Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

98 + vzduch

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kolmison



Založen: 04. 12. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 5:05 pm    Předmět: 98 + vzduch Odpovědět s citátem

Když dám na 98 vzduch přímo bez hadice tak střílí jak blázen, ale když dám hadici(skoušel sem několik) tak se zbraň znovu nenatáhne a je to jako když není tlak. Nevíte někdo co s tím???? Zkoušel sem na A5 a bez problému. Jinán 98 dělá to samí co ta moje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 1:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkousel jsi dat na hadici CO2 ?
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 1:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém bude v tom že asi většina těch redukčních ventilů na vzduchovích lahvích dává o dost menší tlak než je v CO2 lahvi(měl jsem problém u tracera když jsem ho testoval se vzduchem, mělo to s ním o dost menší dostřel), a ta t98 je prostě stavěná na ten tlak z CO2 lahve, takže řešení je jedině zkusit jinak seřídit zbraň, jestli to vůbec půjde, nebo nějak upravit ten redukční ventil, ale to bude asi problém, případně tam dát nějakej co se dá nastavit nebo dává větší tlak, u některých je výstupní tlak napsaný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli máš hadici napojenou přes quick disconnect na rukojeti, zkus tu část co je na rukojeti (Donkey adapter) o půl otáčku povolit. Dělalo mi to taky a nakonec jsem zjistil, že to bylo tím, že tato součástka byla tak dotažená, že mi to téměř uzavřelo průchod vzduchu. Ještě mi u toho teda nepatrně syčela hlaveň, to ale bylo tím, že při tak malém tlaku nedostatečně těsnily O kroužky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná, že problém je vyřešen v tomhle topicu.

http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1158
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate