Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

X7 Phenom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar tak už tu nějakou dobu řešim problém.Když přepnu na fullauto vystřelim pár kulí a pak mi spadne tlak a kulle z hlavně jen vypadne.Používám vzduch lahev od PBS,a nepomáhá ani její povolení o kousek,dělá mi to i u druhý lahve a i s hadicí.nemáte někdo nějakou radu,na servis se mi to posílat moc nechce,ale pokud to nerozluštim sám nic mi asi nezbyde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle dela i borcovi od nas a pouziva CO2.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám sice tušení čim to může být.
Ale ze své zkušenosti bych začal kompletním rozebráním a řádným vyčištěním i součástek které přímo s tlakem nesouvisejí.
A to včetně rozebrání toho "...srdce..." Co je uvnitř Feny.
Než na to ale sáhneš a pokud si nejsi jistej tak úplně tím co děláš (jako já -)))
Nalaď si Youtub a tam je to Hodně pěkně ukázané kam co patří a odkud ti co olítlo až to budeš hledat někde pod stolem -))

Wan-Chuan
KRLESS!!!
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

raz som na jutube nasiel video kde zbran pri mechanike nefungovala no pri elektrine ano a kuzlo spocivalo v tom ze ked das dole spust tak tam v tele je taky malinky odstupnovany kolicek ktory treba vybrat a premazat a potom vsetko slapalo fajn, ale netusim ci to moze mat nieco aj s tou tvojou zavadou Wink
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolíček jsem vyndal,těsněví okoknul,namazal a vrátil zpět.problém trvá do střev už jsem jednou taky koukal a nic co by naznačovalo problém,ale samozřejmně je možné že to bude dělat jedno z těch těsnění co tam jsou ale nějak se mi nechce je měnit všechny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Harlley napsal:
kolíček jsem vyndal,těsněví okoknul,namazal a vrátil zpět.problém trvá do střev už jsem jednou taky koukal a nic co by naznačovalo problém,ale samozřejmně je možné že to bude dělat jedno z těch těsnění co tam jsou ale nějak se mi nechce je měnit všechny.


vyzkoušej dotáhnout tu mosaznou potvoru ve které je ten kolík , rádo se to povoluje
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..mám pocit, že se někde taky zmiňovalo nedotahovat toho červíka až "na krev" bo to pak sičí...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...dnes som si sadol k mojmu phenomu a na zaklade podnetu od jedneho uzivatela som sa zacal zamyslat nad domacou vyrobou adapteru na flasu
v konecnej faze to vyzera takto
vymyslene to mam cele a bude to v extremnej kvalite oproti adapterom od RAPu no nevyhodou bude ze sa to uz stane neoddelitelnou sucastou tela zbrane kazdopadne ja chcem vzduch do pazby pre nejake dovody takze to menit aj tak nemienim....
cena potrebneho materialu je 10.21 €/ 250.00 Kč (asa adapter z A5tky a 90stupnove kolienko) plus v mojom pripade zdarma kus mosadze idealne trubicky s dierou okolo 2-3mm a vonkajsim priemerom aspon7 (tu som nasiel v kybliku s vecami do srotu)
adapter od RAPu stoji $89.00 plus posta

v skratke v osi zbrani sa navrta dierka do tej vystupenej casti (kolmo na dierku do ktorej sa pcha orig. mosadzna trubicka) - je tam zalisovana gulocka ktora tesni povodnu dieru na tuto dieru sa treba napojit, vrtneme dieru povedzme 7mm az po spominanu orig dieru, s vrtanim pokracujeme avsak s vrtakom povedzme 5mm do hlby povedzme 1cm, do tejto dierky (5mm) narezeme zavyt optimalne 6tku (ak mame mensiu trubicku idealne ubrat priemer ale 6 je uz s rezervou), nasledne vezmeme mosadznu trubicku vyrobenu z kusu mosadze alebo najdenu z jednej strany na dlzku povedzme 1cm narezeme zavyt s priemerom 6mm za zavytom nechame odskoceny priemer neviem kolko sa max. bude moct nechat aby to voslo (kludne mozme spravit trubicku odstupnovanu aj na viac krat) na opacny koniec narezeme zavyt prisluchajuci A5 asa resp. 1/8" 90stupnoveho kolienka dlzka trubicky v konecnej faze bude odhadom 4,5 cm (este nemam vsetko presne namerane)
....v dalsej faze vezmeme A5asa, namontujeme nan 90stupnove kolienko ustiace opacnym smerom ako zavyt pre flasu, (zalezi od druhu kolienka posledne objednavane mi prislo skoro kockate so sirkou 1,4cm tuto mozme bezpecne zmensit na 1cm mozno viac ale to uz by som neskusal... nasledne zozadu tela zbrane kde je profil pre vstup pazby (kruzok,kruh, obdlznik) musime spodnu cast (obdlznik) prefrezovat na sirku spominanych 1cm A5 asa mozeme z opacnej strany ako je vstup flase skratit o povedzme 1,5cm, uz sa blizime ku koncu a sice teraz mosadnu trubicku primontujeme do zbrane cez vrtanu dieru, z opacnej strany nakrutime 90stupnove kolienko spolu s A5asa a mame skoro vyhrane, na tele zbrane vsak cez 90stupnove kolienko nebude mozne zaistit zadny kolik ktory drzi spust preto do otvorou v zbrani narezeme zavyty a miesto koliku spust zaistime dvoma kratuckymi skrutkami
...na vsetky srobovane spoje treba pridat teflonovu pasku alebo lep na zavyty pre zaistenie dokonalej tesnosti

...pokial sme spravili dostatocne presny otvor a sirku na kolienku tak nam toto zabezpeci dokonalu pevnost avsak osobne odporucam a sam som to tak uz spravil pri predoslom projekte do horneho kruhoveho otvoru v profile pre pazbu vysustruzit valcek ktory usti do kocky alebo ineho tvaru opierajucej sa o A5asa a zaroven o ten vycnelok na vrchu zbrane (vo valceku je diera na kolik) cez valcek je zhora vyvrtana dierka az do A5asa, narezany zavyt a cele to drzi cez cervyka v kope tym dosiahneme absolutnu pevnost adapteru Smile

potrebovat teda budeme okrem uz spominanych suciastok sustruh, frezu a pripadne stojanovu vrtacku
oproti RAP adapteru ziskame napriklad mensi rozmer adapteru respektive mensi rozmer casti ktora vycnieva zo zbrane a teda v konecnom dosledku skratime pazbu o nejake centimetre, a nizsie polozenu os flase cim mame zabezpecene pohodlnejsie mierenie pripadne nam bude stacit nizsia vyvysena kolajnica

tak som mozno niekoho motivoval, niekoho mozno pohorsil (nie kazdy rad reze do zbrani) kazdopadne som zvedavy na vase reakcie a nazory Smile
ak budem mat dostatok casu tak cez vikend sa vrhnem do vyroby prveho prototypu pripadne cvaknem par fotiek a ak by mal niekto zaujem dodam presne rozmery jednotlivych veci
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines


Naposledy upravil Reinn dne st únor 02, 2011 7:18 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ak je nieco zle napisane alebo nezrozumitelne tak staci povedat a vsetko objasnim Wink a samozrejme uvytam aj akekolvek napady ako nieco zlepsit

p.s. zabudol som spomenut ze to 90stupnove kolienko treba do A5asa zapustit asi o 1,5-2mm viac nez sa da naplno prisrobovat (idealne frezou spravit vybratie s potrebnou hlbkou Smile
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to Reinn : to vypadá zajímavě tak pak sem hoď nějaké fotečky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Harlley napsal:
Zdar tak už tu nějakou dobu řešim problém.Když přepnu na fullauto vystřelim pár kulí a pak mi spadne tlak a kulle z hlavně jen vypadne.Používám vzduch lahev od PBS,a nepomáhá ani její povolení o kousek,dělá mi to i u druhý lahve a i s hadicí.nemáte někdo nějakou radu,na servis se mi to posílat moc nechce,ale pokud to nerozluštim sám nic mi asi nezbyde.



prisel si uz na to cim to je? taky bych to potreboval Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reinn: Osobně bych to udělal trošku jinak, když pominu svůj adaptér, co už mám hotový. První věc, co jsem chtěl, bylo nic neřezat a nevrtat ve zbrani. A ta možnost je uplně jednoduchá, vysuneš z flexvalve mosazný přívod vzduchu a necháš si udělat podobný, jen bude zahnutý o 90° a povede k pažbě, viz RAP4, případně ho ani nemusíš dělat, stojí 10$. Pak už na to jen vymyslet záslepku a uchycení do zadních kolíčků s asaadaptérem. Když jsem to dělal já, bohužel jsem o tom adaptéru nevěděl, dneska bych ho už objednal a bylo by o půl práce míň.

http://www.tippmannpros.com/x7-phenom-air-thru-adapter-kit.html

moje: http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=1085
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice


Naposledy upravil ra.rasch.ek dne st únor 02, 2011 4:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Uziel Gal No rozebral jsem to všechno,vyčistil a složil.Měl jsem během hry i únik vzduchu při stisku spouště,což dělalo to uložení toho spouštěcího kolíčku,bylo to povolené.tak jsem to rozebral taky,vyčistil,trošku promazal ty dva o kroužky a pořádně je usadil na místo,dotáhl ten šroub a když jsem to včera testnul v práci tak to vše šlo jak má.na akci jdeme příští víkend tak uvidim,ale abych řekl přesně čim to bylo to nevím.Možná že tim spouštěcím kolíčkem a jeho uložením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
......... stojí 10$. Pak už na to jen vymyslet záslepku a uchycení do zadních kolíčků s asaadaptérem. Když jsem to dělal já, bohužel jsem o tom adaptéru nevěděl, dneska bych ho už objednal a bylo by o půl práce míň.

http://www.tippmannpros.com/x7-phenom-air-thru-adapter-kit.html


Bohuzel postovne k nam si napocitali $27.25 Sad

a tady ti http://www.ansgear.com/Tippmann_X7_Phenom_Air_Thru_Adapter_Kit_p/tippmannx7phenomairthruadapter.htm

k nam neposilaji vubec
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martysto napsal:


a tady ti http://www.ansgear.com/Tippmann_X7_Phenom_Air_Thru_Adapter_Kit_p/tippmannx7phenomairthruadapter.htm

k nam neposilaji vubec


Ansgear do Čech bez problémů posílá. Zvol si z nabídky "Czech republic" Wink
Nejlevnější poštovné vychází na $15.26.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu předsedo Laughing já nebyl zaregistrovanej, tak i když jsem zadal českou republiku tak mi to nic nenabídlo a vracelo na začátek.
Po zaregistrování je vše tak jak si psal.

Takže to budu asi objednávat tady. Chce se někdo přidat a podělit se tak o poštovné ?
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak som sa pomaly vrhol do priprav Smile
zatial mam 3D model Valvu a pomaly sa chystam zacat s planovanymi upravami zatial na modeli a ked bude vsetko vymerane a zapasovane tak sa vrhnem do vyroby


_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines


Naposledy upravil Reinn dne út únor 22, 2011 9:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reinn: Se chystáš na nové tělo?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie to nie Smile to by bolo v mojich podmienkach nemozne (orig, je odlievane a potom obrabane)
Chystam sa vyrobit adapter na vzduch do pazby tak ako som to opisal vyssie.
Do tela idem len vrtat a robit zavyt, no potrebujem si presne navrhnut rozmery mosadznej prechodky (trubicky) ktoru budem na zavyt montovat a celkove rozmery adapteru ktory tam budem prisposobovat, tak sa tomu venujem najprv cez PC.
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reinn napsal:
Nie to nie Smile to by bolo v mojich podmienkach nemozne (orig, je odlievane a potom obrabane)
Chystam sa vyrobit adapter na vzduch do pazby tak ako som to opisal vyssie.
Do tela idem len vrtat a robit zavyt, no potrebujem si presne navrhnut rozmery mosadznej prechodky (trubicky) ktoru budem na zavyt montovat a celkove rozmery adapteru ktory tam budem prisposobovat, tak sa tomu venujem najprv cez PC.


Já si myslím, že na to jdeš zbytečně složitě. Můj funguje suprově a je absolutně bez vrtání. Měl jsem podmínku, že vše musí být vratné. Doporučil bych si koupit/udělat ten mosazný adaptér pro pažbu a jen ho vyměnit místo toho spodního přívodu. Ve výsledku ti stačí upravit blok materiálu a uchytit ho za ty zadní 2 piny. Udělat do něj závit na lahev a do ní navést mosaznou trubičku a vše to jde udělat vnitřkem.
[url][/url]
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

este stale zvazujem aj tuto moznost... este musim v robote popozerat ake materialy su k mani a uvidime co s tym kazdopadne je pravda ze ak sa mi nepodari urobit to tak ako to mas ty mozem to skusit nanovo no ak sa mi nepodari moja verzia tak je zle Very Happy

Mohol bt som ta poprosit o obrazok ciste toho mosadzneho konektoru? bud tu alebo na mail ( ondatrarudi@gmail.com )
Dakujem

_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já kidně uvítám schématický náčrtek toho kousku od Raráška včetně základních rozměrů
To se my vcelku zamlouvá a vypadá to dostatečně bytelně.

Když jsem viděl naživo to od RAP4 či jak se jsmenují. Tak my to moc do oka nesedlo. Ale možná jsem se jen špatně díval.

Každopádne Rarášek tohle je tvá soukromá úprava z toho co dům dal? Nebo jsi si něco nechával speciálně posílat ?

Wan-Chuan
KRLESS !!!
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mam vymyslenu novu a po konzultacii s kolegom pravdepodobne finalnu variantu Smile

cely adapter bude z 5ks cely montovany dohramady napevno, asa adapter na montaz flase vdaka nemu bude zvecsej casti utopeny v zbrani

....dodal by som obrazky celeho prevedenia ale akurat sa spametavam z nervoveho kolapsu po tom ako mi pri rysovani poslednej suciastky spadol komp a vsetky projekty zmizly Evil or Very Mad
tak snad v nedelu dodam uz rovno foto hotoveho adapteru
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z technickych pricin prva verzia adapteru nebola dokoncena (zalomil sa nam v hlavnom adapteri vrtak tak ze nesiel von...)
no potroske pokracujeme vo vyrobe (ja s ocom) a zatial sme asi v tejto faze:
http://pictureup.cz/picture/verejny/673/6736673610022011275.jpg
http://pictureup.cz/picture/verejny/416/4167416710022011274.jpg
http://pictureup.cz/picture/verejny/766/7660766010022011273.jpg
http://pictureup.cz/picture/verejny/163/1639163910022011272.jpg
http://pictureup.cz/picture/verejny/418/4185418510022011271.jpg
http://pictureup.cz/picture/verejny/776/7769776910022011270.jpg
http://pictureup.cz/picture/verejny/194/1942194210022011269.jpg
http://pictureup.cz/picture/verejny/800/80080006022011267.jpg

este musime dorobit zaslepku konca tej diery v adaptere a navrtat vchod a pricinovat na jednom konci adapter vstupujuci do tela zbrane (robeny podla orig. koncovky trubicky) a na konci druhom pricinovat suciastku pouzitu z pancierovej hadicky (po "odlomeni" konca hadicky ziskate zavit so 6hranom na kluc a kusok trubicky ktora je zapustena do adapteru) ktora sa montuje do A5 ASA adapteru a na zaver zrezat koniec adapteru na pozadovany tvar

pripadne dotazy zodpoviem Smile
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sme prave dokoncili adapter supli sme ho do zbrane a natlakovali, po po vyse 9 hodinach tlak vo flaske neklesol Twisted Evil dnes alebo zajtra vecer dodam fotky Smile
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reinn napsal:
Tak sme prave dokoncili adapter supli sme ho do zbrane a natlakovali, po po vyse 9 hodinach tlak vo flaske neklesol Twisted Evil dnes alebo zajtra vecer dodam fotky Smile


No paráda, jsem zvědav. Kolega z týmu si na úniky pořád stěžuje Wink
Nebudeš mít pak i výkres?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes som porobil par snimkov, nastriekal cely adpater nacierno a zlozil, kver zajtra by som to hodil do kompu a zavesil sem Smile
....ak ti budu stacit 3D modely s kotami tak to neni problem urobit len to bude chciet par hodin casu a hlavne zase rozobrat zbran kvoli rozmerom Confused
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reinn napsal:
dnes som porobil par snimkov, nastriekal cely adpater nacierno a zlozil, kver zajtra by som to hodil do kompu a zavesil sem Smile
....ak ti budu stacit 3D modely s kotami tak to neni problem urobit len to bude chciet par hodin casu a hlavne zase rozobrat zbran kvoli rozmerom Confused


Okótovaný 3D model by byl ideální, myslím, že nebudu sám, kdo Ti bude vděčný Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte někdo otestováno, kolik dá phenom na tu 13ci???
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zalezi na nastaveni zbrane ale v zasade pri UR okolo 300-310 fps mi da 90+ ran Wink
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další
Strana 16 z 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate