Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5 E -grip nastavení modu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 8:41 pm    Předmět: A5 E -grip nastavení modu Odpovědět s citátem

Ahoj odborníci - tak trochu pokukuju po výše uvedené zbrani,ale nějak mě nahlodalo vyjádření v PB shopu, že nastavení modu pro střelbu je dosti složité a při hře vlastně neproveditelné.Konkrétně řečeno "nic co by šlo ve hře změnit a nastavit" co vy na to - podělte se o své zkušenosti a názory Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 1:59 pm    Předmět: Je to jen částečná pravda... Odpovědět s citátem

Předpokládám že máš na mysli aktuální W.A.S. 07 board který se dodává u Tippmanna s E-gripem.

To že se v akci nedá nastavit není tak moc pravda... nastavit se dá, např když chceš přepnout mód z semi na full auto tak to zabere cca 15-20 sekund ( stisknout na vypnutí - 3s)>(zapnout do program. módu - 2s)>(navolit změnu módu a potvrdit - 4s)>(namačkat mód který chceš a nechat uložit - 6s)>(vypnout a zase zapnout - 5s) a jedeš....
Samozřejmě musím uznat i já že změna módu je zbytečně složitá, to např u APE boardu na A-5ku to jde pouhým stisknutím jednoho tlačítka...

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit že se změnou módu se setkáš v již běžící akci zřídka. Já osobně jsem mód měnil asi zatím jednou, a to jen když jsem si před akcí zbraň nezkontroloval a střílelo mi t jinak než jsem chtěl...


Doporučil bych ti takový menší tuning který zvýší komfort ovladatelnosti na maximum... místo klasického mikrospínače na boardu tam naletuj mikrospínač stejný ale s delší hřídelkou aby to šlo mačkat bez použití imbusu,sirky a podobně - prodává se v délce která tak akorát vyjde 1 mm pod plast rukojetě (nevyčnívá) takže se při hraní nestane že se ti zbraň omylem vypne, ale i přes to se dá komfortně ovládat prstem... Very Happy

Jinak je to výtečná zbraň která ale ze začátku potřebuje poladit a některá střeva i vyměnit... (hlavně plastový ratchet za kovový ratchet v cyclone feedu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako bolo vyssie napisane, tak toho by som sa ani trochu nebal, lebo pri hre to budes sotva potrebovat menit. Tiez my to zo zaciatku vadilo a po kupe som bol nastvany ze ako hlupo to vymysleli, ale nakoniec som zistil ze aj tak pouzivam len jeden mod a iny ani nebudem... a keby aj hej, tak to zabere par sekund.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 9:33 pm    Předmět: Nastaveni E-gripu Odpovědět s citátem

Chtel jsem se taky zeptat, jestli by jste mi mohli nekdo napsat jak se mneni mody?? Mam X7 dva dny a nevim jak nastavit Turbo mod, aby byl ulozeny i pri vypnuti a naslednem zapnuti na pozici FA
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Předpokládám že si k X7 dostal návod kde jsou 4 stránky A4 jak to měnit Wink ?
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pánové... Podařilo se mi při výměně baterky v rukojeti přeskřípnout ten črnej kablík co tam je. Embarassed Sad Má někdo nápad co s tím?? Je to slabí jako vlásek a mě se celkem klepou ruce, takže jsem totálně bezmocnej. PROSÍM PORAĎTE!!!!! Confused Confused
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sletovat no, ale raději ať to udělá někdo šikovnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A myslíš že to půjde? Nerad bych si kupoval novej E-grip...
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vsechno jde, kvuli tomuhle bych novej nekupoval, letovacku a jedeš, pak to obvazat izolacni a melo by to slapat
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se mi podařilo ten kablík tam tak šikovně skripnout, ze se přecvakl. Pro tu chvili jsem oba konce jen přiložil k sobě, smotal, trochu přetách izolepou a provizórium bylo hotovo. A už s tim běhám půl roku :--)
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak džentlmeni. E-Grip se povedlo spravit, ale nějak tápu v tom nastavení. Ať dělám co dělám, tak se mi tam daří nastavit jen dva mody a to semi auto a trojkové dávky. Návod už jsem vzteky zahodil, páč nevím teda jak na to. Evil or Very Mad Rada???? Very Happy Dík
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pokym nedrzim v ruke a nepremeram (teraz myslim ten egrip), tak tazko objasnit pricinu.

Inak co sa tyka toho nastavovania, tak na A5 uz existuje aj taketo nieco (kopirovacka s X7) -> http://rockstartactical.blogspot.com/2008/11/tippmann-a5-he-selector-switch-egrip.html


pre detail klikni na obrazok

...len bohuzial ta cena
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem na tohle taky juknul a hned jak bude možnost, jdu do toho . . . Myslím že je to celkem praktické. Vzhledem k tomu, že mám v plánu kupovat ještě pár dalších srandiček na svýho "mazlíka" , vemu to najednou až to bude k dostání tady u nás v ČR.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen pozor na tohle, protoze to funguje jako klasicky e-grip. Tedy stejne to musis zapnout tim pidi tlacitkem pred hrou, a taky nastavovani modu, tedy co si das pod ten Special Fire, musis zase pres to pidi tlacitko. A samozrejme automaticke vypnuti po 2 hodinach bez vystrelu.
Jedinou vyhodu kterou to prinasi, krome vzhledu, je snad prepinani mezi Semi a Special Fire. Je to hezky, ale mit to lepsi desku uvnitr, budu radeji Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekde na netu jsem videl ze prodavaji tento egrip primo s APE boardem co vyresi vase problemy s programovanim. Myslim ze to je primo na strankach vyrobce ape
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A když ta dioidka unvitř bliká pořád črveně? Co to znamená??? Baterka je v tom nová, tak to moc nechápu. Embarassed
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná máš jiný e -grip než si myslíš - a nenastavíš to stejně jako všichni ostatní - já vlastním e-grip, který prostě nastavit někdo neumí - páč je to prostě jinak než u jiných A5 Eček. Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to se jdu zastřelit a ještě utopit . . . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nero



Založen: 17. 08. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: plesná

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LordKiller napsal:
A když ta dioidka unvitř bliká pořád črveně? Co to znamená??? Baterka je v tom nová, tak to moc nechápu. Embarassed


u moji A5 kdyz blika cervene tak to znamena ze je baterka vybita. co tam davas za baterky?? chtelo by to kvalitni baterku, na zednej vietnamskej smejd Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu na králíka DURASELA. Právě proto je mi to divný. Sad
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohl by jste sem prosím vás někdo vystavit návod na ovládání E-gripu WAS?

Díky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nero



Založen: 17. 08. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: plesná

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tady mas ten navod
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=navody&wid=7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate