tvé zkušenosti podloženy fakty typu "Jedna paní povídala"??? Cool


mame v tymu jednu ramku ... porad lezi v bedne protoze hrat s tim je skoro nesmysl ale ne kvuli cene munice ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

docela bych to nekdy chtel vyzkouset Very Happy (ale spise tu verzi rap4 - mimochodem k dostani v polsku .... nakup kulicek z polska vyjde taky na zcela jine penize 8000 kulicek je za 850 zlotych ... coz je v prepoctu? nevim nechtel bych kecat ... ale hadam ze s postovnym to bude kolem 7000 ... takze kulicka bude stat neco malo pod korunu kolik stoji nabojnice to se mi ted nechce hledat.

Kazdopadne odvahu na vyzkouseni nemam musel bych to videt aspon v akci Very Happy alespon tu verzi od APS Very Happy odkudpak jsi? ze by jsme to porovnali s moji sp8 ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2antarian: nějakej odkaz na shop v polsku, kde maj ramky z RAP4 máš? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://rap4.pl/sklep/catalog/

tady je odkaz ... ja jsem se s nima uz bavil jsou schopny ti sehnat vlastne cokoliv co prodavaji v americe ... jak si vyberes .. otazkou je jestli se to vyplati ... nemusis si brat ani zaruku a neco jeste usetris

uz mas moznost nakoupit si co2 klasicke plnitelne do pazby (cca 500 vystrelu atd atd ... moznosti je dost docela rozsirili sortiment ale mylsim ze zbran bych asi obednaval presto stale z usa - patrne to vyjde stale lepe)

ale dily, naboje atd sezenes vyhodne v polsku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

inu koukal jsem na to cena zbrane v polsku vyjde stale i bez zaruky na nejakych ...15000 - 16000

kdezto v americe ji poridim za 900 dolaru i s postovnym (v cene budu mit verzi mets - coz by melo znamenat bezpecnou ustovku 450 a zaroven klasickou 5oz co2 bombu na cca 500 naboju a k tomu prizpusobenou rameni operku, aby bylo mozno ji schovat, plus standartni kit na mensi bomby s c02)

dale budu mit u zbrane 6 zasobniku


cena bude cca 15000 pri dnesnim kurzu .... samozrejme musim pripocitat jeste dph a clo.

takze priblizne za 18000 dostanu tento pack

Myslim si ze cena tak hrozna neni a kdyz to porovnam urcite to vyslo levnejc nez moje sp8.

pri nakupu kulicek z polska vyjde ale strelivo stale priblizne dvakrat draz nez kulicky na paintball (takze problem drazsiho streliva stale pretrvava)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.arobron.pl/index.php/cPath/121
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras: v tom krame co jsi poslal je to o drazsi a navic tam jsou zbrane ve verzi od APS (to jest co mame tady a rozdil v cene neni moc vyraznej)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
patras: v tom krame co jsi poslal je to o drazsi a navic tam jsou zbrane ve verzi od APS (to jest co mame tady a rozdil v cene neni moc vyraznej)


to je mozny ale je tam taky UMAREX a P99 za 699 zl Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
patras: v tom krame co jsi poslal je to o drazsi a navic tam jsou zbrane ve verzi od APS (to jest co mame tady a rozdil v cene neni moc vyraznej)

Trochu offtopic, dlouho jsem tu nebyl, ale jak už tu padlo, RAP4 RAM a APS RAM jsou stejné zbraně..... ale to všichni snad vědí Rolling Eyes
Osobně si myslím, že je to jen o seřízenosti core.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2008 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kraliczech: ja jsem psal na vyrobce APS a rekli mi ze jejich zbrane na vyssi ustovou rychlost nastavit ani nelze. A ze jsou nastaveny na nizsi ustovou rychlost nez ma RAP4. Jestli jsou v nich nejake konstrukcni rozdili jsem se neptal. Tak nevim. (jestli to maji nejak bloknute, slabsi pruzinu - netusim ani nevim na jakem principu presne tyto znackovace funguji)

Na kolik FPS mas zbran od APS nastavenou? jak to strili v porovnani s .68 znackovacema?

Ma tu nekdo znackovac od RAP4?

Kazdopadne jsem jim opet napsal do APS, tak predpokladam ze mi napisou konstrukcni rozdili mezi znackovaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2008 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. od rap4 mám brokovnici kalibr 68, úsťovku jsem ještě nepřenastavoval, ale podle měřáku má rovných 300. Zatím s ní nemám problémy, ale hraju s ní jen dva na dva a jsem spíše v záloze. Na útok to není.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2008 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
kraliczech: ja jsem psal na vyrobce APS a rekli mi ze jejich zbrane na vyssi ustovou rychlost nastavit ani nelze. A ze jsou nastaveny na nizsi ustovou rychlost nez ma RAP4. Jestli jsou v nich nejake konstrukcni rozdili jsem se neptal. Tak nevim. (jestli to maji nejak bloknute, slabsi pruzinu - netusim ani nevim na jakem principu presne tyto znackovace funguji)

Na kolik FPS mas zbran od APS nastavenou? jak to strili v porovnani s .68 znackovacema?

Ma tu nekdo znackovac od RAP4?

Kazdopadne jsem jim opet napsal do APS, tak predpokladam ze mi napisou konstrukcni rozdili mezi znackovaci


Zdarec,
s tou ustovkou je problém v tom, že jsem neměřil, neměl jsem možnost a pak ani čas se tím zabývat, koupil jsem na to RAP4 udělátko pro seřízení tlaku v core viz link a zkoušel si s tím hrát dále, jak se to bude chovat když přidám, nebo uberu. Nicméně musím říci, že si myslím, že standardní nastavení po koupi je nízké, moc to nelítalo, možná za to můžou i ty dodávané koule. V současnosti používám koule z RAP4, možná jen můj dojem, ale mám z nich lepší pocit, nicméně chtěl bych zkusit koupit nějaké opravdu kvalitní koule, jen pátrám které... máš tip?
Pakliže si někde kolem Prahy, či tu je někdo, kdo má měřák, tak klidně vezmu flintu a dovezu ju na změření.

Dále se mi zdá divná hlaveň, přijde mi zbytečně nadsazená ráže, nevím, zda je to schválně, či na to jen se*ou, mám v plánu někdy laborovat s výrobou "přesnější" hlavně, ale ted mi veškerý čas žerou moje vrtulníky.
K tomu rozdílu - zkusil bych se spíše mrknout na RAP4, zeptat se jich, nicméně jak jsem již jednou psal, co se part numberů týče, měli náhradní díly stejně číslované, napadá mě snad jedině možnost použití nějaké silnější ( možná třeba bicí ) pružiny.

S nějakým opravdu profi značkovačem se to asi srovnávat nedá, je to někde jinde, dělá to ráže, provedení a co já vim, ale "realitou" je to zase někde jinde, na lítání po barácích je to ideální, v lese to je už horší. Beru to jako kompromis.


Jestli RAP4? Mám APS. Momentálně se mi líbí ta jejich nejnovější X-Power flinta, vypadá, že jí drobet předělali, co se parametrů týče, asi bude to stejné jako METS, ale líbí se mi lepší mimika zbraně, takže uvažuju, že počkám až trochu spadne dolárek a že si jí pořídím a tu svou pustím za pusu do světa. Nebo, pokud zjistím, že mají nové core, tak koupím jen upgrade, ale pak mám problém s mimikou. Takže možná nastane situace, že budu moct porovnat, protože potom, co RAMkám PB sypači šíří tady za pověst se stává skoro neprodejnou záležitostí Laughing Přinejhorším budu mít dvě, v každý ruce jednu. Twisted Evil

Dále jsem měl s RAP4 dříve, nevím jak je to nyní, problém s placením. Nechtěli posílat prachy skrze PayPal, musel jsem to posílat z pošty, přes western union a ti si řekli vždy o dardu za poslání šmejdi, ale teď mám v plánu to zkusit na drzovku poslat skrze PP a uvidim. Koukal jsem, že týpek tady má tu jejich shotgunu, chci se zeptat, jak mu jí posílali, celkem mě to zajímá, z USA beru věci na heliny a NO PROBLEM, jen tihle hovádi dělali obstrukce.
A to je asi tak vše přátelé. Díky za odpovědi Smile
PS: RAP4 vs APS sice srovnat nemohu, ale znal jsem dva kluky s gen 3 či 4 a proti mojí verzi V to byl citelný rozdíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2008 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli jsem ten týpek já, tak jájsem si ji obědnal, přes pb shop,takže nevím jak ji posílají Sad .
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2008 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cerv napsal:
Jestli jsem ten týpek já, tak jájsem si ji obědnal, přes pb shop,takže nevím jak ji posílají Sad .

Aha, takže to nešlo na přímo? Je koupená v čechách?
Btw sorry za "týpka" lol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takze na dotaz APS mi uz odpovedeli. mimochodem dobry zakaznicky servis.
APS je puvodni vyrobce RAM znackovacu.
Zadny rozdil mezi rap4 a APS neni. Stejna sila, stejne rozmery, stejne soucastky.
Jediny rozdil je v tom ze APS nenastavuje zbrane na tak vysoke FPS jako lide z RAP4 jelikoz to poskozuje stavbu zbrane a muzeto snizit durabity (sorry mam okno pro cesky ekvivalent)
RAP4 porizuje zbrane APS a po te je predelava a prenastavuje jadro aby meli vyssi ustovou rychlost. Z pohledu vyrobce (APS) neni toto povolene a doporucene.
Vsechny APS RAM znackovace jsou testovany a nastaveny perfektne s nejlepsi ustovou rychlosti pred tim nez vstoupi na trh, ale RAP4 je po te prenastavi na vyssi rychlost a rika kazdemu ze je to jejich pudovni vyrobek.

- usmevne je na tom to, ze i presto ze rikaji lidem ze je to jejich vyrobek tak jim to vesele prodavaji dale Smile)) Ale styl jakym to napsali je jak kdyz jsou z toho hodne spatni.

dalsi email.
o meneni ustove rychlosti.
Menit ustovou rychlost samozrejme jde ale oni to z jejich pohledu vyrobce nedoporucuji

dalsi mail
opet mail ze to nedoporucuji aby to clovek delal sam, jelikoz zmenou ustove rychlosti prijde udajne o zaruku.
Jinak muzu zmenit ustovou rychlost pootocenim sroubku v "main core" potrebuji specialni klic a tlakovy merak abych to mohl udelat.
Ale vice mi udajne nemohou rici. (zpusob jak se to meni a nastavu je popsan na strankach rap4)

dalsi mail.
na dotaz jake je tedy nastavene fps z seriove vyroby.
Odpoved z ni s CO2 nastavenem na 1200 psi je fps kolem 280. pokud bych tedy pouzil vzduch nastaveny na 850 psi (coz je standartni nastaveni) je to problem

jen dodam ze se jednalo o porovnani znackovace METS a znackovacu od APS (serie jak vypadavaji naboje)

Vysledek myslim je ze tam asi ani zadna zmena nebude a jedine co v RAP4 udelaji je ze zvednou samy nastaveni ustove rychlosti. pripadne jeste neco upravi ale to je uz otazka spis na ne a nemyslim si ze ji budou chtit odpovedet Smile
Jinak to placeni pres banku a ne paypal me u RAP4 take neskutecne odradilo.
kazdopadne co se noveho systemu tyka tak si myslim ze ho vyda i APS Smile Ale muze to byt pouze nejaky mod od RAP4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci v žádnép případě nikoho urazit, ale myslím si o RAM zbraních, že je lze využít jen na cvičnou střelbu na terč. a to v podobě:
http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=165_166&products_id=1920&osCsid=7862c2c7a7476fff9bd2d9e81981075d
+
http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=165_168_172&products_id=1634&osCsid=7862c2c7a7476fff9bd2d9e81981075d

A máte takovou hračku místo vzduchovky. A věřím že s kuličkami 0.35g to je rachot jako prase. Twisted Evil
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to Antarian... hezký, takže aspoň je to potvrzené... něco podobného jsem četl na jednom novozélandském foru, co se tím aktivně zabývá - tuším klub NTZGA či tak nějak. Dost je tam pobavilo, že koupili RAP4 zbraň a po rozebrání bylo na každý součástce "made in China" stejně jako na APS Smile.
Ačkoli to prodávali tehdá jako made USA.

To lordkiller: taky názor..... obojí mám doma. Jinak koho by to zajímalo, tak RAP4 ten vložnej set ještě "vylepšili o HopUp viz link
Ježíš, mě dneska bolí hlava!!
Btw má tu někdo ten fps měřák?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě napadá že bychom normálně v PB hrách mohli používat druhou zbraň v Ram. U PB je snad použitelný Tiberius a to je vše - a Toto by mohlo vřešit .
Jenom nevím jestli je tento rozměr kule uznávaný na klasických PB hrách...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už se tady o tom spoustu věcí řeklo. http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1137
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo díkys vůbec jsem si toho nevšiml Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já na tý brokovnici, mám taky nálepky Madi in China.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 6:01 pm    Předmět: Ram?! Odpovědět s citátem

Do slova a do písmene k hovnu měl jsem Ram M4A1.Pořizovací cena vysoká a kvalita žádná.Vysoká poruchovost.Drahé náhradní díly a o střelivu ani nemluvim.Takže kdo chce bejt na sebe nas... tak at si neco podobného pořídí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dovolim si jednu pripominku k ramkam. minulej tejden jsem meli v chebu v arene vykvet nemeckych RAM hracu, cca 34 lidi, stravil jsem s nima dva dny, cose tyce kvality ci munice, tak to rikali i oni, nic nekupovat v nemecku ani nikde jinde, vsechno tahaj z USA. tady jsou ty dily takove nekvalitni Smile jejich zbrane se mi dost libili, zvlaste to ze vsichni hrali s tema nabojnicema, fakt super pohled. jenze, jsou dobry tak na CQB mozna. my mame vetsi dostrel, mireni na lepsi vzdalenosti. ale jinak vzhled maj super.

tady par fotek a bude i video z nocni akce az mi ho poslou: http://www.skalkajda.cz/?page=foto&kat=73
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 1:14 pm    Předmět: Dotaz Odpovědět s citátem

Našel jsem na webu pistoli RAM kopie Glock 17,
http://www.alliancze.cz/paintball-pistole-ram-g-1743-p/d-70331/
10 kuliček v zásobníku vnitřní plnitelná komora na cca 30 ran chtěl jsem se zeptat někoho kdo to má jestli je to teda apsolutní šunt nebo je to trochu použitelný ? Kuličky bych preferoval voskový P-bally což by mělo být trochu cítit a hlavně jaký to má rozměry v porovnání s originálem bo na něj se tedkom bude prodávat slušná konverze která by teoreticky měla sedět i na paintbollku.
Viz. http://www.predators-znojmo.estranky.cz/clanky/novinky/konverze-roni


Naposledy upravil predators zn dne so leden 09, 2010 3:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate