Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2011 operace "Dangerous Science"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň Trakere, ale jak tu popisují celou situaci Zidas s Michalem, tak s nimi musím souhlasit, neuvědomuji si, že by na nás někdo něco křičel. Já jsem velel skupině ( SAS, Bratránci, Sabotage ), a je možné, že jsem asi z tvého pohledu vyhodnotil nějakou situaci blbě.
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spider



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 31
Bydliště: NÁCHOD

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj kamarádi, už v době kdy byl paint u nás v plenkách a mnozí z Vás dělali teprv předáka na pískovišti jsme měli jedno takové pravidlo zvané UMPROFOR a to spočívalo v tom že hráč který byl přistižen u úmyslného nepřiznání tak do něj zbytek týmu na místě činu vysypal obsah zásobníku a na příště se to už nestávalo bo se to ústní formou dostalo i k nově příchozím a zřejmě o oživení tradice nestáli. Toť k tématu vina a trest Twisted Evil
_________________
Čest a sílu.
PBN - Paintball Klub Náchod
www.paintballnachod.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xlastx



Založen: 23. 12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ach jo, snad vice hracu jako jsou tracker a hellboy....kteri se neboji sem napsat svuj nazor pocit a myslenku (i kdyz vi ze stoji proti vetsine), nakonec sem preci neco napisi i kdyz to uz je nekde v kontextu urcite napsane, hrajeme paintball pro zabavu, nekdo kloubi hobby s paintball-em (armada, zbrane, taktika atd....) ale vsichni preci mame stejny cil a to vypadnout ze stereotipu, popovidat s prateli, zahrat no a mohl bych psat a psat kazdy ma nejaky ten svuj duvod proc to hraje. Kazda situace ma sve vysvetleni........ vse ma sve duvody a kazdy vnima jednu a tu samou vec jinak....... RESPEKT a KOMPROMIS jsou ty spravna slova..... Smile
_________________
"Military Paintball Forever"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední věc: Vzpomněl jsem na jednu věc, která mě však nejde pod fousy a to: proč, jaký důvod a hlavně kdo umožnil průchod Ozáka - Bubáka z TT přes naši pozici Hrad jako mrtvola před finální bitvou!? Odchytl jsem ho uprostřed základny! Doufám, že to nebyla špionáž jen pouhé nedorozumění.
Nechci aby se v budoucnu něco podobného opakovalo a obránci pozice nesmí dopustit NIKDY podobný šlendryján!


Díky za hru.

Tož tak Wink[/quote]

ahoj Marty
vysvětlím ti , proč jsem šel přes základnu červených...
sry dřív jsem se sem nedostal. (a když čtu ty vaše hádky tak za těch posledních pár co jsem to přestal bedlivě sledovat se nedospělo k ničemu Smile...furt to samý Sad )
k věci:
..když jsem již dlouho otravoval a tlačil na vaši obranu hradu (z té strany, kudy přijeli na poslední útok vozidla) došli mi postupně 2 ks malých 5oz lahví co používám na karabině. Slušně a dle normálních pravidel zdravého rozumu jsem si je necpal do kapes na zádech , ale nechal jsem je při ústupu opřené o strom min 25m od vašeho prvního bunkru , za kterým byl val přes který k vám do základny rozhodně nikdo neviděl.
Padl jsem asi hodinu nato 40m od místa, kde jsem nechal bomby (toto ti jistě dosvědší skupina , co šla se SPAS zrovna dolu z kopce vašeho "hradu" ještě jsem jim řekl , že si jdu nahoru pro bomby) vracim se tam, pamatuji si každej strom, kudy jsem postupoval a zpětně se stahoval, jenže za boha nemůžu u konkrétního stromu ty bomby najít ...sory 3000,- jsou dost..a mám je rád.
Tak mě napadlo, A) ti co mě tlačili dolu ,si je vzali...
B) ti co nás tlačili dolu si je vzali a ještě je stačili odnést na svou základnu..
tak volám na vaši obranu (z pozice bez možnosti odhalení vašich tajných pozic) jestli nevi nic o 2 bombičkách.
odpově!ď byla : "hledáš bomby , jsou tady , pojď si pro ně"

čtěte dobře: POJĎ SI PRO NĚ (rozumíte tomu všichni ..i f3... dobrý.
tak zbytek snad už může dosvědčit asi tak 40-50 červenejch , co si tam u červenejch na základně následně ze mě dělali prdelky Smile

no to je asi tak k tomu na co septal Marty (mimojiné jsem rád, že se o mě zmiňuješ, chtěl bych vědět kdy dostanu ten svůj odznaky za statečnost za vyčištění bunkru na ŽT..?) Wink

a pro ostatní, co to snad hrajou chvíli , nebo usuzujou dle toho jak sami konaj : ..já tvrdě ostřílený hráč posledních 6 let military scény , když jsem mrtvola - tak jsem mrtvola , nemluvim ani sám se sebou o tom, co by následně zkazilo hru mě nebo všem ostatním.

Howng
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:

zatím to je upně jinak než se tu píše... Smile...

A při tom stačí jen si po hře promluvit... Embarassed


No, tohohle přesně sem se obával a to je jediný proč tady dělám jako blbec někomu samozvanýho advokáta. Prostě pokud už někoho obviním, musím to i dokázat a měl bych si zjistit jak to bylo abych někoho falešně nepoškodil a u někoho jinýho nad tím samým ještě mávnout rukou. Je strašně jednoduchý na fóru brečet, ale přimo při činu se nikomu nechce k někomu přijít a říct mu to do očí.

Naštěstí plně věřím, že Kojot jak ho znám udělá správné a uvážené rozhodnutí.

Já jsem na akci žádný pocit, že by někdo podváděl neměl a vím, že tenhle dojem se velice snadno šíří jako mor klidně i bez příčiny. Stačí, když jedna horká hlava něco nafoukne a začne to všude strašně rozkřikovat a pak už každej jakmile se mu něco nezdá začne ve všem vidět podvod a bejt nasranej.

Sybérka byla super, kromě té krávoviny s vestou jsem nezaregistroval žádnou velkou dobytkárnu a jsem přesvědčenej, že na ní bude 99% lidí vzpomínat v dobrém.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

xlastx napsal:
ach jo, snad vice hracu jako jsou tracker a hellboy....kteri se neboji sem napsat svuj nazor pocit a myslenku

u vsech bohu proc jsou za hrdiny vzdy vydavani ti se kterymi souhlasime ? myslis ze ostatni tu nepropaguji svoje nazory ? myslim ze kazdy tu pise svuj nazor pocit a myslenku, jen s nimi treba nesouhlasis Question respekt a kompromis jsou nekdy bezesporu vhodne, ale pokud ma byt smyslem tveho prizpevku respekt k tem co zvednou ruku a pak pokracuji v boji pak se proste nemuzes zlobit, ze s tim nekteri souhlasit nebudou, zkus pro zmenu respektovat , ze oni nechteji s takovymi hraci ani proti nim hrat (mysleno s temi co delaji takove veci, ne s temi, kteri je obhajuji Laughing ) nicmene po trech strankach vynaseni par exesu ze hry kdy se v nekolika hodinach odehrali desitky stretu uz zacina dosahovat rozmeru, ve kterem byt diskuse vecna presahuje smysluplnost a prerusta ve flame nehodny hre, ktera se zjevne podle mineni hracu vice nez POVEDLA ... takze uz toho prosim nechte, organizatori ruznych her udelaji z popsaneho sve zavery a stejne tak hraci, nekdo nad tim mavne rukou, jiny ne, proste tohle je zivot, zadne hony na carodejnice se tu nekonaji, neni tudiz nutne stavet barikady
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 1:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, já se nesnažím hájit člověka co zvedl ruku. Já se snažím aby se o někom kdo (obrazně řečeno) šlápl omylem do mraveniště neříkalo, že ho naschvál rozkopal a nenávidí přírodu (a k tomu přidávala fotka, adresa a telefonní číslo, aby si to s ním každej mohl vyřídit). Když bych viděl někoho, kdo prokazatelně dostane zásah, podívá se na něj a hraje dál, stejně tak bych do něj tepal.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem skouknul další video a koukám, že na granáty budem muset přiostřit...
http://www.youtube.com/watch?v=C1fnn4NN-8g&feature=player_embedded

ve 3:38 je borec vlevo na hraně 2,5m... možná to je zásah, možná není, z jeho pohledu to mohlo vypadat i jako dostatečné... prosím toto neřešitExclamation... osobně jsem těchto případů viděl asi 4-5... nezaznamenal jsem, že by někomu bouchnul granát metr od něj a on dělal jako že nic, všichni se snažili utéct, krýt se a vzdálenost byla +/- ok. Ale vzniká tu místo pro zbytečný dohady, který nejsou potřeba...Otevřel/oživil jsem tedy toto téma abychom tomu předešli... jinak granáty jsou super věc!

reagovat prosím sem
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?p=97066#97066
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
Bude ten seznam hříšníku veřejný, aby se dotyčný mohl bránit?
Vytvoření nepřístupného černého seznamu se mi nezdá jako dobrý nápad.

Jestli jsou si všechny teamy rovni, znamená to, že "starý pán" a "pan bandaska" se veřejně omluví a všechno je v pořádku? Chtě nechtě Alchimo udělal chybu a stačilo se omluvit. Jak budete postupovat proti "dědoj a bandasce"? Vyloučíte celé teamy hříšníků na rok? Vyloučíte i TT, když tři jejich hráči udělili více či méně několik kopanců a všechno je omluveno (reflexní vesta, stříleni nepřiměřeně do mrtvol, mrtvola prochází po strategicky tajném území nepřítele).

Tady nejde o pošpinění TT nebo obhajovat Horný dolní klub bandasek, tady jde o nastolení trestního řádu pro všechny stejný.


Tak tohle byla poslední kapka, Pánové veřejně prohlašuji (a že jsem palice tvrdohlavá) že tímto končí veškerá diskuze a odmítám dělat jakoukoliv hru pro "širokou veřejnost"
Ještě si moc rozmyslím jestli budu dále pokračovat v přípravách na WarZonu 2011.
Moc děkuji Evil or Very Mad všem těm "chytrolínům" kteří byli v této hře maximálně pěšáky, věděli kulové s přehazovačkou o celkovém dění, teď tady po sobě kydají tenhle hnůj. Když akce skončila byl jsem vytočenej do běla a radši než abych kolem sebe šířil dusno jsem zmizel vychladnout stranou (takže jsem se ani nestihl rozloučit a pokecat s lidmi kterých si hluboce vážím) pak jsem se uklidnil a po dorovnání celkové mozaiky ze hry jsem začal mít i dobrý pocit že hra dopadla dobře a mi odvedli (všichni modří i červení) dobrou práci, když to tu teď čtu, vůbec už tenhle pocit nemám a za to vědíčím právě takovým hnusným kecům jako je tenhle.
Je mi jasné, že teď se strhne vlna příspěvků, že to tak nemyslel a kdesi cosi, ale já nechápu jak na něco takového mohl někdo jen pomyslet natož aby to zde prezentoval na veřejnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LIGER napsal:
... Wink


Zdar Bubáku,
nic osobního, prostě se mě nelíbí, že mě chodí prortivníkova mrtvola po naší klíčové základně. Nechci z toho tady dělat v žádném případě kovbojku, nic na flame.
Psal jsem "...hlavně kdo umožnil průchod Ozáka - Bubáka z TT přes naši pozici Hrad..." a "...obránci pozice nesmí dopustit NIKDY podobný šlendryján!"
Ty jsi zjevně důvod měl si pro něco jít. Ovšem naši lidé tě neměli důvod pouštět dovnitř základny, klidně ti to mohli těch 20m přinést.
Ale co je hlavní, když už se něco takového děje, tak NIKDY BEZ VĚDOMÍ VELITELE ZÁKLADNY!
Prostě byla to chyba na obou stranách!.
Chci aby si to lidi, kteří budou podemnou, pamatovali do budoucna!
Prostě:
citace:
POJĎ SI PRO NĚ
je špatně Exclamation

V budoucnu pokud bude obdobná konstelace nastane podobná situace, tak už hráče ze základny nepustím a zůstane na místě až do konce hry!
Neberu to jako porušení nějakého pravidla či zákazu. je to jen a jen problém mé základny!
Díky, že jsme si to "vyříkali" ... jede se dál Wink

jinak už jen v PM
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
nicmene po trech strankach vynaseni par exesu ze hry kdy se v nekolika hodinach odehrali desitky stretu uz zacina dosahovat rozmeru, ve kterem byt diskuse vecna presahuje smysluplnost a prerusta ve flame nehodny hre, ktera se zjevne podle mineni hracu vice nez POVEDLA ... tak uz toho nechte


Co jste na tomhle nepochopili Question

Rajko chapu, ze se potrebujes k veci vyjadrit, chapu i tvoje rozhodnuti (ostatne podobne sme ucinili kdysi davno my po Aleji) Je potreba si ale uvedomit, ze delas zavery z nazoru jednoho cloveka, nikdo jiny po tom stejnem nevolal a mnozi (treba ja) nepovazuji nejmene dve z tech tri veci za poruseni pravidel nebo nenormalnost.

proste je dobre se schladit, takze ja tohle vlakno zamykam, alespon na pul dne, verim, ze vetsina diskutujicich se uklidni, pripadne osobni rozpory si vyresi pres PM, veci ohledne pravidel pak v prislusnych sekcich jak dobre udelal Kojot (s hlemou a granaty).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

verim ze se situace po pul dni uklidnila, takze zkusebne odemykam, pokud nekdo nebude chtit respektovat zadost o sklidneni situace a bude opakovat budto reseni osobnich sporu nebo opakovat jiz vyrcene veci s cilem tvorit zde nejake dva tabory proti sobe stojici, pripadne nevhodne spamovat, tak mam k dispozici nekolik hezkych BANanu a nebojim se je pouzit Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sakra, myslel sem ze se to odemknul, vy tak nic nereknete Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na počest Forestu nám DSi studio sestřihalo tuto velkolepou akci. Kamery se ujal Kujón

http://www.youtube.com/watch?v=JJQTwqKY-yc
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bomba, akorát to není vůbec dobrý video, protože tam nejsem já Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 12:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
Na počest Forestu nám DSi studio sestřihalo tuto velkolepou akci. Kamery se ujal Kujón
http://www.youtube.com/watch?v=JJQTwqKY-yc


rekl bych ze nejlepsi video co jsem videl, jak kamera, tak i strih, vazne hodne dobry
no a samozrejme kvalita videa se pozna i podle toho ze na nem neni Hellboy, protoze ty nejkvalitnejsi paintovi videa jsou vzdycky bez nej Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

naprosto luxusní a profesionální práce! Díky autorům a tvůrcům.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úžasné video - nevím jestli jsem viděl lepší, rozhodně dlouho ne podobné video. Děkuju.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samuraj



Založen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nádherné video!!to se musí nechat..ale taktéž se tam nevidím..asi budu muset někoho kuchnout abych byl středem pozornosti alespoň na moment Very Happy Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt výborná práce, to video je naprosto super.



Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

foxi nevis v jakej program pouzivaji na tvorbu videii?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tipuju vegas
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Program je Sony Vegas. Ale jsou na to aplikované efekty filmového vzhledu, tohle samozřejmě není vzhled videa přímo z kamery. Tímhle způsobem se musí upravit každý obrázek samostatně. A pro výsledný úzký formát /není to klasické 16:9/ je na to ještě nasazená ořezávací maska. Točeno Sony HDR-FX1 http://www.sony.cz/product/hdd-hdv/hdr-fx1

Silva (střih) a Erik (kamera) vám moc děkuji za kladné hodnocení
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
Program je Sony Vegas. Ale jsou na to aplikované efekty filmového vzhledu, tohle samozřejmě není vzhled videa přímo z kamery. Tímhle způsobem se musí upravit každý obrázek samostatně. A pro výsledný úzký formát /není to klasické 16:9/ je na to ještě nasazená ořezávací maska. Točeno Sony HDR-FX1 http://www.sony.cz/product/hdd-hdv/hdr-fx1

Silva (střih) a Erik (kamera) vám moc děkuji za kladné hodnocení


jeste by to sneslo uploadovat to alespon v HD Smile popr link na stazeni..

jinak super prace Smile .. vegas pouzivam taky ..za ty penize je nej Wink
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Originál má 800MB. Zeptám se, jestli to nehodí na "ulož to"
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
Originál má 800MB. Zeptám se, jestli to nehodí na "ulož to"

Pokud by to šlo bylo by to fajne. Jinak opravdu moc povedené supera dávám palec nahoru Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

video je opravdu luxus Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkná práce, naozaj pěkná.
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nice
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Foxi, nádhernej sřih i music, sedí to .... nejvíc mě dostal Vlasták.... s ostatními jde k sanitě jen tak mimoděk vyfoukne kouř... z toho videa na mě dýchá totál pohoda a relax, ...díky moc... takhle vypadá military po česku Smile...

Profesionalní práce !!!

Už se těším až budem konečně točit propagační video SO Smile...

Díky moc!!!!!

Foxy, mohl bybch poprosit o HD full vezzi?... si to chci pustit v kině... budˇna DVD nebo kde si to sosnouti...

pokud bych toto pustil někomu kdo začíná tak si sedne na prdel... Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne po březen 14, 2011 7:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Strana 11 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate