Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TOMAHAWK
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomahawk classic (ty zelenomodrý) jsou fakt hodně malinký. Tomahawk modrý zimní je o něco větší a tomahawk Chinook orange jsou hodně velký Smile Ale buchví, jak to s nima teď bude Sad
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak musim Tomahawhy winter (modry) pochvalit, prezili bezuhony i zimni spanek na brdech v zasobnicich a to je co rict, je pravdou ze teplota zrejme neklesla pod nulu, kolem teto teploty je tedy lze doporucit, nizsi teploty budou odskouseny v dalsich mesicich
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Tomahawk Chinook orage maj zase skladem http://paintballares.cz/eshop/


edit:tak sem se asi překouknul ,sladem nejsou Sad


Naposledy upravil Kane dne út listopad 10, 2009 6:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele Kane nejak nevidim ze by byli skladem jsou tam sice napsane ale nejdou koupit. nebo mas jine info ?
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nojo fakt ,sem se překouknul Sad tak se omlouvám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2009 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v Aresu by meli zimni kule prijit na konci listopadu. ale nevi jaky druhy to prej zalezi na vyrobci . jsem si rikal ze to zalezi na prodejci jake si objedna asi ne.. Confused
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tentokrát to asi bude přeci jen záležet na výrobci. Obávám se nejinoršího. Ať koukám, jak koukám, tak Chinooky nikde nevidím Sad => http://www.tomahawkpaintballs.com/frames.html
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
JolyJoker1



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem se díval na oficiální stránky Tomahawků, mají tam jen ty modré, tak jsem si je objednal od RPR Paintball
Vyzkoušel jsem je a neměl jsem s nimi žádný problém (pěkné švy a barva) a můžu je jen doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... jen by mohly být o malinko větší. No vypadá to, že se výrobce z dlouhodobého hlediska malé poptávky rozhodl Chinook Orange stáhnout z výroby. A mou rozsáhlou reklamní kampaní, na podporu těchto skvělých kulí, jsem dosáhl akorát tak rychlejšího vyprodání posledních zásob. Že jsem hubu nedržel! Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak je to vždycky. Najdeš si kule, který ti vyhovujou a přestanou je vyrábět. Prodejců se musim zastat, neboť je to opravdu o překvapení, co jim výrobce pošle. Najít dobrou kuli, kterou nepřestanou vyrábět nebo se její kvalita časem rapidně nezhorší je jako hledat svatý grál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli je sháníte Tomahawky tak Marčelíno z R.P.R Paintballu je má... dneska jsem bral bednu modráků...
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když mi by jsme radši naše milovaný veliký Višně, čili Chinook Orange Sad
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já chci taky Cherry Crying or Very sad
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

modrý nejsou špatný, ale na višně nemaj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravděpodobně budeme muset vzít za vděk těma. Skoro mi přijde, že jsou snad eště míň vidět za letu, než ty Višně. Jinak měl by jste někdo tip na nějaké .688 - .689 zimní kule tmavé barvy? Rolling Eyes
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing tý woe Laughing ze mě už si dělá pr...el v týmu kde kdo kvůli mojí vybíravosti na kuličky a to od nich očekávám jen to aby byli kulatý a nepraskali v kvéru ale ty jsi tu zmlsanost dotáhl k dokonalosti- ještě si diktovat průměr a barvu skořápky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veliký, aby co nejlíp vyplnily hlaveň kvůli co největšímu využití média; kulatý, aby nedělaly rotiku za letu; tvrdý, aby se nerozbily o každý stéblo; tmavý, aby byly co nejméně za letu vidět - toť jsou ty nejzákladnější požadavky na střelivo co mám ... Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zapomněl jsi zmínit 1. Aby byli za rozumnou cenu 2. Aby byli lehké vodě odolné, což višně díky své mastnotě byly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves na kulích nešetří, takže na ceně mu nezáleží. Very Happy
Odolnost proti vodě taky nemusí řešit, on je kdyžtak přebalí každou zvlášť do vodotěsnýho obalu. Very Happy Viď Vovsi. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvalitní střelivo něco stojí a Višně za to prostě stojí.
Výsledky hovoří za vše Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dneska rozbalil novou várku těch modrejch zimních Tomahavků a odolnost proti praskání je luxusní i maj dobrej průměr. Vlezou se do Milsigovýho zásobníku bez potíží, ale přesnost je hodně bídná ještě je nechám přes noc otevřené v teple jestli se to nezlepší a část jich nechám vymrznout, abych viděl jak jsou odolné zimě. Ale abych pravdu řekl, jsem trochu zklamanej s tou přesností , nebo spíš nepřesností.
Trochu mi připomínaj starý Chroniky ty byli taky takový gumový a dřív padali k zemi.

EDIT. tak odolný vůči nízké teplotě a vzdušné vhkosti jsou, nechal jsem je venku v Milsigovém zásobníku asi 2 hodiny a pak je narval do Rapky a bez problému všechny vystřílel, zejtra je beru na akci, tak kdyby byl nějakej problém po celodením hraní tak ještě napíšu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rolling Eyes Tak jsem nakonec ani neměl dost odvahy tyhle kule do té mé drtičky (Rap4 t68 gen4) dneska nacpat a radši jsem si vzal osvědčenou karabinu a do ní PBS Premium. Dobře jsem udělal, kule jsem totiž nabídl klukům do A5ek a jaké bylo moje rozčarování, když se i v těhle jinak spolehlivejch zbraních trhali o sto šest, prostě jsou to kule odolný, ale nesmý mrznout. Což dneska zrovna nejen mrzlo, ale i sněžilo, takže verdikt je jasnej, jsou nepřesný a zimní asi tak do plus pěti stupňů Rolling Eyes

P.S.: jestli by měl někdo zájem mi můj názor vyvrátit, klidně mu tu jednu bednu co mi teď leží doma přenechám za nákup Wink mě už to na zimu do flinty nesmí Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ale co jineho ??? mne ceka ted leden, unor a brezen s RAPkou a potrebuju kule na dva dny do lesa ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jediný co to snese jsou ty P-bally "práškovky" tam máš téměř 100% jistotu že to vydrží jakékoliv počasí a voda tomu nevadí hrál jsem s nima už na 3 akcích z toho jeden celkem intezivní trénik a ještě mi jich doma leží asi 140 z toho jednoho balíku takže i když jsou dražší tak zase díky spodním zásobníkům není taková spotřeba a na to, že ty mrchy po 15-20 metrech letu začnou plachtit se dá zvyknout oni většinou ze svého směru letu moc nevybočí jen si tak krouží asi v metrovém kruhu, takže když se hraje v lese tak to celkem jde (střílí se na celou nebo půlku postavy) tam se nestřílí jako u nás ve fabrice (tam mi musí obvykle stačit na zásah půlka hlavy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Rolling Eyes Tak jsem nakonec ani neměl dost odvahy tyhle kule do té mé drtičky (Rap4 t68 gen4) dneska nacpat a radši jsem si vzal osvědčenou karabinu a do ní PBS Premium. Dobře jsem udělal, kule jsem totiž nabídl klukům do A5ek a jaké bylo moje rozčarování, když se i v těhle jinak spolehlivejch zbraních trhali o sto šest, prostě jsou to kule odolný, ale nesmý mrznout. Což dneska zrovna nejen mrzlo, ale i sněžilo, takže verdikt je jasnej, jsou nepřesný a zimní asi tak do plus pěti stupňů Rolling Eyes

P.S.: jestli by měl někdo zájem mi můj názor vyvrátit, klidně mu tu jednu bednu co mi teď leží doma přenechám za nákup Wink mě už to na zimu do flinty nesmí Twisted Evil Laughing

Můžu potvrdit že nekecá vzal jsem si jich od něj 16 do TPX a praskla hned první
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A taky si docela slibuju zlepšení jejich vlastností až do nich Rap4 začne plnit místo prášku barvu (někde na jejich stránkách jsem četl že jsou již v přípravě) tam si totiž myslím, že je zakopanej pes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak musím potvrdit Rajkovy slova .
Hrály jsme celí den při -5 a modrý tomahavky praskaly jak o život , byly použity do K4 , ION , SP1 , A5 , X7 , TPX .
V TPX v pohodě a to jsem jich z ní vystřílel asi 150 .
ION a SP1 měli jen pár trhů , ale zbytek byl na rozšlapání kvérů .
Jediný co výrazněji pomohlo u K4 bylo výměna hlavně za vrtanou .
Vytvářeli se na ničh plošky jak prase , přesnost nikde . Je fakt , že se ale po dlouhé době nesekaly žádný kule v zásobnících do K4 .

KRÁLOVSTVÍ ZA DOBRÝ KOULE !!!
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus Cobry. s tema jsem velice spokojeny.zatim nepraskaji a maji dobrou barvu a presnost je taky dobra.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Heuréka!

Fa Tomahawk se nám pěkně rozjela. Nejen že zase vyrábí milované Višně (Tomahawk Chinook Orange) ale k modrákům přidala ještě jakési zelené zimáky Smile Ba co víc vymysleli ještě prachovky, svítící kule a jestli to dobře chápu, tak ještě dvoje kule ráže padesát. Viz.:

http://www.tomahawkpaintballs.com/paintballs.asp?type_paint_id=3&paint_id=3
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže doufám, že je pořádně otestuješ a dáš hned vědět, jak jsou kvalitní a přesný, protože když jsem si naposledy potykal s touhle firmou tak jsem byl akorát pěkně nas....j Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate