Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Koncese
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo Pape, si tady jeden z největších komerčáků, kterej si tady hraje na vlastní píseček a po odeslání pětistýho příspěvku se prosim už neozývej a smaž svoji registraci, alespoň tady bude chvíli klid Laughing
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad uz jenom 18 prispevku, to bude rychle smrt Twisted Evil
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Arrow Laughing tak ted by me zajimalo jestli me a me prispevky jako taky radite do tech komercnich spamu nebo ne, ja se sem snazim davat jen info o novem tymu, webu a turnajich......docela rad bych znal nazor vise prispivajicich, pac beru tento web jako nekomercni....


Nechci rozpoutat žádný flame, tak mi raději neodpovídej, stejně už ti zbejvá jen 18 příspěvků Smile

Ano, taky beru tento web jako nekomerční, ovšem to pro mě znamená, že sem nebudu dávat info o novym placu, kde si za prachy můžu zahrát - v tom si trochu odporuješ, proto jsem citoval celý tvůj příspěvek. Navíc fotky z tvýho plácku o komerci svědčí - překážky kam se podíváš, sprchy, hospa, vymydlený navoněný holčičky...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

coze, navoneny holcicky?? kde?? Smile

ale k veci, a nasledujicic text neni jenom reakce na papeze
kdyz si nekdo da do podpisu odkaz na svy (klidne komercni stranky), ale prispiva tu k veci a nijak tu svoje aktivity nevnucuje ostatnim, je mi to jedno.
co se tyka existence "teamu" s jedinou aktivitou, kteri tady jsou temer vyhradne za ucelem sve propagace, ano, to mi vadi, ale je to vec spravcu a majitelu tohoto prostoru. osobne bych byl pro minimalne takove aktivity jasne oddelit od ostatnich teamu, a klidne jim dovolit sve aktivity inzervovat, ovsem ve zvlastnim kalendari ci sekci a za uplatu na financovani provozu serveru.
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, plně souhlasím.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel jsem napsat sahodlouhy clanek o rozdilu mezi komerci a akci pro vlastni hrace. Ale shrnu to slovy: To ze ma hriste satny/sprchy, hospodu nedela z nej komercni. To ze je oficialni take ne. Vstup hracu s vlastnim pokryva provozni naklady a nijak na nich neprofituji.

Laughing
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No oni MG sou taky komerční......tak čekám jen kdy po spuštění stránek budeme uvaleni v nemilost Laughing faktem je že se snažíme těch pár her pro civilisty netlačit na tenhle web kde chcem prezentovat jen ty hry pro odbornou veřejnost a to už je trošku jiný kafe....bohužel nevim jak v budoucnosti budete na to nahížet ale chystáme se na trochu té komerce.. jak jinak by sme získalil prachy na nekomerční akce jako je dětskej den, boganuv pohár atd.... bohužel tohle bude pro náš klub nutné zlo a rozpočty na další období sou čim dál tim větší....ale to jen tak oznámení ohledně týmu MG aby ste si přichystali pranýře Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale tady preci vubec nejde o kluby, ktere maji clenskou zakladnu a prividelavaji si komerci , tady jde jen a jen o firmy, ktere se za kluby vydavaji, ale zadne kluby to nejsou, ti podle mne tu misto nemaji nalezt, mohou si zaridit vlastni web a ne parazitovat tady......
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Papezi .: Komerce na tomto webu třeba není tvůj příklad.
Už jenom to že přizpíváš do diskuse je známka toho že ti nejde jen o to co těm " druhým " Rozebíráš tu témata jako nadšenec - (i já ).

Co tím chci říct - má kritika směřovala na ty - co se zde " zapíšou " jako tým a přitom mu jde jen o to aby se o něm vědělo a měl reklamu na nejpočetnějším webu co do počtu přihlášených hráčů.
Takový člověk se zde podívá minimálně a jde mu jen o jedno - přitáhnout k sobě na " plac " hráče jako jsem já a mě podobným.

Neříkám že to je špatný pokud se tým angažuje pro PB komunitu tím že nabídne zajímavé scénáře, popř. hřiště a dělá akce " párkrát " do roka pro " kámoše " z tohoto webu. A sami jezdí na akce jiných týmu odsud.

Jako jasný příklad uvedu akci v bance - všichni první hru chválili - vše super a tak se " nachytali " ostatní co přijeli potom.
Hned druhá akce = rovná se = Děláme to jen a jen pro prachy. Confused
Přihlášená spousta lidí, málo místa a dobrá pověst z předešlé akce je ta tam.

Ať si ( rádoby tým - spíše jen majitel ) vydělávají na firemních akcích nebo příležitnostních hráčích. A né aby z nás dělali stejné blbce jako z obyč. lidí co jdou max 2x do roka.

Ať to berou že pokud chtějí na tento web přihlásit hru tak stím, že jde jen a jen o zábavu a né snahu si vydělat - na to snad mají své vlastní " klienty "

Idea Vzkaz pro ty co co si spletli tento web s Tip Servisem - pokud chcete hodit akci sem, tak jen pro to aby jste mohli nabídnout něco z Vašich možností her a scénářů a dělali to pro nás z přesvědčení pro PB. Idea
( nemyslím tím zase prodělat kalhoty )


Entr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předem se všem omlouvám za odklonění diskuze z daného tématu a to je KONCESE. Vůbec jsem to neměl v úmyslu. Reagoval jsem ne příspěvek, s tím že si myslím, že k danému tématu mají co říci hlavně provozovatelé komerčního paintballu. To že to povede k vzájemnému osočování mezi komerčním a nekomerčním paintballem jsem netušil. To bych raději svůj příspěvek nepsal.
Pro Tracker: to že si tu dávají odkazy komerční kluby, tak to se nezlob na ně, ale spíš na správce stránek. Nevím jestli to pravidla dovolují, nebo ne, ale pokud nikde není napsáno, že se nesmí dávat komerční odkazy - byť
pod hlavičkou klubu, tak se nediv, že toho komerční kluby využívají. Jsem také provozovatelem (mimo jiné) komerční půjčovny, odkaz tu sice nemám, ale v niku jsem jako Paintball Březová. Není to proto abych si tu dělal reklamu, jen to už asi patří k mé "IMAGE".

Laughing Pokud to tu ale může někoho můj nick iritovat, tak si ho bez problému změním - pokud to teda jde.
Mimochodem nemyslím si, že by zrovna zde komerční kluby "nachytali" nějaké dušičky. Alespoň to je můj pocit. Něco jiného by asi bylo pro Shopy.
Mimochodem docela se divím, že zatím správce stránek nevyužil návštěvnosti a neudělal zde nějakou možnost placené komerce. Ale to je jen otázka času (jen můj názor, tak se hned neurážejte Laughing ). Asi by to byla i pro vás škoda. Něco vás to stálo, jak peněz, tak i úsilí rozjet tento web.
Ale zpátky. To že tě Trackere štve, že když někdo pořádá akci a nechá si zaplatit "STARTOVNĚ", s tím se budeš muset časem prostě srovnat. Bohužel zde pořád panuje taková "Postkomunistická" mentalita, že vše patří všem a vše je zadarmo. To že jsou tu lidi, kteří jsou ochotni zorganizoat i velkou akci zadarmo, nebo jen za symbolické startovné jen moc dobré, ale upřímně jak dlouho je to bude bavit, když defakto po každé hře se najde nějaký rýpal, který hledá jakoukoliv záminku, proč akci zhanit. Myslím že zde na webu toho najdete asi dost. Né že bych nepřál organizátorům mnoho pevných nervů s těmito hráči. A ať vám takové nadšení vydrží co nejdéle.
Musíte si také uvědomit, že to není jen o tom zorganizovat takovou hru, ale také mít na tuto hru správné místo. V tuto chvíli ještě nejsou velké problémy s vlastníky pozemků, ale je jen otázkou času, kdy tyto problémy nastanou. Potom nastane situace, že hráči s vlastní výbavou, pokud nebudou mít svůj vlastní areál, což asi většina mít nebude budou muset jezdit hrát na jiná hřiště. Kdo podle vás tyto hřiště ale bude hlavně mýt? Já bych řekl že právě ty komerčáci. A teď je otázka, když vlastním, nebo si pronajímám areál, musím ho vybudovat, uvolnit na případnou "nekonerční hru", což je také finanční ztráta, mám to dělat zadarmo, nebo ne. Já si myslím že odpověď asi nebude těžká. Nebo ty by se s choval jinak? A tak si prostě nekomerční kluby časem budou muset zvyknout na to, pokud si budou chtít zahrát někde legálně, že bude přibývat akcí kde se bude vybírat určité startovné. Proto si ale nemyslí, že by takovéto akce tu neměli mít své místo. Prostě za dva roky se vůbec nebudete zabývat tím že někdo chce 150,- za startovné na vlastním hřišti. Já hraji už více jak 10 let a tak můžu srovnat, jaká byla situace předtím, co se týká míst a jaká je teď a zlepšovat se to nebude.
Samozřejmě pokud budu pořádat akci pro "nekomerční hráče" že musím k této akci přistupovat úplně odlišně, než k akci " komerční". Protože na rozdíl od komerčáka, který hraje poprvé a je unešený ze samotného střílení, hráči s vlastní výbavou už hledají něco jiného. Prostě bude docházet k tomu, že určité komerční kluby začnou pravidelně pořádat akce i pro hráče s vlastní výbavou s rozdílným přístupem, než ke komerčním hráčů. Jak taktikou, scénářem, pravidly atd. Potom budou moci si hráči s vlastní výbavou vybírat, zda mu tato hra bude vyhovovat, nebo ne. Udrží se tak pouze ty kluby, které budou mít v tomto své hry dobře zorganizované. tak hráči nebudou litovat vynaložených financí na startovné. Rozhodně si nemyslím, že tato aktivita v rámci Mylitary paintballu by byla špatná. Právě naopak přinese to zpestření, přibudou organizátoři (kteří by jinak takovou akci vůbec neorganizovali, proto že by se jim to nevyplatilo), nové akce. Nebo vy máte za zlé svému hostinskému, že se o vás stará a pivíčko vám prodává s rabatem. Já myslím, že pokud svojí práci dělá dobře, tak určitě ne. A stejné to bude i s komerčními hrami v rámci nekomerčního paintballu. Čím víc organizátorů, tím víc akcí. Některé budou lepší, některé horší, ale ty nebudou mít potom budoucnost.
Jinak pro Admina, asi by to tu chtělo nějak uklidit, protože je to vše mimo mísu. Já už raději dále reagovat nebudu
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Březová - nick si neměn libí se mi tam ta Březová Laughing problém organizace komerčních her je to že organizátor se snaží vytřískat co nejvíce muziky za co nejméně nákladu a s tím i spojená učast lidí..akce je zaměřená na to vydělat! kdežto akce nekomerční je zisk až druhotnej poněvadž organizátor chodí do další práce a ta ho živý.. tuhle věc dělá srdcem a takto dělané hry budou mít vždy něco navíc než komerční kde na malém prostru haraší kvérama pár jedincu..... mám chvílema pocit že pořádná military Big game se na klasické komerční hřiště už dávno nevejde...a ani to neni její styl....a zabere tolik času že zaplatit čas atd, by asi částku posunolo do astrálních výšin... v dnešní době se spíš jedná o prestiž klubu to je v současnosti ta správná odměna....

Jenda z Březové u Prahy Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, tak ještě jeden příspěvek
pro No55:
až bude sraz Březových u nás, tak uspořádám pro nás extra hru Laughing
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

určitě rádi přijedem.....Březová proti BřezovéLaughing Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paintball Březová napsal:
Předem se všem omlouvám za odklonění diskuze z daného tématu a to je KONCESE. Vůbec jsem to neměl v úmyslu. Reagoval jsem ne příspěvek, s tím že si myslím, že k danému tématu mají co říci hlavně provozovatelé komerčního paintballu. To že to povede k vzájemnému osočování mezi komerčním a nekomerčním paintballem jsem netušil. To bych raději svůj příspěvek nepsal.
Pro Tracker: to že si tu dávají odkazy komerční kluby, tak to se nezlob na ně, ale spíš na správce stránek. Nevím jestli to pravidla dovolují, nebo ne, ale pokud nikde není napsáno, že se nesmí dávat komerční odkazy - byť
...............................


Arrow Wink presne. lip bzch to asi nenapsal.....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 1:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Opět debata k ničemu vedená stylem "Já o koze ty o voze". Pokud vím, tak si tu lidé stěžují na "vyžírky", kteří se nijak neangažují svými příspěvky a zároveň si dělají reklamu.

Když už se diskuse rozjela tímto směrem, chtěl bych se zeptat, co má MPB společného s komercí a obráceně. Pořád beru military, ze strany hráče i organizátora, jako určitý druh zábavy a rád uspořádám v tomto duchu hru. Pohled komerce je zase výdělek a ať si říká kdo chce co chce, jsou to dvě rozdílné věci. Sebelepší komerční hřiště, dle mého názoru, nemůže nahradit zanícení a snahu lidí, kteří se nesnaží jen vytřískat z lidí peníze. Zároveň komerční přístup s takovýmto zanícením by dlouho nepřežil a organizátorovi sebral takového času, že by se na to časem vykašlal nebo zavedl ještě speciálnější ceny za speciální služby. Military si navíc vytváří svá interní pravidla, která by komerční přístup absolutně zruinovala a jestli se nepletu, název stránek je military-paintball!

Nikomu neupírám zásluhy, ale jsou tu prostě dva tábory s rozdílným smýšlením a jen těžko se mohou dohodnout.

Už mě zde to vzájemné osočování unavuje. Poslední dobou se tu více a více lidí hádá, snaží se prosazovat různé věci a hrabou si na vlastním písečku. Ochota dohodnout se a porozumět, úplně vymizela. Místo toto se tu raději hašteříme o zbytečnostech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 2:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ono totiž díky tomu našemu skvělému právmímu státu brzy vystoupají náklady na pořádání LEGÁLNÍCH velkých akcí k takovým číslům, že pomalu nebude rozdíl mezi cenami na komerčním hřišti a hrou někde v lese nebo na "zelené louce"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Opět debata k ničemu vedená stylem "Já o koze ty o voze". Pokud vím, tak si tu lidé stěžují na "vyžírky", kteří se nijak neangažují svými příspěvky a zároveň si dělají reklamu.


No už jsem myslel že to co jsem chtěl nikdo nepochopil. Wink
Přesně jak píšeš jde hlavně o vyžírky.

Pokud se paintbal březová ( myslím tím člověka né tým ) - sám zařadil po přečtění mých přízpěvků do té kritizované skupiny, tak je to jeho problém.
Docela se divím že chlapi s kvérama jsou vztahovačný jako ženský.

Myslím že zlobit se na admin. je hloupost - když tu nabízí volný průtok informací. Zlobím se na ty co to ZNEUŽÍVAJÍ jen ke svému prospěchu. Idea

Jaký by to bylo kdybych na přístupovou cestu ( a k informačnímu sistému ) ke komerčnímu hřišti udělal tabuli s nabídkou levnějších služeb a Lepšího zázemí......a pocitu hry ?
Je to slušné ..... není jenom jsem využil přístupovou cestu k hřišti, kde jezdí potenciální hráči a já je i levně informuji. A pokud jsem šikovnej tak mi to i výjde.
Podobná věc se i nám stala....

Jak jsem psal jsem v týmu který má komerční hřiště.
A jednou za čas děláme akce pro "aktivní" hráče - buď se ani neplatí startovné a nebo jen takové aby se zaplatili výdaje za hru.
A hádejte proč to děláme - Pro ! kamarády z jiných PB týmů se kterými hrajeme a světe div se oni to dělají také Laughing
Taky nás zvou na akce a tak se vzájemně doplňujeme.. Možná mám štěstí na skupinu týmů a nebo na území kde pobývám. Tak pro to se divím že se dívím .

mno - jak jsem psal že podobná věc se nám stala tak to tady rozepíši jako příklad, pro ty co to mají trochu pomalejší Smile .

Dělali jsme výkendovou akci a sjelo se nás docela dost. A k naší přístupové cestě zaparkovalo auto s boudičkou na kolech. Vylezl maník podíval se na naše ceny kulí a pod. A pak otevřel svůj pojízdný krámek a začal o něco levněji prodávat kule atd.
No je to normální ? - já bych k tomuto nikdy neklesl - k tomu fakt jen chybí harmonika a před sebou klobouček na drobné.
A přesně o takovích to " vyžírkách " já píši. Jsou to ti co jezdí na koni co si sami neosedlali.

Prostě jen píši že jsou tu Týpci kteří si tento web pletou s Inzercí.
Ono to i vypadá že hledají hráče všude kde můžou a že jsou neschopní si najít vlastní klientelu.

Entr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky přispěju....
Zajímala by mě ta varianta legálnosti na smlouvu brigádně, tj že pro ně pracuju a faktury jdou na "ručitele-zaměstnavatele"...páč to je, co vím, asi nejčastější případ pro "nepuškaře", co mají hřiště zřízené.... nabízí to PBshop , AZ paintball Brno a další... zajímá mě zda je to "košer" či ne, pokud by to v pořádku nebylo, tak proč tito lidé tvrdí že to v pořádku je a každému toto řešení nabízí... pokud je to mimo zákon, osoby a kluby ohrožují zbytečně... mě osobně ten risk za ty statisíce nestojí... Evil or Very Mad

Dík za info
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shopy to nabízej ne pro dobrej pocit, ale že si zavážou svoji exkluzivitu dodávek... Jestli sem to pochopil správně, tak v případě kontroly vezmou na sebe, že tu akci pořádali oni a že na to maj všechny potřebný povolení... Je to moje domněnka a nějak podrobnějc sem to nezkoumal, jak to doopravdy chodí...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je to tady.. Evil or Very Mad ... asi budem mít po Koutech...
Tímto bych poprosil o radu. Pokud najdu pozemek a koupim si ho, nebo pronajmu... a budu tam ve velkém kopat zákopy, navážet valy a stavět opevnění a bunkry...je třeba na stavbu hřiště nějaké povolení?... mám na mysli majitele sousedních pozemků, od obce, nebo tak... popřípadě je třeba nějaký atest na kule a zbraně?... chci to mít v cajku... Dík za pomoc... je to jak rána z čistýho nebe... Evil or Very Mad do jara bych to měl rád vyřízeno, páč nevím co v lednu bude, páč nevím zda nám ještě podepíší smlouvu na další rok Sad Sad Sad...
Jsem z toho nějakej Marklar Mad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne ne listopad 23, 2008 10:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole a kde se bude dít Sybérie? Stačí souhlas vlastníka, obci a sousedům to může bejt putna (na obci sem se ptal a nic po mě nechtěli). Pak ještě když je to v lese, tak to budeš muset asi domluvit s polesnym (naštěstí les nemám) a ohlaš to na místní policajty, ať tam zbytečně nejezděj, když nějakej důchodce jim bude volat na služebnu že tam a tam se střílí.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to neni vubec snadny dotaz, kdyz se podivas do stavebniho zakona je otazkou co to takovy bunkr nebo zakop je ? nicmene kdyz si to tam vybudujes, tak pak uz ti nikdo nic neudela
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Ty vole a kde se bude dít Sybérie?


no to ještě nevim, pokud vůbec bude,... hledáme prostor kde by se to dalo dělat, mám na mysli normal les s povolením majitele...

citace:

Pak ještě když je to v lese, tak to budeš muset asi domluvit s polesnym (naštěstí les nemám)


....no kdybych koupil les tak polesný mi to může zakázat? Shocked NO to me po*er Evil or Very Mad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
to neni vubec snadny dotaz, kdyz se podivas do stavebniho zakona je otazkou co to takovy bunkr nebo zakop je ? nicmene kdyz si to tam vybudujes, tak pak uz ti nikdo nic neudela


Mno mylim že i kdybyprudili, bylo by to snad jen na ohlášku.... doufám Sad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je to docela dost složitý a je to přesně tak, že kdo se moc ptá, moc se dozví, ale na druhou stranu, kde neni žalobce neni ani soudce... Ty přece nevíš, jak se ty velký díry objevily na tvym pozemku, když to bude jedno majiteli...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Tak je to tady.. Evil or Very Mad ... asi budem mít po Koutech...
Tímto bych poprosil o radu. Pokud najdu pozemek a koupim si ho, nebo pronajmu... a budu tam ve velkém kopat zákopy, navážet valy a stavět opevnění a bunkry...je třeba na stavbu hřiště nějaké povolení?... mám na mysli majitele sousedních pozemků, od obce, nebo tak... popřípadě je třeba nějaký atest na kule a zbraně?... chci to mít v cajku... Dík za pomoc... je to jak rána z čistýho nebe... Evil or Very Mad do jara bych to měl rád vyřízeno, páč nevím co v lednu bude, páč nevím zda nám ještě podepíší smlouvu na další rok Sad Sad Sad...
Jsem z toho nějakej Marklar Mad

Pokud je pozemek tvůj zákop a valy si tam kopej dle libosti nikdo na tebe nemůže pokud tam nepostavíš barák se základem,musíš si ovšem dát pozor na hygienický normy konkrétně dodržet nimimální vzdálenost od obydlí a dodržet limity hlučnosti tak aby na tebe nikdo nevyběh a dal bych si pozor jestli ten pozemek nemaj myslivci v honitbě protože i když je ten pozemek tvůj tak ti to můžou zakázat.My jsme řešili tenhle problém skoro 6 měsíců ale stálo to za to máme hřiště.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:

musíš si ovšem dát pozor na hygienický normy konkrétně dodržet nimimální vzdálenost od obydlí a dodržet limity hlučnosti tak aby na tebe nikdo nevyběh...


...no je to cca 300m od prvního baráku a pyro bude zakázáno...


citace:

... a dal bych si pozor jestli ten pozemek nemaj myslivci v honitbě protože i když je ten pozemek tvůj tak ti to můžou zakázat.My jsme řešili tenhle problém skoro 6 měsíců ale stálo to za to máme hřiště.


.. no vzhledem k tomu, že to je hned u lesa, tak proto bych ten pozemek radši koupil... honitba tam asi bude Sad... jak je donutit aby dali povolení?...

Ku*va to jsou samý klacky pod nohy... Mad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pro tvy modry oci (no mas asi hnedy, ale nevadi) sem se do stavebniho zakona podival a v § 103 odst 1 jsou specifikovany stavby a terenni upravy, ktere nevyzaduji povoleni ani ohlaseni a mezi nimi v pismenu f) jsou upravy terenu, nasypy a vykopy dp 1,5 m vysky nebo hloubky, pokud nejsou vetsi nez 300m2 a nehranici s verejnymi oizemnimi komunikacemi a verejnymi prostranstvimi

takze v dalsim plati co psal mastodont (asi teda, nejsem na hygienicke normy odbornik) nicmene take bude dulezite co je v uzemnim planu, pokud by jsi tam chtel mit oficialni hriste, podle mne musis mit v uzemnim planu sportoviste
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus se s nima dohodnout hlavně zjisti na katastrálním úřadě jestli je to honitba.Když to je honitba musí souhlasit a honitby jsou pronajmutý na 10 let takže radši domluva protože i když to koupíš tak ti na tom zůstane věcný břemeno( ta honitba) kterou ty už nemusíš prodloužit ale bavíme se o roku2013 tehdy to končí tak jim slib kaštany na zimu a oni nebudou prudit Very Happy
A 300 metrů vzdušnou čarou by mělo bejt redy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeRZys



Založen: 25. 07. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dle meho:
1. podivat se do uzemniho planu - do mapove i textove casti, v textove jsou vypsane regulativy využití území a dle nich se pak zařídit co smíš a co ne.
2. zjistit kulturu pozemku - orna, les, trvaly travni porost a nebo ostatní plocha, pokud nastane posledni varianta jsi z obliga od životkařu a nemužou prudit. jen poznamka zakopy v trvalem travnim porostu budou minimalne na ohlasku, stavebni urad by mohl argumentovat změnou odtokovych pomeru v danem uzemi ale urco je lepsi se na vse opatrne zeptat primo na stavebnim urade a odboru životniho prostredi.

jinak jak bylo uvedeo vyse neni zalobce neni soudce
a jeste me napadlo životni prostredi resp. odpadar by te mohl napadnout v tom pripade pokud budes na tom hristi mit stare pneumatiky a jine materialy na stvbu prekazek, ale zase kdo ti dokaze ze je tam jen na nejaky cas deponujes a ne ukladas natrvalo.howgh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate