Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR2 trhaj se koule ...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 9:24 pm    Předmět: Re: vyndaní boltu Odpovědět s citátem

A_L_F napsal:
Povedlo s emi vyndat bolt a když se to celé snažím dostat zpět, tak ve spodní části jak se vsazuje pružina s úderníkem či co to je mi vadí uvnitř zarážka. prstem jde stlačit ale potřebuju ji stlačit před vsunutím toho vnitřku. Doufám že jste mě pochpili, nevíte někdo jak??


Ne zcela.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smedved



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 10:01 am    Předmět: Re: vyndaní boltu Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
A_L_F napsal:
Povedlo s emi vyndat bolt a když se to celé snažím dostat zpět, tak ve spodní části jak se vsazuje pružina s úderníkem či co to je mi vadí uvnitř zarážka. prstem jde stlačit ale potřebuju ji stlačit před vsunutím toho vnitřku. Doufám že jste mě pochpili, nevíte někdo jak??


Ne zcela.


Já mu možná rozumím, nejde mu zastrčit zpět úderník, protože mu tam překáží záchyt úderníku, to musíš zastrčit úderník a zatlačit na něj (prstem, dřevěnou tyčkou atd.) a současně stisknout spoušť. A budeš to muset udělat dvakrát, protože úderník má dvě hrany, o které se ti to chytne, čelo a hranu, o kterou se to zachytává při provozu. Úderník ti tam zajede a pak už to složíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smedved



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To co sem napsal o úderníku platí, pochopitelně, u mechanické spouště, pokud máš elektriku, tak zapnout, dát do zbraně úderník, zatlačit a dvakrát zmáčknout spoušť. Také je samozřejmé, že nebudeš zasouvat jen úderník, je nutné to skldádat jak se máSmile Bez závěru, pružiny a ostatních píčovinek to fakt nestřílíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 7:47 pm    Předmět: Re: vyndaní boltu Odpovědět s citátem

A_L_F napsal:
Povedlo s emi vyndat bolt a když se to celé snažím dostat zpět, tak ve spodní části jak se vsazuje pružina s úderníkem či co to je mi vadí uvnitř zarážka. prstem jde stlačit ale potřebuju ji stlačit před vsunutím toho vnitřku. Doufám že jste mě pochpili, nevíte někdo jak??


Doporučuju ti sundat si spoušť a prohlédnout si co je ta zarážka zač a jak to vlastně celé funguje. Co napsal smedved je naprosto správný postup, ale není nad to si vnitřní mechanismy sám osahat a pochopit.... Po takové zkušenosti si pak můžeš na zbrani i leccos vylepšit (viz.: http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder-spoust.htm).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smedved



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 7:58 pm    Předmět: Re: vyndaní boltu Odpovědět s citátem

Tony_MPG napsal:
A_L_F napsal:
Povedlo s emi vyndat bolt a když se to celé snažím dostat zpět, tak ve spodní části jak se vsazuje pružina s úderníkem či co to je mi vadí uvnitř zarážka. prstem jde stlačit ale potřebuju ji stlačit před vsunutím toho vnitřku. Doufám že jste mě pochpili, nevíte někdo jak??


Doporučuju ti sundat si spoušť a prohlédnout si co je ta zarážka zač a jak to vlastně celé funguje. Co napsal smedved je naprosto správný postup, ale není nad to si vnitřní mechanismy sám osahat a pochopit.... Po takové zkušenosti si pak můžeš na zbrani i leccos vylepšit (viz.: http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder-spoust.htm).


Tak, tak a mimo jiné se tím poučíš o jednom z nejprimitivnjších a nejspolehlivějších principů tzv. přerušovače, který se používá i u ostrých zbraní. Dnes, pravda, v této formě zřídka, ale používá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 7:12 pm    Předmět: o:))) Odpovědět s citátem

Jo pak jsem na to přišel že se musí zmáčknout spoušť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 7:52 am    Předmět: upgrade Odpovědět s citátem

Takže co doporučujete vyměnit u MR2 aby se odstranili problémy? Myslím tím za málo peněz hodně muziky. Takže hlaveň zatím ne.
- Výměna pružiny v boltu za měkčí
- vylafetova hlaveň (doufám že sem to řekl dobře hehe)

Co dál? Mám dát naopak dopředu tvrdší pružinu? nebo něco jiného co doporučujete u nové zbraně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
dá se trochu upravit bolt a potom se dá pružina vydělat a vyměnit za jinou , s tím , že se nemusí nic odvrtávat :

se mě nějak nedaří sem hodit foto , pokud se chcete podívat , tak je fotka v mým profilu


Rosi jediné co si upravoval na tom boltu jsou ty výřezy po straně abys vyndal pružinu? nebo ještě něco jiného. nechce se mě totiž zbytečně kupovat náhradní bolt

probírám to s Rosim na ICQ, aby to nevypadlo že na mě hází bobek muhehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takhle by to mělo makat http://www.youtube.com/watch?v=ZpXV75AL8G8 Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RasCZ



Založen: 23. 08. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 11:39 am    Předmět: Je to dlouho Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
takhle by to mělo makat http://www.youtube.com/watch?v=ZpXV75AL8G8 Shocked


Je to už asi sakra dlouho, ale nebyly by ještě někde v archivu ty fotky, jak se dostat k té pružině, co má nastarosti antichop?? Mám MR2 a teď mi to při větších dávkách jednu kouslo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate