Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippmann.Nakupka

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 7:32 pm    Předmět: Tippmann.Nakupka Odpovědět s citátem

Zdravicko Tippmannaci.Uvazuji o koupji Tippmanna 98 Custom Pro ACT a chtel bych si jej krucek po krucku postupne tunint.Jsem ale na vazkach jelikoz se ke koupji naskytuje podobna zbran avsak v sade.Nu a tak se na vas otacim s dotazem jak by jste jednali vy.Pro co se rozhoduji je bud http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=2468-AAA-AA - coz je podleme zakladni Tippmann (pokud ne vyvedte me z omilu)
Nu a tady je ten set http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=2553-AAA-AA (u toho si prave nejsem jist zda je ACT system - coz by me docela stvalo )

Predem diky za kazdy prispevek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle všeho v té eletrice (setu) není ACT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Podle všeho v té eletrice (setu) není ACT.


Vyplati se to tedy za tu cenu koupit?Nebo se radeji priklonit k variante A) ? Zakladni tippmann s ACT ?

Ono abych pravdu rekl jsem v tomhle vcelku laik a zadny ostrileny kadr.Ze samotnou hrou zkusenosti mam az az ale nikdy ne s vlastni zbrani tak proto jsem se rozhod nekterou koupit.Tippmann 98 se mi zalibil uz od pohledu tak sem se rozhodl koupit jej.Jsem jen na vazkach jakyho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejdřive by jsi si měl spíš rozmyslet, zda chceš semi-auto, nebo elektriku. Protože nevim jestli si si všiml, ale tva první varianta je semi-auto, durhá už je elektrika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jiste, jiste.Vsiml.Beru v podtext to ze se do Tippmanna semi da koupit i elektro.Tod tuning.Nebo se o5 pletu ?To co me na tom cele asi nejvic stve je onen ACT systemk...Jak jsem rekl jsem laik tak jsem vdecny za kazdou radu.Ikdyz tech clovicku jako ja je zde asi pozehnane co ...
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepleteš. Samozřejmě že se dá do Tippmanna elektrika dokoupit. Co se týče systému ACT, tak to bohužel neporadim, nemám odzkoušeno, neznám. Na hřištích používáme T98C bez ACT.

Předpokládám tedy, že by si "tunil" tippmanna i elektrikou. Tak potom je podle mne výhodnější koupit rovnou elektriku, a ne základ semi-auto, na kterej potom elektriku budeš dokupovat. Musíš ale počítat s tím, že aby si využil možnost elektriky, budeš potřebovat elektrickej zásobník, kterej je tedy v nabídce u tvé druhé varianty. Ale s elektrickým zásobníkem Tippmann v "tutingu" nevypadá zase tak pěkně (podle mne). To bych šel potom spíš do cyklónu. Záleží ale, co si představuješ pod pojmem "tunit" a jak chceš, aby zbraň v konečné fázi vypadala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uprime.Moc o velikou kadenci a srot kulicek na nepritele nejsem, ikdyz je nekdy fajn kdyz se protihrac vali v barve.Spis ale na jistotu, respektive kadence co daj prsty.Par ran do jisteho cile.Vcem me tedy zaujala tato zbran ktera dle vseho nema elektro ale ma Response trigger systém(nepletu se kdyz reknu ze cvik v mackani spouste zvysi kadenci?) http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=1815-BLK-AA ...Definitivni vzhel?Nu sam ti tim nejsem jist.Spis chci aby konecna zbran strilela kvalitne do dalky a byl bych co platny jak v terenu tak na hristnim souboji.Vzheld uz se da pak nejkak dotvorit.Viz treba Hodonin Paintball party.Kterou jsem si ted prozil se Spyderem(pujcenou) a moc platny jsme nebyl.Snad mozna kdyz jsem s bratrem ktery vlastnil stejnou zbran jsme drzeli 4 eletriky vsachu.sam se tomu ted divim.jeste ze byl po 10min konec hry jinak by jsme to asi schytali Smile
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jinak. Pokud chceš mít ve zbrani response trigger, nebo elektro kit, poohlížel bych se spíše po tip. A5, nebo X7. U Tip. C98 (s RT, nebo elektriky) budeš muset vždy řešit zásobník, buď ciklón, nebo elektrickej. Gravitační zásobník ti nebude stíhat podávat.
Všechny tyto zbraně se dají pěkně "tunit". Jak vzhled, tak vnitřní upgrade.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stale prelitam netik a nikde jsme nenasel prime definice pojmu jako :
-Flatline Barrel System
-Response Trigger System
-E-Bolt Electric System
-Comp-Air Low Pressure System
Jak uz jsem rekl jsem v tomhle laik a stale jen polemizuji...
Kdybych to vzal ve zkratce bez ohledu na penize ale ze stranka laika.Dokazal bych z teto zbrane http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=2468-AAA-AA vycucnout kvalitni zbran s kterou bych obstal jak na hristi tak v terenu bez elektro updatu?Tak si rikam.kdyz uz elektro.Ma to nejake vyhody krom kadence a volby strelby?
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem stejného názoru. A5, nebo X7 pro reálnej vzhled, popřípadě K4 ala Gen5 (zásobník na 18 kuliček vespod) - na všechno je kopa upgrade a doplňků a ještě k tomu bývají občas mezi ssebou kompaktibilní, co se týká třeba hlavní u všech tří zbraní, nebo opěrky u A5 s K4.

Na druhou stranu elektrika tě bude stát mnohem víc, už jen kvuli el. zásobníku, a pak to taky živit Smile. Už když si dáš na A5 zásobník na 35, tak hraješ uplně jinak (a v podlední řadě levně)..

____ vložili jsme příspěvek zároveň Smile ________

Další rozdíl je třeba v chodu spouště, který není tak tvrdý, ale to už je asi všechno.

Flatline je ohnutá hlaveň, uvnitř vypískovaná, takže si to kuličku nadhodí a roztočí. Ta pak letí dál, než jiné hlavně. Ale úsťovou rychlost pak musíš mít kolem 220, aby se ti netrhali koule, takže letí mírně pomaleji.

Response triger je systém, kterej ti po každým výstřelu vrátí spoušť do zákaldní polohy. Pokud se s tím pořádně naučíš, můžeš pak spoušť "jen držet" a zbraň sřílí pořád. Jede to na co2, nebo vzduch, takže pak máš větší spotřebu.

E-bolt je elektronická spoušť

Low pressure system, low pressure kit, jsou systémy, které sníží operační tlak tvé zbraně a na stejnou bombu pak vystřílíš víc. Nepomůže ti to při přesnosti, nebo dostřelu a na zbrani to nevypadá moc hezky.

Každopádně všechny tyhle věci už zde na foru jsou a stačí jen trochu hledat Wink .. njn, ale já jsem měkej..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup A5ku nebo jak psali kluci X7 a mas klid!!! Uz ma cyklon a o to co das vic za zbran tak usetris za zasobnik ktery by jsi stejne musel kupovat!!! Pak muzes tunit do aleluja a zbran bude vypadat krasne a hlavne bude fungovat!!!
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nu a co ACT system?V tomhle muzu ony zbrane ozelet jelikoz jej nepotrebzuji kvuli podavani gouli ?
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tady máš tu 98 :http://www.paintballshop.cz/zbozi/5765-model-98-custom-act-e-grip-black

Do setu bych nešel, ale nakoupil bych si to zvlášť.Sice jsem si první zbraň koupil taky v setu (trochu jsem ušetřil),ale už mám jinou láhev,zásobník i masku tak že je lepší (podle mě) nebýtz vazanej nějakým setem,ale tím co je dle ostatních odskoušené a v pohodě

A5 se mi docela dost líbía je dost odskoušená - to by byla asi moje další volba.X7 se mi naopak vůbec nelíbí (ale je to subjektivní pocit ze vzhledu) funkčnost bude asi výborná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nestává se, že by ti cyclone nestačil podat. A když se to stane, akorát vyndáš střeva, protáhneš, smontuješ a jedeš dál. Práce na 3 - 5 minut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam Egrip 20 ran za skundu strilim dost a jeste se mi nestalo aby mi rupla kule pri podavani, nebo ze by nestacil cyklon podavat Laughing
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nu vsem vam tedy moc dekuji a myslim ze jsem rozhodnut.Ted uz si jen najit cas na nakup Laughing
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy a jak ses tedy rozhodl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zbran :
http://www.paintballshop.cz/zbozi/7169-custom-pro-act-e-grip-black
-jestli to ma ale smysl brat elektriku kdyz posleze planuju Flatline pac jsem slysel ze to pri vyssi kadenci muze rvat koule-

Zasobnik :
http://www.paintballshop.cz/zbozi/6769-triumph-ssl-200-electronic-loader
-kdyz uz tedy el. tak se od toho odvozuje i zasobnik ze takze tento.... -

Bomba :
http://www.paintballshop.cz/zbozi/853-20oz-anti-sifon-tank-with-smart-on-off-valve

A hned jak zase budou penize tak nejspis hlaven :

http://www.paintballshop.cz/zbozi/558-flatline-barrel-kit--t98

Nu a potom uz ruzne doplnky.Snad tak aby to vypadalo neco jako tahle mrska :
http://www.rap4.com/images/tippmann98/tip98_recon_ls.jpg

Co myslite?Doma to ale jeste nemam ze takze sve rozhodnuti muzu jeste zmenit.Prozatim vypda ale tak.Stale ale brouzdam netikem a ctu, ctu, ctu a stradam informace...
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořád nechápu, proč si místo C98 nevezmeš A5, pak ti odpadne potřeba el. zásobníku a mě osobně se i víc líbí a je to přece jen novější, než c98 = už jen způsob rozebírání a množství doplňků je super.

Jinak to není špatná kombinace, Jen možná bych vzal tenhle zásobník, ale to jen proto, že v teamu ho mají 4 a jsou spokojeni.
http://www.paintballshop.cz/zbozi/6601-evlution-3-loader-with-z-board--black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bradku nevnucuj mu svojí hnusnou zbraň a ještě hnusnější zásobník Laughing Jinak myslim, že c98 je spolehlivější než a5. Sice na něj neni tolik doplňků, ale co neni tak sdá vyrobit Wink
_________________
“Padl v souboji. Jak elegicky to zní, ale řekněme si to bez sentimentality: Zemřel, marně se pokoušeje zabít jiného člověka.” Aiki


Naposledy upravil Quartus dne pá leden 25, 2008 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude asi tim ze jsem se na nej ani nejak moc nezameroval.Kdyz jsi tu ted ale postnul, tak jsem probrouzdal par stranek s A5 v upgredu a musim rict ze jeste vetsi luxusik nez 98.Jak rikas i ten zasobak tak nebije do oci a je takovej vic usedlejsi.Kolik ma A5 cm s flatline?

For Quartus : Pravda.Jak se to ted probrouzdaval tak v doplnkach 98 oproti A5 pokulhava.
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, začnu tak trochu odzadu Smile
1) Hlaveň flatline. Nejdříve by bylo dobré, aby sis u někoho, kdo ji má zkusil ze zbraně, na které je tato hlaveň nasazena vystřelit.
Výsledek je takový, že hlaveň má opravdu větší dostřel, ale ihned od oka poznáš, že má horší přesnost a hlavně kulička letí pomaleji. Letí pomaleji o tolik, že na onu větší vzdálenost (30m) jí protivník i zvládne uhnout. Úsťová rychlost u hlavní Flatline nepřevyšuje 23 až 250 FPS (u normálních hlavní je 300 FPS = 92 m/s). Pokud by si vytunil střeva zbraně, tak by šlo úsťovou rychlost zvýšit, ale to by se ti zase trahali v hlavni kuličky neboť by takový tlak nevydrželi. Navíc, jako koukám, máš zájem o automatickou - elektrickou zbraň a automat se co do přesnosti(dle mého názoru) s hlavní flatline určitě mít rád nebude.
Tedy jako hlaveň si raději kup dvouprůměrovou hlaveň, která ti sice nezvýší dostřel, ale mírně zlepší přesnost, což se při automatické střelbě zejména za použití CO2 hodí!

2) Zbraň. Všichni předemnou mají pravdu. Kup si Tippmann A5 nebo rovnou X7, ti mají již takzvaný cyklonn feed a zásobník. Jde o takovou lopatku, která se při každém výstřelu otočí tak, aby podala do zbraně další kuličku. Ve zbrani tedy není žádný Anti Chop System (proti trhání kuliček) neboť cyklon feed podává kuličky přesně. Navíc zásobník lépe drží a není to veliká a ošklivá baňka na zbtani, která ti bude překážet. Dále je tu ještě jedna podstatná výkoda a to je ta, že u automatické zbraně si na A5 nebo X7 můžeš dát i zásobník na 50 kuliček, kdežto žádný "elektrický" zásobník na 50 kuliček se nedělá - na Tippmannu C98 E-Grip by si musel mít i elektrický zásobník, aby ti do zbraně stačil podávat tak rychle kuličky.

3) Tippmann A5 nebo X7? Obě zbraně mají shodný mechanismus a spousta, zejména vnitřních dílů, je zaměnitelná. Co má X7 navíc? X7 má lepší cyklon feed, který umí podávat až 20 kuliček za sekundu (A5 jen 13), dále má lépe tvarovaný a skladněkší zásobník. A elektrická verze má - POZOR - reálné přepínání módu palby na boku zbraně. U A5 si za hry těžko budeš operativně měnit semiautomat za automat, u X7 je to jako u reálných zbraní. Dále má X7 i nějakou ti kosmetickou úpravu a lepší přístup k baterii. To však vyvažuje vyšší cena (11190,-). O upgradech na A5 a X7 nemá cenu hovořit, těch je dost na oba (u X7 už máš maketu reálného zásobníku).
Tippmann Custom 98 je spolehlivá zbraň, má malou spotřebu média (oproti A5 a X7) a je menší, tedy lépe se s ní manévruje, ale v E-Gripu, tedy v automatu si ji nekupuj a vyber si radši A5 nebo X7!
PS: nezapomeň, že Tippmann není jediná značka a koukni se i na Kingmann Spyder MR1, E-MR1, MR2 a MR3 nebo na SmartParts ION SP8!!!

4) Semiautomat nebo elektrika? To je již na tobě! Semiautomat je prostě co zmáčknutí, to 1 kule. Umačkáš maximálně 3-5 kulí za sekundu. Většina lidí má semiautomat, je levný a bitelný. Elektrika má spoušť na baterku, tady spoušť nebá žádný odpor a dobře se mačká, i když je nastaven semiautomat. No a automat lze například na X7 nastavit na kadenci od 8 do 30ti kuliček za sekundu (13 bohatě stačí). Dle mého názoru automat v paintballu vyvažuje horší přesnost střelby, tedy vypálíš dávku a nějaká kule si cestu k cíli najde. Dále máš s automatem šanci proti více protivníkům naráz, šanci lépe trefit pohybující se cíl a dále někoho udržet strachy zalezlého za překážkou.
Určitě se rozhodni hned při nákupu zbraně neboť dokoupení elektriky za čas se prostě nevyplatí.
Response Trigger je také kompromisní řešení Smile

Dalo by se tu dále psát o CO2 a vzduchu. Proto jen uvedu, že se vzduchem se ti zvýší !podstatně! přesnost (zejména u automatu a v zimě) a dále se ti nešpiní vnitřní části zbraně. Oproti CO2 je ale pořízení dražší, bomby jsou větší a vystřelíš méně kulí.

Závěr je takový, že je to jen o penězích. Tak jako všude jinde, čím víc zaplatíš, tím lepší věci dostaneš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjPooh



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Plav (Č. Budějovice)

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď to tu pročítám, ale asi už je pozdě co... Tak co sis teda koupil? Já mám t98 custom ACT, mám na tom cyklon, dvouprůměrovou hlaveň, kolimátor a vnitřnosti mám pořád v základu a střílí mi to často mnohem přesněji než kamarádovi X7 Cool
Minulý týden jsem měl zimní kuličky od toroball a úsťová rrychlost byla cca 292fps a takovej dostřel jsem ještě nezažil Smile Navíc na cca 35 metrech byl rozptyl kuliček jen +-15cm. Možná se to někomu zdá hodně ale já tomu sám ze začátku nevěřil Laughing No ale po třech hodinách hraní a stále stejné přesnosti jsem tomu věřit musel Smile

Jinak by mě docela zajímalo proč chceš verzi PRO a ne normální?? Ta pro má 3 upgrady, který podle mě tu zbraň akorát kazí.

Takže zkus ještě napsat co jsi koupil a jak si spokojen (teda pokud si to už koupil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten dostřel a přesnos nezáleží na typu zbraně, ale na tom, jak si jí nastavíš, jaké používáš kuličky, jestli máš vzduch, antisifon, nebo expanzní komoru, na teplotě vzduchu, hlavni .. (už mě nic nenapadá Smile ) Takže se klidně může stát, že X7 bude střílet hůř, než c98. Jeden spoluhráč se zas chlubí tím, že má c98, základní hlaveň a ať má jakékoliv kuličky a jsou jakékoliv podmínky, tak mu to lítá sakra dobře Smile. = nejde jen o typ zbraně =
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjPooh



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Plav (Č. Budějovice)

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to jo, ale tak jsem jen chtěl říct že když si koupíš mnohem dražší x7 nebo A5, tak to neznamená že bude lepší. Ten kámoš do tý X7 narval už spoustu peněz.. Je pravda že většinou do vzhledu ale poslední dobou mu to střílí prostě na ho... Mám COčko a bomba je na hadici, takže jakoby i tu expansku Smile Teplota mohla být tak 7stupnů a byl dost silnej vítr a stejně s tou koulí ani nehnul.
Už nevím na co odpovídat, pač si to nepamatuju Laughing tak za chvíli Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A5 i X7 opravíš hodně rychle v poli, i při bitvě, to se u c98 říct nedá. Obě zbraně mají cyclone v základu a celkem málo dílů. To sou asi nejduležitější rozdíly mezi těmi zbraněmi, takže už z toho mužeš vyvodit, že při střelbě těžko najdeš rozdíl, pokud je máš dobře nastavený a udržovaný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je úplně jedno,co si pořídíš.Kup si co se ti víc líbí,protože střeva to má obojí skoro stejný a obojí stejně střílí.A5 a X7 má navíc cyklon v základu,dá se líp tunit,co se týče vzhledu a jde o něco líp rozebrat.Jinak,asi tuším,o kom tu DjPooh mluví,ale ani se nedivím,že jemu střílí X7 blbě,protože jak ho znám,úsťovku má nejspíš na maximum.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DjPooh : Jeste jsem tedy nekoupil nic, ikdyz uz jsem byl tedy rozhodnut nejspis nakonec pro X7.Finance na zbran se ale museli vyuzit na neco jineho.PC odesel do duchodu a jelikoz jej potrebuji na praci tak se nedalo svitit.Jsem ale rad jelikoz mam zas cas trosku procitat a informovat se co a jak.Nu prozatim budu dovadet se Spyderama Xtra s kamaradama na hristi Rolling Eyes
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate