Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Kolimátor - rada pls.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Joshua



Založen: 03. 07. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 8:27 am    Předmět: Kolimátor - rada pls. Odpovědět s citátem

Zdravim všechny. Tak zbraň uz mám vybranou - MR1. A vážně se těším Very Happy . Teď bych rád nejaký ten kolimátor. Nejlépe nejaký, aby se dal na kvér pridělat bez úprav, dokupování lišt a aby stál tak do tisíce Kč. Má někdo nějaký tip, prosím? (popř. levnější s lištou...) A taky se chci zeptat, máte někdo zkušenosti s někjakými lasery např. http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=2789-AAA-AA (vím, že to prozradí polohu střelce, ale jen tak se ptám) Smile Děkuju. Ahoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle téma tu už někde je.Pokud máš ale MR 1,tak budeš muset ty raily stejně koupit,nebo vyříznout pažbu.Jinak se přes masku k tomu kolimátoru nedostaneš.A úplně stačí ten kolimátor za 950,- (Red dot 30 mm)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno,MR1 mám a mám jak lyžinu (nutno zkrátit a upravit!) ,tak vyřízlou pažbu.....l
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joshua



Založen: 03. 07. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou "vyříznutou" pažbou je mi to jasný... Tam problém nebude. Spíš právě nevím s tím kolimátorem. Nechce se mi (a ani na to ani nemám finance) kupovat ta lišta... Jak jsem pochopil, tak to ale bez ní prostě nejde... Sad Nemohl byste mi tedy ještě někdo poslat odkaz přímo na tu konkrétní lištu, ať nekoupím nějakou blbinu...? Děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno,já na tom sice kolimátor nemám,mám tam miřidla,je to vidět na obr.
http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=139&img=4&dir=1

a lišta tam pasuje tato....
http://www.paintballshop.cz/zbozi/4601-action-higher-scope-mount-base
a jináč adr. na levný kolimátory je....
http://www.miridla.prodejce.cz/

Cool
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joshua



Založen: 03. 07. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za radu a odkazy děkuju. Ještě by mě zajímalo to s tím laserem... Měl jste to někdo? Přeci jenom to stojí 150 a jelikož momentálně nemám financ, tak bych s tím prozatím vystačil... Cau.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SARIN



Založen: 27. 09. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Uh. Hradiste

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 2:08 pm    Předmět: laser Odpovědět s citátem

taky sem s laser zamerovacem chtel koketovat, ale kdyz vemes to ze je to u nas zakazane, a taky asi by moc dobre nedelalo kdyby i nechte nekomu posvitils zblizka do oka sem se na to vyprd, a koliminator je diskutabilni, zalezi jakym stylem a kde hrajes. ja sem mel kolimos namontovany a vlastne sem ho nikdy nepouzil. nejlepsi jsou podle me klasiceke miridla a pri prilis akcni hre stejne strilis podle toho kam kule leti a je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laser je na prd,to je tak maximálně do budov a ani tam to pořádně nevyužiješ,venku to není vidět.Kolimátor využiješ hodně,zvlášť,pokud do něj nebudeš koukat jako husa do flašky,ale oběma očima.Rozhodně je to rychlejší a pohotovější,než klasická miřidla (která navíc obvykle nejdou seřídit).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas se Sarinem. Domnívám se, že na ty vzdálenosti co se střílí a s ohledem na "přesnost" střel plus mínus 5 až 50 cm (já vím, jak u koho Smile), když k tomu připočítám, že stejně na větší dálku zvedám víc hlaveň aby vůbec kule doletěla, je kolimátor zbytečnej. Zkusil jsem ho na pár her, odmontoval a vůbec mě nechybí. Toť však můj osobní názor. Jiní lidi na kolimátor zase nedaj dopustit. Myslím že každej se nakonec zařídí dle toho co mu vyhovuje, stejně jako v ostatních věcech.
A laser fakt za denního světla po pár metrech nejni skoro vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky záleží co si koupíš za lejzr.

ty co tu uvádíš sou spíš hračky pro děti. co by si taky čekal od laseru za 100Kč. taky sem na to koukal ale nemám v to důvěru

lasery na zbraně se prodávaj od 50 do 700 USD a vsadil bych se, že pokud by sis pořídil ten za 700 tak bys s tim mohl krájet lidi jako jedi případně Luck SkyWalker Very Happy
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steag



Založen: 07. 06. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JA souhlasím s odpovědi co tu je pač sem si ho jen pro zkoušku zakoupil a máto silu silný žárovky ale nikde nevidíš tečku ani ve dne ani v šeru takže mimo toho kabelu s mikro spínače jeto shit jestli jsis vzpomněl na el. ukazovátko no a to je vidět o fakt moc víc tak si ho kup a nech si to předelat na mikro spínač k spoušti nebo na rukojeť a ten držák neni nic světoborného ja osobně bych to přidělal na hlaveň a bylo by .Ale seš pak pekelně vidět ,takže narane, nemyslím že by to bylo něco moc až tak nutnýho.Ale jeto jen muj nazor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
Taky záleží co si koupíš za lejzr.

ty co tu uvádíš sou spíš hračky pro děti. co by si taky čekal od laseru za 100Kč. taky sem na to koukal ale nemám v to důvěru

lasery na zbraně se prodávaj od 50 do 700 USD a vsadil bych se, že pokud by sis pořídil ten za 700 tak bys s tim mohl krájet lidi jako jedi případně Luck SkyWalker Very Happy


osobne laserum moc nerozumim a porizovat ho nebudu, pac nechci nikomu vypalit sitnici, ale tohle myslim bude "videt" i ve dne, alespon na paintbalove vzdalenosti urcite Smile : http://cgi.ebay.com/532nm-Green-Laser-Sight-Scope-2-Switch-20mm-Rail-Mount_W0QQitemZ190128260645QQihZ009QQcategoryZ106974QQrdZ1QQcmdZViewItem
a pokud se to nekomu chce studovat, tak popis druhu laseru je tady, ale ja to cist nehodlam Smile http://www.lasermate.com/DPSSLasers.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joshua



Založen: 03. 07. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za rady díky. Na ten laser se vykašlu - hlavně z důvodu tý bezpečnosti... Na 90 % pořídím jen mířidla a až se časem nachomejtnu k nějaký zbrani s kolimátorem a bude mi to vyhovovat, tak se do něj pustím. Ještě jednou díky a čau.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mechanický mířidla jsou na nic.
ty peníze radši vraž do munice a natrénuj si střelbu.
u mechanickejch mířídel se to má tak buď vidíš ostře mušku a neostře cíl a nebo vidíš ostře cíl a neostře mušku.
mířidla se používaj na delší vzdálenosti což u PB nehrozí
a hlavně musíš koukat kam ti lítáj koule! a když máš jedno voko zavřený a druhym mžouráš na mušku tak to prostě nevidíš.
ušetří si prachy a zklamání a žádný mířidla nekupuj!
já na svý A5ce mířidla mám ale střílim líp když prostě koukám kam ty kule lítaj než když mířim
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mechanické mířidlo? Mám to mířidlo od Trinity, na kterej dáš z boku kolimátor a můžeš si vybrat přes co chceš koukat. Je to pecka, když jsem objednával, myslel jsem, že to bude větší šunt, ale je to podle mého nejelpší varianta railu + mech, mířidla v jednom. Hlavně oproti m4 mířidlu, na které musíš ještě dokupovat lyžiny a pak máž možnost koukat stejně jen přes jedno z mířidel. Jo a jednu malou výhodu co to má, můžeš mít standartní zásobník a průhled kolimátorem máš furt čistej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš napsal link na ta mířidla od Trinity? Mrknul bych na ně. Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballshop.cz/zbozi/7013-handle-with-side-weavers
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miřidla ve stylu M4 jsou na nic bez mušky M4 a i tak je to na prd,protože u originálu je stavitelný nejen hledí v nosném uchu,ale i muška..Kdo někdy střílel s reálnou M4kou tak to ví.Funguje to jako dioptr.Není pohotovější a jednodušší miřidlo,než je kolimátor,koukáš do toho oběma očima a kde je tečka tam to je.Proč by se to tam asi jinak dávalo.Základ je,nečučet do toho jako husa do flašky jedním okem.Mám doma reálnou zbraň s kolimátorem OKO (Samopal vz 58 ) a když to porovnám s klasickýma mech. miřidlama,je to nebe a dudy.Mechanický miřidla jsou dobrý,když chčije a přes mokrou masku a mokrej kolimátor je blbě vidět tečka....co se týče mechanických miřidel,ještě nikdo nevymyslel nic lepšího,než mušku a hledí,případně mušku a hrubé hledí a u brokovnice šínu a mušku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda napsal:
.Mám doma reálnou zbraň s kolimátorem OKO (Samopal vz 58 )


mas skutecnej SA 58, nebo jednorannej hermex 58? Jestli mas koktavou 58, tak jaxe ti povedlo vydyndat vyjimku?

Uvazuju, ze bych si taky koupil na strileni Hermex, ale za jeho cenu mam 2x SA 58, ale mam strach, ze vyjimku mi nikdo neudela Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to automat...jednoranný (zásobník normálně na 30,ale nedává to dávky).Mám to už dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to mozna je jugoslavska vyroba, pac hermexy se tak dlouho nedelaji, a navic hermex dodava jen zasobnik na 10, ale za kilo se v armyshopech necha koupit klasik 30, kterej tam pasuje Smile Akorat hermexy strili o dost hur nez 58, co se presnosti tyce Sad, lae to sem nepatri, tady je pb Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mib



Založen: 01. 02. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolimátor nebrat ... budeš do toho furt vejrat jak husa do flašky a honit červenou tečku v pidi "oknýnku", zjistíš že vlivem haluzujícího tlaku musíš stále plýtvat koulemi na "nastřelování" a štelování tý pitominky pak tě to omrzí úplně, páč zjistíš, že tě toto neefektivní míření zdržuje od hry, nakonec ti dojde baterie, budeš línej si koupit novou a zůstane ti na kvéře další drek, hned vedle neviditelnýho šilhajícího laseru za 3sta5pade ... no protě akorát, aby ti to tam časem obrostlo mechem a náletovými dřevinami Laughing (takovej buk na kvéru to je mrsk) ...kup si radějí bednu koulí a uděláš líp PS: majitelé kolimátoru tě přesto budou ujišťovat jaká je to best vyfikundace Laughing
_________________
www.xwings.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 12:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ja teda majitelem kolimatoru nejsem, protoze mam kouzelnou hulku, a ta strili tak podivnym zpusobem, ze pres kolimator neni videt kam Smile a uz jsem si tak nejak zvyk strilet docela presne od boku, ale rok jsem ho mel a je to naprosto skvela vec. Nejsem si jistej jestli ho nezatracuji predevsim "kropici", protoze vyhoda, ze nekam kde cekas, ze nekdo vyleze namiris a az tam vystrci palici, tak ho prvni ranou trefis, je proste naprosto jasne plus a bez kolimatoru, nebo jineho slusneho mireni to proste nejde docilit. S kolimosem se jde trefit naprosto presne tam kam chces hned prvni ranou, coz je proste vyhoda at si tady rika kdo chce co chce. Pokud se hraje na omezenou munici, je to jasna volba. Funguje to, nezdrzuje to, zlepsuje to sance na zasah a stoji to par korun.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Synus



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 7:24 am    Předmět: kolimoš Odpovědět s citátem

Nazdárek, neni to tak dávno co jsem namontoval kolimátor, tady je cca návod: http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=272
nemůžu si ho vynachválit. Nemusim zaměřovat kulkou a spotřeba klesá a klesá prostě paráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Navíc to,že někdo řekne,že kolimátor zdržuje od míření je ta největší volovina co jsem slyšel a že někdo honí červenou tečku v pidiokénku je taky pěkná blbost.Do kolimátoru se kouká oběma očima a zamíření je mnohem rychlejší a přesnější.A baterie?Ta vydrží hodně,hodně dlouho a když dojde,tak nová stojí 30 Kč a mají ji kde si vzpomeneš.Prostě hra s kolimátorem je úplně o něčem jiném-rychlost,větší pravděpodobnost zásahu na první ránu,tím pádem i nižší spotřeba kulí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se jednoznačně přikláním ke kolimátoru. Od té doby co ho mám je moje střelba mnohem přesnější. Na cvičné střelnici trefím na 15 m tenisák z 90%ní pravděpodobností hned první ranou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mib napsal:
kolimátor nebrat ... budeš do toho furt vejrat jak husa do flašky a honit červenou tečku v pidi "oknýnku", zjistíš že vlivem haluzujícího tlaku musíš stále plýtvat koulemi na "nastřelování" a štelování tý pitominky pak tě to omrzí úplně, páč zjistíš, že tě toto neefektivní míření zdržuje od hry, nakonec ti dojde baterie, budeš línej si koupit novou a zůstane ti na kvéře další drek, hned vedle neviditelnýho šilhajícího laseru za 3sta5pade ... no protě akorát, aby ti to tam časem obrostlo mechem a náletovými dřevinami Laughing (takovej buk na kvéru to je mrsk) ...kup si radějí bednu koulí a uděláš líp PS: majitelé kolimátoru tě přesto budou ujišťovat jaká je to best vyfikundace Laughing


vetsi snusku kravin jsem uz hodne dlouho necetl, prijde mi, ze dotycny s kolimatorem nikdy nestrilel.

vejrani do pidi okynka-i kdyby kolimator mel v prumeru 2mm, tak ti to je jedno, protoze do nej necucis jedni okem, jako do optiky, ale obema ocima a spojity pohled ti poskytne zamer na cil i s teckou.

tlak-kolimator se zastreli na urcitou vzdalenost a pokud je cil bliz/dal musis korigovat. to ze se zvysi tlak v lahvi je naprosto nepodstatna zalezitost. Navic ne kazdej pouziva co2, on je taky mozny pohon na n2 nebo HPA, vime?

neefektivni-neefektivni je nemit kolimator, tam plytvas na nastreleni, s kolimatorem ne.

vydrz bezne baterie CR 2032 v kolimatoru je cca 500 hodin, lae pokud si trotl, a zapomenes ho po akci vypnout, nemuzes se divit, ze to potom nesviti. Je taky dobre mit nahradni baterii, s tim rozumny clovek pocita, ze se muze vybit.

Pokud je tedy kolimator vec tak k nicemu, proc je zakazana ve sportovnim pb?? A sam si odpovim. Protoze pro hrace s timto zarizenim je obrovska vyhoda prvni presne rany, kdezto bez kolimatoru jde prvni rana nekam k cili a kdyz se cil nepohybuje, tak druha, treti uz do nej. S kolimatorem, kdyz si to trochu osahas, tak do cile jde vzdy ta prvni Smile.

Podotykam, ze v soucasne dobe hraju bez kolimatoru, ale to jen proto, ze jsem linej delat nejakou montaz na xtru, (kolimator se vali ve skrini), ale mam nastrileno s jinym kverem a kolimatorem dost na to, abych mohl rict, ze bez nej je to horsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mozna uz to tu nekde bylo, ale jak je na tom porovnani miridel a kolimatoru?
mam aktualne kolimator na xtre, avsak na nove zbrani, uz bych chtel jen miridla, je to tak markantni rozdil?
samozrejme ted je pro me kolimator rulezzzni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam taky na Xtře kolimátor a je to v poho, do optiky bych určite nešel...už vidím jak cpu masku k pistoli a akorat si tak poškrabu sklo a stejne skrz nic neuvidim, a mechanický mířidla by byly parádní...zase o trchu vic realu Very Happy
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mib



Založen: 01. 02. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

další snuška nesmyslů extra 4 ARESe:
- Myslím že je nesmysl, když tvrdíš že na velikosti "vokna" kolimátoru nezáleží (viz. tvůj blábol o 2mm) ... jistě sis všiml, že promítaná tečka budí dojem, jako by vystupovala před kolimátor a pokud budeš koukat lehce mimo osu zbraně, tečka zmitzí i když míříš oběma očima (čím to asi bude) - nepochybně na velikosto onoho "vokna" záleží (tz. větší průměr větší konfort míření, páč ti dá míň času najit osu zbraně)
- Tou neefektivností sem myslel případ pokud NEhraješ stylem kempujícího hajnýho na číhaný! Pokud se nepláčáš na jednom místě jak lama a trochu se hejbáš, nemáš čas vejrat do "pidiokýnka" a lovit cíl, příklad: potkáme se v budově a než zacílíš přes kolimátor (abys ušetřil a sundal mě hned první) vystřelím já 3x semi (příp. a cca 8x fullautem), nemluvě o střelbě z poza rohu, kdy budem po sobě pálit a ty se mě budeš snažit po každým úhybu snažit zaměřit Confused (na to není čas)
- Bohatě stačí klasické míření "online", protože málokdo vystřelí pouze jednou ostrou, aby pak čekal cca 1sec jestli se trefil nebo ne, prostě vysolíš dávku.
-Kua to musí bejt nějaká nukleární baterie, že ti vydrží svítit 21 dní v kuse Laughing .
-Chachá fórek kolimátor ve sportovním PB se povedl. Nikdo by jej ani nepoužíval mrkni na nějaký video, ve sportu se municí nešetří a na míření kolimátorem čas není, navíc sport zbraně nemívají ani náznak nějakého railu. Ten zákaz je prostě samoúčelnej jako je např. zákaz brát na sportovní paintballový hřiště nože, pyrotechniku a důchodce Very Happy .
-PS: Pročpak nehraješ s kolimátorem (pokud vím tak kromě Xtry07 maj raily všechny) ... to seš pakt takovej línej, nebo to to s tím kolimátorem zas až taková sláva není. Laughing

(pls nelynčovat za moje názory) pěkný den
_________________
www.xwings.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate