Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Letní vyvedení 08
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:33 pm    Předmět: Letní vyvedení 08 Odpovědět s citátem

Po dlouhé uvaze z minulého roku bych tady rád představil trochu nový kencept hry. Jedná se o takzvaně hru na cestě. Zkrátka a jednoduše hra bude určená pro týmy a má za úkol prohloubit spolupráci v týmu.
V termínu 13-15.6. bude známo místo kam se dopravit jakýmkoliv způsobem, vlakem, autobusem, autem, taxikem (tzv. shromaždiště). Odtud po trase do blíže neurčeného místa, po trase se budou plnit ruzné ukoly, např čast pujde napřed a bude vytvářet simulaci napadení jednotky při přesunu, či dobývání objektů podle GPS souřadnice, noční přepadení kempu, zakopávání, noční hlídky a tak. Vše bude určeno tak aby od pátečního dne do neděle nebyl prostoj a jednotka tak byla v zápřahu pořad(počítejte trochu s větším zápřahem na psychiku a fyzičku). Bude třeba urazit přesun min 40 km, a nebude kontakt s civilizací takže veškeré věci na bivak, paint si nesete sebou....hodnocení hry nebudu klasickým vystřílel a vyhrál nebo prohrál, bude se hodnotit práce celého přihlášeného týmu a v neděli se pak vyhodnotí které týmy dokázali pracovat pro celek vyvedení nejlépe. Komunikace bude jasná a storhá nikoho k daným věcem přemlouvat nebudeme, bud to zvládne a nebo bude z vyvedení odvelen pro neschopnost. Doprovod budou tvořit naše uazy které ale pojedou jinou trasu, nicméně pro pár potřeb a v pravý čas budou nablízku, ale zapomeňte na pivko jako na WZ.. pár hodin spánku a budete rádi Wink
Jede se za každého počasí!
Jen ohledně místa, a krajinou kterou se potáhne Letní vyvedení bude Ralsko, které je velké až až a skytá dostatek objektu k prozkoumání.
K dopravě podotýkám že akce bude začínat u vlaku a končit u vlaku aby bylo jednodušší vyřešit dopravu.

Takže termín 13-15. 6.!!! týmy které by chtěli si vyhrazujeme vybrat nicméně pokud se některý tým přihlásí musí mít velitele se kterým se pak budou dojednávat podrobnosti.....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 8:47 pm    Předmět: Re: Letní vyvedení 08 Odpovědět s citátem

takovych her, s poddobnym konceptem (taky je mame oznaceny jako vyvedeni : ) mame cca 5 do roka
Takže termín 13-15. 6.!!! týmy které by chtěli si vyhrazujeme vybrat nicméně pokud se některý tým přihlásí musí mít velitele se kterým se pak budou dojednávat podrobnosti...


Naposledy upravil patras dne st leden 23, 2008 4:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mňam, přemýšleli jste o tom, jak vyfiltrovat ty správné lidi na takovouto akci? Jak já znám paintballisty, moc HC srdcařů mezi nimi není a minimálně polovina je zvyklá na párek. A i ti budou chtít jet. A čím více jich bude, tím více to bude vzdálené konceptu. Což by byla škoda. To nebude snadné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 5:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tahle akce se mi moc líbí Very Happy , ale zatím pro ni nejsme ani vybaveni a ani
dostatečně sehraní. Snad jednou....
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle neni zas až tak o vybavení... teda z mého pohledu, ale ten muže bejt mylenej páč sem odkojenej trempama a ruznejma přechodama už odmládí Laughing prostě bágl nejlépe zelenej, spacák, karitátu, prostě věci které je nutné sebou vzít do přírody, navíc ralsko neni něják klimaticky exrémní takže nic speciálního sebou brát nemusíš.. co se týče zvyklosti na párek myslim že tito lidé mají smulu.. už předem se bude ohlašovat že tonic takového nebude a vzhledem k tomu že se skupina nebude vychylovat z trasy která povede přes neobydlené části ralska tak asi těžko.... pokud se tam omylem někdo takový dostane má prostě smolíka a vzhledem k tomu že se bude praktikovat kolektivní trest rozmyslí si nějáký individualista dělat problémy kvuli párku Laughing
Nicméně pokud je někde nějáká skupina která by měla zájem ale necítí se na to myslim že se klidně přihlásit mohou, aspon by navázali kontakty Laughing

hrubý seznam věcí se kterými se to dá absolvovat
zbran
munice
náhradní flaška
batoh
karimatka
spacák
maskáče na sebe
náhradní oblečení hlavně ponožky
pevná obuv
baterka
lopatka
jídlo na 3 dny
voda
základní lekárnička
celta (v případě deště, na stan zapomeňte zbytečná zátěž a zdržuje)

takže osobně v tom nevidim žádnou speciální výbavu, konec koncu jede se jen na 3 dny a to lze absolvovat v jedněch maskáčích Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carlos



Založen: 23. 08. 2006
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry vyber lokace.VP Ralsko je nadherny a rozlehly prostor, jezdim tam 5 let a zdaleka ho nemam zmapovany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

akce zajímavá. je jasné, že je určená pro lidi, kteří jsou zvyklí být v přírodě a nést si s sebou věci na pár dní..

jedinej problém vidím ve vodě. tahat s sebou vodu na 3 dny (tři dny vysoké fyzické zátěže) není už ani HC, to je nemožné. z vlastních zkušeností vím, že je možné si vzít s sebou vodu na den, maximélně den a půl a i tak je to velká zátěž. proto by možná stálo za úvahu přizpůsobit trasu zdrojům pitné vody (studánky, prameny... pokud se tam vůbec nacházejí) nebo na trase rozmístit zásoby pitné vody v kanistrech nebo sudech ve vzdálenosti od sebe max. půl dne. tedy zajistit, aby bylo vody dostatek a nebylo potřeba jí s sebou tahat víc než řekněmě 1,5 litru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče vody je na to myšleno. Nechci ani spoléhát na mapy a táhnout trasu okolo studánek, neb po zkušenostech z Brd kde sme podle mapy měli narazit na krásnou studánku a po několika hodinách žízně sme našli jen vyschlou bahnitou jámu něják moc na vyznačené studánky nespoléhám Laughing tenkrát sme to řešili chlastáním vody z rašelilniště po po upravě jodisolem ale nesmí se to přehnat páč se poserete Laughing ale jak bylo řečeno doprovod budou tvořit až dvě auta které budou v pozadí zajištovat průběh akce, takže část vody se na den bude moct doplnit u nich, necméně neznamené to že vodu se bude moc plýtvat. Navíc mám v plánu otestovat filtrovací přístroj na vodu..každopádně máš pravdu v tom že voda bude téměř to nejcenější Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to vypada zajimave Twisted Evil
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno sem uplne uplne uneseny, nevim co primo rict, tato akce zni skvele z okoli ralska pochazi tym ve kterem sem, pro vas neznami nebot hrajem od poloviny lonskeho roku, vzhledem k tomu ze sem v 15-16 letech hraval airsoft sem pro takovehle akce jako staveny, zatim nemohu rict zda by se cely nas tym mohl ucastnit ale pripadne bych se mile rad k nekomu pridal, tzv. preveleni k jine jednotce, nazvane treba tim ze sem byl odriznut od sve pri padu letadla Wink Prizpusobeni se podminkam jine jednotce mi nedela problemy, dulezitosti z me strany je: moralka, rozvaznost, disciplina,a podobne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Jeníku tak tahle hra je fakt moc zajímavá a určitě máme zájem se zůčastnit čekáme ještě na vyjádřění ostatních z našeho týmu, ale v podstatě takovoudle tour sme stejně plánovali na léto a Ty si s tím pak vyšel na světlo takže v tom nevidím problém. Jinak bych se chtěl zeptat jak to bude s dopravou. Mi to tam moc neznáme, ale kdyby někde poblíž shromaždiště byl vlakáč tak by to bylo super. Tenhle způsob dopravi by byl asi pro nás nejlepší.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No za SG s nama muzete pocitat pokud nas budete chtit Rolling Eyes Par HC jedincu se v nasich radach urcite najde.
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Euro



Založen: 24. 07. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Čejov

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:44 am    Předmět: Re: Letní vyvedení 08 Odpovědět s citátem

No55 napsal:
K dopravě podotýkám že akce bude začínat u vlaku a končit u vlaku aby bylo jednodušší vyřešit dopravu.


to Salfa
_________________
...S čerty nejsou žerty...

..::Euro::..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je to jasný mužeš s náma Jendo počítat. Veškerou komunikaci směřuj na velitele( Voves). Budem se těšit..
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mooooc pěkný, jak Forest nevím, velí teď Kúťa a veškerou komunikaci Fery Wink... já doufám že mě to časově vyjde... Evil or Very Mad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno ja uz na trampovani taky moc nejsem, jsem zlenivel. Ale s dobrou partou se to da.
Bylo by to dost narocne, se tahnout se vsim tim, ale docela me to laka.
Rozvedu to u nas a uvidime co ostatni reknou. Par nadsencu by se naslo, ale nevim.

Jinak koncept hry se mi moc libi, kdyz bude opravdu cely den co delat. I dkzy mozna budu rad ze si budu moc nekde na chvili lehnout.

Jen jsem nejak nepochopil proti komu by se hralo. Jeslti teda proti ostatnim tymum nebo by tam byl nejaky univerzalni nepritel, ktery by napadal tymy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery a ostatním koncept hry bude spočívat v tom že družstva budou sami proti sobě bojovat. Přikladem bude známa trasa na vrchol X počet skupin (týmů) 10 a čas T. 4ast skupiny se oddělí a bude mít za ukol vytvořit přepad zbývající skupiny jenž pujde po plánované trase než dosáhne vrcholu Laughing dělali jsme to zatím jen v pár lidech na ralsku a docela sme se vyblbli.. takže věřim že když se takhle bude prostřídávat nepřítele si vytvoříme sami prosti sobě..... další varianta je že část skupiny se ukryje dle mapy vytipovaných objektech zbytek najít a zničit.. atd. atd. nebude to ale jen boj nýbrž i trénik překonávání ruznejch překážek Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně něco jinýho než neustály dobývání bodu X pořád kolem dokola na milion variant. Už se těším. Doufám že to bude nepřerušená hra s tím že po celou dobu bude hrozit napadení nepřítelem.
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
akce zajímavá. je jasné, že je určená pro lidi, kteří jsou zvyklí být v přírodě a nést si s sebou věci na pár dní..

jedinej problém vidím ve vodě. tahat s sebou vodu na 3 dny (tři dny vysoké fyzické zátěže) není už ani HC, to je nemožné. z vlastních zkušeností vím, že je možné si vzít s sebou vodu na den, maximélně den a půl a i tak je to velká zátěž. proto by možná stálo za úvahu přizpůsobit trasu zdrojům pitné vody (studánky, prameny... pokud se tam vůbec nacházejí) nebo na trase rozmístit zásoby pitné vody v kanistrech nebo sudech ve vzdálenosti od sebe max. půl dne. tedy zajistit, aby bylo vody dostatek a nebylo potřeba jí s sebou tahat víc než řekněmě 1,5 litru.



Pokud se ti zdá, že 1,5 litrů vody je strašně moc těžký, tak v realu se váha výstroje může přiblížit i třeba 20 kg, takže spolu se spacákem a jídlem na tři dny ty čtyři kila vody nevidim jako problém. Jen pro informaci běžně běhám při bojích s 2,5 L camelbackem a nijak mě to nezatěžuje.

Jendo: ne aby tě napadlo vozit nějakou vodu leda za odměnu. to by tak hrálo aby si abstinenti chlemtali vodu a mi ostatní budem sušit hubu? ne!! Twisted Evil
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!


Naposledy upravil Voves dne po leden 28, 2008 7:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 7:52 pm    Předmět: Letní vyvedení 08 Odpovědět s citátem

a co takhle jedna či dvě ahce - boj o zásobavací konvoj , nebo o přistávací plochu

ubráníš = máš , kdyš ne tak máš smůlu

s úctou Rosi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Pokud se ti zdá, že 1,5 litrů vody je strašně moc těžký, tak v realu se váha výstroje může přiblížit i třeba 20 kg, takže spolu se spacákem a jídlem na tři dny ty čtyři kila vody nevidim jako problém. Jen pro informaci běžně běhám při bojích s 2,5 L camelbackem a nijak mě to nezatěžuje.


těch 1,5 litru je ok, výše jsem psal o zásobě vody na celou akci. mám s taháním věcí vlastní zkušenosti (treky v horách) a tak vim, že je pro mě ideální batoh tak 15-17kg. nikdy jsem ale s takovou zátěží nezkoušel "běhat po lese" (rozuměj učastnit se nějaké podobné hry) a myslím, že bych to ani nezvládl - prostě po několika málo hodinách nějaké ostřejší akce bych byl dead. proto taková akce není pro mě. ale fandim tomu nápadu a jsem zvědavej, jak to dopadne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No na ty tři dny to bude 4,5 - 6 litrů, ne? A pěšáci při boji a v akci s sebou taky nevláčejí plnou polní, tu s sebou vláčí při přesunu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ber to tak že je to bojový přesun Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar MG
Za TT cca 10 ks. Millitaryčundr....Muhehehe
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Damian
Pohanský Pes


Založen: 19. 07. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,zni "zabavne"skusim se otom unas zminit,tak snad nekdo pojede..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
citace:
Pokud se ti zdá, že 1,5 litrů vody je strašně moc těžký, tak v realu se váha výstroje může přiblížit i třeba 20 kg, takže spolu se spacákem a jídlem na tři dny ty čtyři kila vody nevidim jako problém. Jen pro informaci běžně běhám při bojích s 2,5 L camelbackem a nijak mě to nezatěžuje.


těch 1,5 litru je ok, výše jsem psal o zásobě vody na celou akci. mám s taháním věcí vlastní zkušenosti (treky v horách) a tak vim, že je pro mě ideální batoh tak 15-17kg. nikdy jsem ale s takovou zátěží nezkoušel "běhat po lese" (rozuměj učastnit se nějaké podobné hry) a myslím, že bych to ani nezvládl - prostě po několika málo hodinách nějaké ostřejší akce bych byl dead. proto taková akce není pro mě. ale fandim tomu nápadu a jsem zvědavej, jak to dopadne Smile


to Lopéz: Se spacákem a jídlem ne 3 dny + zásoba vody, to typuju že nepřesáhne 10kg.
Ale co je nejdůležitější - tohle není hra Twisted Evil
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
No na ty tři dny to bude 4,5 - 6 litrů, ne? A pěšáci při boji a v akci s sebou taky nevláčejí plnou polní, tu s sebou vláčí při přesunu.


to camel: To je jasný že třídení polní stačí, táhneš jen to nejdůležitější. To nebude bojivej přesun - Jeník trochu přehání Very Happy aleprůzkum a dobývání nepřátelského území Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, abych nešířil radostné zprávy, ptám se, zda jsou Ašáci také zvaní Smile

Naposledy upravil BR4DeK dne čt leden 31, 2008 1:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Se spacákem a jídlem ne 3 dny + zásoba vody, to typuju že nepřesáhne 10kg.


ok, nezapomeň si prosím před akcí svůj batoh zvážit. tipnul bych si, že bude mít víc než 10. neber to jako flame, je to jen co si myslím. kilo sem, kilo tam Wink

citace:
Ale co je nejdůležitější - tohle není hra


ovšem. říkej si tomu, jak chceš..

už k tomu nemám co dodat víc. chtěl jsem tím jen říct, že pokud bude možné po cestě doplnit vodu a tak nemuset s sebou tahat plnou zásobu, uděláte některým lidem radost. jiní si ji zase rádi potáhnou sami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si, že v létě za celodenního pohybu vypiješ určitě 3 litry vody za den. Takže s jídlem, pitím a další výbavou bych to viděl tak na 20 kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate