Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder Xtra
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:28 pm    Předmět: Spyder Xtra Odpovědět s citátem

Ahoj, pořídil jsem si Spyder Xtra, naplnil lahev na správnou váhu,nasypal kuličky (Severe Atmosphere-zimní) a šel ho otestovat, ale po pár ranách je to začlo ve zbrani trhat,všude tekla barva a i v zásobníku byly některé popraskané,tím pádem se zbraň ucpala a už nestřílela.Nevíte v čem je problém? Předem moc děkuju za odpovědi. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém je ten že ti závěr trhnul kuličku-občas se to stává Wink musíš všechno pečlivě vičistit jinak s tim netrefíš ani vrata od stodoly Laughing trhnutí kuličky závěrem může být způsobeno vším možným: třeba rychle střílíš a kulička nestačí dopadnout před závěr,nebo jsou špatný kule,a v zimně hraje určitou roli i cočko Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 12:14 am    Předmět: Spyder Xtra Odpovědět s citátem

čau , pročti si vše v diskusi Spyder - zbraně , hlavně , upgrade a všechny tvoje otázky tam máš zodpovězený .
dej do značkovače kule bez zásobníku / 3-4 ks / a vystřel , pokud ti vylítne nějaká ven = jde ti moc hnacího média zpět přes verticalfeed , pomůže buď ó kroužky na bolt nebo nějaká úprava .
uber na kadenci a zjistíš jestli praská v hlavni nebo ti je trhá bolt , pokud až v hlavni uber na úsťové rychlosti .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji moc za odpovědi, ještě bych se chtěl zeptat co s těma zapatlanejma kuličkama když mi je to zasvinilo všechny v plném zásobníku, a i v krabicích co mi přišly jsou skoro v každém pytlíku nějaké ruplé,jak omýt ty zdravé, vodou? Abych nemusel kvůli jedné prasklé kuličce vyhazovat 1000.Předem díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to trošku titěrná práce, ale budeš je muset otřít hadříkem. Když je namočíš, tak se budou myslím rozpouštět.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsme testovali s kamarádama všech 5 Spiderů které jsme koupili, stříleli jsme pomalu,ale po chvíli se u všech v kolínku objevila barva a konec.Byly rozpraskané kuličky i v zásobníku jak je to možné?A z hlavní při výstřelu lítaly jakoby bílé kousky,jakoby sněhové vločky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Buď je to špatnou municí nebo příliš vysokou úsťovou rychlostí jak už tu někdo psal. Jinak ty bílé kousky je studený CO2. Občas se ho může dostat do zbraně víc a pak to dělá při výstřelu obláčky. Ale jelikož nejsem zrovna odborník, tak se řiď radama ostatních. Nekoupili jste si náhodou letní kuličky? Protože to vypadá na špatně zvolenou munici. Letní kuličky v téhle zimě budou snadno praskat.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne ne, právě že zimní, teda doufám že to jsou zimní protože jsem je jako zimní objednával. Jsou to Severe Atmosphere.Ta úsťová rychlost se ubírá konkrétně na Spyderovi Xtra jak?Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě bych se chtěl zeptat když mám lahve s pin ventilem, nasadim plnou lahev na zbraň, vystřílim jen pár ran tak má se pak lahev ze zbraně sundat když je ještě plná?Nebo alespoň zbraň nějak "odtáhnout" aby nebyla natáhlá?Jednu plnou lahev jsem zkoušel ze zbraně sundat ale vysičelo to a povolilo na lahvi těsnění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MarkusCZCB napsal:
ne ne, právě že zimní, teda doufám že to jsou zimní protože jsem je jako zimní objednával. Jsou to Severe Atmosphere.Ta úsťová rychlost se ubírá konkrétně na Spyderovi Xtra jak?Díky


No na mém Spyder Xtra 07 je regulace umístěna vzadu na zbrani. Je to takový šroub na imbus, ale u vaší klasické Xtry to bude asi jinde. Každopádně ke zbraním jste dostali návody. Bude to tam pravděpodobně napsané ve specielním okénku, nazvané "Velocity Adjustments increase / decrease" a nebo nějak podobně. Rozhodně si dobře pročtěte návody.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MarkusCZCB napsal:
A ještě bych se chtěl zeptat když mám lahve s pin ventilem, nasadim plnou lahev na zbraň, vystřílim jen pár ran tak má se pak lahev ze zbraně sundat když je ještě plná?Nebo alespoň zbraň nějak "odtáhnout" aby nebyla natáhlá?Jednu plnou lahev jsem zkoušel ze zbraně sundat ale vysičelo to a povolilo na lahvi těsnění.


V prvé řadě jsi si měl pořídit láhev s on/off ventilem. Je to hmmm pohodlnější. Každopádně diskuze o lahvích s pin ventilem už tu je. Hodim ti sem radu, kterou psal Hogi:
"To sem zapomněl dodat, že je potřeba to odstřílet. Ale doporučuju odstřílet zbytek CO2 i normálně, protože pak neni těsnění tak namáhaný... Když máš pin, tak to jde taky, jen to musíš umět... Stačí povolit lahev o jeden závit a pin se ti zavře, odstřílíš a je to. Kolikrát jdu z některej lidí do vrtule, když odšroubovávaj lahev pod tlakem a jak to začne syčet, tak šroubujou ještě rychlejc, cimž s hodně velkou pravděpodobností popravěj okroužek..."

Pokud jsi toho vystřílel málo, tak není třeba všechen plyn vypouštět. To je spíš škoda. Jo a ještě jedna věc. Než začneš šroubovat, tak si sundej zásobník s kulema a vyklep zbytek ze zbraně. Pak teprve odstřílej ten plyn.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc, s těma lahvema jsi mi moc poradil, teď už je mi to jasné.Teď ještě doufám že mi někdo poradí s tím problémem viz výše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TAk když to dělá na více zbraních-tak je to 100% blbejma kulema Wink Arrow špatný kule v zimě+sifon(cočko) je blbá kombinace Shocked musíš zkoušet různý kule Smile
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky by to mohlo být průměrem a délkou hlavně , pokud máte teda všichni stejný značkovače .
pokud mají kule plošky + jsou většího průměru nebo jsou natěsno v hlavni bude docházet k praskání v hlavni dost často , já sám jsem dnes smažil jak letní tak zimní / mám MR2 + vzduch / a praskali cca jedna za 300 výstřelů - pravda hraju si s pružinama , tak to není echt gold

jo pokud se mi zasere bolt , tak taky musí jít ven a čistim a čistím - jinak se mi to nenatáhne po výstřelu - ve hře to řeším tak , že na dohrání přidám na úsťovce .

chce to trochu hraní , štelování , času a hledání optimálního nastavení .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale jemu to v hlavni nepraská,trhá se mu to závěrem (to není průměrem hlavně) já jsem hrál s jednim druhem kulí v létě vystříleno cca 1500 kulí bez jednoho trhnutí,ted v zimě ty samí kule trhaly cca po 20 ranách Arrow jak jsou špatný kule v zimě k tomu cočko tak ty kule křehnou a trhaj se
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co ty rozpraskané kule v zásobníku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stane se to ták že kule nestačí dopadnout před závěr a závěr to trhne a barvu to rozcákne všude(všechno to chce rozebrat a pečlivě vyčistit),opatlaný kule buď zahodit a nebo je pečlivě otřít hadrem jednu po druhý,hlavně to nemej vodou Very Happy Arrow radím zkus si koupit jiný kule a tyhle co máš si schovej na jaro/léto až bude teplo Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, kuličky, ale já zimní mám, konkrétně tyhle http://www.paintballshop.cz/zbozi/7147-atmosphere-winter-green-orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to by mě zajímalo kdo ti takhle poradil to nejsou zimní kule a navíc ne všechno co je označený jako zimní kule je opravdu použitelný v nízkech teplotách
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsou zimní?Vždyť mají označení "winter" Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Schovej si je na léto Laughing a to Severe je výrobce Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz uz se tu bavite o tech kulich, minulej tyden sem na týmovém cvičení střílel letníma i zbytek týmu a musim říct že párada, vzhledem k tomu že barvivo zhoustlo se kule težce rozbíjely i o strom ale párada byla že se nikomu za celý den netrhla ani jedna kule (to sem si rikal ze to snad ani neni mozny) Rolling Eyes a to kuličky Rampage (podle me) nejsou nejak extra kvalitní a nakonec sem mel radost ze zásahy boleli vic nez normalne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo je to záhada některý kule se trhaj (ať jsou letní nebo zimní) a některý i letní drží Laughing chce to hledat zkoušet Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Odzkoušený a spolehlivý zimní kule jsou třeba Draxxus Frostbite orange, nebo tomahawky z pleňskýho paintballhopu...ale i zbytek letních Chronic Summer Metallic Orange...500kulí teplota okolo 0°C a ani jedna nepraskla...zkoušet...zkoušet a zkoušet... Twisted Evil
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak problém už se vyřešil, kule mi posílali PPLkou a těm pravděpodobně vymrzly někde v autě přes noc.Řekli že to zjistím následujícím testem, a to tak že kuličku upustím z metru,metru a půl na zem a když praskne tak jsou vymrzlé. Praskla!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me to zni jako vymluva prodejce, ze za to muze doprava a ne oni(jejich spatne skladovani, spatna stara varka apod), ale to je jen muj pocit a skutecnost muze byt jinde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MarkusCZCB



Založen: 01. 02. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekli že mi je vymění, je jich 10000 tak v to doufám, akorát kvůli tomu musím do Prahy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to potom ano Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
AlfonsC



Založen: 11. 02. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 10:06 am    Předmět: koule Odpovědět s citátem

MarkusCZCB napsal:
No jo, kuličky, ale já zimní mám, konkrétně tyhle http://www.paintballshop.cz/zbozi/7147-atmosphere-winter-green-orange

Tak tyhle koule jsem si koupil taky, taky mam Xtru a trha se mi v tom tak kazda desata... Na koule z Prahy uz kaslu... Radsi si priplatim na dovoz a vemu to odjinud...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, povedlo se Vám vyřešit ten problém s trhnutými koulemi ?? Kluci si u nás koupili 3 Xtry a všichni mají problém s trhnutím koule.Používají Frostbite ,tak že kule jsou v pohodě (na ostatních zbraních v týmu 100%) Úsťovka je seřízená,tak že by problém mohl být s přísunem média-někde se zde psalo o jakém si těsnění někam, povedlo se ??? Pokud ano můžete prosím napsat kam těsnění konkrétně patří, jak jej tam dostat a případně nějaký rozměr těsnění. Díky za rychlé reakce - dost nám to pomůže

Ps: aby to nebylo tak jednoduché - oranžové kuličky jim praskají - žluté jsou 100% / všichni ostatní problémy nemáme ani s oranžovými ani s jinými /
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate