Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

JEDNOTNE UNIFORMY ???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedinné, s čím trochu nesouhlasím je globální rozdělování dresů a určování toho, co si mám koupit od jiných teamů. Nezaznělo to zde, ale občas to z některých příspěvků vyplývá. Osobně jsem pro sestavení jakéhosi seznamu teamů + jaké dresy používají a zveřejnil bych to. Výhod yb z toho bylo několik = znám tým jenom z MPF a vím, jaké dresy používají, tak je poznám při hře, další teamy si nebudou kupovat stejný maskáč atd. Na začátku se akorát každý koukne a zapamatuje si; "hraju s vz.95, US-jeep, US digital, proti mě jsou BW, Anglie, US woodland a tepláčníci". Osobně si myslím, že něčeho víc se dá jen těžko dosáhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 1:18 am    Předmět: uniformy Odpovědět s citátem

papez napsal:
1, ja jen argumetuju tem co v tom vidi haldy penez, ze to jde celkem levne

2, rozhodne neberu nikomu moznost "tunit" si obleceni a vystroj jak hrdlo raci

(3, ja myslel ze PB je hra a ze hrani si na realitu, vystroj a real zbrane je AS...)
Laughing Je to jen muj nazor a taky duvod proc nehraju AS ale PB, pac tu "zatim" nejsou magori co si rhajou na vojacky, hodnosti atp. ....a vec kolem uniforem beru ciste jako rozliseni dresu......



nestačilo by jako rozlišovák místo jednotnejch maskáčů používat třeba baret???ve většině případů stejně vidíš jen hlavu Idea

jsou tady mnohem důležitější věci na řešení než stejný maskáče,ty hru nijak zvlášt´negativně ani nekurvěj,pro mě osobně je tímto nej FUCKprvkem způsob recyklace na velkejch hrách typu WZ,to se musí předělat,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 3:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo baret by byl dobrej pokud by ho lidi požívaly jenže v létě je to problém zapotí se kebule maska je samá mlha takže jestli poznávací znamení jiné než maskáče tak asi čelenka ta se dá uvázat i na masku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

my uvnitr klubu jsme pouzivali (protoze mame vesmes stejne maskace) rozliseni pokjryvky hlavy na vnitrnich akcich a NEOSVEDCILO SE TO, pokud lide pouzivaji celomasky, nebot zasahuji podstatne i do oblasti, kde je pokryvka hlavy (meli jsme barety versus satky)

jinak Fremene, zaloz vlakno o recyklaci, celkem by mne zajimalo, co kdo shledava na kterem systemu nevhodne a jake ma napady pro vylepseni, myslim, ze tohle zejmena muze organizatory zajimat

jinak tohle neni zadny diktat, spis se formou obyceje (tradice) zacne pouzivat urcite typy uniforem, nikdo to nebude nikomu diktovat, muzete panove klidne prdet, chodit v monterkach a s 500 stovkovym zasobvnikem, muzete si furt hrat paintball i mu rikat military, NIKDO nema pravo Vam to zakazat ale NIKDO z vas nema zadne pravo pri tomhle pristupu pozadovat pristup na akce, kde tyhle veci proste nejsou zadouci, vazne nechapu, co je na tom k nepochopeni
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne so únor 02, 2008 10:52 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 10:49 am    Předmět: Cena... Odpovědět s citátem

Nápad by to nebyl spatný ale popravde rekl bych nerealizovatelný. Jen k tem nazorum co sjem cetl na zacatku ze to rpece neni tak drahe...Momentalne jsem koupil novou vybavu pac woodland doslouzil a cena rekneme jeste nekompletni unoformy a vystroje je u nas v CR prez 6000kc nezda se mi to moc zanedbatelne...Pravda je ze BW stoji o hodnem min nez multicam ale i tak komplet vybava jako jsou sumky, odev a doplnky v jedne barve je otazkou nekolika tis...Spise se priklanim pro pokryvky hlavy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokryvka hlavy se mi nejevi jako dobry napad, jak jiz bylo psano dost lidi pouziva celomasky a mi v nasem tymu pouzivame helmy. Takze ja bych to videl na dva mundury.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2fremen: vlakno jsem zalozil, tak se klidne vyjadri Wink

pripadne i ostatni...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 3:39 pm    Předmět: Re: Cena... Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
Nápad by to nebyl spatný ale popravde rekl bych nerealizovatelný. Jen k tem nazorum co sjem cetl na zacatku ze to rpece neni tak drahe...Momentalne jsem koupil novou vybavu pac woodland doslouzil a cena rekneme jeste nekompletni unoformy a vystroje je u nas v CR prez 6000kc nezda se mi to moc zanedbatelne...Pravda je ze BW stoji o hodnem min nez multicam ale i tak komplet vybava jako jsou sumky, odev a doplnky v jedne barve je otazkou nekolika tis...Spise se priklanim pro pokryvky hlavy


Tak to ti musím oponovat. Stačí klidně bluza + kalhoty v teamu, aby měl každé stejné, a ať už má přes to navlečené cokoliv, poznáš, co je zač. Samozřejmě, že někteří si dokoupí taktiku, já co taktiku mám, tak si ji jen přebarvím, ab ybyla podobnější naší nové uniformě a bude. Jinak máš pravdu s cenou. Pokud bych chtěl profi materiál a super maskování, dám za to spoustu peněz, ale pro naší potřebu nám uplně klidně stačí komplety kolem 1000,-kč. Navíc, pokud obědnáte více jak 10 kusů, většinou vám dají slevu 10%, a maskáče v této ceně vůbec nejsou špatné. Mi budeme příští týden mít US Jeep - olivové a komplet nás vyjde na 760,- = což je skvělá cena, a dostupná i lidem, ketří nemají moc finančních prostředků.

Jinak si myslím, že např. na BW maskáče, nabo maskáče Holandské armády, které stojí cca 500 (blůza + kalhoty), je prostě minimální cena. Sám mám BW zatím a požívám ho na práci v lese. Je to skvělej materiál, akorát ti něsmí vadit, že to před tebou nosil nějakej němec Wink

Koukni se na army-shop a zadej si komplety, aby sis udělal přehled o cenách = za 6000 bych si taky maskáče + doplňky nekoupil, a kdyby, tak do toho nenutím ostatní, ale muj názor je ten, že by měli mezi sebou být teamy rozlišené a uvnitř týmu mýt stejný základ oblečení, což je u mě bluza + kalhoty.

Uff.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neni nutné kupovat uniformy přímo v PB shopech. Dají se sehnat i v obyč Army shopech (překvapivě že... Rolling Eyes ) a často jsou tam i levnější.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci je fakt ze sem se vcera nechal dost unest, prisel jsem dost nastvanej a precet si tenhle topic Smile
Je fakt ze tady vsichni rozumne argumentujete co proc a jak.
Chci se omluvit organizatorum, pac jak uz sem snad i vyse psal je mi jasne ze kdyz napisete ze bez cervenejch slipu na hlave si na hre nikdo nezahraje tak je proste mit musim a kdyz je mit nebudu ani se neprihlasim. ( jinak chapu ze ja uz se asi nedostanu na zadnou vetsi akci Smile po tom co sem tady napsal )
Spis mne nastvalo tvrzeni mi mame v tymu nejvic BW cka a vz.95 tak to budou ty dve zakladni.
A v neposledni rade sem chtel slyset nazor na to kdyz prijedu v nejake netipicke uniforme " dresu " jak by se k tomu organizatori staveli.
Pak mi prislo dost nelogicky davat doplnky jinych maskovacich vzoru treba acu digital na BW cka co kdyz pak nekde uvidis jen moje zada? ( vestu ) a nic vic? nebo treba jen tu hlavu s maskou a na ni nic co by mne zarazovalo k nejakemu tymu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Krasty: pokud nebudes na hre prezentovat tak radikalni nazory a prizpusobis se pravidlum, nevidim duvod proc by sis nemohl prijet zahrat...

to tvrzeni o BW a vz95 stejne tak skonci, z celkem prosteho duvodu - jsou nejrozsirenejsi. tezko lze cekat, ze team kde 80% lidi ma BW zvoli kvuli jednomu woodland nebo brizu Smile
stejne mainstream nakonec skonci bud u BW ci neceho z vyprodeju starych vzoru ceske armady (levne), nebo u VZ95 (kvalitni a rozumne dostupne, mnohdy i za zajimave ceny)

s temi doplnky to stejne casem skonci prizpusobenim vzoru uniformy, pripadne nejakemu univerzalnimu, ale momentalne jde hlavne o maskace. samozrejme kdyz uvidis jenom exotickou vestu, nebo hlavu, je to pro identifikaci malo, ale porad je to vyrazne lepsi nez malinky faborek kdesi na masce, ktery stejne neni videt Wink
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...nedočetl jsem diskuzi do konce, ale na schůzi klubu jsme se shodli, že jednotit uniformu nebudem...hlavní důvod prachy, u mě pak pohodlí.... a že už všichni mají povětšinou nakoupeno a sehnáno... mj. pro některé z týmu je i 1500,- za lepší maskáče dost prachů...
U mě konkrétně už jen to že celej komplet sakum prdum jsem sháněl přes rok a stál mě asi 6000,- je v úpravě tropico, takže se v tom člověk nepotí, je to lehoučký radost nosit i na holém těle v létě, což u ostatních materiálů fakt nic moc... Bundesvehr někde mám, ale vypadá to dost divně když mám výstroj všechno v US woodland a pod tím čumí rukávy a nohavice z němce...
Třetina týmu má CZ maskáč (95 a pod) ale do toho já prostě nepujdu...
Jediný co se mi líbí je ted Multicam, ale to je zas min 2000,- za komplet... o doplňcích ani nemluvim...
Takže tady vidíte, jak je to jednoduchý, když se nedokážem sjednotit ani v týmu... moje dosavadní zkušenost je taková, že jak se někdo do něčeho nutí, tak se na to vykašle... narovinu tu říkám, že pokud bych dal rozkazem nákup uniforem, nebo konec v týmu, má Forest rázem 4-5 lidí...

Mě se prostě líbí US, CZ neoblíknu, jinýmu CZ a zas by na sebe nevzal US, někomu je to jedno...

Bylo by to pěkné ale ja vidíte nebude to za rok ani za dva...

Toť můj příspěvek do diskuze...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Bylo by to pěkné ale ja vidíte nebude to za rok ani za dva...


to záleží na tom, co bude (nebude). některé týmy jsou pro sjednocování dost zapálené, takže ti budou. uvidíme za rok, můj osobní tip vychází ze zlatého pravidla 20:80 - 20% bude, 80% nebude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
...koyotův příspěvek - zkátil jsem to Very Happy ...


koyote, dík, se vším souhlasím Exclamation ...je dodávám, nechci jsem někoho naštvat, tak to prosím neberte osobně .... taky používám US woodland, protože se mi líbí ....bundeswehr je sice nejlevnější (viděl jsem ho v němekých armyshopech i za 5 EUR) - ale mě se fakt nelíbí Sad a co se týče 95 jsou drahé, pokud to není težce ojetá druhá ruka .... zůstal bych u pásek -čelenek na maskách, případně pásek na obou rukách .... navíc při hrách, kre celý tým kooperuje se stejně poznáte - vždyť spolu hrajete několik let a víte, jaký kdo má svůj speciální doplněk
_________________
Zabili Kennyho, ty parchanti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ja taky souhlasim, sjednotit by bylo dobre ale proste nerealne. A co se tyce tech kteri neveri ze lze poridit komplet v ceskych armyshopech za 6000kc a neni to zadny gorotex podivej se na multicam. Cenove te vyjde jen bluza a kalhoty na 3400kc coz je opravdu dost do toho taktika a jsi na tech 6ti...Rozhodne bych asi nikoho do niceho nenutil. je to samozdrejme na organizatorech ale jak pise Koyot kdyz se do neceho moc nuti prijde min lidi...respektovat pravidla hry je samozdrejmost ale respektovat to co ma kdo mit na sobe mi prijde sice logicke z duvodu tech castych omylu a TK ale nerealne uz jen kvuli tomu ze je mezi nama moc lidi kteri proste neholduji tem BW nebo CR a pokud ma nekdo nakoupeno tezko bude investovat znova jen kvuli tomu aby se poznal.

Co se tyce pokryvek hlavy da se to resit tak ze by spolu v teamech byli napr. ti co maji helmy + klobouky a v druhem ti co nemaji nic a nebo cepice ( a do toho nejake oznaceni na rukach pokudy by to neslo moc rozpoznat) je to slozite a team killing proste bude ale myslim ze to sjednoceni neklapne.
Co se tykalo sjednocovani se mi ale docela libil navrh jako (US = woodland,digi,multicam,m65, tiger), (něm. = BW a to co k nim patri) atd atd....zase to ale vazne na tom ze jsou tu ti co maji CR nebo exotiky...chjo. tezke tema
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, nerad se vkládám do vaší erudované debaty, ale je zřejmé, že toto je téma zítřka. A tím nemyslím pondělí 4.2.2008 Smile. Pokud bude někdy ke sjednocování docházet, nejprve to musí začít jednoznačným předpisem uvnitř klubů (a to nebude letos) a pak je na řadě sjednocování v rámci zmíněných supertýmů, popř. některých her s omezeným přístupem. Širokou veřejnost to nezasáhne do doby, než se ti, co to tu dnes čtou, naučí trochu hrát paintball. Dle toho, co jsem já zažil, je nejlepší kombinací to, co bylo aplikováno na poslední WZ, čili pásky na obou rukávech, na nich číslo pro jednoznačné určení hráče. A ničemu dle mého v paintballu neškodí výrazná barva pásek, jako je např žlutá a červená.
Vládík & Mihal, ujo uno group
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám stejný názor jako Mihal a KoyoT ale taká má Jaroslav pravdu v tom že nikdo nikoho nenutí a pokud si organizátor akce zvolí tuto variantu tak ať tam jedou týmy které s tímto souhlasí. Já osobně v tom nevidím problém Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Mihal to tu pekne shrnul. Cely proces se da rozdelit na nekolik fazi.
1) Nastaveni pravidel co se vzoru uniformy tyka uvnitr tymu. Bude zavazne pro cleny daneho tymu.
2) Dohodnuti typu uniforem na spolecnych hrach klubu.
3) Vznik her pro sirokou zakladnu s rozdelenim hracu dle typu uniforem.

Pomalymi krucky se blizime k bodu 1. Jeste nejakou dobu bude trvat nez nastane bod 2. Co se bodu 3. tyka tak to jeste dlouuuho potrva....
Rozhodne se neni ceho bat, ze by za chvilku nebylo kam jezdit, kdyz nebudou ty "spravny" maskace...

Osobne sjednoceni uvnitr klubu jenom uvitam. Alespon bude na prvni pohled jasne, kdo ke komu patri. Obcas clovek tupe mzoura na hrace a marne hleda rozlisovaci znameni... Taky obcas koupi jednu od spoluhrace, ktery driv vystrelil nez zjisti po kom....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Twisted Evil tak jako nidko to nechce hned, ale dejme tomu do leta 2009 by kazdej moh mit dva "dresy" na big game jako WZ, kazdej by vedel ze je to specialni dres na specialni akce parkrat do roka, ze jde o rozliseni a ne o paradu........

toto je muj radikalni nazor, takze s tim pocitejte, jemne povahy at nectou:

Jako ja to nechapu, tady sou lidi co by me byli schopny za 200 ammo na military paintballu ukamenovat(kdybych si ho vzal...), ale to ze kazdej ma maskace "ala co si zamanul" to nikomu nevadi a ty zluty pasky na dresech sou taky ukrutne military, to uz ten maskac nemusime mit vubec a muzem koupit rozlisovaky od ALEY....("ale ono je snazsi asi koupit malej zasobnik za 100 nebo si udelat neco doma a ne dobrej za vic a mit maskace co mam a nemuset investovat par korun do dalsich, protoze by to napomohlo hre, ale me by to zas stalo nejaky penize-----paintball je sport jako kazdej jinej! a ten stoji penize a cim vic se mu venujete, tim vic vas bude stat a placenej PB maj leda ti nejlepsi spsedballisti nekde v USA, takze tady jsme prosim v cechach na military a tady se za PB plati a nikdo vam nic zadarmo neda! a kdo na to nema at to proste nehraje...kdyz nemate na benzin, taky nikam nejedete...a nesnazite se presvedcit majitele pumpy at vam natankuje zadarmo")

_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz


Naposledy upravil papez dne ne únor 03, 2008 10:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já bych tady na tom fleku vyzval Jaroslava aby zahájil diskuzi ve svém týmu o sjednocování dresu na velkých hrách... V MG to navrhnu a mylim že to nebude zas takovej problém mít druhej dres.. rád bych v rámci nějákého supertýmu toto ucelil a myslim že na větších hrách budeme nejspíš hrát po boku PP (vycházim ze zeměpisné polohy Laughing ) načež letos je Alej kde již hrajem a pak sever proti jihu kde spolupracujem taky....myslim že na nejbližším secvičení AP bychom se Jaroslave mohli už víc konkrétněji bavit ohledně dresu... ale nevim co na to vzpur Slep jenž se svejch CCCP maskáčů asi nebude chtít vzdát Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu potvrdit slova Koyota, pokud našim sáhnu na uniformu, začne převrat. Pro SZ je daleko důležitější než manekýnské rozlišovací manévry (unifikace) se zlepšovat co se týče hraní paintballu.
U větších her by rozlišení bylo přínosem, ale z pozice velitele nikoho nebudu a ani nechci nutit do nákupu, který je na 2-3 hry za rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
No já bych tady na tom fleku vyzval Jaroslava aby zahájil diskuzi ve svém týmu ... ale nevim co na to vzpur Slep jenž se svejch CCCP maskáčů asi nebude chtít vzdát Laughing


výzvu přijímám Laughing Proti Slepovi využiju všch rafinovaných metod nátlaku od pomlouvání jeho sexuální výkonosti, infikování zrádnou bakteriální střevní nemocí až po otcovské přemlouvání "ty holomku (píp) (píp) (píp)"...........
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Můžu potvrdit slova Koyota, pokud našim sáhnu na uniformu, začne převrat.


prosim tě, my se tu bavíme o military klubech, ne o zevlácích Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom případě nevím, proč se k tomuto tématu vyjadřuje Plachý Pulec Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co se tyce pbn, tak po rozdeleni vsichni clenove pbn jak novi tak stavajici sjednocuji uniformy do vz95 + nejaky dalsi znaky (taktiky masky) a samo ze budeme mit (vetsina z nas ma) jeste nejaky jiny na velky hry pro odliseni ... takze za PBN souhlasim s navrhem rozlisovat uniformy na velkych hrach ..
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono by asi nebylo špatné kdyby do profilu týmu přibylo použití maksáču... 95, čočky atd... nebo jednoduše MIX či bez vyznání.. ale to je jen takovej nápad tak douvám že mě tady kluci co tady dělaj web nebudou věšet Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako že bys pak zval týmy na hru podle toho co mají na sobě? .... Very Happy
_________________
Zabili Kennyho, ty parchanti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Evil or Very Mad to je dost děsná představa skoro jako rasismus Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
jako že bys pak zval týmy na hru podle toho co mají na sobě? .... Very Happy


ne ale třeba na specialni hru bez označení by jsi jen z těch oc takové maskáče mají vybral.......... stejně jako vybíráme na jiné hry podle jiných kritérií....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate