Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Mlží se maska

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jahi



Založen: 20. 01. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 9:40 pm    Předmět: Mlží se maska Odpovědět s citátem

Mlží se nám skla .... mam masku PROTO SWITCH s termálem ale nejsem schopen nic uhrát během 5 minut je totálně zamlžená kolegové v týmu mají singl sklo a je to totéž .Je to počasím v lednu -5 až + 8 stupňů a vlhko jako blázen ? Po hře jsem to umyl proudem vody - spláchnul jsem nějakou nemlžící vrstvu ? pomáhají nemlžící spreje ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to se ani nedivim, že se ti thermální sklo mlží. Umývat ho proudem vody není zase tak dobrý nápad. Rozlepí se ti obojlepka, která drží vnitřní a vnější sklo u sebe a thermální sklo potom nemá žádnej účinek. Ba naopak. Vlhkost se ti dostane i mezi skla, zamlží se ti mezi skly a dokud pořádně nevysušíš, nezahraješ.

Masky se singl skly se tvým kolegům mlžit můžou a nemusí. Záleží na hodně faktorech. Vlhosti vzduchu, tomu jak do toho kdo funí, jak se kdo potí, jeslti pod maskou nechává např. vlasy, zda používá s maskou třeba helmu, kde hraje (otevřený terén - budova), atd. Záleží opravdu na hodně faktorech, samozřejmě i na kvalitě masky. Znám dost kluků, kteří běhaji v tomto počasí s maskou se singl skly a maska se jim nezamlží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nekomu se masky mlzi , nekomu ne a to i u stejnych masek. resit to nejakym protimlzicim sprejem, kdyz se hodne potis asi moc nepomuze. Zkus nejaky elektro ventilator v nabidce pbshopu, nebo samodomo udelej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuža



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 5:39 pm    Předmět: Re: Mlží se maska Odpovědět s citátem

Já si sklo mažu tekutym mídlem a jeto v poho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vlastnim singl masku, sehnal jsem si ,,mejdlíčka,, z plynových masek. Ono to vlastně mýdlo neni je to spíše na bázi nějakého vosku či co, ale to je jedno.. Potřu si sklo, hadrem vyleštim-vytvoří se takový film z vosku-->mlžení skla neznam ani když se potim.. Mohu doporučit, ale sehnat je velký problém! Nezaregistroval jsem, že by toto bylo k prodeji a myslim si, že ani neni. Znam jednoho chlápka co je v záloze jednou za rok jezdí na nějaký voj. cvičení (nevim to je nepodstatné) a odtud je má...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Kuža: tekuté mejdlo jsem taky používal, ale pokud se začneš potit (běh apod) tak se sklo orosí, takže nevidíš..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vnitrek masky ostetrovat jen navlhcenym ubrouskem a pouze cistou vodou .. vnejsi stranu potom spec. pripravky .. popr se mi osvedcili navlhceny ubrousky na lcd monitory
jednou za cas je nutny masku (hlavne molitan kolem skla) "vyprat" (hlavne bez skla).. je nasaklej potem a pak nemuze maska dychat a poti se
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no pastras ma pravdu v tom kdyz se chodi casto tak to prani je opravdu na miste a ventilator je super vec vlastnim ho a pohoda i ve vlhku je to pohoda jen kdyby byli ty vetracky tissi ale muj prvni vetracek byl z pocitace ten nejmensi co delaj a devitivoltovou baterku na gume a taky fungoval a stalo to kolem trech stovek
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate