Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

DraXxus Frostbite
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 12:07 am    Předmět: DraXxus Frostbite Odpovědět s citátem

Zdravím,nemůžu najít nějaké slušné kule zkoušel jste nikdo tyhle? http://www.paintballshop.cz/zbozi/8619-frostbite-orange
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeden kámoš s nima hraje a je spokojenej. Teď si je budeme taky objednávat, tak uvidíme. Hra je za týden, tak pak můžu napsat vlastní zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem je objednal...jsem zvědav jaký budou Wink tedko jsem hrál s Titanium Premium (s melounama) a to bylo něco šílenýho trhnul jsem asi 3X za dnešní hru no šílený Rolling Eyes
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Titanium premium nejsou zimní kuličky. Někde jsem tu četl, že normální kule jsou nad 15 stupňů. Ale záleží i na zbrani a na tom jestli jedeš na vzduch nebo CO2. Koncem listopadu jsem hrál s "letníma" Toroball clasic při cca 10 stupních(možná bylo i míň) a netrhnul jsem ani jednu. A hráli s náma kluci co měli letos první zimní Torobally a trhalo jim to dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je mám doma,přišlo jich 5000 Shocked vypadaj luxusně-zkoušel jsem je doma na zahradě ale v akci zatím ne Cool tak jsem na to zvědav Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Romec



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec, hlásím se mezi spokojené odebíratele kuliček "Draxxus Frosbite". Hrál jsem s nimi v teplotách kolem nuly a žádný problém.. Zbraň: a5, AA, vzduch..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tedko jsme s nima hrály na akci a jsou přeeeluxusní maximální spokojenost bez jedinýho trhnutí Very Happy Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
celou zimu hraju jenom s Frostbite a PBS Premium a maximální spokojenost s oběma - žádné trhání i při maximální kadenci, kterou jsem schopnej umačkat. Je teda pravda že A5 jede na vzduch a vnitřnosti jsem vyměnil za jiné včetně těch v Cyclonu, ale jak říkám, super.
PS: Premiumky jsem používal i okolo 0°C.

EDIT:
Tak oprava, poslední Frostbite, koupený před 14 dny, se mi pekelně začali trhat v hlavni i v cyklonu. Nasypal jsem je kámošovi do flinty a to samý. Zkusily jsme je koupit přímo na hřišti a pohoda - tak asi něco špatně už z obchodu, jelikož se o ně starám jak o miminko (koupil jsem si kvůli tomu dokonce i teploměr s vlhkoměrem), nevěřím že jsem něco podcenil.
Navíc se mi při poslední akci kde jsem je přendal z tepla do zimy (cca +5°C) udělali fakt masivní plošky, radši jsem s nima hned přestal střílet. Nevím, nevím.... ale zimní kuličky by takhle na zimu reagovat asi neměly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdarec, dost jsi mě vyděsil - kde jsi kupoval ty Draxxusi frossbite - dneska jsem jich z Brna objednával 16tis. tak tak že jsem fakt vyděšenej - zatím samá chvála,ale tipnul bych to na nějakou podpásovku z obchodu proto se ptám kdy jsi je kupoval. díky za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci nic svádět na prodejce nebo ho nějak hanit, kolikrát si myslim, že ani oni nemůžou zaručit 100% podmínky pro transport do ČR. Navíc kuličky kupuju jenom tam (PBS Praha) a zatím nebyl problém. Snad se mi to už nestane....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se řadim mazi ty spokojené.
Dneska jsem s nimi vystřílel asi 1000 kousků (X7+CO2+RT) a ani jedna nepraskla. Plošky na nich taky nebyly. Nebyla moc velka zima (asi 9st.), jinak naprosta spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laux - díky za odpověď.Co se týká PB shopu netvrdím že by to bylo úmyslně,jen mě zaráží,že je to za poslední dobu asi po 3 co se tu řeší špatné kvalita kuliček, pravděpodobně přemrzlých a všechny byly z tohoto shopu.Jinak díky za i Srnovi za pozitivní hodnocení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, taky jsem měl tu čest vyzkoušet 1500kuliček Frostbite a byl jsem s nimi nadmíru spokojen. Žádné plošky, ani praskání v hlavni (EGO 2005 + HP). Zatím nejlepší zimní kuličky co jsem zkoušel.
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frosbity jsem zkousel taky na T98 s 16" AA a z tisice kousku se netrhla ani jedina, to je pravda. Ale s presnosti bych to zas tak suprove nevidel. Konkretne z me pistole mnohem presneji litaji Tomahawky winter. A to jak s AA na i z tovarni hlavne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no vcera jsem byl v brne v actionshopu a frostbity uz nemaji, meli lonskou varku a tu uz prodali tak jsem zvedavej, jak dopadne letosni, az bude..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co mám informace, tak snad první čerstvou várku by měli mít v listopadu. S frostbity mám velmi dobrou zkušenost.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No po minulom roku snad ani inu gulicku do gunu tuto zimu nedam. Minuli rok sme jej dali neskutocne zabrat a len sme cumeli. Vydrzala niekolkohodinovy pochod hnusnou fujavicou o teplote -15°C (v najvyssie polozenom bode) a ked sme ich pri ceste nazad pouzili, nebol ani napriek zvysenej vlhkosti od snehu ziaden problem... ani jeden zasek, skvela traektoria letu... proste super.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj uz jste meli letosni varku techto kulicek? jsou v poradku ?dejte prosim nekdo info. strilite s nima nekdo s hlavni AA diky Radek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo, jako vzdy, dokonale kulaty. kluci od nas z ni strilej z AA a v pohode
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jich minulou zmimu vystřílel 2000 a jen moc přesný nebyly. Sem tam to zahlo. (Xtra 07 + CO2)
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mi to přijde docela divný měl jsem je začátkem tohodle roku a rád jsem se jich zbavil sice byli pěkně kulatý ale měli malej průměr a z AAčka lítali každá jinam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

abych nelhal, nestezoval si nikdo ze by to byl nejakej shit
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem byl rád, že jsem se jich zbavil - jak říkal Rajko, malej průměr a přesnost nic moc. Jak v AA tak v HammerHead.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jak tak na to koukám, tak asi nakoupim na tuhle zimu Toroball Ice Winter.. Minulý rok jsem vsadil na Frostbite a teda nic moc. Confused
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co člověk to názor, ovšem nezapomínejte prosím na fakt, že i dobrá kulička bude v blbé hlavni střílet šejdrem.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky




Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověče nezlob se na mě,ale meleš nesmysly - hlaveň sice udělá nějakou +- změnu ,ale že by to bylo tak markantní to teda není.Blbá kulička bude blbě lítat jak z hlavně za 2litry tak za petistovku.Bojužel mi připomínáš jednoho kluka u nás v týmu, který si koupil špica hlaveň a myslí si že nad něj není.Když ale přijde na střílení tak při změně hlavně na jeho zbrani (a to je progresivka za 600kč - a jeho dvouprůměrovka za 1800 ) rozdíl nepoznáš - pak ti nezbyde, než plácat kraviny o hlavních, aby jsi se ujistil, že to nebyly vyhozené peníze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by musela bejt ta hlaveň vohlá, aby ti to z ní střílelo šejdrem... V lepší hlavni je rozdíl jen ve kvalitě, přesnosti, povrchu atd, takže se zmenší rozptyl, ale drahá hlaveň je podle mě až moc přeceňovaná věc, kterou stejně ve většině situací nevyužiješ, protože největší potenciál je v elementu mezi zbraní a zemí, pak v kuličkách a teprv potom v hlavni a v dalších píčovinách jako regulátor, bolty....
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říkám, co člověk to názor. Já mluvím ze zkušenosti.
Před časem jsem ke své SP1 pořídil 18" interceptor od OPSgear. Nebyla to křivá hlaveň, nebyla bouchlá a určitě nepatřila mezi nejhorší. Blaze - carbon střílela dobře, ale jinak všechno, co jsem do ní nacpal lítalo víceméně blbě, s příliš velkým rozptylem či rychle dropovaly (All Star zelené i žluté, Frostbite, Nightmare...). Přehodil jsem na tovární 10" hlaveň a měl jsem s těmi kuličkami lepší výsledky.
Teď střílím nějaký ten měsíc s 16" AA a naprostá pohoda, mnohem přesnější soustřel a dostřel se také zvýšil. Proto, když radím, že je třeba si dát pozor i na výběr hlavně, neznamená to kupovat hned Hammerhead, ale dát si práci se zástřelem i několika druhů kuliček a vybrat nejlepší kombinaci.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když do hlavně ty kuličky nepasujou, tak pak neni problém v hlavni ale v kuličkách...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 12:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Když do hlavně ty kuličky nepasujou, tak pak neni problém v hlavni ale v kuličkách...


Přesně tak pokud jsou kuličky nevhodného průměru (větší nebo menší) tak se to musí dohánět jinak například jinými finy nebo schánět kule s tím správným průměrem a osobně si myslím, že je jednodušší si připlatit za hlaveň s výměnými finy než na malém Českém trhu schánět kule s tím správným průměrem a o kulatosti nemluvě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate