Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2011 operace "Dangerous Science"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 3:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
Fery napsal:

Celkově můžu říct, že i když se to nezdá, tak rudí měli několikrát na vlásku porážku. Modří už byli na Hradě za prvním opevněním, ale recyklace je vytlačila


nebyla to recyklace ale nas 7 z PBN a 4 predatori .. Kteri jse byli nevyuziti pod skalou.
Pro nas jeden z nejlepsich okamziku cely akce Smile


To mohu potvrdit,byl jsem na ocase jako spojka,a vpád do zad byl velice efektivní... Twisted Evil opravdu nejlepší chvíle celého dne,Jinak za Výbornou organizaci a špičkové velení jsem už někomu děkoval osobně,pro ostatní to dělám zde.Vše ostatní co mám na srdci už tu bylo řečeno Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Fery Centaurus se hry nezúčastnili, ale Dark dogs jsem tam tuším měl, takže ty asi zapomněli odevzdat soupisku.

Oki v tom případě jim dlužím odznaky.

Jinak odznaky pro mě vyrobila firma http://www.zinako.cz/ dělají toho fakt hodně a je s nimi super domluva. Stačí poslat ve vektorech, mají to tam krásně popsané jak to chtějí. Ale je nutné počítat tak měsíc dopředu. Toto není placená reklama, ale jen moje, protože mít víc odznáčku z akcí Smile Pak budem jak generálové Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak akce byla standardně v nadstandardním standardu nestandardních Forestů a zato veliký dík Smile

Jen mne trochu (vlastně hodně) mrzí ta záležitost se sudy. Od organizátorů jsme v posledním upřesnění dostali přímo tuto informaci. Cituji: "No a co se týká těch sudů s
chemikáliemi, tak Vás ani tak
nemusí zajímat. Jako můžete zjistit,
kde jsou, klidně je i nějak bránit, ale
nemá to smyslu. Váš úkol je jiný."


Proto jsme jim nevěnovali pozornost. Dokonce hned nějak ze začátku, když si Modří přijeli pro sud pod Skálou, tak jsme na ně koukali, ale rozkazy jsme měli pouze držet obranný perimetr, s tím, že o sudy nejde. Přitom se stačilo vytáhnout dvacet pětadvacet metrů . . .

No a když pak člověk zjistí, že za to měl nepřítel recyklace navíc, které notabene, jak píše sám organizátor, rozhodly hru . . .

Ale závěrečná řež byla opravdu fakt silný zážitek. Byl jsem na barikádě, té nejblíž Vasilovi. A tady bych se chtěl omluvit válečníkovi, který doběhl až k ní, provolávaje: Uááá zabijeme všechny červený!! A já ho chtěl co nejrychleji vyndat, původně jsem chtěl někam na rameno, nebo záda, ale zasekl se mi kvér o větev na té barikádě, já už nemohl čekat a myslím, že jsem ho tedy trefil z bezprostřední blízkosti do hlavy. To se moc omlouvám. Pak už jsem jen přidřepl, dírou v barikádě jsem snad stihl sundat ještě jednoho, ale pak se v té díře zjevil kvér a já jí chytil z cca třiceti čísel do krku. Na revanž Smile No zkrátka super adrenalin.
Takže všem, krom fotbalistů, veliký dík Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přátelé gratuluju k velmi pěkné hře a nemám právo sem cokoliv psát nebot jsem nakonec nedorazil ale toto mi nedá.
Když neumim unést ránu do hlavy z pár metrů za jakýchkoliv okolností nemám na paintbalu co dělat a vim očem mluvim.Kopání do protivníka s cílem zasáhnout hlavu je něco tak ubohého že tento tým si určitě na svoje akce nepozvu.Když už mi ulítnou nervy tak řvu ale nenapadám protihráče s tím že mu ublížím.Imě se stalo že jsem na paintbalu dal facku soupeři ale nikdy bych se nesnažil ublížit soupeři.To radši zůstanu doma a budu hrát piškvorky.Vždyt ve valné většině sme i kamarádi a neumim si představit že někomu ublížím tímto způsobem.Svym způsobem si ubližujem na každem paintu ,střílíme do sebe koule jak o život ale u toho by sme měli zůstat.Paintbalu zdar a vám skoro všem též.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

33hans napsal:
Rajko napsal:

No a pak tady máme jednoho nerudného fotbalistu který ve vzteku chtěl ukopnout hlavu našemu mladýmu (Dave) za to, že ho osolil asi ze třech metrů do hlavy. Nutno podotknout, že to bylo v zápalu boje kdy se tenhle člověk nechoval jako standartní mrtvola a navíc měl za sebou další dva spolubojovníky, kteří na Dava stále střílely (odehrálo se to při útoku na Skálu)
http://www.czkartel.estranky.cz/fotoalbum/syberia-2011/#photo_646
Je to ten starší pán s třásněmi na masce vpravo.



Tak Rajko,jestli to byl ten spodní zákop,tak jsem tam zrovna byl.Že Dave zastřeli Zdenala je pochopitelné,protože po něm předtím taky střílel.Že to bylo z blízka,to je u zákopu normální.Ale trefil ho znovu,a to ten první zásah ze dvou metrů musel vidět, to už bych taky něco pronesl! Shocked Budiž stane se.Ta holka z Politru ,si myslím, že už byla mrtvá nebo zraněná.Já jsem měl RPG , jinak nic Exclamation Mával jsem na Daveho holou rukou, abych se odlišil od střelců.Dave po mě začal šít,jelikož to bylo vše do mé holé ruky (4 metry),tak ji viděl! Rolling Eyes Takže Dave je asi slepej nebo blbej!!!Měl zákop,jako na dlani a musel vidět, že už nejeví známky odporu.Do zákopu z čela vylez i další modrý,který ovšem bezhlavě neposypal co se dalo.Tolik k těm dvěma střílejícím spolubojovníkům. Laughing Když jsem odcházel, tak zněla jen slovní výměna názoru.Jestli bylo i něco víc nevim!Já schvaluju jen ústní výměnu názoru,ostatní si musí řešit pořadatel.To bych si musel dojít pro modrého medika. Confused Střelím ho do ruky a on se začne sám ošetřovat,tak ho střelím znova.Místo aby si vzal vestu, vzal granáty naběhl k zákopu a začal je tam házet.Tak jsem ho trefil potřetí a řval jsem ať táhne,jinak si pro něj dojdu.Už jsem se chystal že si ho jdu zjistit a nahlásit,když mu to asi docvaklo a vypadl. Idea Pěkně jsem se vyřval a to mě stačilo.Osobně doporučuji Davemu koupit brýle Cool


ten druhej sem byl ja a jen sem zarval aby se vzdali ... v tu chvili na me koukala naka holcina smutnym vyrazem, pac zrovna dostavala sodu od toho chlapika co neudrzel nervy na uzde. Popravde ten chlap me hrozne s*al musim se priznat, ze sem se drzel abych ho do ty palice netrefil taky. Ty holky me bylo hodne lito ...
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný


Naposledy upravil proste_BOBR dne po březen 07, 2011 7:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak nevím...
Já s postávajícíma/překážejícíma mrtvolama potíže neměl -))
Pral jsem to po všem co dost rychle nevytáhlo vestu nebo se to patřičně rychle a dostatečně důrazně nestáhlo do polohy plodu uvnitř matčina lůna...(tzv. NouPlýsák)
A jestly v pozadí někdo postával ve vestě... Holt "...Pepa smolík..." -)))

Ani se nedivím mrtvolám, že chtěly ten závěrečnej boj vidět z co možná nejmenší vzdálenosti. Ono hrát nám do útoku písničky z tlampače co byl na sanitce to byl také solidně cáklej moment -)))

Wan-Chuan
KRLESS!!!
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ačkoliv jsem do velení spadl po hlavě, věřte, že jsem dělal vše podle nejlepšího svědomí a bylo mi ctí velet MAD na Syberii 2011.
Celá strategie a taktika byla z hlavy No55 z MG a byla opravdu funkční a dobrá. I přesto, že většina týmů byla spolu nesehraná (OZA na tom byla stejně.), tak vše vcelku klapalo a byl jsem mile překvapen. Má osobní skupina TANK byla výtečná. I když se nic nedělo, nikdo neopouštěl pozice všichni plnili rozkazy beze zbytku, nikdo nefrflal. TANKu budu vždy velet s nadšením.

Jednotka TANK – marty+, Warman:
Warhammers (12)
ŽABÍ CREW(3)
Vlčí Smečka (3)
Specters (6)
Proseč (6)
MG (3) - hlavní velení No55, obrana velení, radista.
celkem 33

Report bude vzápětí:

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne po březen 07, 2011 11:40 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty, Marty... ty jsi velel těm zlým Smile
OZA jsme byli my Smile Smile Smile
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
Marty, Marty... ty jsi velel těm zlým Smile
OZA jsme byli my Smile Smile Smile


Sry.
Jejda vloni OZA letos MAD už v tom mám hokej.
Hned to napravím.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako velitel MAD čestně prohlašuji, že veškerou odpovědnost za neúspěch beru na svou hlavu.
Bez výmluv a hledání chyb v jiných, protože jsem přesvědčen, že všichni bojovníci slavné MAD bez rozdílu ze sebe dostali maximum.


Jako velitel poražené strany jsem také napsal „neoslavnou“ ódu a trochu se rozepsal.

Technologie + doprava na Hrad: SPLNĚNO
Klaplo to. Paráda – výborná práce chválil jsem na místě.

Vědci: SPLNĚNO
To kolik jich bude rozhodoval pořadatel! Před hrou nám bylo řečeno, že „je jich nekonečně mnoho“ (real byl 10 vědců v Laboratoři). Získali jsme tři: Diola Bagayoko, Ouyang Ziyuan a Alok Sinha (ID karty jsou u mne) další dva nám vyfoukli paznehti z OZA.

Obsadit a držet základnu s označením Skála po dobu transportu vědců: SPLNĚNO
Podle instrukcí pořadatele byla Skála důležitá do doby, kdy bylo nutné zajistit transportní stezku mezi Laboratoří a základnou Hrad. Přijít v průběhu transportů o Skálu by značně znemožnilo provedení tohoto úkolu což se potvrdilo v průběhu odpoledne, když protivník transporty zkomplikoval po té co obsadil prostor „Hlína“ při jeho hledání naší základny, tím na čas odřízl „Severní cestu“ a až do vyčištění sektoru se na Hrad nedostal ani jeden z vědců. Strategický význam základny „Skála“ byl tedy pouze do doby nutnosti převádění vědců!
V momentě, kdy vědce již nebylo nutné převádět byla základna k ničemu. Na brífinku před hrou, jsem apeloval na okamžité vyklizení „Skály“ a co nejrychlejší přesun na „Hrad“., poté co tato situace nastane!

Sudy:
Pořadatel v průběhu hry zakázal dotýkat se a jakkoliv manipulovat se sudy (někdo z našich se údajně pokoušel sudy hýbat a byl u toho pořadatelem viděn) – Zákaz manipulace předán v éteru všem jednotkám a respektován! Tříštit síly na obranu sudů proti přesile OZA (pro které sudy nakonec byly životně důležité) jsem považoval za zbytečné mrhání živou silou.

Pozice Křižovatka: Nevím asi nesplněno
Měl být vyslán Projektil – bohužel nedařilo se předat rozkaz po vysílačce.
Vzápětí vyslána další skupina – opět bez spojení.
Informace jak to tam vypadalo se k mě už v průběhu hry nedostaly.

Dýmy:
9x Skála
9x Hrad (tady byl v průběhu hry renonc – bez komentu)

Obsadit pozici Hrad a zakopat se: SPLNĚNO
Dokonce se stihly vytýčit 2 minová pole – falešná. (cedulky MINY - od Leones a F3, aj. – díky za ně předány po hře do sanity Vasil)

Hrad nesmí za žádnou cenu padnout!!
Instrukce od pořadatele před hrou zveřejněné i ve foru MAD: „Poslední hodiny boje se budou točit kolem hradu-nesmí padnout!“

Ke konci hry, kdy už jsme měli mít dost vědců, jsme věděli, že půjde ve finále jen o Hrad a že ho musíme ubránit, páč jsme měli technologii i vědce, prakticky jsme vedli, ale válka nebyla zdaleka dobojována.

V době, kdy byla Skála pod náporem jsem postupně uvolnil několik skupinek na pomoc, páč jsme stále „museli“ převádět vědce, tím jsem oslabil pozici „Hrad“ o další muže a její stav živých byl v tu dobu cca 25 mužů včetně velení! Vše ostatní bylo v prostoru a na Skále.
Zásadní byly poslední dvě vyslané skupiny 1. měla za úkol zničit RPG-éčkem pod Skálou techniku OZA, která hodně zlobila obranu a tím ulevit náporu a zároveň doručit na „Skálu“ recyklační dým. Tento úkol skupina zvládla na výtečnou (Warhamers velel Slayer).
Po dalším volání „Skály“ o pomoc jsem vyslal 2. skupinu s dýmem. Ta úkol splnila také úspěšně se ztrátou 1. muže (ŽC a VS velel SendwiCZ).

Z odposlechu nepřátelské radiokomunikace jsem věděl, že na Skálu se chystá zaútočit OZA se vším co má k dispozici a po recyklaci má v plánu pokračovat finálním úderem na naši baštu Hrad opět v plné síle.
Tuto informaci jsme okamžitě předali Skále, velení potvrdilo úspěšně provedenou poslední skalní recyklaci .
V téměř stejný okamžik si ke mně přisedl vědec - Fery a suše s jeho nemizícím úsměvem oznámil, že vědce už netřeba transportovat. Very Happy Tahle zásadní informace bohužel přišla pozdě, recyklace na Hradě proběhla a dým už byl fuč.

Co jsem v daný okamžik věděl a měl k dispozici:
- MAD - Skála přestala být strategický bod, půjde jen o Hrad.
- MAD – cca 25 mužů v obraně na Hradě.
- MAD – všechny zbývající síly v poli a na Skále
- OZA - všechny své síly pod Skálou (nedaleko od Hradu)
- OZA - technika = rychlost
- OZA - „hraje vabank“.


V tuto klíčovou chvíli začalo váznout spojení (nedařilo se ihned spojit se Skálou a ani s ostatníma v poli – důvodem nejspíš vybité baterie vysílaček a změna frekvence…), které bylo do té doby bezchybné.

Když se konečně podařilo spojit s velením na Skále, vydal jsem rozkaz k okamžitému vyklizení základny a přesunu na Hrad, přišla odpověď , že je pozdě. Riziko, že OZA bude s podporou vozidel u Hradu rychleji s vědomím, že MAD na Skále utrpěli velké ztráty (které se budou muset přesunout pěškobusem) bylo značné a rychlost byla přítelem OZA.
Vzápětí jme dostali hlášení „není úniku“ OZA obklíčili prostor. Po posledním infu o zoufalé situaci, že z obklíčení se Skála neprobije jsem vydal rozkaz zdržovat i za cenu značných ztrát a mrtví okamžitý přesun na Hrad k recyklaci co největšího počtu mrtvol k finální obraně Hradu.
Pokyn ať na místě zůstane sebevražedná skupina hrající jen o cenné minuty a OZA způsobí pokud možno co největší ztráty už bohužel nebyl komu předat, páč velitel a spojení bylo po smrti.
Teď šlo o čas. My jsme potřebovali čas získat a zrecyklovat v co největším počtu bojovníků na Hradě k jeho obraně a zaměstnat OZA tím, že bude dobývat na zdrženou „prázdnou“ Skálu a nebude se proto protivník přesouvat ihned. Díky tomu se sice podařilo recyklovat téměř všechny bojovníky MAD, ale OZA dobytí Skály fest nakoplo.

Zbývalo mě jen doufat že OZA má po celodenních bojích méně dýmu , což jak už víme, nebyla pravda, bo Rajko moudře ušetřil a jak víme „kdo šetří má…“ což se naplnilo do slova a do písmene..
Hrad byl dobře opevněný a připravený a věřil jsem, že ho uhájíme. Co mě dost mrzí je, že se mě (až na dva jedince kteří uposlechli – pochvala! – doufám, že jste jich pár skolili) nedařilo zvednout lidi k protiúderům, které se nám dařili při předchozích dvou útocích na Hrad. No a v momentě kdy UaZ Vasil přijížděl k valu (to jsem ještě žil) – to teda bylo překvápko - jsem už jen doufal. Potom jsem padl po boku svých věrných bojovníků MAD.

Na Kdyby se nehraje, víme že takhle to na světě chodí. Přesto:
Ať jsem rozhodl bojovat na Skále, či nikoliv na stavu našich dýmovnic už to v danou dobu nic nezměnilo. Nepřítel by sice recykloval po utrpěných ztrátách o něco dříve (věděl jsem, že už může recyklovat kdekoli), a proto jsem přesvědčen o tom, že by na Hrad většina našich mrtvol k recyklaci nedorazila dřív jak recyklovaná OZA. Značná část našich kvůli zdržení bojem do posledního muže na Skále, by zůstala odříznuta mimo Hrad. Vše ostatní už spadá do teorie: po bitvě…


Ve finále musím říci že odpor MAD na Hradě i přes možnost recyklace, byl skutečně pekelně tvrdý, houževnatý a zuřivý, ale nepřítel měl lepší tah na bránu a dal to. Toto ovlivnilo, že jsou v takových adrenalinových situacích emoce. Tak to prostě v boji chodí. A vůbec bych z toho nedělal vědu (teda mimo kopálisty a podobné individua – a pak že strší maj víc rozumu), trocha empatie na obou stranách neuškodí.
Výsledek bitvy jen potvrzuje teorii, že proti silně opevněnému nepříteli, je nutné nasadit trojnásobnou přesilu, aby místo dobyli. Samozřejmě pod dobrým velením a se silnou vůlí jít vpřed jako TANK a o osobním hrdinstvím prorazit. Tímto také gratuluji protistraně OZA a Rajkovi k vítězství.

Tedy vyslání třetí skupiny s dýmem a následnou „poslední“ recyklaci na Skále, považuji za zásadní a z mé strany zcela chybné rozhodnutí, které mělo na konci fatální následky. Budu si to dlouho pamatovat a je to pro mne cenná zkušenost, vykoupená krví mých padlých bojovníků z MAD.

Na Sorboně i ve West Pointu nám do hlavy vštěpovali:
Rozhodnutí v bitvě, které přijde včas ať je jakékoliv, je vždy lepší než to správné rozhodnutí, které přijde pozdě! Wink
Prostě jsem nesežral Šalomounovo hovno!
Wink

Poslední věc: Vzpomněl jsem na jednu věc, která mě však nejde pod fousy a to: proč, jaký důvod a hlavně kdo umožnil průchod Ozáka - Bubáka z TT přes naši pozici Hrad jako mrtvola před finální bitvou!? Odchytl jsem ho uprostřed základny! Doufám, že to nebyla špionáž jen pouhé nedorozumění.
Nechci aby se v budoucnu něco podobného opakovalo a obránci pozice nesmí dopustit NIKDY podobný šlendryján!


Díky za hru.

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne po březen 07, 2011 2:53 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerad to píšu, ale pravidlo přijď si tam pro něj je v podobných bojích a na podobných akcích mnohdy nereálné.
2x jsem byl svědkem něčeho podobného a to jsem se dlouho s tímto v takové koncentraci jako na letošní Syberce fakt nesetkal!
Jako na videu od minuty 2.55
http://skopek1.rajce.idnes.cz/dobivani_hradu/#dobivani_hradu_.jpg
Terminátoři útočí. Evil or Very Mad

Příště se dötyčný alespoň podívej jestli tě u toho někdo netočí na video.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
pod velením mártyho se umírá jedna radost Wink


To rád čtu. Další Kamikadze do party Laughing

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
Fery napsal:

Celkově můžu říct, že i když se to nezdá, tak rudí měli několikrát na vlásku porážku. Modří už byli na Hradě za prvním opevněním, ale recyklace je vytlačila


nebyla to recyklace ale nas 7 z PBN a 4 predatori .. Kteri jse byli nevyuziti pod skalou.
Pro nas jeden z nejlepsich okamziku cely akce Smile


Přesně tak, tyhle partičky při druhém útoku na Hrad odvedli kus výborné práce a prakticky zastavili a smázli útok na třetí hodině a tím značně ulevili náporu, který začal slábnout, až úplně ochabl.

Díky chlapi

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

veleni odvedlo velmi dobrou praci a diky kluci za vase dirigovani cele operace ... za pbn mohu prohlasit ze stojime za kazdym rozhodnutim ktere veleni provedlo !!! byla to krvava rez !!!

diky a budeme se tesit na dalsi spolupraci
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Nerad to píšu, ale pravidlo přijď si tam pro něj je v podobných bojích a na podobných akcích mnohdy nereálné.
2x jsem byl svědkem něčeho podobného a to jsem se dlouho s tímto v takové koncentraci jako na letošní Syberce fakt nesetkal!
Jako na videu od minuty 2.55
http://skopek1.rajce.idnes.cz/dobivani_hradu/#dobivani_hradu_.jpg
Terminátoři útočí. Evil or Very Mad

Příště se dötyčný alespoň podívej jestli tě u toho někdo netočí na video.

Tož tak


zjsitit jmeno a min na rok celej tym odriznout od velkych akci !!! exemplarka musi byt !!!
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Jako na videu od minuty 2.55
http://skopek1.rajce.idnes.cz/dobivani_hradu/#dobivani_hradu_.jpg
Terminátoři útočí. Evil or Very Mad

tohle je hodne smutny, zakladni chyba je i u spoluhracu, kteri by meli takoveho cloveka taky okamzite vypoklonkovat, takovy hrac, ktery nejdriv zvedne ruku a pak znovu pali neni problem jen nepritele ale proste vsech, nebylo by spatne rozklicovat o koho se jedna
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne po březen 07, 2011 1:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doufám že mi kojote a raiko přepošlete seznam hříšníků a provinilců at si mohu zrevodovat stavy u WZ2011..

jinak moje omluva za pozdní velmi pozdni dochazku Confused
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LuckyLuke



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
Fery napsal:

Celkově můžu říct, že i když se to nezdá, tak rudí měli několikrát na vlásku porážku. Modří už byli na Hradě za prvním opevněním, ale recyklace je vytlačila


nebyla to recyklace ale nas 7 z PBN a 4 predatori .. Kteri jse byli nevyuziti pod skalou.
Pro nas jeden z nejlepsich okamziku cely akce Smile
o to ano tejto akcie som sa zucastnil aj ja Smile) prekrasny boj to bol Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
doufám že mi kojote a raiko přepošlete seznam hříšníků a provinilců at si mohu zrevodovat stavy u WZ2011...


Připojuji se také s žádostí o případný seznam přes PM.

Děkuju

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Wink
A nevěřte tomu, že by jedna dýmovnice něco změnila Laughing byli jste tak vystrašený, že by jste jí zapálili stejně moc brzo Wink


HA!!! Evil or Very Mad Prý vystrašení Evil or Very Mad Toto prohlášení považuji za osobní urážku našeho velitele Martyho+ Evil or Very Mad Požaduji Satisfakci Twisted Evil
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mimochodem na straně červených na hradě po začátku hry někdo rozdával, vlastně půjčoval zdravotnické pásky. Nevím jak ostatní, ale Specters se za půjčení odvděčili tím, že jsme je zapomněli vrátit Sad Mám dvě, takže majiteli sorry a prosím ho o adresu. Dám je do obálky a pošlu šturmem zpět.
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Márty proč tak sklesle? Jakej pak neúspěch, hold jsme těsně prohráli, no a? Záleží přeci na tom, jak jsme fungovali a jaké jsme si odnesli zážitky. Neslyšel jsem nikoho z řad MAD, že by si stěžoval na tvé velení, všichni jsme za něj byli rádi. Je pochopitelné, že se člověk rozhoduje na základě informací, které má aktuálně k dispozici, né podle toho, ce se doví po hře. Takže za tebou stojíme a případnou vinu ponesem s tebou rovným dílem, neboť jsme tvořili jeden celek a společně válčili i umírali. Takže pod tebou opět kdykoli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty- pěkně sepsáno, alespoň člověk vidí, co způsobil a co se dělo u vás Wink
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pinqinko



Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Boleráz, Trnava, Slovenská republika

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na predsunutej zakladni OZA modry sa nenasla jedna 16 OZ flasa CO????

Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Márty proč tak sklesle? :


Žádný sklesle, to si vyprošuji Laughing
Jen si za svými vojáky stojím.
Loajalita a kázeň soudruzi, tak to má být Wink
Nebojte ještě jsem letos neřekl poslední slovo! Wink
Dík

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ANiž bych chtrěl obhajovat různé vykuky, bych vás rád poprosil, abyste se zkusili nechovat jako mediální mrdky z krimi zpráv na TV prima a dělat nějáké soudy a pranýřování na základě informací typu jedna paní povídala.

Ten člověk na tom videu má helmu. Ten člověk dostal ASI zásah a podle toho jak to vypadá, tak ho doastal do helmy. Takže si sedne a dost dobře může počítat do dvaceti šokovou pauzu. Sice ASI počítal poněkud rychle, nebo to nevydržel, když viděl že na něj někdo z boku běží a vstal už po patnácti vteřinách, v každém případě tohle se mi jeví jako mnohem pravděpodobnjěší varianta, než že prostě nepřiznal a taky jako menší prohřešek. Jen ještě řeknu, že jsem hrál na opačné straně, neznám ho a nemám důvod se ho zastávat.

To samé platí pro "staršího pána" jediné co víte je, že NĚKDO kdo tam NEBYL, SLYŠEL, že NĚKDO někoho chtěl kopnout do hlavy. NIKDO NIKOHO DO HLAVY VE VÝSLEDKU NEKOPL a informace od zatím jediných dvou očitých svědků jsou úplně protichůdné. Jeden říká, že to ten kdo měl být kopnut taky tak trochu posral a dostal vcelku oprávněně vynadáno a druhý, že to ten údajně kopající s tím nadáváním dost přehnal, ale o kopání tam nepadlo ani slovo. Kopající měl na sobě jen brejle a pokud mu někdo střílel do ksichtu ze tří metrů i po tom, co už musel vidět, že ho zasáhnul se mu zas tak moc nedivím, že vytekl. Nebyl jsem tam a tak nevím, kdo má pravdu a kdo to posral, dost možná oba zůčastnění, ale protože už je daná osoba vyfocená a všichni víme kdo to je, má ten pán nálepku hovada. Já bych raději počkal na víc informací než o někom budu psát, že je hajzl.

Takže prosím nechte si radikální soudy až na okamžik, kdy se daná věc potvrdí, nebo skutečně vysvětlí, abysme zbytečně někoho neodsoudili.

Během deseti minut na valu při posledním útoku jsem byl svědkem tří naproto halucinačních "zásahů", které si střelec vzdálený třicet metrů mohl vykládat jako nepřiznání, ale žádné nepřiznání to nebylo. Vzhledem k tomu, kolik padalo z nebe všelijakých padáčků, odražených kuliček o větve i od země (v tomhle byly dost nepříjemné prachovky, které skákali po zemi i několik desítek metrů) a kolik lidí střílelo na jedno malé místo je jasné, že sporných situací nastaly mraky a ne všechny byly úmyslné nepřiznání.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kopanec sem nezminoval, protoze nebyl duvod to tu rozepisovat .... podrobnej popis dostal kojot
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboyi nikdo tady žádné radikální soudy nedělá a ni nepíše, já to zjištuji z důvodů toho že wz je ve velké části postavena na čestnosti lidí, vlastně sami hráči si tvoří hru a nehodlám riskovat to že promarnim část snahy o hru lidmi kteří sou prostě někde jinde...takže nehodlám tady nikoho pranýřovat, jen si prostě nechám vyjet sezanm lidi se kterými byli problemi a vim na čem sem.. a to samé márty.. tož tak asi řečeno... Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty při tom velkém útoku na skálu to bylo trošku chaotické a pravda dozvědět s eo něco dříve, že už vědce a vlastně ani tento bod nepotřebujem asi bychom se s většinou stihly ještě stáhnout a nějakou dýmku bych vyšetřil, ale co to je prostě válka. V jednu chvíly jsem měl v ruce tři vysílačky a ani s jednou nebylo možné se spojit až v PMR zaznělo Salfo zvedni telefon Laughing Laughing Laughing tak to bylo komické a když jsem obdržel zprávu a velel k ústupu modráci už byly všude a asi minutu na to jsem zkonal Laughing Laughing Ale to aby se mrtvoly co nejkratší cestou a urychleně stahovaly na Hrad jsem řval stále ale prostě lidi se vklidu balily a šly lážo plážo. Jako mrtvola už jsem nemohl nic dělat. No příště to dáme jen přes sms a bude Laughing Laughing Laughing Laughing A Feryho příště přiváže ke stromu a nepustim ho dokať něco neřekne já jsme tušil, že to nebude jen tak Holomku jeden....
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboyi mrdky nemrdky, nic ve zlém, ale tohle dokazování prokazování a ukazování jako presumpce neviny, platí v naší společnosti už delší dobu až moc, páč se za ni mnohdy skuteční viníci schovávají.

Nechci se hádat, ale tohle - ruka byla jednoznačně nad hlavou - to je přece signál zásahu, tohle pravidlo platí už od pravěku PB - helma nehelma. (proto jsem navrhoval helma = lehké zranění a basta)!
Pokud budu tedy ke všem nešvarům přistupovat podle tvého modelu presumpce neviny, tak nevěřím, že se to udrží na uzdě a spíš se to bude množit jako infekce a jak známe - nic se nevyřeší.
Dokaž mi to! - nepřišel jsi si pro mne! - lítalo to tam všude...! a tak bych mohl pokračovat.
Dává to prostor jen k výmluvám typu...to bylo jinak...
Ovestovaného Alchima jsem viděl taky a také jsem křičel "...co je to za prasééé...", Alchimo však hezky pochlapsky si pod akcí i tady sypal popel na hlavu a díky tomu je to uzavřené.

K pánovi se nevyjadřuju, páč jsem u toho nebyl mám to také zprostředkovaně, jen mu asi ten cejch kopálisty asi jaksi zůstane, tak či tak.
Ale to je pouze už jen a jen jeho problém do jakého světla se dostal.
Každý má prostor se hájit, nikdo jim ho neupřel...nechť tak dotčení učiní.
Přesto seznam chci.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 8 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate