Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder sonix

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 10:21 pm    Předmět: Spyder sonix Odpovědět s citátem

Zdravím lidičky,prosím o radu.Mám téměř novou zbraň Spyder Sonic(basic),je hraná přibližně 3x po 3h a mám s ní následující pro mě nevyřešitelnej problém Shocked :Hraji zhruba 2h a po tomto čase mi to začne kulometit a sem tam natrhne guli:-)tak vyčistím hlaveň namažu vystřelím 4x-10x a kulometí to zas,a to tím způsobem,že to zakulometí do vybytého stavu,musím natáhnout a zakulometí to znova do prázdna s tím,že to sem tam trhne tu guli ale jen při tom kulometění jinak mi to gule "skoro"netrhá ale jinak to maká.Pak přijedu dom komplet rozeberu,zkouknu,namáznu a funguje to normálně až zase po těch cca 2-3h hraní a to každý víkend zkončím tímto spůsobem selže zbraň.Sad
Děkuji za rady a odpovědi klíďo na icq nebo mail.Děkuji Koby [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 12:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1) CO2, nebo vzduch ?
2) Jaká je okolní teplota ?
3) Uchází to někde ?
4) Když to začne kulometit, máš stále dostatek plynu ?
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 12:18 am    Předmět: RE Odpovědět s citátem

Plyn je CO2,nikde to neuchází zbraň je nová,okolní teplota 0 až pod bod mrazu ale dělalo to při -15 tak i při 0 až +3 st.CTak nevím jinak vše naplněno a plně funkční.Kamarádi maj Tipmenny Bravo One-98 a maj to v pohodě jak na Co2 tak na vzduch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 12:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spydera už mám docela dlouho z domu, ale při těchto podmínkách bych jako první možný problém viděl zamrznutí filtru, který je vložen v bottom-linu.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 5:21 pm    Předmět: RE Odpovědět s citátem

myslíš to malé sítko pod rukojetí??jak se připojuje Co2 bomba??Jsem začínající paintballista a tudíž ty odborné názvy nic moc:-)a kdybych to sítko vyndal co by se mohlo stát????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude ono - zlatá/stříbrná podložka s "houbovitou" strukturou.

Co by se mohlo stát z negativních věcí? Nic.

Pokud už by se ti nějakým způsobem dostal nějaký bordel do flašky a posléze do zbraně - tak by to se sítkem skončilo v sítku a možná způsobilo nefunkčnost, protože by plyn neměl jak proudit (či stíženě)...
A bez sítka to projde mechanismem (který je tak jednoduchý, že mu to nemá jak ublížit) a vyjde hlavní.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 8:57 pm    Předmět: RE Odpovědět s citátem

OK zkusím tohle vyndám to sítko a uvidíme,jinak už opravdu nevím zbran je nová a vystřeleno cca 500 gulí víc ne a tím,že se to pokaždé po....tak je vždy rozebraná a vyčištěná.Je ale zajímavé,že to dělá jen mě:-(jinak nikomu ale nikdo nemá spydera:-).Vyzkouším a dám jestli mohu vědět po neděli.Máme další bytku:-))))snad to bude už gut.Zatím děkuji.A kdyby tě ještě něco napadlo budu rád.Tak zatím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tohle mi dělá bravo taky, ale vždy jen v zimě,jak hraju tak 2 hoďky,prochladne kvér a tak mi začne kulometit a trhat kule.V létě je v naprosté pohodě ale jak přijde zima tak je hotovo a jsem jak sprejer s kulometem Confused
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 12:22 am    Předmět: RE Odpovědět s citátem

Tak Kluci co choděj se mnou střílet maj právě Brava také jak Bravo One tak Bravo 98 od Tipmenn a ještě jsem neviděl aby jim to trhlo kouli nebo kulometilo a to hrajem ve sněhu i v mrazu cca -3 až -15 °C,tak to nevím ale u Spydera za to může nejspíš mráz a zima:-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 12:27 am    Předmět: RE NOX Odpovědět s citátem

Ahoj Noxy tak jsem vyndal sítko a už mi to nekulometí ale zase trhá koule v průhledném krku k zásobníku a vlétne to vždy roztržené do zásobníku a to jsou ostatní koule v p....Smile.Jinak stejná chyby hraju cca 2-3hod v pohodě a pak to udělá vždy nějaký bordel,teď už nekulometí ale zase trhne kouli a jakmile nerozeberu kvék do šroubku a nevyčistím ho tak je to dělá kazdou 5-10 kouli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 1:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm... Určitě se zvedla ÚR, takže trošku poštelovat. A trhání kuliček v kolínku je taková dost "mystická" věc - někteří majitelé MR1 by mohli vyprávět.

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že většinou byla chyba v kuličkách - naprasklá, zkřehlá, popřípadě šmiknutá závěrem.
Párkrát jsem viděl i velmi netěsný bolt, kdy při výstřelu plyn utíkal z části do zásobníku.

Teď bych doporučoval vyzkoušet různé teplotní podmínky a různá nastavení ÚR.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 9:15 pm    Předmět: RE NOX: Odpovědět s citátem

Tak už jsem přišel na závadu:-)ta zbraň není zimní :-)po kompletním zabalení do filcu na vodovodní trubky:-)nechal jsem koukat jen hlaveň a prostřihl díru na spoušť,prostě masakr .....ale fungovalo to zbraň makala jako fík.Takže můžu doporučit se Spyderem nehrát v mrazech a nebo to tomu přispůsobit.Tak nebo tak jsem zbraň prodal a budu kupovat jinou.Můžu tě poprosit o radu???mám v plánu Tippmenn Bravo One Tactikal a nebo Bravo 98 co by bylo lepší???ještě jsem koukal na Tacamo AK-47 ale opravdu nevím a rád bych aby to bylo trošku military a nestálo to balíkSada hlavně to fungovalo za každého počasí jako kamarádům.Ty právě používají Bravo One a nebo Bravo 98,tak jsem na váškách.
Díky za odpo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je strašně obecná otázka - takže přikládám obecnou odpoveď.
Bravo One × C98 - vnitřně je to stejné, takže záleží jen na vzhledu.
Tacamo je oplechovaný Spyder.

Něco málo k rozhodování:
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2771
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1982

Další diskuzi poté směřovat na daná téma/vlákna.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 5:36 pm    Předmět: poděkování nox Odpovědět s citátem

Díky díky díky :-)tak jsem se včera rozhoupal,a zakoupil nový Bravo One at jsem četl kdekoliv tak na to není skoro žádná stížnost,jen max pár maločkostí.A u nás to má každej druhej a maká jim to bez poruch.Bravo 98 se mi nelíbylo vzhedově a škoda toho Tacama(spydera)už jsem jednoho měl....:-)Tak ještě jednou díky za všechny rady a neboj se nejspíš nejsou poslední určitě se ozvu:-)znáš to.Zatím ahoj Koby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 6:35 pm    Předmět: RE Odpovědět s citátem

Zdravím,tak v neděli byla první premiéra Tippmenn Bravo One Taktikal a......Super Super Super můžu jen doporučit,lehké dobře ovladatelné a hlavně bezporuchové, za 3,5hod hraní,počasí sněžení a -3-5°C zbraň TPN ani jednou nezaváhala a ani netrhla ani jednu kouli.Což se o mé předchozí zbrani Spyder Sonix 09 říci nedá.A ještě jednou díky Noxovi za všechny rady do začátků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 8:49 pm    Předmět: dotaz Odpovědět s citátem

ahoj,
a je to tady:-)))potřeboval bych radu na můj fígl:-))pořídil jsem si svoji bombu(hasičák)na plnění co2 pro moji pušku a teď ten fígl....Smile
potřebuji redukci nebo nějaký díl ze zbraně abych si mohl vyrobit plnění z bomby.Nechci kupovat origo redukci za 500Kč....a nebo plnící systém za 2000Kč...nejsem škudlil:-)ale zdá se mi to jako pro kutila dost peněz za nic...Nevíš o něčem??nebo nákres a rozměry origo redukce??a nebo kde by se dalo sehnat šroubení na montáž bomby na zbraň co je pod rukojetí jak se na to šroubuje bomba:-)zbytek bych si už dodělal doma a nebo tu redukci zmákne šikovnej soustružník za pár kaček.
děkuji za odpo.popřípadě za radu s pozdravem otrave Koby:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dawe-PBN



Založen: 11. 11. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 11:19 am    Předmět: redukce Odpovědět s citátem

Vím že píšu po dost dlouhé době,ale na tohle je jednoduché řešení stačí si dojít do obchodu se sanitární technikou a koupit si redukci tam.Teď zrovna nevím rozměr ale zeptam se.Tato redukce stoji kolem 30 kč.Ještě je ktomu potřeba Tangit nebo teflonová páska kterou namotáš na závit u bomby kterou plníš a maká to na 100% Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koby



Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 11:39 am    Předmět: re na spyder sonic Odpovědět s citátem

jj ok,díky za radu,vyřešil jsem to už zbraň jsem prodal a zakoupil TPN Bravo One Taktical a je svatej klid.Tato zbraň stílí asi i kdyby byla v blátě max.spokojenost a bezproblémový chod.Spyder sonic je letní a zároveň asi ne moc dobrá puška.Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já mám ze Sonikem 09 zase jen a jen dobré zkušenosti, mám ji jako zbrań na pujčování a chodí mi v jakýchkoliv podmínkách +30 a i v -10,mám tam upravený komplet střeva a rukojet + lepší hlaveň, 0 problémů, 0 trhání,dostřel a přesnost srovnatelná se všemi běžnými PB zbraňemi (včetně A5, X7 aj. možná i lepší....),ale chce to sem tam vyčistit a namazat.... mám i MR1 i Tacamo a vše funguje na 1 bez problémů....(MRka mají i ostatní v týmu a nedají na ně dopustit ale chce se to o ně starat - hlavně teď v zimě vysušit od zkonzované vody,zbytků kuličen a mazat(ale nepřemazat pak to kulometí!!!!!)....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate