Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

"Modelové" v military paintballu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 5:51 pm    Předmět: "Modelové" v military paintballu Odpovědět s citátem

S ohledem na diskuzi v jiném vlákně (amíci a kanaďané) jsem se rozhodl založit toto vlákno pro naše "modelky" Laughing

Tudíž volné pole je vám k dispozici Idea
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dyt je to uplne jedno v cem se chodi hrat paint. jde o to aby ten clovek prisel, udelal dobre svoji praci a odesel
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jupíí... Smile Konečně prostor, kam zapadnu.... Laughing Cool
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hade, to si myslíš Ty, ale máme mezi sebou i takové modelky, kterým to jedno není Smile Pro mne za mne, ať si dotyčný dojde třeba v teplácích s třemi proužky a v kožené bundě - no to by byl jistě rusky hovořící "богатырь" Very Happy , hlavně ať hraje fér a pořádně.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nastesti, v tymu zadnou modelku nemame Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na military akcích bych ale rád vídal lidi v maskáčích,nebo v policejnim-černym.
ale jinak s váma souhlasim!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
dyt je to uplne jedno v cem se chodi hrat paint. jde o to aby ten clovek prisel, udelal dobre svoji praci a odesel


Jak se to veme Idea Já bych třeba nechtěl aby byl v naší formaci pašák v červeném triku a svítil na celej les Wink
Jinak se určo najde pár modelů co se s náma podělí o své vychytávky na výstroji. Už se těšim Idea To bude počteníčko Laughing
Mlaďas doufám, že to tu rozjedeš Idea Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

abych nebyl spatne pochopen, jasne, fosforeskujici veci a podobne chujoviny bych taky samo vynechal.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Military naší akci bych nepustil do boje nikoho v teplákách. Když je hra označená jako MP, tak se jedná o porušení pravidel. Stejně tak jako 50 zásobník. Teplákystům STOP! Ať si jedou na WB

cituji Pravidla MP: "3. Hráči používají vojenskou výstroj a maskování (teplákysti nejsou vítáni)"
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
abych nebyl spatne pochopen, jasne, fosforeskujici veci a podobne chujoviny bych taky samo vynechal.


Tak to jo Wink Stejně ale tohle vlákno může být zajímavé Idea
A počkej, až se bude řešit kterej vzor je nej Shocked To bude prča Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Na Military naší akci bych nepustil do boje nikoho v teplákách. Když je hra označená jako MP, tak se jedná o porušení pravidel. Stejně tak jako 50 zásobník. Teplákystům STOP! Ať si jedou na WB

cituji Pravidla MP: "3. Hráči používají vojenskou výstroj a maskování (teplákysti nejsou vítáni)"


souhlas Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Policejní černé ? .... není lepší rovnou si koupit máskáč ? - pochopím tým ( nebo jednotlivce ) co napodobuje něco jako SWAT. ( černé + vesta černá apod.
Ale takové ty policejní " černé montérky " brát je možné jako poloviční normální...
U začátečníka ok. Ale u zaběhlého hráče který má peníze na kule, snad beru jako jasnou věc že si pořidí nějakou tu uniformu...Pokud má zájem se paintu zabývat více než na lokálním hřišti.
Pokud jsou tací že jsou nuceni šetřit - Bundesw. se dá sehnat i za pár šupů. Sice kvalita nic moc, ale možnost tu je.
Chce to jen chtít Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Teplákystům STOP! Ať si jedou na WB


WB je taky již dnes trochu jinde pokud hraji WB ( stím se ztotožňuji ), tak tento výrok skoro beru jako nechtěnou urážku na image WB. Wink
Dnes jsme již jinde, časi kdy největší machr měl MR1 a ještě KOLIMÁTOR Shocked !!! a další good hráči měli jinej než orig lauf ve victorovi je pryč..
Dnes pokud vidím blískat zelenou, modrou barvu určitého semi, vím že to mám o 50% lehčí Twisted Evil
A abych řekl pravdu nevzpomínám si na klasickou WB akci kam jezdím na nějakého extra teplákystu ....
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne pá prosinec 04, 2009 6:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dovolim si nesouhlasit s tema policejnima cernakama, jejich maskovaci vzor do lesa vynecham, nekdo je nosi z presvedceni, ( nejsem polda )


a jeste si dovolim jednu, nas tym byl zpocatku projektovan jako teroristicka skupina, tudiz o nejake uniforme rec byt nemuze
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

psal jsem o těch co mají v ruce Gun a na sobě jen kanady s " černou " policejní konbinézou bez ničeho..
Ale to je jen věc názoru a jak píšeš i v přesvědčení...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se přidám, když už jsem to založil - např. ve filmu "Za nepřátelskou linií" běhá jeden Srb v teplákovce - hraje odstřelovače. A nic mu nebrání v tom, aby dokonale likvidoval nepřátele.
Proto např. na Bojové patrole bych si povstalce klidně dovedl představit takto oděného. Tudíž když military akce, tak maskáče ano, ale je třeba i ctít scénář.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:

WB je taky již dnes trochu jinde pokud hraji WB ( stím se ztotožňuji ), tak tento výrok skoro beru jako nechtěnou urážku na image WB. Wink


Dobře beru zpět. Bral jsem to podle pravidel. Tak ať prostě nikam nejezdí. Maskáče nic nestojí a kdo chce hrát paintball, tak snad má i na jeden kompet. Rolling Eyes Dokud se jim bude ustupovat, tak budou jezdit pořád v teplákách. Maj smůlu!

PS: Právě mi bylo řečený, že jedem na Doupov v BW Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neche mě všichni bejt ! Crying or Very sad Evil or Very Mad
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dle myho z toho delate zbytecnou vedu, co kdyz si vezmu kilt, tusim ze se tak rika skotsky sukni, oni v tom bojovali, taky budu mit vlastne jejich uniformu, bude to ok? jo meli je hodne pestrobarevny Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Taky se přidám, když už jsem to založil - např. ve filmu "Za nepřátelskou linií" běhá jeden Srb v teplákovce -.
Jsem čekal koho to napadne sem to dát jako příklad - je to ukázkové - špičkový voják v teplákovce. Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Bohse Onkelz napsal:
Taky se přidám, když už jsem to založil - např. ve filmu "Za nepřátelskou linií" běhá jeden Srb v teplákovce -.
Jsem čekal koho to napadne sem to dát jako příklad - je to ukázkové - špičkový voják v teplákovce. Smile


No takže všichni spálíme maskáče, roztrháme si občanky a jupí pro tepláky... Samozřejmě když je to tak, tak ok... Ale s citem.... Cool

PS: Tak si ze mě Jeník utahoval.... Evil or Very Mad Nechal mě pořádně podusit... Už sem se slzičkama v očích vytáhnul ze skříně potah na helmu BW a začal ho ládovat na květák.... Evil or Very Mad
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Taky se přidám, když už jsem to založil - např. ve filmu "Za nepřátelskou linií" běhá jeden Srb v teplákovce - hraje odstřelovače. A nic mu nebrání v tom, aby dokonale likvidoval nepřátele.
Proto např. na Bojové patrole bych si povstalce klidně dovedl představit takto oděného. Tudíž když military akce, tak maskáče ano, ale je třeba i ctít scénář.


ted jsi na to kápnul. příští rok bych je tak chtěl vidět. letos některý nešli rozeznat od armádní jednotky.
(jinak jak mi řikal potom bohouš..bylo to schválně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker, jenže tak to mezi nimi chodí...uniforma je pro armádu, ne pro teroristy
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já nic nenamítám - pravdu díš chlapče Wink ale je přece jenom hezčí si hrát s doplňky
Rybář když jde na ryby, rozdělá si u řeky své nádobíčko, rozdělá tu nejspeciálnější židličku, ty nejspeciálnější prut/y, a nejkvalitnější další harampádí. A na kačdou p***nu má zakoupenou vychytávku ( v dobrém )
No a u PB je to u mne podobné, sposta pomůcek doplňků hračiček i to dělá tuto rekreaci hezčí
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne pá prosinec 04, 2009 7:13 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas, na Doupov doporučuji multicam Very Happy

Šáfa, no já doma nenašel na patrolu nic dost "povstaleckého", tak jsem alespoň nebyl komplet v multicamu
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
dle myho z toho delate zbytecnou vedu, co kdyz si vezmu kilt, tusim ze se tak rika skotsky sukni, oni v tom bojovali, taky budu mit vlastne jejich uniformu, bude to ok? jo meli je hodne pestrobarevny Smile

s tim bych nezačínal,nebo se toho někdo chytne Wink
A bude jezdit v britský uniformě z války o nezávyslost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

škoda, že mi není uniforma rudé armády z 2.sv.v. po dědovi....to by byla přehlídka Very Happy

Hade, jdu shánět kilt Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Mlaďas, na Doupov doporučuji multicam Very Happy

Šáfa, no já doma nenašel na patrolu nic dost "povstaleckého", tak jsem alespoň nebyl komplet v multicamu

to jo,jen si matně pamatuju,že jste měli všichni mít aspon barevný(nečti svíticí) čepice,šátky...
no nic,už je to pryč. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Dnes pokud vidím blískat zelenou, modrou barvu určitého semi, vím že to mám o 50% lehčí Twisted Evil

Tak na tuhle provokaci by ti nejlíp odpověděli dva nejmenovaní členové TT, a mám pocit že by jsi se u toho hoodně zapotil s tou svojí "ČINKOU" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...ale modré, bílé, červené šátky měla většina....

a co vím, tak nebyl problém se střelbou do vlastních - nebo?
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
tracker napsal:
Dnes pokud vidím blískat zelenou, modrou barvu určitého semi, vím že to mám o 50% lehčí Twisted Evil

Tak na tuhle provokaci by ti nejlíp odpověděli dva nejmenovaní členové TT, a mám pocit že by jsi se u toho hoodně zapotil s tou svojí "ČINKOU" Wink

Rychlá ruka, pilka na železo a pilník ( i jehlový ) s činky udělala docela dobře ovladatelný kvér - jen ten finální design dodělat a mít na to čas...
Jasně jsou tací co dokážou hrát i s obyčejnou zbraní ( i s pumpou ). Sám jsem hrál s Victorem abych se opravdu ze začátku přesvědčil že mě to chytne než začnu investovat a tak jsem byl nucen se vyrovnat ionům prvním A5tkám apod. Tak vím že to jde - ale jako měřítko obtížnosti nepřítele je to docela použitelné.
( ok nejdříve ohodnotím blískavý kvér po té nášivku a pokud nebude TT - mohu s jistým řevem zaútočit Twisted Evil )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate