Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Letní vyvedení 08
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 5:42 pm    Předmět: Hit Odpovědět s citátem

Čaute, tak mě napadá, že jsem tu nikde nečetl jak to bude probíhat po zásahu. Jak bude řešené oživování? nebo plánujte HC jen na jeden život a potom rovnou domů??jako akce se mi to velice líbí a pokud by to šlo přidal bych se rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po zásahu zustává mrtvola ležet na zemi dokud neshnije Twisted Evil

ono je to braný spíš jako "čundr s více ukolama" tudíž po zrčitym časovym useku se mrtvoli oživej a bude klid zbraní a po vyhodnocení se bude pěšmo pokračovat dál terénem....

příkladem skupina 50 učástníků bude muset projít určenoucestou koridorem atd do místa x dle mapy. vybere se část lidí která dostane náskok aby se zakempila a připravila na přepad kde jí je libo ale aby to bylov trase.. zbytek po uplynutí náskoku bude mít za ukol tim prostorem projít.... v cíli se sejdou všiochni do nového ukolu plně živy....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 10:36 am    Předmět: hit Odpovědět s citátem

Super, to se mi hodne libi Smile Mas v planu to udelat zase jen pro urcite teamy a nebo bych se mohl zucastnit??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdarek panove je mozne se jeste prihlasit je nas pet a vybaveni mame a prezit ve volne prirode nam nevadi diky za odpoved venca
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě aby jste na akci nepřežili Very Happy
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ti dekuju za tvuj nazor ale me by spis zajimal nazor mg tymu to je pro me dulezitejsia jinak aby mg tym vedel o koho jde jsme byvali clenove paintball mylitary nachod
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

samozřejmě účast je otevřená... zatím je ještě brzy na nějaké výběrové řízení takže se lidi houfně hlašte... během následujících měsíců snad proběhne nějaký vytříbení. Zatim je to tady jenom orientačně kdo by měl zájem se týhle akce zůčastnit
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže co se týče přihlášení počítejte s tím že bude ještě nějáká uprava zásobníku a tak.. koketuju s myšlenkou max 50 kulí zásobník.. atd tak aby jste se nehlásili a pak nebyli překvapený Laughing počitejte s tim že ty pravidla budou muset nějáký bejt...

Jinka kdo chce jet nahlašte mi počet lidi do soukr zpráv... díky

Co se týče jednotlivcu bude to trošku problém neb je to děláný na utužení menších skupinek...(týmů).
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze za byvali nachodaky by to bylo minimalne sedm lidi urcite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
takze za byvali nachodaky by to bylo minimalne sedm lidi urcite


venco .. prezentujte se tady na military paintballu pod nejakym novym nazvem at v tom lidem nedelate gulas .. rikejte si treba babovci Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze uz jsme to zmenili s velkou pomoci patrase uz jsme udelali i novy tym jen nevim jak ti napsat do tech soukromych zprav nejak to nemuzu najit ale pocet je stejny zdavi tym žoldaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdarek panove tak jak to vypada s ucasti bude se neco konat jen jestli se mame nejak pripravovat zdar venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě se připravujte, doladíme poslední detaily a hodíme sem kompletní info.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cau lidi chtel jsem se zeptat jestli by jsme se mohli zucastnit teto akce.Team Zastavka Zlín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Takže co se týče přihlášení počítejte s tím že bude ještě nějáká uprava zásobníku a tak.. koketuju s myšlenkou max 50 kulí zásobník.. atd tak aby jste se nehlásili a pak nebyli překvapený Laughing počitejte s tim že ty pravidla budou muset nějáký bejt...

Jinka kdo chce jet nahlašte mi počet lidi do soukr zpráv... díky

Co se týče jednotlivcu bude to trošku problém neb je to děláný na utužení menších skupinek...(týmů).


Zdravim prosim tě Jendo chtěl sem se zepta jestli ti ode mě došla soukromá zpráva. Mě to nějak blbne a soukromý zprávy se mi ukládaj jako nepřečtené a nevim proč.
TAk to napíšu raději i sem. Na vivedení s náma mužeš určitě počítat trošku sme se rozrostli takže celkem 8 lidí.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdy už budou nějaky podrobnější informace?
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlčí smečka se teda jako nadšeně hlásí taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fajn...už se těšim...jen pár věcí:

Tedy mrtvoly ležej?

Jak to bude tedy s tou vodou? Mě je 16, skolioza patéře Laughing Laughing ale už trenuju, ale ulehčit každym kilem pro mě bude fajn....

A jedna věc co tu nikdo nikde nezminoval a nevím, jestli si na ní někdo vzpoměl: Jak chcete rozlišovat skupiny? Když by se posílaly vždy jiné vybrané skupiny, tak se to musí měnit a hafo práce kolem.

Otázka pyrotechniky?

Diky za info...
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych ty zasobaky jeste zmensil a to na dvacet at to ma trosku realny podminky pro vsechny mylitary hrace i pro nas z zoldaky nachoda co hrajem je se zasobakama na dvacet kulicek
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě by to bylo nejlepší, abychom měli všichni stejné podmínky, ale toho těžko docílíme. Já mám K-series 08 na 18, ale nevadí mi hrát proti větším zásobníkům. Jinak co vím, tak Venca z Náchoda psal, že mají na 20, a např. TT jsou také většinou vybaveni K-series. Takže vyhlídky jsou pěkné..

Co bych zde možná začal řešit jsou věci, tkeré si vzít s sebou a pak sestavit jakýsi seznam doporuč. věcí, aby někdo nezapomněl třeba spacák Smile a abychom věděli, jestli budee někde možnost dokoupit zásoby, nebo jestli všechno jídlo a vodu s sebou v báglu.

Pak také nějak domluvit plnění. Já střílím na mini-vzduch bombu v opěrce a mám 100 výstřelů na jedno plnění. Sháním teď malou potápěčskou, ale ví bůh, jak to dopadne. Tak jak to bude s plněním, jestli taky každý sám za sebe, nebo jestli budou zařízený nějaký zásobovací stanoviště.

Tak..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 5:46 pm    Předmět: SendwiCZ Odpovědět s citátem

Jo docela dobry napad napsat jak to bude s tema stanovistema. S tim ze ponesu vsechno dulezite sem se smiril, ale zajima me to CO2 precijenom behat s hasicakem asi nepujde...

Mam dotaz jestli brat veci tipu sekera,lopatka atd. jestli mate v umyslu zaradit tam scenare na nejake budovani zakopu a zakladen, vzit to neni problem jen aby to nebylo zase k nicemu, veci bdue uz tak dost.

jianc psal jsem MG do PM a nevim jestli to prislo. Bylo to ohledne registrace. Od nas by jelo minimlane 5 lidi
Jo a k tem zasobnikum, ne kazdy ma A5tku a nebo K - series takze 20kuli limit je asi nerealne kdyz se prodavaji min. 50tkove klasicke zasobnicky.
Zatim huhuahaaaa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja nevim hosi, ja sice nejsem zadnej velkej turista, ale vim ze kdyz de nekdo na hory na turu, tak ma na zadech megabatoh, v nem stan, spacak, vodu a zradlo na nekolik dni, obleceni na nekolik dni, nahradni boty, varic atd. a leze s tim klidne v tatrach po skalach. Ja to sice bezne nedelam, ale pokud chcete jet na podobnou akci, asi se budete muset smirit s tim, ze tam nebude zadny plneni a budete si s sebou muset vzit nahradni bombu, nebo pocitat kazdou ranu. Ono ty dve kila navic vas nezabijou. 5l vody je 5kg, takze kdyz si vemete vodu, 2x bombu a nejaky picoviny, mate tak akorat zaplnenej tridenni batoh a taktiku. A na vikend si nejak vystacite. A jelikoz si hrajeme na vojaky, tak byste asi meli kousnout, ze s tim denne ujdete 20-30 kilaku. A to rikam ja, co ho bolej nozicky Smile Kazdej druhej airsoftak se vam ted smeje, protoze oni to delaj 2x za mesic a vy se na to chystate jak na treti svetovou Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste ze jsem hral AS nez sem presel na paint Laughing
Jako 3 dny v terenu neni problem panove, navic pro lidi kteri to vyzkousi prvne je to dobry zazitek a neco noveho do zivota.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže po dlouhé odmlce mužu zase začít řešit problémy téhle akce. Laughing Takže
1) bude se nejspíš hejbat s termínem akce, přišla do toho svatba (naštěstí né moje Laughing ), a tu musim něják vyřešit. takže do konce tejdne se budu snažit najít náhradní termín pro tuhle akci. Počítejte nejspíš poslední víkend v červnu...
2)k vybavení, plyn možno doplnit bude ale jen velmi omezeně, a to na určitých místech kde bude sraz s doprovodem.. spíš počítejte s tim že tato možnost nebude....
3) zásobníky max 50 ran
4) kule neomezeně kolik kdo pobere, nebude možno doplnit
5) pyrotechnika bude možná, ale to ještě musíme probrat, určo bych chtěl zapojit do hry nějáký ten granát...
6) lopatku kdo má at si vezme..může se hodit
7) další věci moc nekombinovat, většinou co mám zkušenosti já tak na víkend vám stačí do báklu triko, svetr, 5xponožky, ešus, spacák, karimatku, nahradní bomba, kule, nuž, ohen, proviant voda. Na sobě máte maskáče, pevný boty, svetr.. co je mokrý většinou usychá na člověku Very Happy,

jelikož je to akce dělaná pro zdokonalení pocitu sounáležitosti tak moc rád nevdim jednotlivce.. pro ostatní to znakmená když někdo má problém ostatní mu pohomou...Takže muže se stát že Spas březnice budou mít ztrátu jednoho a budou ho muset dopravit na nějáké místo, jinak trestné body pro celý tým atd...

Začatek akce bude každému týmu sdělen čas kdy bude vyzvednut. (většinou to bude nádraží).. odvezen do lesa a po jednotlivci vysazen. (simulace výsadku) takže buzolu, gps, kompas každej by měl mít sebou. Na mapě (tu dostanete) bude vyznačeno seřadiště po seskoku, Vašim prvním ukolem je dostat celý tým na seřadiště odkud pujdeme k dalšímu ukolu, další ukoly budou vždy na místě podle výsledku předchozího to pro začátek....

Jinak v Bojovej čas by nikdo neměl sundat masku... takže cvičte mít masku na obličeji...
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborný nápad s tím výsadkem, trošku mi to připomýná Normandii den D, rád si to dam navostro a ne jen z pozice tel. diváka Laughing . Drobný dotázek, bude možno používat vysílačky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Výborný nápad s tím výsadkem, trošku mi to připomýná Normandii den D, rád si to dam navostro a ne jen z pozice tel. diváka Laughing . Drobný dotázek, bude možno používat vysílačky?


tohle jsme už odzkoušeli na 6km čtverečních a docela sme měli práci najít setkávací bod... vysílačky bude možno používat, ale ještě to upřesníme, ohledně výsadku si myslim, že to nebude mít vliv na výsledek neb je podstata dobře se zorientovat...samozřejmě tým se může setkat až na seřadišti...
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cool Tak se to tu pěkně rýsuje.
Jendo máš užnějakou představu, kolik bude max lidí Question Question Question
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LIGER napsal:
Cool Tak se to tu pěkně rýsuje.
Jendo máš užnějakou představu, kolik bude max lidí Question Question Question


max 60 lidí.... Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... a proč? ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
... a proč? ...

...koukám kluku jeden ušatá ty máš ze sybérky trauma? Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate