Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

RAM jako záložní zbraň

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 1:05 pm    Předmět: RAM jako záložní zbraň Odpovědět s citátem

Ahoj,

dříve jsem jako o sekundárce uvažoval o Tiberius8, ale je to dost velkej macek. Spíš mě napadlo pořídit si RAM. Jelikož by byla jako sekundární, tak bych ani nepotřeboval tolika munice, takže na cenu kuliček nekoukám. Spíš jsem si říkal, že dostřel píšou stejnej, kuličky jsou menší, zbraň je hezčí a menší = kopie originálu.

Zajímají mě zkušenosti jak s RAM kalsickýma carabinama, komandama, atd, tak i ohledně těhto pistolí. Osobně uvažuji o koupi jedné z následujících..

http://rap4.com/paintball/os/desert-eagle-paintball-pistol-p-3589.html
http://rap4.com/paintball/os/reseller.php/cPath/21_158_352

Díky za názory a rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 3:50 pm    Předmět: Zkušenosti se zbraněmi RAM Odpovědět s citátem

Čau lidi

chci se s vámi podělit s mími zkušenostmi se zběmi RAM, Cool , sám mám 2 RAMky:
jednu klasickou RAM MP5:
Tahle zbraň je vinikající s velkou přesnoustí (i přes to že má jen 9" hlaveň), a s vím vzhledem ( co může být víc military Laughing , ) a přebíjením. kuličky 0,43" se vkládají do nábojek a následně do zásobníku. Při výstřelu kulička vyjde z hlavně a následně bokem zbraně vyhodí nábojka (vypadá to velmi efektně skoro jako u skutečné), dále bych ještě uvedl že spotřeba CO2 je nízká, osobně používám 45g (1,5OZ) lahev v pažbě která my vystačí na cca 170-200 ran. Zbraň je vhodná na Military paintball. na SPEED ball se vubec nehodí než přebijete jste DEAD (odskoušeno Wink )
možnost střelby PB střelivem nebo gumovým střelivem Twisted Evil (odskoušeno na polystyrenu - průstřel 7cm polystyrenu z 15 metrů Exclamation , na lidech gumové střelivo zatím netestovámo Crying or Very sad ), poruchovost na malé úrovni (zatím se mi nic na ní nestalo)

shrnutí:
+vzhled
+spotřeba CO2
+přesnost
+realistické přebíjení
+možnost snadného přepínání mezi Semi-auto a Full-auto

-dražší kuličky 1,495 kč/ks
-zatím malá rozšířenost mezi hráči PB
-malá kapacita zásobníků (20 ran, které jsou navíc dost drahé
-dražší zbraň na pořízení nová cca 15 000kč(výhodnější se jeví zakoupení zbraně z druhé ruky)


a Druhou sekundární RAM SIG Sauer 226

Zbraň je kompaktní a malá jako ostrý originál (díky své ráži 0,43") , má tzv. BlowBack neboli pohyb závěru dozadu při výstřelu. Kuličky se dávají do zásobníku na 10 ran, který se dá mění jak u skutečné zbraně, používají se v ní 12g jednorázové bombičky, velmi vhodná do malých prostor a budov, přesnost cca do 15 metrů, dostřel 35-40 metrů, možnost střelby PB střelivem nebo gumovým střelivem Twisted Evil

Shrnutí:
+vzhled
+kompaktnost
+realistické přebíjení

-dražší na pořízení nové zbraně (výhodnější se jeví zakoupení zbraně z druhé ruky)
-dražší kuličky 1,495 kč/ks Paintball, 3,5kč/ks gumové
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lubano1



Založen: 12. 09. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim, sice RAM vypada pekne, ale co sme meli tu cest vyzkouset, hlavne teda Hellboy, kterej delal dobrovolnej terc, tak problem je s tim, ze neni moc cejtit zasah.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate