Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR2 trhaj se koule ...
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 11:57 pm    Předmět: Spyder MR2 trhaj se koule ... Odpovědět s citátem

Tak doufam ze me nekdo nevypiska ze z to tu bylo tisickrat , ale jsem fakt v koncich . Je to tak tri tydny co jsem si poridil svoji prvni hracku mr2 . Vzhledem ke spatnemu ohlasu na el. zasobnik v setu z paintballshopu jsem ihned zainvestoval do zasobniku VL Eye-Force Loader . Ale uz zacinam byt nestasnej , od prvni padesatky kulicek nedelam nic jineho nez cisteni . pokazde kdyz dam davku vic jak 10 kulicek tak "neco" nekde rupne . Ustovku jsem skousel od minima (220) az po 400 ale je to porad stejne . Kulicky jsem vyskousel snad vsechny co v PB shopu maji plus tomahavky z plzne wintry i fieldy. problem je v tom ze barva je vzdy az v podavaci v zasobniku , mam takove podezreni ze se trhaj o lopatky nebo o nejakou hranu uvnitr . Neresil nekdo podobnej problem ? i kdyz mam ustovku 250 tak mi bez zasobniku vyskacou koule z kolinka , muze netsnit bolt ? dneska jsem skousel obycejnej zasobnik a do doby nez dam davku tak je vse v poradku , ale pak sem si nemusel kupovat elektiku Very Happy Jeste me napadlo cestou domu jestli se ta zbran prilis nepodchladi pri automatu ( pouzivam COcko) , ale chodim hrat do www.indoorpaintball.cz a tam teplota neklesa pod 10 stupnu ...

Budu rad za jakoukoliv skusenost , radu , tip , proste cokoliv ..... dneska jsem za tri hodiny hry mel 14x rozebranou zbran ( coz je rychlovka ) ale stve me porad dokola sroubovat zasobnik ( to je na 15 minut a to nepocitam cisteni )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lubano1



Založen: 12. 09. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Á koukám, že máš stejný problém jako od nás Simler Smile . U jeho MR2 se dělo (děje) to samý, ale taky nepřišel na to čím to bylo (zkoušel toho na odstranění eště víc něž píšeš ty, různě upravoval bolt atd. ale furt to samý, vydžel to chudák KAŽDOU HRU ČISTIT dva roky, nervy má dobrý to von zase jako jo Very Happy ). Chce to vydržet až se oteplí, teplejší počasí potíže s praskáním kulí odstraní, a to doslova, najednou je klid. Ale jak na podzim přijde zima, kule začnou opět vytrvale praskat. Nakonec to ale vyřešil, koupil A5 Wink .

Naposledy upravil Lubano1 dne st březen 12, 2008 12:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak presne tohle jsem nechtel slyset Very Happy Neskousel ten tvuj kamarad v zime prejit na vzduch ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar , mám MR2 + vzduch + základní pružiny + tyning jehlu / válec jsem nechal normální , trhám tak tři z tisícovky a to jen v hlavni .
odvrtaný koleno + hliníkový díl / ten bazmek na co se přidělává koleno /
odlechčenej úderní , základní hlaveň , šrou na štelování úsťovky zašroubovanej až nadoraz.
hraju s graviťákem 50kulánkový a jen na semi , z ručky jsem odďelal takovej červenej proklem a už nefungujou dávky ani full .

než jsem se smířil s tím , že budu hrát jem semi tak jsem taky čistil jak magor , zatím jsem nenarazil na zásobník , který stačí podávat
teď aktuálně zkouším Qloader

s tímto nastavením vystřelím 1000 kulí a spotřeba vzduchu je 2000 psů z 1,1 l láhve , což jde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vzhledem k tomu ze nejsem jedinej tak je asi neco spatne , neskousel se nekdo pidit po nakym upgradu rucky ? Neco kde by se dala stahnou ta kadence ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lubano1



Založen: 12. 09. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, na SEMI vse funguje tak jak ma (na to ti ale staci MR1), ale mi se bavime o automatu. Vse vyzkouseno Vzduch, CO2, i ten postup s odvrtanim, ale po dvou letech tuneni skutecne jeho MR2 na automat dokazala strilet bez trhani kuli jen pokud bylo venku teplo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no já ještě zkusím dát slabší pružinu na bolt / ne tu co je na úderníku / , potom by to nemělo seknout kule ale jen přimáčknout .
zásobník , který prý stíhá je Evo III , ale já to nemám odzkoušený , tak nevím .

no rozhodně mám větší kadenci než MR1 , a nepřekonávám žádný odpor

prostě nestíhají padat kule , vtom je problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lubko, zapomel si rict, ze po te co koupil A5 se mu hned napoprve posral cyklon (nakup noveho dilu cca 1000), utikal vzduch, nenatahoval zaver a dalsi projevy "spolehlivosti" tohoto "kvalitniho" vyrobku. Jen tak aby bylo jasno Smile)))
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem ted dve hodiny louskal fora od usa az po anglii , vsude ten samej problem ale nikde to nevyresily ... Bylo tam par prispevku o testech s ruznejma zasobnikama , skouseli ruzny kolena , a snad vsechnu munici co existuje a nikde to nevyresili . Parkrat se tam mihla zminka o dodatecnem utesneni botlu ( vysoustruzit drazku a vlozit Okrouzek ) a to udajne pomohlo , ale nic podrobnejsiho ( kde to vysoustruzit ) sem nenasel .

Napadla me jeste jedna vec , mel jsem vzdy dojem ze problemy pochazej od zasobniku , to VLko ma dost tesnej kanal a ma silu ze to stipne do prstu , jestli tim jak ta MRka fouka dost vzduchu do kolinka tak se nekurvej kulicky co jsou rzovna na lopatce . Pokud najdu neco z ceho to vyrobit tak bych chtel udelat pulmetrovej nastavec mezi koleno a zasobnik s velkym mnozstvim direk . Tak bych mel jistotu odkud zacina barva .

Jinak MR2ka by mela mit ten hloupej antichop . Nikde jsem nenasel ofiko info od vyrobce jak to funguje , ale podle ruznejch for by nekde melo "neco" bejt co mechanicky vyhodi kulicku zpet do kolinka pokud nezapadne do laufu cela . Jak muze tohle fungovat s tim ze zasobnik cpe koule ( a konkretne u VLka docela silou ) . dit pak musi zakonite neco nekde prasknout - zasobnik nema nic jako spatecku a to perko co ma odpruzit raz mam problem pretahnout prstem , tak co ma pak delat chudak kulicka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proto říkám měkčí péro by to mohlo vyřešit , pak by to jen přiskříplo a ne rozmajzlo .)
zatím jsem nesehnal žádnou , tak nevím jestli to pomůže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alangorax napsal:
...Jinak MR2ka by mela mit ten hloupej antichop . Nikde jsem nenasel ofiko info od vyrobce jak to funguje , ale podle ruznejch for by nekde melo "neco" bejt co mechanicky vyhodi kulicku zpet do kolinka pokud nezapadne do laufu cela . ...


Antichop video by Kingman http://www.kingman.com/section/emarker/acs_animation_popup.html

Stacilo na jejich strankach zadat do vyhledavace "anti-chop".... Shocked

Jinak od 1. brezna zacinaji prodavat "MR2 with eye"
Kdyby se Vam preci jenom nedarilo vzdycky si muzete koupit A5... Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alangorax napsal:
Parkrat se tam mihla zminka o dodatecnem utesneni botlu ( vysoustruzit drazku a vlozit Okrouzek ) a to udajne pomohlo , ale nic podrobnejsiho ( kde to vysoustruzit ) sem nenasel .


zkus tohle sice to původně je myšlený jako ochrana před odíráním, ale když tam dáš správnej O-kroužek tak by ti to mělo pomoct
http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder-zaver.htm
On má totiž málo který soustružník odvahu udělat tu drážku stejně hlubokou jako jsou ty originál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to budeš sypat ve fullauto "hlava nehlava" dlouhýma dávkama tak Ti bude chroupat koule každej gun kterej nemá buď oko - viz. výše kolega Borodov nebo cyklon.

Bych řek Wink

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak novinky ....
Dneska jsem byl na dlooouuuhy navsteve v paintballshopu . Mel jsem v ruce par vecicek a par veci jsme rozebraly , ocenuju snahu prodavace a ochotu rozebrat nove vystavene veci Very Happy No dopadlo to asi takhle , mel jsem v ruce fungujici "antichop" z hracky na trochu vetsi urovni nez je MR2ka a docela me prekvapilo ze pero slo jednim prstem zamacknout az na doraz bez vetsich problemu . Kdybych to mel nak srovnat tak kdybych pod bolt polozil kulicku a zamackl pero na doraz tak kulicka v poradku vydrzi , naopak kdyz pod bolt z MR2ky polozim kulicku tak s perem nehnu ani o milimert a kule je na padrt ...
Perko co je uvnitr boltu ma stejnej prumer jako perko co prodavaj v PBshopu pod sroubek co steluje ustovku Smile ted jen vyndat to stary , novy zkratit a vyskouset . Marne vsak bojuju s cervikem co jisti rozebrani toho boltu , asi bude zalepenej ... Zejtra se stavim v dilne a skusim mu domluvit ...

Nic by me nepotesilo vic nez alespon trochu to praskani omezit . Nejsem sice zadnej megakropic , ale v krizovce si obcas clovek zabrnka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste k tomu oku ... Dokazete nekdo tipnout jestli pujde sehnat i zvlast ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Alangorax napsal:
Jeste k tomu oku ... Dokazete nekdo tipnout jestli pujde sehnat i zvlast ?


Tipnu si že ne.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím,ale osobně bych ji asi vrátil a šel do něčeho jiného.Začíná těch úprav trochu moc přibývat a nikde není jasné zda to vůbec bude fungovat.Než bych něco zkracoval,vypodkládal,vyměňoval na fung nový zbrani tak bych opravdu šel do něčeho jiného.Nevím je to tvoje věc, ale co je moc je moc.Upgrade je vpohodě,ale upravovat zbraň aby dělala to co má mi příjde brutus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To me prijde taky hardcore , ale tezko prijdu do PBshopu a dam jim tam na stul zbran kterou proslo 4000 kuli ( i kdyz je 3 tejdny stara ) a reknu jim ze nedela co by mela podle letaku . Kdyby to slo tak uz ji doma nemam ...

Jinak jsem se prave vratil z dilny . Koupil jsem nahradni bolt ( nechci znicit nic origo ) a byl to docela masakr . Cervik kterej brani rozebrani boltu je zalepenej a ta osicka je taky zakapla lepidlem . Doslo na vrtani , soustruzeni , a vyrobu cerva Very Happy Pruzinu jsem zkratil a pokusil se ji "popustit" (zmekcit) . Skousel jsem co potrebuju na jeji zamacknuti original udrzel +- 1,5 kg doceleho zamackuti zatimco "upgrade" se plne zamackne pri cca 1,1 kg . Jen jsem si jak tupec nevzal sebou koule (je na ne v aute preci jen zima) takze test bude zejtra . Jinak mi to upraveny perko neprijde uplne to pravy orechovy , predstavoval bych si jeste neco jineho takze budu jeste neco shanet . Kdyz prijde naky zlepseni urcite udelam nakou fotoreportaz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem prave prijel z herny . Mam docela zvedlou naladu Smile Poprve jsem videl jak funguje antichop ...

Takze seriovka mela ustovku 290 ( mereno radarem ) . Po namontovani upraveneho boltu klesla rychlost na 230 . Podle mne mekci pruzina v boltu utlumi raz . Bezproblemu stelovakem zvedla na 330 a nakonec nastavena na 285 ( moje oblibeny cislo Smile ) Bohuzel nemam momentalne svuj zasobnik ( je v servisu ) tak jsem vzal zavdek zakladnimu el.zasobniku s "vyrenim" kulicek . Na ful auto utahnul 4 koule a pak se ozvala rana naprazno a vsude bylo cisto . Trochu jsem tomu neveril tak jsem opakoval tak dlouho dokud nebyl praznej Very Happy vzdy po 4-5 koulich bylo jedno fouknuti naprazdno ale nikde ani smitko . Pevne verim ze az budu mit svuj zasobnik dostanu se na mnohem vetsi cislo . Pak jsem skousel nonstop palbu co umackam dvouma prstama a dostal jsem se na radarovejch 8 bps s jednim vynechanim +- behem 15 kouli .

Koule jsem pouzil Tomahawk Winter se kterejma jsem mel nejvic neprijemnosti ( sice krasne presny ale ASI trochu vetsi )
V sobotu mame takovy mensi schromazdeni tak to otestuju v akci Wink Uz se moc tesim ...

Dekuju vsem za rady , pokud se po vykendu dostavy alespon castecny zlepseni hodim par fotek co jsem kde znicil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TY , TEN BOLT JSI KUPOVAL KDE ?
SE MĚ TAKY NECHTĚLO NIČIT ORIGO .

ZALEPENÝ TO MAJÍ NA FEST , SVINĚ JEDNY MAZANÝ

DÍK ZA INFO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maj ho v PBshopu . V nabidce neni , prodavaj ho jako nahradni dil na dotaz .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dá se trochu upravit bolt a potom se dá pružina vydělat a vyměnit za jinou , s tím , že se nemusí nic odvrtávat :

se mě nějak nedaří sem hodit foto , pokud se chcete podívat , tak je fotka v mým profilu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smedved



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alangorax napsal:
To me prijde taky hardcore , ale tezko prijdu do PBshopu a dam jim tam na stul zbran kterou proslo 4000 kuli ( i kdyz je 3 tejdny stara ) a reknu jim ze nedela co by mela podle letaku . Kdyby to slo tak uz ji doma nemam ...

Jinak jsem se prave vratil z dilny . Koupil jsem nahradni bolt ( nechci znicit nic origo ) a byl to docela masakr . Cervik kterej brani rozebrani boltu je zalepenej a ta osicka je taky zakapla lepidlem . Doslo na vrtani , soustruzeni , a vyrobu cerva Very Happy Pruzinu jsem zkratil a pokusil se ji "popustit" (zmekcit) . Skousel jsem co potrebuju na jeji zamacknuti original udrzel +- 1,5 kg doceleho zamackuti zatimco "upgrade" se plne zamackne pri cca 1,1 kg . Jen jsem si jak tupec nevzal sebou koule (je na ne v aute preci jen zima) takze test bude zejtra . Jinak mi to upraveny perko neprijde uplne to pravy orechovy , predstavoval bych si jeste neco jineho takze budu jeste neco shanet . Kdyz prijde naky zlepseni urcite udelam nakou fotoreportaz Smile


Moment, chceš říci, že máš k dispozici dílnu se soustruhem ? A k tomu osobu, co se k němu umí postavit ? Jestli jo, tak není problém upravit cokoliv aby to fungovalo. Třeba i vystružit nový spešl závěrSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
dá se trochu upravit bolt a potom se dá pružina vydělat a vyměnit za jinou , s tím , že se nemusí nic odvrtávat :

se mě nějak nedaří sem hodit foto , pokud se chcete podívat , tak je fotka v mým profilu


Zdar
Provedl jsem před cca 14 dny výměnu pružiny za měkčí postupem dle fota v Rosiho profilu a světe div se, antichop začal fungovat tak jak má (sdílím nadšení kolegy Alangoraxe Very Happy ).
Soudruzi montážníci na Taiwanu tam montují moc tvrdou pružinu která neumožňuje funkčnost systému který vymysleli soudruzi konstruktéři v Americe (sabotáž?).
Zkoušel jsem v garáži při teplotě +15 fullauto se zásobníkem EvoII - 180 noname koulí vystříleno na osm dávek, synek držel spoušť jako pravej kulometčík (dávka přerušena vždy až "slepým" výstřelem díky konečně funkčnímu antichopu).
Paráda - nerupla ani jedna koule (akorát v garáži byl děsnej bordel Smile )

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem rád , že to funguje , páč jsem se nedostal k tomu to vyzkoušet Crying or Very sad
hlavně mi to připadalo jednodušší než to dělat podle Alangoraxe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 12:41 pm    Předmět: spyder MR2 Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
dá se trochu upravit bolt a potom se dá pružina vydělat a vyměnit za jinou , s tím , že se nemusí nic odvrtávat :

se mě nějak nedaří sem hodit foto , pokud se chcete podívat , tak je fotka v mým profilu


Asi sem slepej ale nějak tu ftoko v tvým profilu nemůžu najít.
Mám v plánu koupit Spyder MR2 elektrik taky, může mi tu někdo napsat co doporučuje vyměnit ze základní verze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TO:A_L_F - díval jsi se sem ?

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=hraci&pid=1295
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Rosi>dik fakt sem to nemohl najit, az me prijde zbran juknu na to. Zatim jsem nasel pouze tenhle problem /co bych na ty zbrani mel zmenit. No pro moje zacatky to snad stacit bude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 11:13 am    Předmět: davky Odpovědět s citátem

Někde jsem tady na foru četl, že bez el. zásobníku je u této zbraně použitelný pouze režim semi. Po tomhle doladění je už možné používat jinej režim? (Na full se neptám, zajímají mě dávky).
Co se týče toho el. zásobníku je tam nějaké minimum co bych měl časem pořídit? Abych nekoupil nějakej shit a nebylo to stejné jako obyč. Našel jsem na bazaru starší El. zásobník Viewloader ale bližší info tam není, nezná někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 4:40 pm    Předmět: vyndaní boltu Odpovědět s citátem

Povedlo s emi vyndat bolt a když se to celé snažím dostat zpět, tak ve spodní části jak se vsazuje pružina s úderníkem či co to je mi vadí uvnitř zarážka. prstem jde stlačit ale potřebuju ji stlačit před vsunutím toho vnitřku. Doufám že jste mě pochpili, nevíte někdo jak??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate