Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Ochrana při PB, případná zranění a právní stránka věci
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 10:24 am    Předmět: Ochrana při PB, případná zranění a právní stránka věci Odpovědět s citátem

http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=1571&img=21&dir=1

Tathle fotka mě dovedla k otázce: Pokud vím, tak podle zákona jsem za svou zbraň a za případné škody s ní způsobené zodpovědný jen já sám. Ovšem při pohledu na tohle foto si říkám: Co by se dělo, kdybych kolegovi z fotky projektilem vystřeleným při hře z mé zbraně způsobil zranění ucha/oka...Jsem za tato zranění odpovědný, nebo je jeho chyba, že neměl dostatečnou ochranu? Stal se tu někdy takový případ, že na soukromé akci (na neoficiálním prostoru, tedy ne na paintballovém hříšti) se stal úraz a zraněný požadoval po tom, kdo po něm střílel nějakou náhradu? Byly tu takové spory? Pokud ano, jak se řešily Question

Ptám se, protože nic kloudnýho jsem k tomu nenašel (možná jsem špatně hledal a ten topic tu je a pokud ano, tak omluva modům - tady to smázněte)...


Naposledy upravil Rajče dne st březen 09, 2011 4:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, řešilo se to tu již mockrát. A o žádném zranění tohoto tipu nevím . . .

A věř, že člověk, který se pro takové brýle po pečlivém zvážení všech pro a proti rozhodne, jistojistě nebude požadovat po nikom satisfakci. Je to i proti vší logice. Jako kdyby motorkář žaloval někoho za zranění hlavy, když si nevzal adekvátní helmu.

Notabene většina (néli všechny) pb akcí je stejně ilegální (rozuměj z právního hlediska - zamezení přístupu veřejnosti atd), takže by si asi nepomohl nikdo z zúčastněných . . .
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim, ze pokud by nekdo udelal to co rikas najde se asi tak 100 svedku kteri budou tvrdit, ze si to zpusobil sam a jeste vyhrozoval nekolika z nich, ze to na ne hodi... to myslim vazne, jsem tu komunita a jednani ktere popisujes nesmi nikoho ani napadnout... kazdy z nas je zodpovedny za svoji vlastni ochranu a pokud se rozhodne mit tu ochranu mensi NESMI se v zadnem pripade hojit na druhych !!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave pracuji již několik let v pojišťovně, a že poškozený řekne , že nic nebude chtít slyším dost často, ale pak se soudí o miliony. My, jako pojišťovna by jsme se hodně cukali z občanské odpovědnosti v tomto případě něco zaplatit. Vím, že máš právní vzdělání a docela by mě také zajímalo, jak by se to právně řešilo, pokud by někdo nárokoval škodu.
Díky
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze tyhle pripady jsou spis na komercnich akcich nez na nejakych tady. jeden o nas, kdyz s nama jeste hral, tak hral bez jednoho oka prave z paintballu. taky se to stalo pri komerci tehda, zapiskal se konec, on si sundal masku, vylezl z poza rohu a buch .)

jinak pri hrach ze sceny, si nedovedu predstavit ze by to nekdo hnal. to leda ze by chtel prestat hrat s paintballem Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
jistojistě nebude požadovat po nikom satisfakci.


No to je právě to, že tohle není stoprocentní nikdy...a i když si ten člověk může myslet, že si je vědom toho, že nemá dostatečnou ochranu a i se tak na ostatní tvářit, tak poté, co se mu něco stane mu může rupnout v kouli a může "svůj postoj" během vteřiny změnit...právě proto mě zajímá to, jestli někdo vidí do té právní stránky věci, tzn. jak by to bylo řešeno, kdyby k tomu došlo a popřípadě jak něco takového řeší naše zákony, pokud to vůbec řeší.

2 Jaroslav: Jo, to chápu - komunita, která by se okamžitě obrátila proti němu, atd. ....já si ale pořád nemůžu pomoct a zajímá mě to právo okolo toho - pořád mě dráždí to, že jsem za svou zbraň (tušim že kategorie D) odpovědný a přitom s ní střílím po lidech, kteří (podle mě) nemají dostatečnou ochranu všech podstatných částí těla...Nemohlo by se potom říct, že jsem jako majitel neměl střílet po někom s nedostatečnou ochranou?

EDITED
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud člověk nemá předepsané ochranné pomůcky, tak nemůže nikoho vinit za úraz způsobený jejich nepoužitím . . .
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mrkni sem: http://www.airsoft-zbrane.estranky.cz/clanky/zakon-o-zbranich-a-strelivu.html je to prakticky to samy jako u AS a je tam neco o tom.

pozn2. Hodně nepříjemná a ošemetná věc je v případě úrazu, samozřejmě pokud dojde k "vystřelení oka" při nějakých kravinách na "mrtvolišti" kde se pohybují lidé bez ochranných pomůcek je vina jednoznačně na straně toho kdo vystřelil. V případě, že se toto stane při akci a dotyčný nemá dostatečně chráněné v našem případě nezbytně oči, je to jeho nedbalost. Další věci jako pády do děr, zvrknuté kotníky, zlomeniny atp. nese vždy odpovědnost samotný jedinec, nevztahuje se na úmyslné strkání podrážení atp. (což je jiná kapitola zákonů konkrétně úmyslné ublížení na zdraví v horším případě s trvalými následky, nedej bože následkem smrti). Problém může nastat při vystření oka následkem průstřelu brýlí, pak je na šetření zdali zbraň neporušuje zákonem stanovené limity (zmíněno výše), nebo zdali byla vina na straně poškozeného nedbalostí použití nedostatečné ochrany v tomto případě zraku, toto ovšem už jsou věci přímo týkající následného šetřování, objasňování a dokazování příslušnými orgány pokud k tomuto dojde. Další skutečností je, že každý lékař ošetřující nějaké jasně prokazatelné střelné, bodné či sečné zranění je povinen tuto skutečnost hlásit policii. Připomínám že hráč, který se zapojí do hry bere na sebe vědomě možné následky z toho plynoucí na sebe, pokud není hra nějak organizována. Protože i airsoft má psané pravidla (na našem území by toto měla zaštiťovat CASA), samozřejmě právními kličkami se dá docílit opak, nic jsem nepodepsal, nikdo mě před akcí nic neřekl, nikde žádný řád veřejně napsaný či vyvěšený není. I když psané pravidla jsou, nikde bohužel nejsou zveřejněna, proto co se organizovaných akcí týče, měli by být hráči veřejně před akcí seznámeni "s pravidly, s možným rizikem" a toto stvrdit svým podpisem.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Pokud člověk nemá předepsané ochranné pomůcky, tak nemůže nikoho vinit za úraz způsobený jejich nepoužitím . . .


Z morálního hlediska?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak velí logika . . .
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle je vlmi slozita pravni otazka a nikdy na ni nebude jednoznacna obecna odpoved, ma navic nekolik rovin, od te obcanskopravni (o ktere vetsinou mluvite v souvislosti s nahradou skody) az po tu trestnepravni..... proste pokud nehrajete paintball na uzavrenych prostorach s plnymi ochranymi prostredky vzdycky to muze znamenat vas postih, at uz v jedne nebo druhe rovine, o ktere jsem mluvil... vazne nema smysl to tu rozebirat, protoze jinak to povede akorat k tomu, ze dam navod nejaky svini jak zneuzit toho ci onoho, proste chces-li 100% jistotu nehraj military paintball vubec ! je to ilegalni a muze z tveho pocinani vzniknout skoda za kterou budes, do urcite miry vzdy odpovedny (prakticky spise spoluodpovedny) Vic k tomu nema smysl rikat. Vsichni kdo to hrajeme nejaky ten patek tohle vime a pokazdy jsme pripraveni, ze muzou prijet benga a nahanet nas a chtit kasirovat. Bud se s tim smirite nebo zacnete hrat za sitema s celomaskama na rovnem travniku.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No rovnej travnik jako na golfu a site jak na vylov rybnika to je na prd Smile jedine Military se vsim vsudy Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves já kdybych ti vystřelil voko tak tě budu ještě žalovat že mám z toho psychickou ujmu že sem nějákýmu troubovi co si vzal sluneční brejle vymlasknul sklivec....
já hraju jen s brejlema a to po dlouhým a dlouhým uvažovaní a to je tak ten největší risk co sem schopnejpodstoupit... mladasovo-vovsovský experimenty ty mě ani nenapdaly dokonce sem se naučil si hlídat svoji zbran po hře, konec hry sklopi zamáčku pojistku.. a až po chvíli co se kouknu velde sebe si teprve sundavám brejle.... by ste se kolikrát divili co na mrtvoliští vystřelí omylem lidí a kolikrát to ani nedržeji hlavní dolů.. nicméně chceš bejt frajer v brelčikách tak se smiř s tim že budeš jednookej idiot.... Cool ... je i šokující při velkých hrách kolik lidí si sundavá v prostoru masku uprostřed hry když se "nic neděje"...kdepak mládenci tyhle frajeřiny nejsou nic pro mě já mám svoje kukadla rád a rád se s nima koukám na pěkný holky Laughing

navíc těžko bude někdo dokazovat to že to byla zrovna tvoje kulička co mu protřela zrak Wink
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing To je vlastně fakt, běž se na někom hojit když na kuličce neuděláš balistickou expertízu Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jendo taky jsem hodně zvažoval pro a proti a rozhodně to není kvůli frajeřině. A jen kvůli tomu, že jsem kvůli svým důvodům ochoten podstoupit větší "riziko" nežli Ty, není důvod nadávat do idiotů.

Každý má to svoje a nikdo nikomu nic necpe a to je fajn. Právně, morálně i logicky se téma myslím vyřešilo, takže už asi není o čem . . .
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No morálně to moc pořešené není, jsme všichni vesměs aspoň známí nebo kamarádi a když uvidím, že jsem svojí flintou vystřelil kamarádovi oko (moc nechybělo na našem vyvedení vloni) kdy jsem trefil Bohouše do rypáku a on se složil jak podťatej, tak by se ve mě v tu chvíli krve nedořezal. A řeči, že si za to může sám, protože nemá masku, by mě ani jemu v tu chvíli moc nepomohli Confused
Nehledě na to, že tyhle brejličky nejsou na 30 metrů vůbec vidět a z jistých zdrojů jsem zase slyšel, že kluci na poslední krvavé silnici odmítli střílet na Jaroslava, protože viděli, že nemá nasazené brýle a on jim díky tomu unikl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
z jistých zdrojů jsem zase slyšel, že kluci na poslední krvavé silnici odmítli střílet na Jaroslava, protože viděli, že nemá nasazené brýle a on jim díky tomu unikl Laughing
to jsi slysel spatne Laughing palili o sto sest na toho predemnou a toho rozstrileli, jelikoz ty jelita nebyli schopni mne zasahnout (coz je pochopitelne protoze sem za tim prvnim byl tak dalsich 30 m) tak si vymysleli tuhle povidacku o nenasazenych brylich Exclamation nesmis verit vsemu co se nekde povida Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves já si o takovýchto lidech myslím že sou idioti a bohužel až nějákýmu takovýmu z jeho idotský frajeřiny vymlasknu oko tak at počítá s tim že toho nadšenej taky nebudu a sotva mi pomuže k ulevě to že si za to mohl vlastně sám, něco jako jdi za strojvedoucím vlaku když někomu na nádraží ujel nohy a uvídíš že zrovna dobrej den mít nebude... tim je to vyřešeno....plně souhlasim s rajkem asi mám nějáké přecitlivělé svědomí Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86


Naposledy upravil No55 dne st březen 09, 2011 4:35 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Rajko napsal:
z jistých zdrojů jsem zase slyšel, že kluci na poslední krvavé silnici odmítli střílet na Jaroslava, protože viděli, že nemá nasazené brýle a on jim díky tomu unikl Laughing
to jsi slysel spatne Laughing palili o sto sest na toho predemnou a toho rozstrileli, jelikoz ty jelita nebyli schopni mne zasahnout (coz je pochopitelne protoze sem za tim prvnim byl tak dalsich 30 m) tak si vymysleli tuhle povidacku o nenasazenych brylich Exclamation nesmis verit vsemu co se nekde povida Wink


jaroslav používá vymrkvácí čočky Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing přesně jsem tušil, že vše bylo jinak Laughing ale to nic nemění na věci že jsem několikrát zažil že někteří jedinci ty brýle ve hře sundali a když je protivník překvapil tak místo aby je sejmul tak na ně huláká aby si nasadili masky - a u toho jsem byl osobně.
Takže když se rozmůže tahle móda co provozuje Mlaďas a Voves a ještě pár dalších, tak budeme moc brzy přejít na Lazer game tam si ty oči nevystřelíme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Laughing přesně jsem tušil, že vše bylo jinak Laughing ale to nic nemění na věci že jsem několikrát zažil že někteří jedinci ty brýle ve hře sundali a když je protivník překvapil tak místo aby je sejmul tak na ně huláká aby si nasadili masky - a u toho jsem byl osobně.
Takže když se rozmůže tahle móda co provozuje Mlaďas a Voves a ještě pár dalších, tak budeme moc brzy přejít na Lazer game tam si ty oči nevystřelíme Wink
hral sem dlouha leta zcela bez masky a brejli, doted hraju obcas s nenasazenou maskou a lide na mne normalne strili a kazdy vi, ze na mne strilet mohou, za ty roky jsem dostal jeden zasah do oka, ktery moje oko nastesti prezilo, od te doby jsem urcite opatrnejsi, a masku sundavam jen na prehlednych mistech, nicmene stale nekdy ve zde zminovanem rezimu IDIOT funguju (osobne s tim primerem souhlasim, neb jsem idiot a vim moc dobre, ze kdyz uz ne slepej, moh sem byt ted uz kolikrat fesak s paskou pres oko, nicmene nikdy sem si nemyslel ze se doziju takhle vysokeho veku, coz mne trosku omlouva, proste tohle (37 let) jsem necekal Laughing )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, dobrý postřehy. Samozřejmě chápu morální a logickou rovinu toho všeho - nemáš masku při hře - dostaneš - TVUJ problém...to samý, když máš místo masky/pořádnejch brejlí jen prča sluneční brejle s obroučkama...na tom všem se shodnem. Mě na tom zajímala hlavně ta právní stránka. Protože se obávám, že v tý džungli názorů a pohledů na věc se stejně jednou můžu potkat s pitomcem, kterýmu vystřelim oko/bubínek ucha a jemu něco přelítne přes nos, protože pojišťovna mu odmítne hradit léčbu, protože se mu to v podstatě stalo při nelegální akci, a on se rozhodne, že s paintballem končí a že se na mě zahojí, protože zákon praví, že jsem za svou zbraň odpovědný, na čemž to zkusí celý postavit....no a jelikož spravedlnost je slepá, tak se mi klidně může stát, že spor prohraju Very Happy

Dobrý, asi to opravdu nemá cenu, pokud nikdo nemá přímou zkušenost s podobnou situací a s její řešením.

Každopádně díky všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A pak si takový pleteme se sofťákama, který nejsou tak tolerantí, schytáme spoustu nadávek a občas se to chce i prát. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Počkej Jaroslave, ale ve 37 letech jsme pořád ještě mladý. Wink
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jindra napsal:
Počkej Jaroslave, ale ve 37 letech jsme pořád ještě mladý. Wink
Jindra SAS Lhenice


Souhlas, kde jsou ty léta.

Tož kvak:-)
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jooo 37 let hotovej stařec...... tebe za chvíli budeme muset utratit pro vysoký věk Laughing Laughing Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Voves já kdybych ti vystřelil voko tak tě budu ještě žalovat že mám z toho psychickou ujmu...

To souhlasí, už jste někdy viděli tohot pána střílet? Natož trefit... Smile

No55 napsal:
dokonce sem se naučil si hlídat svoji zbran po hře, konec hry sklopi zamáčku pojistku.. a až po chvíli co se kouknu velde sebe si teprve sundavám brejle...

Tento přístup chválím a všimněte si, jak málo lidí se takto bezpečně chová. Přitom je to tak jednoduché. Ono takové to šermování s laufem na mrtvolišti je daleko nebezpečnější, než chodit se slunečními brýlemi do hry. A co je za odpověď na otázku "Máš to zajištěný?" "Jasně!" A pak si ověřte skutečnost. Má zkušenost je, že z více než 50% ani to ne.

Sám dodržuji tři zásady: Mám zajištěno, nemám natažený závěr, hlaveň nesměruje nahoru.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Rajče - myslilm si že by ti to nejdřív musel dokázat že to byla tvoje kulička...ale je to jen muj názor čistě na teorii... navíc tohle by mě taky zajímalo bo jako klub sme pojištění při pořádání akcí a pokud by se takový uraz stal na námi pořádáné akci v řádně pronajatém pozemku estli by toto pojištovna kryla? Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty bláho Vládík je taky na fóru???? Shocked Shocked Shocked

Zajištění kvéru je u nás samozřejmostí a postihy za nezajištěnou zbraň jsou tvrdé Twisted Evil Twisted Evil
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
... hlaveň nesměruje nahoru.


Jasný důkaz, že Vládík je nejstarší Exclamation Question

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate