Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder vs. Tippmann
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fremen napsal:
kupujou ho, protože je levnej a už v základu vypadá jak samopal,jen kdyby střílel jak Tippmann


zdar, ty doby.ku Cool ty uz ses zhulenej ne ?? co myslis tim "strilet jak timpan" to jako ze ten zvuk je jinej? nebo kadence? nebo rezonance tech plastuuuu..... ? .............nebo to louskani bobuli ???


PS.: musel jsem si rejpnout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to cofey:
bud v klidu...grafoman nejsi.....grafoman je hellboy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:

Čau.

Možná nerozumím. Myslíš jako to počítání lidí kteří preferuji Tipp. vs. lidi co preferují Spy.?
Jako tím myslíš že většína těch co maj napsaný Spydery by chtěla Tippmanny ale kačky jim to nedovolily?
Je to sice možné (naopak tuto úvahu bohužel aplikovat nejde Smile ) ale pochybuju o tom. Možná na to mám jinej pohled díky věku a finančnímu zázemí, ale pokud bych chtěl dražší kvér tak bych prostě dýl šetřil.....
Ale možná máš pravdu Ty.
Cofey

Zhruba tak nějak jsem to myslel. Píšu to zvlastní zkušenosti a i několik lidí od nás začínalo se Spydery a teď přecházejí na Tippmanny. Ale jak jsi psal nejlepší by bylo nějaký hlasování o nejoblíbenější zbraň. (a to to nemusí být jen tippmann nebo spyder.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Pěkně se to tady rozjelo, tak přidám i svůj názor.
Spyder jsem si koupil kvůli ceně a tippmann mi přišel na "obyčejný" střílení moc drahej. I když pošilhával jsem po něm.
Teď když už nějakou dobu hraju militárko zase přemýším o tippmannovi, přesněji po A5.
Podle mého názoru je A5 jak funkčně, tak samozřejmě i vzhledově, na vyšší úrovni (pozor srovnání s TLX a XTROU). V akci jsem viděl i MR3 a moc mě nenadchla. Rozborka je velmi složitá, moc extra to nestřílelo, navíc velká hmotnost. Kámoš, který s ní hraje bude kupovat A5 (jen tak pro úplnost).


Zdar.

Jo, řekl bych že rozborka každé zbraně s okem (MR3) je velmi složitá, ale A5 oko nemá takže to až tak moc asi nejde srovnávat. Pro pořadek - MR3 jsem viděl jen na obrázku Smile
MR2 je taky těžká jak sviňa - myslel bych si že zarytí military hráči v tom budou vidět spíš plus jako přiblížení se reálu (osobně jsem se jednu chvíli zabýval tím že jí odlehčím demontáží plechů nad pažbičkou který jsou tam fakt jen pro parádu ale nakonec tam jsou pořád )

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 12:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

migus napsal:
to cofey:
bud v klidu...grafoman nejsi.....grafoman je hellboy Laughing


Jo, já si právě říkal že s ním založím grafomanskou sekci .... Laughing

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 12:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele chlapci, tyhle flame war jsou totalne o hovne, sice se nad tim da dobre zlepsit nalada ale nikam to nevede. Cofey, zkus prosim pouzivat normalni font pokud nechces neco primo zvyraznit, pro nas co jsou jiz starsiho data narozeni se to uz blbe cte (:

ohledne srovnavani tipmann vs spyder si nemyslim ze se to da srovnavat v textech na foru, kazdy kdo vlastni nejakou zbran a je sni spokojen si ji bude hajit, spis bych doporucil ve chvili setkani na nejake hre si kvery zapujcit a postrilet si nebo i "se" z nich a pak si delat nazory.

tipmanisti budou asi tipmanny milovat a to same spyderari budou milovat spydery. Navic kdo ma tipmann vi proc ho nemeni Laughing Laughing Laughing preci jen ta flame je celkem vtipna Laughing Laughing Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 12:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey: Na me nemas Smile

Ja bych rek, ze 98 je maximalne na stejny urovni jako MR1. V zakladu je dokonce podle me horsi. A5 je trochu lepsi, jenze stoji 2x tolik a to si musis koupit hlaven a pazbu, takze 3x. A strili jen o malinko lip. Zkouseli jsme to a rekneme ze A5 ma na 35m stejnou presnost jako MR1 na 30. A co se poruchovosti tyce, ja osobne jsem zatim mel min poruch nez Tippmannisti od nas. Porad jim nekde neco unika, nepo praska. Me zatim prasklo jen kolinko za pade.

A treba u me rozhodne o prachy nejde Wink koupil jsem si to, protoze se mi libila a vylozene jsem nechtel Timpana, protoze toho ma i vratna u nas v praci Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 1:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Cofey: Na me nemas Smile

Ja bych rek, ze 98 je maximalne na stejny urovni jako MR1. V zakladu je dokonce podle me horsi. :


bohuzel velkej big bullshit, v cem je horsi? rekni me aspon dve veci, v cem je horsi nez spyder krome ceny?
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 2:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor! Rikam, ze lepsi je Spyder MR1, ne Spyder Victor a spol. To vy to tady porad hazite do jednoho pytle. A novou extru jste podle me taky nikdo nedrzel v ruce, protoze to vubec neni spatna buchacka.

No a co se tyce te T98 - s mnoha lidma co ho meli sem hral a vzdycky kdyz si pred hrou zastreluji bouchacky, strilej na nejakej malej cil, tak pokazdy kdyz nekdo s obycejnym, zakladnim T98 strilel na stejnou vec jako ja, tak sem se trefoval vic. Tecka.

Jo, kdyz si koupi delsi hlaven (kterou ma MR v zakladu) a dalsi veci, tak mu to mozna bude strilet lip, ale v zakladu s tou desitkou, nebo co tam je to je podle me bida. Ale ty rozdily jsou stejne minimalni.

Co se ceny tyce, okamzite po vydani MR1 klesla cena T98 na 4600, takze zadnej mega rozdil v tom neni.

Ale podle me je tahle debata taky docela marna. Jen mi vadi, jak se tady majitele Tippmannu obouvaji do zbrani, ktere zrejme ani nevideli a mysli si, ze jsou stejne jako Victor z roku 2000. Viz Chronic a jeho argument, ze MR1 ma centerfeed a je z umely hmoty.

Rozdily v PB zbranich jsou v radech metru co se tyce dostrelu a desitek centimetru co se tyce presnosti a podle me stejne nejvic zalezi na kulickach. A pokud nekdo chce delat machry a opravdu videt rozdil, asi si bude muset koupit neco sportovnejsiho okolo padesati tisic Wink

Ja si proste menecenne s MR1 nepripadam a nemam pocit, ze clovek s A5 proti me ma nejakou zasadni vyhodu. A zazil jsem uz asi vic poruch A5, nez Spydera.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To Hellboy : vy nechodíte spát vy šílenci,nebo co?To,že Tippmann v základu střílí blbě,ví i každý tippmannista a myslím,že to nepopírá.Ale jestli bude lepší Tippmann 98 např. s 16" AA bez dalších upgradů,než ta tvoje MR1 s tou samou hlavní na to bych si nevsadil.Asi to bude chtít otestovat.Fakt je,že poruchu jsem já osobně neměl žádnou,taky nevím,co by se tam mělo porouchat,když jsou uvnitř 4 součástky Smile.No,brzy ten rozdíl asi poznám sám,protože uvažuju o koupi A-5ky.Spyder si ale nechám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kokotska debata Twisted Evil je lepsi windows nebo Linux ? AS vs PB ? Military nebo sport ? pokud neprovedes konkretni srovnavaci testy, asi tezko se doberes vysledku . Vetsina z toho co sem pisete sou dost subjektivni zalezitosti. Malokdo si necha kydat na svou zbran hnuj, a tak si nemyslim, ze by to melo rozumny konec Cool . A nejsem si jist, ale hlasovani muze zalozit i obycejnej user.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vojtech napsal:
kokotska debata Twisted Evil je lepsi windows nebo Linux ? AS vs PB ? Military nebo sport ? pokud neprovedes konkretni srovnavaci testy, asi tezko se doberes vysledku . Vetsina z toho co sem pisete sou dost subjektivni zalezitosti. Malokdo si necha kydat na svou zbran hnuj, a tak si nemyslim, ze by to melo rozumny konec Cool . A nejsem si jist, ale hlasovani muze zalozit i obycejnej user.


Windows !
PB !
Military !

Ještě nějaké takhle jednoduché otázky? Laughing

Hnůj na některé zbraně tady kydal akorát Chronic.....

Hlasování založeno (ale určitě dopadne špatně.....) Confused

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To máš fuk jak dopadne,je fakt,že je to stejný jako když se někomu líbí japonský auta a druhej říká,že jsou to sráče a nedá dopustit na německý. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tady jeste jednou nacnu tuhle bezvyznamnou debatu. Pripravte si kameni Smile Vcera jsme u nas ve Swiss Quality Control s kuchařem Tonym a Horstem Fuchsem probirali poruchovost zbrani. Mame 4x A5, 5x MR1, 2x Xtra. Behem pulrocniho prakticky kazdotydennho hrani jsou vysledky poruchovosti zbrani asi nasledujici:

Fatalni poruchy MR1 a Xter s nutnosti zbran rozebrat a neco opravit: 1

Poruchy A5: nespocet, skoro neni tyden aby nekomu netrhala vsechny kule, nestrilela davkama, unikal vzduch, prasklo neco v Cyclonu, nebo jina podobna patalie.

Nutno podotknout, ze skoro vsechny A5 jsou docela dost upgradovane, prave proto, ze majitele doufali, ze vymenou boltu za lepsi to prestane trhat kule apod.

Za 7 mesicu hrani s MR1 mi nepraskl ani jeden O krouzek, rozebiral jsem ji jednou a kuli trhnu pouze kdyz strilim moc rychle a nestaci mi spadnout do zbrane. Olejoval a cistil jsem ji asi 5x, protoze jsem liny prase.

Velke problemy ma jen kolega s MR2 a to takove ze bych ji poslal do zarucni opravy a nebral bych to jako typicky vzorek.

Taky sem slysel, ze nova Xtra je z mekkeho kovu a po par rozebranich se ji strhnou zavity. Nevim, ale i kdyby to byla pravda, tak nevidim duvod ji rozebirat, ja to delal jednou a srouby sem taky utahoval jen jednou.

Preberte si to jak chcete, ale ja na tolik opevovanou robustnost, spolehlivost a jednoduchost Tippmanu prestal verit. Pisu to sem proto, ze v debatach na toto tema casto zazniva jako plus pro Tipp a minus pro Spyder vetsi spolehlivost. V teamech kde maji vsichni Tippmanna jim asi prijde normalni, ze se obcas neco posere, my to mame na pul a nam spyderistum to moc normalni neprijde.

Vim, ze zase budu za blbecka chytraka co tady je tejden i s cestou a pri prvni prilezitosti kdy za mnou nejakej Tippmannista prijde okounout ten zazrak za tri litry se mi to vysere Twisted Evil , ale proste mi to neda se s vami o tohle podelit a zeptat se i na vase zkusenosti.

PS: Mimochodem nemecky auta jsou pekny srace, neni nad japonsky Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale panove, nejlepsi auta jsou prece francouzsky Laughing

ad Spyder - mam Rodeo rok a pul, kupoval jsem ho pouzity a ze by se mi nejak sralo taky nepozoruju... jednou trhla kule tak, ze k rozebrani a vycisteni byly potreba kombinacky (shit happens...), a jednou povolena hadice na CO2, ale to se asi nepocita, kdyz mi tu hadici slapnul slon Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den Very Happy .

Ty auta jsou nejlepší italský, to ví samozřejmě každý.

add Spyder - mám MR2, dokud jsem do ní nezačal vrtat (upgrade ventilu a úderníku) tak mi z cca 4000 kulí trhla 6 nebo 7 ks.
Včera když jsem byl zkoušet ty upravený střeva tak mi to roztrhlo 2 koule z 140 (Chronic) a 0 ze 140 Ink´d (Chronici jsou do hlavně tak akorát, Inky propadnou téměř bez odporu-minimální tření) a je to zřejmě příliš vysokou UR - byla nastavena na minimum, takže řešením zřejmě bude změna pružin úderníku a ventilu.
Jinak maximální spokojenost, neměnil bych.
Viděl na můj vkus příliš často majitele Tippmannů při čištění uprostřed bitvy.
Mě se to v boji stalo 2x, stačilo protáhnout lauf a zase to lítalo tam kam mělo. Zbytek trhnutí byl při nastavování UR a hledání správných koulí.

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No,taky co by se na Spyderu mělo posrat?Vždyť je tam všehovšudy asi 5 dílů,z toho pohyblivý 2(když nepočítám jehlu)a uvnitř 5 O-kroužků(no,já jich tam mám 7 Smile).Maximálně může nějakej rupnout,což je banalita,ale ani to se nestává,pokud se to aspoň trochu maže.Já mám TL-X a zatím jsem měnil jen hadičku na CO2,ale bylo to tím,že jsem ji zlomil.Kuli jsem ještě netrhl a to jsem jich z toho vystřílel pěknejch pár tisícovek.
Jo a Hellboyi,s těma autama máš svatou pravdu Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja kdyz vidim po okoli jak co strili tak muj nazor je Kdyz je spravna ustovka a kule fungujou obe zbrane super. Laughing A kdyz ne tak se serou obe! Muj syn ma Spyder MR2 ja Tippmann A5 a oba by jsme nemenili a jsme stastny. Taky nam boum dvoum chvili trvalo nez jsme to vychytali a ted oba bez problemu!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Jeste jen dodam malou nevyhodu co se stava klukovi, ze kdyz rychle bezi nebo dostane ranu do zasobniku tak tam praskene kule a jak se ostatni obali barvou tak uz nepadaji rychle do zbrane a trhne se v zaveru dalsi. To je jediny problem co vidim. Ale neni to casto!!!! Kdezto ciklon na A5 to schrupne a strili dal. Tim padem mam sanci dohrat hru. Pak cistim taky. Tim nechci rict ze Tippman je lepsi. Strilim s nim chvili ( tak 5tis kuli) a cas ukaze.
CHTELO BY TO TAKY NAZOR NEKOHO NESTRANNEHO Z PUJCOVNY KTERY OBE ZBRANE PUJCUJE DELSI DOBU AT SE KE KVALITE A SPOLEHLIVOSTI VYJADRI. Si myslim ze by to mohlo byt objektivni
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mib



Založen: 01. 02. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 4:24 pm    Předmět: LOPATO Odpovědět s citátem

Chronic napsal:
Nehodlám se tady s nikym hadat. Za svym nazorem si stojim a ten zni "Spydery obecne jsou sracky" - vice uz k tomu nemam co rict. Jestli se uvidime na Aleji, muzem si testnout kvéry. BB

(jo a nemusis psat modre :X )


Sám máš sračky místo mozku. Prvně se zamysli jestli z tebe ten kus novodurový roury dělá fakt takovou zelenou gumu jakou se cítíš. Wink

PS: obecně jsou kvéry jiný značky než máš ty sám sračky, že bobe

ADMIN: dodržujte pravidla diskusního fóra. Děkuji
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=514
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim,
Měl jsem obě značky zbraní a říci mohu toto:
Tippmann A5:
Obrovská výhoda je cyclone, který nahrazuje elektrický zásobník. Nestane se, že zbraň vystřelí naprázdno. Kydž jsem měl základní hlaveň, tak se mi občas nějaká ta kule ve zbrani trhla. Jednou mi vlítla barva až do cyclone, takže jsem musel kompletně čistit (10min mezi hrama). Teď mám AA 16" a zatim se mi žádná kule netrhla. Ke spolehlivosti. S A5 jsem zatím neměl vůbec žádný problém. Ani s CO<sub>2</sub>, ani s žádnými O-kroužky, prostě nic. Další + je ten, že zbraň se dá kompletně rozebrat bez nejemnší námahy a veškerou údržbu si dokáže hráč udělat sám.

Spyder TL-X:
(myslím, že se klidně může rovnat s MR1 či xtrou, alespoň v ohledech, které v této diskuzi zohledňujete)
Výhoda zbraně je jednoduchost, nízká cena, 'dobrá' hlaveň v základu, možná nižžší váha. Neváhoda je absence kolejničky na kolimátor. Zbraň střílela dobře, pak s vrtanou Armson hlavní a chronikama ještě lépe. Jen jednou jsem měl jeden větší problém, kdy jsem ji musel poslat do servisu na přetěsnění. Jednou mi závěr roztrhl kuličku ( 1 z cca 10.000 ). Zbraň pak byla nepoužitelná a musel jsem okamžitě rozebrat a kompletně vyčistit. Jinak také žádné velké problémy jsem s ní neměl.

Důvody, proč jsem přešel na Tippmanna:
Vadil mi centerfeed, absence kolejničky. Chtěl jsem zbraň, která se dá pořád vylepšovat jak funkčne, tak opticky. Zaujala mě rozborka, cyclone, velké množství upgrade.

Nezobecňujte prosím tyhle výroky na všechny tippmanny a všechny Spydery. Podle mého má každá zbraň něco do sebe a když si jí majitel pořádně vyladí, najde si hlaveň, která mu vyhovuje a kuličky, bude spokojen s jakoukoliv značkou.

Na závěr pro Hellboye:
V naší partě májí 5 lidi spydera (stará, nová xtra, TL-X, Icon Z-totožné se spyderem v rozborce, victor 2) 4 lidi tippmanna C98 (nikdo ne v základu) 2 lidi A5 a 1 WGP. Potíže nemáme NIKDO. A když už se něco objeví, stane, je to záhy vyřešené, opravené a když už se něco stane, není na vině značka, typ zbraně, ale spíš výběr kuliček, zanlost zbraně a udržba a somozřejmě chování se ke zbrani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se zapojím do hádky.
Mám jak Rodeo tak X7mu a musím teda říct, že timpán za mě žádného zabijáka neudělal Confused . Ale jsem s ním daleko větší fešák.
A teď ten zásadní rozdíl: Vystihla ho moje slečna, když říkala, že " tahle pistol(X7) je lepší naž tamta druhá pistol(Rodeo)". Laughing

Pokud chce bejt někdo pinbálovej zabiják stačí na to Xtra s dlouhou hlavní a hlavně chodit na tréninky Very Happy .
příklad: Náš největší čert má Xtru a v pohodě si mě vyndá, ať si mávám s Timpánem jak chci. Shocked
ALe pokud si chce někdo koupit mazlíčka,do kterého bude pravidelně ukládat svoje penízky, Timpán je nejlepší řešení Wink . Já to tak udělal a penízků zatím nelituju.

A poruchovost? To sou všecko blbé řečičky u obou zbraní. Pokud má někdo svůj guníček, tak mu těch pár korun za nové tesnění nebo semhletámhle šroubek nebude vadit přeci, ne?
Až teda na X7mu, na kterou furt nejsou v ČR díly(a to je k posrání) Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak si téže plknu do této diskuze:tak že,mám E99 a MR1.... E99 si půjčuje kamarád Artii a za celou éru této zbraně rupnul jeden o-kroužek ve zbrani a asi 3x na flašce(ale to se cem asi nepočitá) a na MR1 zatim vůbec nic a rozdělanou sem ji měl pouze 2x a z toho jednou nechtěně Laughing ,když jsem zjistil že natahovací kolik zbraně je zároveň i vytahovací!!!! Cool Laughing a i když má MR1 natahování zvrchu,tak můžu potvrdit,že dovnitř se zas tak bordelu nedostane................tak a teď sem si MRku pochválil a na nejbližší akci se po*sere!!!to je tak většinou!! Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mib



Založen: 01. 02. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky si tu hodím jeden bezvýznamný názor: nejlepší jsou stejně vobyč elektrický spájdry ... levný, rychlý jak blesk, divný, nezničitelný a emm už sem říkal že sou levný levný Very Happy . Kdo nebazíruje na military vzhledu a nemá financ je el. spyder lepší volbou než stejně drahý a pomalý semi typpmany.
PS1: v nouzi poznáš přítele, jmenuje se pan Fullauto Cool
PS2: apropo kdyby real guny střílely kuličky s barvou a byly na co2 tak by na tuty vypadaly přesně jako spyder Laughing vím to naprosto jistě!
_________________
www.xwings.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate