Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Stehenní pouzdro pro TPX

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 5:06 pm    Předmět: Stehenní pouzdro pro TPX Odpovědět s citátem

Ahoj,pořídil jsem
si záložku-TPX-TIPPMANN.
Chtěl jsem si koupit stehenní pouzdro,ale problém je že TPX je o krapet hamatější(větší) než ostatní pistole.prolezl jsem spoustu armáčů,ale TPXko se do těch pouzdýrek moc nevejde,no a když už jsem jedno našel,kam TPX jakž\takž vejde,tak ho měli jen v digitálu-tuším že to bylo od MFH.já potřebuji barvu OLIV a taky at je tam kapsa na další zásobák.jestli už to někdo máte vykoumaný,prosím o odkazy.nechci kupovat něco po netu podle oka,abych pak zjistil,že to TPX se tam nevejde.dík
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 8:47 am    Předmět: Re: Stehenní pouzdro pro TPX Odpovědět s citátem

ZOD napsal:
Ahoj,pořídil jsem
si záložku-TPX-TIPPMANN.
Chtěl jsem si koupit stehenní pouzdro,ale problém je že TPX je o krapet hamatější(větší) než ostatní pistole.prolezl jsem spoustu armáčů,ale TPXko se do těch pouzdýrek moc nevejde,no a když už jsem jedno našel,kam TPX jakž\takž vejde,tak ho měli jen v digitálu-tuším že to bylo od MFH.já potřebuji barvu OLIV a taky at je tam kapsa na další zásobák.jestli už to někdo máte vykoumaný,prosím o odkazy.nechci kupovat něco po netu podle oka,abych pak zjistil,že to TPX se tam nevejde.dík


Cau, tohle
http://www.army-shop.cz/index.php?action=item&id=4627&prevaction=category&previd=85&prevstart=0

Vlasták si to pořídil, ono to vypada ze se to tam nevejde, ale musis to trošku rozparat dole a pak to tam sedí nadherně. Dopředu se ti do malé kapsy vejde na pohodu zasobník.
Měl jsem to ted pujcene a sedi to dobre. Na noze se to nehýbe, mel jsem to pridelane k opasku kalhot a fakt dobre. Nevadi to na pohyb. Jedine co, tak to zapinani je takove az moc bezpecne. Jako ze je tam patent + suchy zip + snurka. Sice to nikdy nevypadne, ale nez to clovek rozepne tak utece cas. Neni to na rychle taseni od boku Smile Je to asi tim ze to neni tak hluboke, jak by bylo potreba. Sama zbran nevypadne, ale treba pri pokleku, by asi vypadla, jako nepripoutana.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na TPXku existuje predsa original stehenne puzdro, preco si nzaopatris to Question
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sem si nevšim,kde ho maj-šupni sem odkaz ,dik
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peťulka



Založen: 04. 10. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:51 pm    Předmět: TPX nosic na zbran Odpovědět s citátem

http://www.paintball-obchod.cz/tpx-nosic-pistole-20607.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 12:33 am    Předmět: nevim jestli je to jeste aktualni ale Odpovědět s citátem

Taky mam TPX a poridil jsem si s nim zaroven totot steheni pouzdro
http://www.paintballshop.cz/zbozi/7763-pistol-leg-holster-olive
Bohuzel musim rict ze to asi neni zrovna n ejlepsi volba protoze zrovna moc pevne na stehne nesedi a dost se houpe a vykla ... Sice se do nej TPX krasne vejde a neni treba problem kdyz si nekdo do nej da delsi hlaven (treba zakladni z tippmann A5) , ale dost se s tim hrabe v zemi pri zakleknuti atd coz neni zrovna zadouci mit ucpanou hlaven jehlicim atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DÍKY ZA TYPYsehnal sem pouzdro na škorpa a TPX tam sedne dobře ,je to ve vz.95 a na stehně drží taky dobře.
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nj, ja pouzivam zas v multicame TOTO
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar, nevite kde sehnat na tpx pouzdro, ale pro levaky. uz jsem toho prosel hromadu a nic. predem dik za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
DCKuba



Založen: 17. 03. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 11:30 pm    Předmět: Pouzdro na TPX Odpovědět s citátem

Kdyby měl někdo zájem o pouzdro na TPX, levák, nebo pravák, mohu vám ho na zakázku ušít. V různých barvach i maskovacích vzorech (s těma opatrně, ne všechny se dají sehnat.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1421453716131&set=a.1421453116116.52127.1826356101
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 10:19 am    Předmět: Re: Pouzdro na TPX Odpovědět s citátem

DCKuba napsal:
Kdyby měl někdo zájem o pouzdro na TPX, levák, nebo pravák, mohu vám ho na zakázku ušít. V různých barvach i maskovacích vzorech (s těma opatrně, ne všechny se dají sehnat.


Vážně šikula a vypadá líp, jak ty různě seriově vyráběné a univerzální.
Hlavně zabírá jen nezbytně nutné místo, žádné pí...inky kolem.
Zaslal jsem ti PM, tak snad se domluvíme Wink , páč se mi fakt líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byla by prosím fotografie i pro odpůrce facebooku? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem







neni to muj produkt, viz vyse, jen mam rychle prsty
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
DCKuba



Založen: 17. 03. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 11:20 am    Předmět: Pouzdra a jiné Odpovědět s citátem

Cena tohoto pouzdra se pohybuje kolem 600+ podle náročnosti a doplňků. Je určené pro modulární nosný systém (což je vidět na fotkách). Lze samozřejmě realizovat jakýkoli jiný způsob připevnění. Nešiju jen pouzdra na pistole, ale prakticky vše, co by jste potřebovali. Na míru dle požadavků zákazníka. Takže neváhejte a chcete-li vybavení, které přesně sedne na vás i vašim požadavkům, tak se mi ozvěte Smile Časem mohu dodat i fotografie ostatních produktů. V plánu je nyní taktická modulární vesta a spousta pouzder na ní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate