Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Nízkotlaky a spotřeba

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 10:28 pm    Předmět: Nízkotlaky a spotřeba Odpovědět s citátem

Mám dojem, že při střelbě na full auto, nebo dávkami má můj kvér větší spotřebu, než při střelbě po jednotlivých ranách. Je to možné a proč? Speedaři s tím asi budou mít víc skušeností Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jop, dělo se mi to tak u SP1, tak u Phenoma. Ale asi s tím nic nede udělat, pže to bude záležitost konstrukce.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skautik



Založen: 16. 06. 2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mam uplne stejnou zkusenost u SP1

takze na davky prepinam jen kdyz si to zada situace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno neviem presne ako je konstruovany invert mini ale u SP1 je to podla mna tym, ze u full auto su jednoducho straty ktore sa kompenzuju odfukom.
pripadne straty pri navrate boltu...

ale to len mozem teoretizovat...chcelo by to fakt si pozret schemu fungovania a popremyslat a to sa mi dnes uz nechce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak určitě je to ztrátama při návratu boltu, ale otázka je, jestli s tím jde vůbec něco dělat, osobně si myslím že ne.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 10:34 am    Předmět: praxe Odpovědět s citátem

Zdravím,
dlouho jsem tu nebyl, ale pokusím se spotřebu popsat dle svýho měření, je nějaká stavová rovnice plynu atd., ale přece jen měřák,praxe,vidět to, je mě bližší. Zajímal jsem se, když jsme, ja na potuněnej ION, bracha na X7, namontovaly 13cci/3000psi lahvinky. A na tak malý flašce je to už dobře měřitelný, protože tlak klesá s výstřely viditlně.
Na počet výstřelů má hlavní vliv jak rychle se střílí, protože s tím souvisí energetická bilance plynu. Něco jako zpětné akumulování energie do plynu teplem, po ochlazení při výstřelu. Heleďte je to nějak popsaný to, co jsem vykoukal z grafu měření, tak nechytat za slovíčka.
Do obrázkový galerie v profilu jsem vložil graf http://www.military-paintball.cz/images/users/gallery/user_gallery_1634_6.jpg , pro zájemce. Dle toho nám taky nevadí jestli naplníme na hru flašku na 3000psi nebo na 2200psi, i X7 to s naším stylem stačí.
A ještě jsem zkoušel střílet cca 2 rány/s a střídat to s kadencí 6-7 r/s v semi modu, a při větší kadenci ubejval tlak o cca 5-8 psi na ránu rychleji, když na ránu v pomalým režimu ubylo kolem 20 psi. http://www.military-paintball.cz/images/users/gallery/user_gallery_1634_7.jpg

Ve zbrani to podle mě není, protože mechanismus si řekne, pro vykonání cyklu, o „stejné“ množství plynu pro pomalou i rychlou střelbu. (pokud to stihnou dodat regulátory)

Závěr:

Čím pomaleji střílím, tím víc ran z láhve dám a obráceně.


Sorry za takový dlouhý vykecávání. Třeba to někoho taky zajímá. Čus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá informace:)
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky! Je docela zajímavý, že o tomhle jsem nikde nebyl schopnej nikde nic vyčíst. Takže když jsem zaregistroval podezřele velkou spotřebu přišlo mi, že spíš bude něco špatně s kvérem a někde mi utiká vzuch a ono je to jak se zdá opravdu normální Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 8:55 pm    Předmět: teorie Odpovědět s citátem

Díky přístupu k vybavení mám možnost si takhle pohrát s měřením. Já asi víc blbnu, testuju a zkouším než hraju Shocked

Občas se dostanu k určení akumulátoru do hydrauliky a tady jde to co jsem naměřil vyčíst http://olaer.cz/cz-osp_050cz97.pdf , jak spolu souvisí ty veličiny.
_________________
P90 , bull-pup ..... to je to pravý!!!!! ale, nemám no,,, ION,lehký bolt 2 tail o-rings, APE board, QEV+Cyclone Feed 98, EmpireTwister+fins, 13cci+GuerrillaMyth
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate