Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippmann MP5

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 2:04 pm    Předmět: Tippmann MP5 Odpovědět s citátem

Zdravim, chtel bych se zeptat jestli hraje nekdo z vas tenhle set, zajimala by mne hlavne presnost ( chapu ze na sniperovani to nebude ) jestli se da alespon srovnat se zakladni hlavni timpana ktera je sice delsi ale povetsinou kriva Smile

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6919-smg-kit--a5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam ho doma. Lauf k nicemu strili max 30metru a jeste hodne nepresne a operka super! Cela z kovu bytelna!!!
Jeste jsem k tomu koupil original zasobnik MP5 od GPS Gear a vypada skvele. Wink
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam Flatline hlaven, takze tuhle bych chtel spis do budov. Presnost mne zajima tak do dvaceti metru. (a to maximalne, hlavne budovy ) Takze z tohohle setu bych primarne pouzival operku a hlaven jen obcas.
V jakem rozmezi se da nastavit operka?? popr kolik poloh?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Operka ma tri polohy, uplne zastrcenou, stred a vystrcenou. Do budov lauf dobry.
Kdybys byl nekde z pobliz neni problem pujcit Laughing (Ceskolipsko)
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile mam taky tripolohovatelnou operku 20 az 40 cisel. Musim ji pouzivat na tech 40 pac mam dlouhny pracky Smile Zkousel si nejakej rozptyl pri strelbe na nejakou vzdalenost? ci porovnavat tu hlaven s nejakou jinou??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tento set už mám nějakou dobu, mimochodem v prodeji je v této sestavě proto, že jsem si ho takto objednal, co se týká přesnosti, jak už napsal Marty, na větší vzdálenost by jsi možná spokojen až tak nebyl, ikydž já nepozoroval nějaké zásadní znevýhodnění. Vzhledem ale že se jedná o kit MP5K, který se i v reálu používá pouze na krátké vzdálenosti jako velmi skladná zbraň, určitě by jsi ocenil její přednosti při CQB, zvláště velikost a ovladatelnost, navíc co se týká vzhledu, tak v kompletu se zásobníkem vypadá velmi podařeně, zvlášť když vezmu v potaz že tělo Tippmanna A5 je kopie právě H&K MP5K. jinak zda najdeš sice jen malý obrázek jek vypadá sestavená v celku www.paintballbrezova.cz Co se týká přesnosti na menší vzdálenosti, tak jsem nepozoroval žádné zásadní rozdíly oproti jiné hlavni. Dále vzhledem, že tato hlaveň pouze minimálně tlumí zvuk výstřelu se jedná o "VELMI" hlučnou hlaveň, zvláště v budouvách, což pro některé je pozitivní záležitost. Celkem v budovách by jsi neměl být zklamaný.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fajn, jen se chci jeste zeptat, zasobnik si pouzil jaky? popr kde bych ho mohl sehnat. A jaky pouzivas popruh?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já používám pro úpravy MP5 tento http://www.paintballshop.cz/zbozi/5925-mp5-gas-thru-mag--a5 je celokovový, a tím nezničitelný. Jinak na paintballshop.cz je několik dalším možností
http://www.paintballshop.cz/zbozi/8511-mp5-air-thru-mag--a5 http://www.paintballshop.cz/zbozi/7075-mp5--hideaway-mag-kit--a5 V případě trochu šikovnosti by neměl být problém použít i tento http://www.paintballshop.cz/zbozi/7321-mp5-curved-magazine--x7 ale musel bys si udělat nějakou montáž.
Co se ale týká vzhledu, tak mi nejlépe vyšla ta první možnost
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co se týká popruhu, tak mi nejlépe vyšla tato možnost http://www.paintballshop.cz/zbozi/4625-action-usmc-elastic-sling velice rychle můžeš zbraň z popruhu v případě potřeby odepnout. Jinak na jiné popruhy tříboďáky atd., tam není ve předu žádné oko na přichycení popruhu. Musel by jsi ho přidělat. Na teleskopické pažbě oko je
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paintball Březová napsal:
co se týká přesnosti, jak už napsal Marty, na větší vzdálenost by jsi možná spokojen až tak nebyl, ikydž já nepozoroval nějaké zásadní znevýhodnění.


Ahoj Roberte, dovolim si s tebou nesouhlasit s tim co jsi napsal ohledne strelby na delsi vzdalenost. Nevim v cem je rozdil nebo problem, ale ten kratky lauf u me zbrane proste ani dal nedostreli max 50m (i kdyz dam cerva upne ven co to da) natoz aby se z nej neco trefilo. Jakou vzdalenosti myslis vetsi??? Mozna si jen nerozumime v tomhle.
Ten lauf vubec nepouzivame, protoze je v lese s budovama, kde vice hrajem nepouzitelny. Treba neco mam spatne a rad bych to dal dokupy,
Diky MARTY
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jsi mne Marty špatně pochopil, zásadně jsem se nechtěl vyjadřovat ke střelbě na větší vzdálenost, proto že je to hodně subjektivní záležitost. Co pro jednoho dobré není, to pro druhého může být dobré. Jen jsem psal, že v budovách, kam se tento kit hodí především, zklamaný nebude. Alespoň podle mých zkušeností v budovách hraji na max. 20 metrů. Na tuto vzdálenost by neměli být zásadní rozdíly. Samozřejmě když budeš chtít střílet na 50 a více metrů, tak tam asi budeš mít problémy. Tak abych to shrnul, na CQB dobrá varianta, dobrá manévrovatelnost v uzavřených prostorách, venku musíš počítat s případným menším dostřelem.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim ze jsi vse jasne vysvetlil a na tomhle se uz shodnem oba! Laughing
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate