Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tvar Boltu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 9:30 am    Předmět: Tvar Boltu Odpovědět s citátem

Ahoj, mám dotaz ohledně tvaru boltu.
Myslíte si, že tvar může mít vliv na trhání kuliček? Používám Starfire Bolt a mám problém s trháním kuliček (vše nastaveno na optimum) Nemám představu jakou silou Bolt udeří do kuličky, ale jestli ja to fakt šlupka tak ten Starfire má celkem dost ostré hrany v místech těch zářezů a nevím, jestli to nezpůsobuje trhání kuliček, které přece jenom v zimě křehnou a na tyto hrany by mohly být celkem náchylné. Používá někdo tento tvar boltu? Nebo jednoznačně lepší je klasický tvar?

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vyskusaj tie hrany zjemnit

dalsia vec je ze ci ti to nahodou nerobi aj normalny bolt, zima + co2 = problemy zarucene

idealny bolt je podla mna taky co ma vpredu O kruzok (ako original) a vzadu vnutri tiez - http://www.hotshotpaintball.com/merchant2/graphics/00000001/9556.jpg

vsetky tie zvysne vymozenosti su len marketing, ten tvoj konkretny starfire bolt zvysuje podla mna spotrebu pohonneho media a ten kruzok v strede nema absolutne ziadny vyznam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

POtkan napsal:
ten kruzok v strede nema absolutne ziadny vyznam


Když nad tím tak přemýšlím, tak máš asi pravdu, bolt v nenataženém stavu je v takové pozici, že O kroužek, který je v tomto případě v půlce boltu, tak vůči otvoru kudy se ládujou kuličky do závěru je přesně taky v půlce a defakto netěsní, respektive vzduch, který by měl jít komplet do hlavně tak může vnikat touto netěsností okolo boltu do zásobníku a tam nedělat dobrotu kuličce, která je už připravena vlítnout do závěru. Opravte mě, jestli se mýlím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

POtkan napsal:
vyskusaj tie hrany zjemnit

http://www.hotshotpaintball.com/merchant2/graphics/00000001/9556.jpg



Kde to seženu ? To CHci ! Wink Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

napriek tomu ze je to z nemecka tak som to v CR nevidel

vola sa to Orange Howitzer Bolt (98C, A-5, X7)
http://www.10seconds.at/shop/product_info.php/products_id/631
http://www.maxs-sport.com/paintball-shop/details.asp?sprache=d&Artikelnr=348-167&katbez2=&katbez3=Artikelsuche

pri originalnej Power Tube je potrebne dat iny vnutorny O kruzok, pisu o tom na pbreview a to je i dovod slabsieho hodnotenia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už začínám být asi parnoidní, ale při poslední rozborce A5 jsem při vyjmutém ořechu na hlaveň, vyzkoušel do něj hlaveň našroubovat a ze strany ořechu projet prstem vnitřní přechod mezi ořechem a hlavní, a zjistil jsem, že díry hlavně a ořechu nejsou ve stejné ose (někde jako by hlaveň zapadala a někde naopak vyčnívala). Jelikož nepoužívám originál už jsem se začínal děsit, zkusil jsem to poté i v origoš ořechu a to samé...

Máte to taky tak?

Může to mít vliv na průchod kuličky hlavní, nebo kvůli náběhu na začátku hlavně si kvůli tomu není potřeba dělat starosti?

Pokud to má vliv, jak moc pootočit ořech vůči zbrani, aby bylo dosaženo minimálního vlivu tohohle "defektu"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co tenhle....

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten ti myslím Do typáče nepůjde...
Z důvodu středu - neprošla by ti hřídel na kterou je to nasunuté..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Ten ti myslím Do typáče nepůjde...
Z důvodu středu - neprošla by ti hřídel na kterou je to nasunuté..


OK,
tady ještě foto upravené Power tuby, aby to fungovalo.
.

.
Ono to stejně podle popisku, bude jenom na T98.
Vložil jsem to sem jen pro zajímavost, aby bylo vidět, kolik druhů boltů se dá vytvořit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate